Vai jūs to darītu?

 
Reitings 28
Reģ: 01.04.2014
Man ir 23 gadi un 4 gadus jau ir attāluma attiecības. Man bija iespēja aizbraukt pamācīties uz viņa valsti, lai būtu ar savu puisi kopā patstāvīgi vismaz gadu, taču izvēlējos citu valsti. Tagad daudzi man pārmet, kāpēc es savus gadus izniekojot tikai uzturot skype attiecības. Mani tas apmierina un pat ļoti patīk.Nav strīdu, rutīnas. Tikai kopēji piedzīvojumi, izklaides un satikšanās. Viss ir viegli un easy.

Mēs abi apzinamies, ka šīs attiecības ar laiku beigsies, jo vēlāk abiem nebūs iespējas ceļot no vienas valsts uz otru, kad sāksies patstāvīgs darbs. Kaut arī es būtu ar mieru vienrezi vai divreiz gadā aizbraukt kopā atvaļinājumā.

Varbūt tas ir muļķīgi izšķiest jaunības gadus un ziedoties tikai vienam puisim, taču šobrīd esmu apmierināta un man ar to pietiek.
Vai jūs piekristu viedot šādas attiecības, ja ziniet, ka tās nebeigsies ar kāzām. Kā, lai ieskaidro vecākiem, ka šāds attiecību modelis dara mani laimīgu?
20.09.2014 23:50 |
 
Reitings 186
Reģ: 29.01.2009
Man ar ir tāda situācija. Nu jau gdrīz 2,5 gadus... bet mums bišķin savādāk. Pa vasarām dzīvojam kopā, ik pa 2-3 mēn tiekamies uz ilgāku laiku... ir jau pierasts.. un ja mīl, tad tas nav šķērslis..jo zinu,ka pēdējais gads skolā man un tad dodos pie viņa dzīvot :)
21.09.2014 08:35 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Paskaties uz visu no pašas vienkāršākās puses - ieklausies sevī (bet izskatās, ka jau esi to izdarījusi) un dzīvo pēc pašam pieņemtiem lēmumiem un standartiem! No malas vienmēr atradīsies vismaz viens cilvēks, kuram būs neapmierinātība ar to, ko dari, lai vai ko tu darītu. Visiem visu neieskaidrosi, un nevajag arī. Man izklausās, ka tu esi ļoti pozitīvi un veselīgi noskaņota un patlaban arī pati lieliski zini, ko darīt. Kāpēc neturpināt dzīvot pēc savām vēlmēm? :)
21.09.2014 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits