Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rutīna vai saiknes zudums?

 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2014
Sveicinātas.
Tā nu ir gadijies,ka esmu sapratusi,ka jārisina ir kaut kā šī jau ilgstošā problēma.Ar savu vīrieti esam kopā jau 5 gadus,un intīmajā dzīvē viss bija viennozīmīgi ļoti labi,bet nu jau pēdējo gadu,man velme uz tuvību ir maksimāli samazinājusies ,kaut arī šķiet viņam viss ir tieši tāpat kā sākuma.Es nealkstu pēc pieskārieniem,man vairs nerodas tirpiņas vai uzbudinājums,es zinu,ka viņu mīlu ,bet šī lieta mūsu attiecības nedaudz dragā.Šķiet fiziskā tuvība no manis ir vienkārši pagaisusi.Es nudien nezinu,kāds tam visam ir izskaidrojums un kā ar to tikt galā.
19.09.2014 20:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tur var būt daudz dažādi varianti. Kas ir mainījies pēdējā gada laikā? Varbūt darba slodze palielinājusies, izliec sevi tur? Esi sākusi lietot OK? Esi pieņēmusies svarā un nejūties vairs tik fiziski pievilcīga? Nesaņem pietiekami daudz uzmanības no vīrieša, esat atsvešinājušies? Kādas līdz galam neatrisinātas problēmas?

Iesaku tiešām patīt "filmu" atpakaļ. Iemeslam obligāti nav jābūt kaut kam lielam un ar seksuālo dzīvi tieši saistītam.
19.09.2014 20:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2014
Tā padomājot..Principā ir ļoti daudz kas mainījies ikdienas gaitās,darbs un universitāte ir nākusi klāt,kas prasa savu laiku,viņam savukārt viss ir citādak,viss ir kā agrāk vienīgi savu lokāciju ir nomainijis.Tās lietas prasa savu enerģiju,bet šķiet,ka kaut ko pietaupu arī,enerģija un labs noskanojums vienmēr ir,un kaut vai citreiz ir bijusi pārpule,prieks viņu redzēt tāpat ir,viss apmierina līdz sākam virzīties uz gultas pusi.
Lietot neko jaunu neesmu sākusi,par fizisko pievilcibu -varbūt,bet tam nevarētu uzvelt galveno vainu,jo ir nianses,ko es esmu pamanījusi,kas nepatika,tad izmainīju,un uzmanība,komplimenti un aplidojumi no viņa netrūkst.
Jā ,problēmas ir šādas tādas,bet tās nav saistītas ar mūsu kopējo dzīvi,tas ir ar manu ģimeni.
19.09.2014 20:21 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Sekss nekad nebūs tād kā bija sākumā, tur neko nevar darīt. Tas nenozīmē ka tas paliks sliktāks, bet savādāks gan.
Pie ilgstošām attiecībām, nevar seksu atstāt pašplūsmā un neko nedarīt. Tad interese mazināsies un nekas uz labo pusi nemainīsies. Vajag izdomāt un piestrādāt lai atrastu veidu kā var papildināt seksu ar kaut ko jaunu, interesantu un saistošu. Tas ir svarīgi abiem un dēļ attiecībām var pacensties.
Tas nemaz nav tik grūti
20.09.2014 19:39 |
 
Reitings 28
Reģ: 27.12.2013
LaReine man ir tieši tāda pati problēma, bet esam kopā 4 gadus.. :s
20.09.2014 19:43 |
 
Reitings 23
Reģ: 10.09.2014
Mēs to atrisinājām gultā ielaižot trešo uz gadu.
Tagad otra elpa seksa :) varbūt nākotnē iemeiģināsim lomu spēles vai svingu.
20.09.2014 22:46 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
bruno, ej tu ar saviems vingeriem
21.09.2014 00:31 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Mātīte negrib seksu. Kāpēc tā? A kas to lai zin!

Pastāv teorīja, ka divi ļoti tuvu dzīvoši cilvēki viens otram paliek neiekārojami, jo daba izspēlē interesantu triku. Lai brāļi nedrāstu māsas utt., mēs instinktīvi sākam uztvert viņu smaržu (feromonus) kā seksuāli neiekārojamu.
21.09.2014 00:57 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Piekritu Dionysus :)
22.09.2014 00:00 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Attiecības iet citā pakāpē!
Tas pietrūkst,gribās to kaisli, bet tā sajūta ar to cilvēku kopā ir tik laba.
Mēs 6gadus kopā, 5precētus no tiem.
Citā stadijā pāriet viss. Agrāk arī pārdzīvoju, krāpu. Bet sapratu ka tā aajūta mājās ir viss labākā.
22.09.2014 00:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits