Kad nav vairs nekā...

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Dažiem ir nauda, afigenā mašīna, dzivoklis un citas dārgas figņas, toties ir vientuļi un nav draugu vau draudzenes. Citam atkal nav nekā, vai nav tās naudas tik daudz bet ir skaista meitne, protams šie cilvēki parasti nesūdzas par to ka nav naudas, jo viņi ir laimīgi ka viņiem ir otrs cilvēks, tomēr klusībā varbūt arī vēlētos vāirāk nadas.
Ir arī tādi laimīgie kam ir viss, naudua, mašina, labs dzīvoklis un protmas draudzene, lai arī to drīzāk to visu apmaksā večāki, bet ti un tā, tie ir laimīgākie cilvēki uz pasaules, viņiem ir viss.]
Un tad ir tādi nevieksminieki kuram nav nekā, ne naudas ne meitnes, jo tos bagātos nesparotu kas čiks par sliktu dzīvi, te visamaz ir nauda, be ja nav nekā pilnīgi nekā, tas ir visliktākais, kas var būt, kaut ko tādu es nenovēlētu nevienam.
Es esmu centies darīt visu lai sasniegtu kaut ko, bet tik un tā beigās man nav vispār nekā, es vienkārši esmu pazaudējis visu šajā dzīve, sapņi sen jau ir miruši, nekas nav palicis dēl kā dzīvot, es arī vairs neticu ka kaut kas mainīsies, es sev to saku katru gadu pēc gada, bet visu laik viens un tas pats, tikai ar katru gadu palikeu vecāks un saprotu to visu ko esmu pazaudējis gadiem ejot.
Kāpēc es šo rakstu, vienkārši mani ir nenāk miegs un es gribu to kas mani ir kaut kur vienalga izlikt , kamēr visi piektdienas vakarā leilākā daļa vienaudžu kaut kur vecrīgā izklaidējas, esmu viens pats, taču man vienkārši trūkst drosmes pielikt puntu šim visam, bet es to tik ļoti vēlētos. Esmu centies ļoti stipri, bet tik un tā vienmēr jo vairāk cenšos, jo lielāki šķēršli parādās priekša, ar katru dienu vairāk sāku pārdomāt savu neizdevušos dzīvi, meklēju atbildes ko esmu izdarījis nepraizi vai kur ir vaina un pēc 20 dzīves gadiem esmu sapratis, ka man laikam nav vienkārši paveicies, man nav praktiski nekādu radu, tēvs bija dzērājs, bet tā arī vīņu netiku redzejis, patēvam es nekad tā īsti liekas neesmu paticis, esmu bijis iemīlējies, taču cilvēkā kuram par mani bija pilnīgi vienalga. Esmu vienmēr domājis par to cik skaista bērnība varējusi būt, skaisti saldie 16 ar manu meitnei, pirmā mašina 18 gados, bet man nekad nekas no tā nav bijis.
Nebija ne meitenes, ne mašinas un citi skaisti sapņi. Tā vietā mūžigi strīdi mājās, bļaušana, skolā biju viens, man pat neļāva ednīcā sēdēt pie savas klases, nācās vienmēr iet ēst pie lielo klašu galdiem, kur mani arī citreiz dzina prom. Man arī nekad mājās neļāva nekur iet, jo nelaida, teica ka esmu slinks vienmēr bāza acīs to cik citi bērni ir labāki.
Galu galā esmu nekam nederīgs čiksutlis, bet es visu vienkāršo gribēju izlikt kaut kur un tas arī viss, ja pagājušas rudens bija smags, tad šogad diezvai šo te es pārdzīvošu vispār...
20.09.2014 00:52 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
Grūti jau ielīst Tevī, bet neizklausās par ko tik ļoti jāpārdzīvo. Kāda starpība cik naudas ir citiem vidusskolā un ar kādām mašīnām citi brauc? Nauda mēdz iztērēties un mašīnas nokalpoties :) Arī es gāju uz videni ar kājām, vecā mugurenē un draudzenes ar man nebija.

Citiem vecāki dod mašīnu un naudu. Domā ar to baigi jālepojas? Nu nezinu. Arī meitenes nāks un ies.

Vajag būt apmierinātam ar sevi- nevis, kas Tev ir (pieder), bet kāds Tu esi. Pārējais atnāks.

Tev noteikti ir draugi, ej ar viņiem izklaidējies. Gūsti prieku.

Ja dzīvo mazā ciemā, varbūt pamaini vidi. Nez, iestājies kādā skolā, būs jauni draugi (diemžēl noteikti dažiem būs mašīnas :( ) jaunas meitenes apkārt, jaunas darba iespējas utt. Piektdienas vakarā sēdēt mājās un gruzoties dzīve neuzlabosies.
20.09.2014 08:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
20 gados
nauda, afigenā mašīna, dzivoklis un citas dārgas figņas
ir tik mazam procentam puiku, ka jāraud. Visi pārējie brauc ar autobusu, strādā štruntīgos darbiņos, iztiek ar to, kas ir.

Daļa no visiem pārējiem tā arī nodzīvo, otra daļa - mācās, cīnas, aug, un 30 gados viņiem arī ir
nauda, afigenā mašīna, dzivoklis un citas dārgas figņas


Man 20 gados nekā no tā, ko tu uzskaiti, nebija. Manam vīrietim arī nē. Nu un neko.
20.09.2014 09:03 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
RDŽEIS- PATS SVARĪGĀKAIS IR VESELĪBA UN TUVINIEKI(ARĪ OTRA PUSĪTE)!! Tu esi nožēlojams, ja to nesaproti! Pārējais var arī nebūt, jo galvenās ir manis nosauktās 2 lietas.!UN TĀ BŪS VIENMĒR!!
20.09.2014 10:20 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Starpcitu veseliibu var sabojaat arii neko nedarot UN cauru dienu seezjot diivaanaa UN audzeejot taukus :D.
20.09.2014 10:26 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
ak šausmas, man ar nav mašīnas, kruta darba utt. iet karties? ir tacu tik daudz iespeju, vajag tikai sak kusteties un darīt
un meitenēm neptīk tevī nejau tas ka nav naudas, bet tas ka nemīli pats sevi bet tikai žēlo, uzcel pašapziņu un uzradīsies meitene
es iepazinos ar savu vīru kad viņs bija bez darba, viņam nebija nekā izņemot zeķu maisu :D bet viņs maceja sevi pasniegt un līdz ar to mēs kopā esam ļoti daudz ko sasnieguši, tagad ļoti labs darbs utt. bet tas ar nenotika 20 gados, 20 gados tikai viss sākas
20.09.2014 10:44 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
Tu neesi zaudējis neko ;)

Man 18 gados bija auto - pats nopelnīju naudu strādājot darbu, kuru reti kurš uzņemtos - ar lāpstu rokās.
Ko no tā ieguvu - vientuļus braucienus auto :D ne kopā ar klases biedriem autobusā kur varētu itkā iepazīties un tā.. Bet man bija auto :D
Kā arī bija dārga apdrošināšana, dārga degviela un remonti - jā es ieguvu brīvību pārvietoties, bet dēļ tās brīvības atkal nācās strādāt daudz papildus studijām.
Brīva nauda tāpat nebija.
Jā man bija arī māja - ne pārāk lēts pasākums - līdz ar to vajadzēja strādāt vairāk un vairāk.
Pabeidzu studijas un bija savi uzņēmumi, bet biju viens - jā, bet man bija daudz, arī lieli kredīti par studijām :D

Tagad man ir viss arī draudzene, ir māja, ir mašīna, ir darbs, ir izglītība, ir uzņēmumi.
BET MAN NAV LAIKA!!! Man nav laika, laiski pasēdēt ar meiteni, man nav laika piezvanīt un pateikt to, cik ļoti man viņas pietrūkst, man nav laika aiziet ar draugiem pasēdēt.
Jo jāpelna nauda un tas viss jāuztur un jāmaksā ;)

Tas ko vēlējos pateikt - es esmu ļoti laimīgs, bet jebkurai dārgajai "figņai" ir alternatīvās izmaksas.

Baudi dzīvi un izvēlies, kā tu vēlies viņu veidot :) dzīties pēc labumiem vai pēc cilvēciskā. Visgrūtākais ir atrast līdzsvaru :)
20.09.2014 10:58 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vispirms prātā pieaudz, tad sāc sevi norakstīt. Kad es dzirdu šitādu trauku lupatas ņaudēšanu, tad man gribas tikai nicīgi pavīpsnāt. Tu savos 20 gados no dzīves neesi redzējis absolūti neko. Jā, esi sveicināts realitātē, neviens neko uz zelta paplātes nepienes, vietu dzīvē ir jāizcīna pašam. Meiteni gribas? A kurai gribas tādu čīkstuli, kas plāno 22 gados atstiept kājas, jo, redz, nav bembja un Iphone? Nenobrieduša kucēna smilkstēšana tā ir, nekas vairāk.
20.09.2014 11:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vispirms prātā pieaudz, tad sāc sevi norakstīt. Kad es dzirdu šitādu trauku lupatas ņaudēšanu, tad man gribas tikai nicīgi pavīpsnāt. Tu savos 20 gados no dzīves neesi redzējis absolūti neko
+


Veselība ir, jumts virs galvas( momžu patversmē tak neesi) internets, un ēdiens ari+ vēl jauns esi. Tev pieder tik daudz un tu to nenovertē. Zinu daudzus kam nav auto ari 25 vai 35 gados,. un ir laimīgi. Un tāpat zinu daudzus kas mācās labākās Rīgas centra skolās un nav viniem auto, 99% nav sava auto ne 18 ne 19 it gados. Un meitenes tev ari nebus, tev tak vajag auto,seksu un naudu. Visas intereses. Tu esi jauns čalīts, bet gribi lai tev butu viss tak kas LV nereti ir tikai ap 40 it gadiem, un ar ne visiem. Dzīve tādus aplauž...
20.09.2014 12:44 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Cilvēks var iegūt visu, ko vēlas.

Agrāk es šim neticēju, bet laiks rāda, kā tā ir patiesība. Pasaule un arī Latvija ir pilna ar cilvēkiem, kuri čīkst, bet nedara neko, lai dzīvotu labāk. Jāsāk ķerties pie lietas, un viss notiksies. Ne jau uzreiz, protams :), bet, nu - katrs pats savas laimes kalējs
20.09.2014 12:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Beidz bērns fantazēt. Gribi teikt ka lielākā m ūsu pensionari dala ir slinki muļķi? Vai aktieri, mākslinieki kas mūža nogali pavada nabadzībā nereti? Tracina ka kaut kāds šmurgulis kas dzivi nav īsti redzejis gudri murgo.
20.09.2014 12:50 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es ceru, ka esi to tekstu rakstījis dzērumā, pretējā gadījumā vari vēl pažēloties par to, ka citi tavā vecumā māk rakstīt un lietot komatus, bet tu nē.
20.09.2014 12:55 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es nesaprotu, kur problēma. 20 gados nav naudas un meitenes, un? Domā, daudziem ir? :D
20.09.2014 15:16 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Brīvprātīgs darbs svešā zemē nav labākasi ko vīrietim ieteikt. Sieviete ar pīzdu pa svešu laipnību var braukāt. Vīrietim daba nav devusi tādu prieku.


armands_ tu tak esi mazliet saspiedis smadzenes. nemaz neatbildi, paturi savas gudrības pie sevis lūdzu.
20.09.2014 16:44 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.03.2009
Šodien kāreiz facebokā apskatīju viena driftera profilu,čalis invalīds,BET šis basketbolu spēlē, satrenējis augumu un galu galā drifto,ķer zivis un vēl viss kaut ko ņemās!
Man pat kauns sametās par sevi,ka slinkuma pēc uz fitnesa zāli nevaru aiziet!!!

Savācies un beidz čīksēt!
20.09.2014 16:51 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Kad nav vairs nekā,es domāju tā... Man, ieraugot nosaukumu, ienāca prātā šī dziesma - http://m.youtube.com/watch?v=kuIfZj4bIxs :D

Ko varu pa tēmu pateikt? Beidz čīkstēt un sāc kaut ko darīt! Nostabilizējies dzīvē un tad nebūs jāčikst,ka meitenes nav. Jā,Latvijā bez izglītības nav viegli,bet tad ej studē vai brauc uz ārzemēm. ;)
20.09.2014 17:01 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nezinu kada skolaa tu macijies, bet mums reti kuram bija auto, un ja bija, vai nu vecaaku pirkts, vai tads, kuram ilgi kraats un tad tas auto bija sveetaaks par jebko citu.
Arii attieciibas nav pat pusei manu pazinju, draugu, draudzenju, par laimiigam nemaz nerunaajot.
20.09.2014 19:43 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Moon River neesmu es adekvāts, bet vielaga uzskatu, ka man bija taisnība.

Ja sieviete stopē, tad apstājās katrs otrais, bet ja vīrietis tad no 100 neapstājas neviens. Arī dzīvē vīrietis saņem mazāk laipnības. Ja par brīvprātīgo darbu nemaksā, tad kā ieteksi rīkoties - zagt vai ar dirsu sev maizīti pelnīt?
20.09.2014 20:04 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Brīvprātīgajā darbā ārzemēs nodrošina ar jumtu virs galvas un pārtiku, nereti ir ari maza kabatasnauda. Varbūt pameklē info pirms runā.
20.09.2014 20:09 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Kubiete Ne. Mani cosmo pielabos, ja vajadzēs.
20.09.2014 20:24 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Beidziet gānīties!
Autoram. Tu nesaproti vienu aksiomu. Visi nesāk savu pieaugušā dzīvi no vienādām starta pozīcijām. Katram atšķiras tas, cik un ko ir spējuši dot vecāki. Pats raksti, ka tēvs bijis dzērājs un patēvam neesi interesējis nemaz. Čalīt, Tev vienkārši starta pozīcija ir aiz daudzu citu muguras, bet tas vēl neko nenozīmē. Nozīmē gan tikai to, ka Tev nāksies piepūlēties un iespringt, lai tos pārējos panāktu. Man tagad ir 46, bet sākumā bija tieši tāpat kā Tev. Jā, citiem bija, man - nē. Jā, kompleksoju, klusībā pārdzīvoju, bet vienu gan es zināju. Zināju, ka man ir jābūt kaut par vienu kapeiku labākam, gudrākam, laimīgākam, stiprākam un bagātākam, nekā mani vecāki. Pretējā gadījumā zūd dzimtas eksistences jēga - pretējais virziens ir degradācija. Ja mana tēva un mātes starpā valdīja mierīga līdzāspastāvēšana, tad es jau no agras jaunības nolēmu, ka, ja atradīšu to savu vienīgo un īsto pelēko peli, tad centīšos nebūt tik vājš, kā mans tēvs. Pirmajā laulībā - neizdevās, bet mēs visi taču mācāmies, ja ne no citu, tad - savām kļūdām. Tēvs ienāca Rīgā no laukiem un strādāja par visparastāko šoferi. Man jau ir savs uzņēmums. Neliels un prasa daudz darba, bet ir un - mans. Maniem bērniem būs jāiet vēl tālāk. Ja es esmu nedaudz turīgs, tad iedošu viņiem savu pieredzi un zināšanas, lai viņi jau būtu pa īstam turīgi. Mazbērniem jāiet vēl tālāk.
Zini, pazīstu cilvēkus, kuru starta pozīcijas ir bijušas tādas, ka kaut vai tikai tas, ka viņš nav dzērājs, narkomāns vai cietumā, jau ir varoņarbs. Dzērāju bērni, bāreņi ... nesalīdzini sevi ar tiem, kuriem ir no ģimenes ticis iedots nesalīdzināmi vairāk nekā Tev! Nospraud sev Tavam līmenim (starta pozīcijām) sasniedzamus mērķus un ej uz tiem. Kaut vai to, ka Tev ir jābūt ģimenei, kurā tēvs (Tu) nav dzērājs un bērniem nav jādzīvo ar patēvu. Sasniedz, un jau daudko būsi izdarījis. Bērni ies vēl tālāk.
20.09.2014 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits