Kad nav vairs nekā...

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Dažiem ir nauda, afigenā mašīna, dzivoklis un citas dārgas figņas, toties ir vientuļi un nav draugu vau draudzenes. Citam atkal nav nekā, vai nav tās naudas tik daudz bet ir skaista meitne, protams šie cilvēki parasti nesūdzas par to ka nav naudas, jo viņi ir laimīgi ka viņiem ir otrs cilvēks, tomēr klusībā varbūt arī vēlētos vāirāk nadas.
Ir arī tādi laimīgie kam ir viss, naudua, mašina, labs dzīvoklis un protmas draudzene, lai arī to drīzāk to visu apmaksā večāki, bet ti un tā, tie ir laimīgākie cilvēki uz pasaules, viņiem ir viss.]
Un tad ir tādi nevieksminieki kuram nav nekā, ne naudas ne meitnes, jo tos bagātos nesparotu kas čiks par sliktu dzīvi, te visamaz ir nauda, be ja nav nekā pilnīgi nekā, tas ir visliktākais, kas var būt, kaut ko tādu es nenovēlētu nevienam.
Es esmu centies darīt visu lai sasniegtu kaut ko, bet tik un tā beigās man nav vispār nekā, es vienkārši esmu pazaudējis visu šajā dzīve, sapņi sen jau ir miruši, nekas nav palicis dēl kā dzīvot, es arī vairs neticu ka kaut kas mainīsies, es sev to saku katru gadu pēc gada, bet visu laik viens un tas pats, tikai ar katru gadu palikeu vecāks un saprotu to visu ko esmu pazaudējis gadiem ejot.
Kāpēc es šo rakstu, vienkārši mani ir nenāk miegs un es gribu to kas mani ir kaut kur vienalga izlikt , kamēr visi piektdienas vakarā leilākā daļa vienaudžu kaut kur vecrīgā izklaidējas, esmu viens pats, taču man vienkārši trūkst drosmes pielikt puntu šim visam, bet es to tik ļoti vēlētos. Esmu centies ļoti stipri, bet tik un tā vienmēr jo vairāk cenšos, jo lielāki šķēršli parādās priekša, ar katru dienu vairāk sāku pārdomāt savu neizdevušos dzīvi, meklēju atbildes ko esmu izdarījis nepraizi vai kur ir vaina un pēc 20 dzīves gadiem esmu sapratis, ka man laikam nav vienkārši paveicies, man nav praktiski nekādu radu, tēvs bija dzērājs, bet tā arī vīņu netiku redzejis, patēvam es nekad tā īsti liekas neesmu paticis, esmu bijis iemīlējies, taču cilvēkā kuram par mani bija pilnīgi vienalga. Esmu vienmēr domājis par to cik skaista bērnība varējusi būt, skaisti saldie 16 ar manu meitnei, pirmā mašina 18 gados, bet man nekad nekas no tā nav bijis.
Nebija ne meitenes, ne mašinas un citi skaisti sapņi. Tā vietā mūžigi strīdi mājās, bļaušana, skolā biju viens, man pat neļāva ednīcā sēdēt pie savas klases, nācās vienmēr iet ēst pie lielo klašu galdiem, kur mani arī citreiz dzina prom. Man arī nekad mājās neļāva nekur iet, jo nelaida, teica ka esmu slinks vienmēr bāza acīs to cik citi bērni ir labāki.
Galu galā esmu nekam nederīgs čiksutlis, bet es visu vienkāršo gribēju izlikt kaut kur un tas arī viss, ja pagājušas rudens bija smags, tad šogad diezvai šo te es pārdzīvošu vispār...
20.09.2014 00:52 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Vienmēr esmu iedomājies kā tas būtu ja būtu kāds tuvs cilvēks, dēl kura būtu vērts censties,kas motivētu un tiektu kas es to var sasniegt. Es gribētu tik daudz ko darīt, pastaigāties pa naksnīgo pilsētu, pastaigas pa parku, krastmalu, saktīties kopā saulrietu, esmu bieži domāju kā būtu ja man būtu draudzene tik daudz foršas lietas varētu darīt kopā, es saprotu ka man nav mašinas, naudas vai krutu lupatu, bet vai tad paitiešam es neesmu pelnījis kaut mazliet laimes.
20.09.2014 01:32 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Rdžeis Game over! Jāstrādā viduvējs darbs un jadzīvo ar kadu slinku resnu govi vai vulgāru degradētu 3 bernu māti. Kaut gan vienam labāk. Izvēle nav plaša.
20.09.2014 01:33 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Niks1
Nu kurā vietā tad maksā tā, par tādu naudu es būtu gatavs iet kā zirgs 24/7 kamēr nokristu, labprāt gribētu atrast tādu vietu, bet diezvai tas ir reāli, jo apkārt nemaz labas darba vietas nemētājas.
20.09.2014 01:34 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Rdžeis ir tādas vietas un nemaz nav jāraujas 24/7;) Daudziem tikai šis darbs liekas pārāk smags un daudzi to uzskata par sliktu darbu. Ej strādāt kādā uzņēmumā kurš nodarbojas ar meža izstrādi.
Pats strādāju šādā firmā par kokgāzēju un par algu nesūdzos:)
20.09.2014 01:38 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Rdžeis Patiecībā jubkurā rūpnīcā stroikā vai gaterī vīrietim arī maksā tos 500< eiro. Es parasti aizpišos jo slinkums un pohujisms ņem virsroku.
20.09.2014 01:40 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
armands_
Nu nevajg tik, esmu strādajis gaterī, tikai bez līgum protams un mēnesī par 300 vairāk nemaksāja
20.09.2014 01:42 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Rdžeis
Nu nevajg tik, esmu strādajis gaterī, tikai bez līgum protams un mēnesī par 300 vairāk nemaksāja

Tad sūdīgi esi strādājis, jo cik es zinu gaterus tad tur maksā par padarīto. Ja jau tik maz saņēmi tad ne cik labi un ātri nestrādā.
20.09.2014 01:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Miiljais cilveek, tev ir tikai dziive saakusies!!! Tas ir tikai normaali, ka tavaa vecumaa ne dziivoklja, ne mashiinas nav. Arii aarzemees 20 gadnieki straadaa fast foodos nakts mainjaas un no riita ar mega kafiju puskomaa velkaas uz lekcijaam. Daudziem vecaaki neko nedod, pat tieshi otraadi, kaa pabeidz vidusskolu, taa vecaaki paliidziibu sev paprasa. Ieteiktu tev iestaaties augstskolaa, tad nebuus laika skumt, jo briivdienu vakaros maaciisies. Savaadaak liekaas, ka vieniigaa interese tev dziivee ir tikai dabuut kaadu meiteni, lai gan attieciibas ir tikai viena dalja no dziives, paareejais sastaav no darba, pashizaugsmes, hobijiem, draugiem. Ja esi gatavs straadaat kaa zirgs, tad vismaz apguusti kaadu profesiju, nevis nodeldee savu veseliibu citu labaa. Ja ne augstskola, tad automehaanikjis, elektrikjis, labs galdnieks - atliek izveeleeties to, kas patiik un arii ar laiku naaks nauda, nebuus jaastraadaa nenormaalas stundas. Kaa domaasi arii par ko citu, taa arii meitenes paraadiisies, savaadaak no teviim naak izmisuma smaka. Izmisums atbaida.
20.09.2014 01:49 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Man maksāja. Es pēc profesijas celtnieks bet sasodīti nepatīk tie mūžīgie putekļi, netīrība nestabilitāte darba režīmā. Alga nav sūdīga. Rūpnīcās alga tāda pati tikai mugura, vienveidīgs darbs, emocīonālā degradācīja. Ap 500 eiro bez papildmaiņām. Resnajām un 3 bērnu mātēm patīk, bet man nepatīk ne viņas ne arī mans darbs.
20.09.2014 01:53 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
krista21
Paskatoties apkārt neizskatās tā, nekur nestrādā, bet 19 gados bembis, iPhone, un citi štrunti, un tādu pimēru ir vēl ļoti daudz un tagas ja jau 12 klasē nav mašinas, tad tu jau norkastīts varaiants esi, man 12 klasē divi džeki tik ar kājām vai autobusu brauca uz skolu, viens biju es, pārējie uz skolu ar mašīnām brauca jau, protams draudzeņu viņiem ar nekad netrūka!
20.09.2014 01:55 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Nu tur jau taa lieta, ka tev skauzj taapeec esi nelaimiigs! Kad beigsi skaust un saliidzinaat, kas ir citiem un saaksi reali ko dariit lai savus meerkjus sasniegtu, tad arii nebuus shaadu probleemu un gaushanos par dziivi!
20.09.2014 01:57 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
armandam
Kaa tu taa tieshi zinaaji ka taa sievietei blakus sver 80+? Tu taa galanti paluudzi lai uzkaap uz svariem ,pirms meties gultaa iekshaa :D
20.09.2014 02:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Paskatoties apkārt neizskatās tā, nekur nestrādā, bet 19 gados bembis, iPhone, un citi štrunti, un tādu pimēru ir vēl ļoti daudz un tagas ja jau 12 klasē nav mašinas, tad tu jau norkastīts varaiants esi, man 12 klasē divi džeki tik ar kājām vai autobusu brauca uz skolu, viens biju es, pārējie uz skolu ar mašīnām brauca jau, protams draudzeņu viņiem ar nekad netrūka!

Tur ir vai nu vecaaku pirksts, vai bankaa krediits, kuru maksaas liidz sirmam vecumam vai arii nelikumiigas darbiibas, kuras agri vai veelu beidzaas beediigi. Arii atkariigs kuraa skolaa gaaji. Varu dereet, ka skolaas, kur maacaas parasto darbaljauzju beerni, situaacija ir cita. Par to, kas kam ir, varees spriest 30 un 40 gados, ne tagad. Liidz tiem 30, 40 tava dziive paspees mainiities veel desmitiem reizju.
20.09.2014 02:00 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Tak beidz vienreiz čīkstēt un sāc kaut ko darīt lietas labā. Neviens tev neko nepienesīs klāt.
Un neskaties uz tiem mīkstājiem kam visu iedod vecāki tie jau ir norakstīti.
Bet jā laikam tev vieglāk šķiet tikai čīkstēt cik viss ir slikti, tāpēc sāc mainīt savus uzskatus un nesalīdzini citus ar sevi. Ja strādāsi tad viss nāks ar laiku gan nauda, mašīna, dzīvoklis, meitene un viss pārējais;)
20.09.2014 02:02 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
krista21
Parasta vidusskola bija, un 30 es točna nesagaidīšu, labi ja vēl 2 gadus izvilkšu, strādāju es jau arī tagad, bet laikam tomēr naksies meklēt vēl darbus, tad gan jau ar laiku veslība sāks klibot ar no pārslodzes un tad jau patiešām game over, tikai lieta tāda ka citi vismaz dabū kaut kādu mazu brīdi kad ir tie labi laiki, tomēr man tādu nav bijis un nebūs...Eh atdotu da jebko lai kaut uz dienu vismaz varētu izjust ko nozmīmē tās rozā brilles kad psaaule tāda skaista liekas, kaut uz dienu, bet vismaz zinātu kas ir laime.
20.09.2014 02:07 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Marie Clare Vispār daudzas resnās nemaz tā nekautrējās par saviem apmēriem. Slaidās uztraucās bet izteikti resmām vainu uztvere saškiebta vai arī izlutinātība - pilns ar lohiem, kas pēc viņām rindā stājās.

Un ja, es zināju cik sver. Ilgi bijām kopā.
20.09.2014 02:15 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Eh atdotu da jebko lai kaut uz dienu vismaz varētu izjust ko nozmīmē tās rozā brilles kad psaaule tāda skaista liekas, kaut uz dienu, bet vismaz zinātu kas ir laime.

Daudzi atdotu visu, lai būtu kā tev - divas kājas, kuri nestaigā, aklie, kuri nekad nav redzējuši kā saule riet, kurlie - nekad nedzirdēs vārdus es tevi mīlu. Tu tiešām domā, ka esi nelaimīgs? Tādā gadījumā tu necieni sevi un savu dzīvi, tu nenovērtē pašu galveno kas tev ir dots, lai izmantotu to saviem mērķiem un iecerēm.
Draudziņ, tev vajag speciālista palīdzību, lai izvirzītu domāšanu pareizajā gultnē.
Sāc lasīt grāmatas, nodarboties ar sportu, pateikties Dievam par to, kas tev ir, ne gausties par to, kas tev nav.

20.09.2014 02:31 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Karma Manuprāt, tu iesaki nepareizu tehniku. Izskatās, ka iesaki cilvēkam ar prātu kauties pret ļaunumu. Prātam nav ne kulaku, ne motivācījas, bet ļaunumam pieder visi mūsu instinkti un visa mūsu dzīves motivācīja.

Prāts var tikai cīnīties ar viltību - likt ļaunumam cīnīties pret ļaunumu. Piemēram ar lepnumu uzvarēt slinkumu. Ar tieksmi pret labāko tēviņu var cīnīties pret rijību utt.

Slimi suņi un līdjūtība te nelīdzēs.
20.09.2014 02:46 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man ari savulaik ir uznakusi salidzinasanas gruzoni bet tas bija cita limeni - par sasniegumiem un talantiem nevis mantam un naudu. Godigi sakot tavs rakstitais izklausas ta it ka tu butu saskatijies My sweet 16 :D Masina davana vecaku nauda skaistas meitenes.. Realitate ir citada.
20.09.2014 07:35 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Gan meitene pati uzradīsies. Kad būs tam laika. Tik negatīvi noskaņotu cilvēku diez vai kāda meitene gribētu blakus.

Tie, kam jau agrā jaunībā ir mašīna, nenozīmē, ka par to ir parūpējušies vecāki. Man lielākajai daļai pazīstamo, kam jau pirms 20 ir mašīna, ir tai krājuši. Liela daļa algas arī aiziet mašīnas uzturēšanā.
20.09.2014 08:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits