sunju kakas

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Vai peec likuma man ir jaavaac aiz sava sunja kakaam ? Vai juus vaaciet ?
19.09.2014 18:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es nesaprotu ka var saukties par dzivniekmili tai pat laika saucot citus dzivniekus par bomzu kakiem zurkam u.tml. Mana izpratne ja mil dzivniekus tad labai vai vismaz neitralai attieksmei jabut pret visiem dzivniekiem. Sada zina japiekrit zalites cienitajai vinas komentars ir super.

Stulbi ka tik loti tiek ierobezotas dzivnieku tiesibas. Godigi kad man bija suns pirms daudziem gadiem es nevacu vina kakas jo vismaz mana pilseta nebija nevienas!! specialas miskastes nerunajot par sunu parkiem kuri skiet joprojam te nav. Ja kads grib lai kakas tiktu vaktas lai sak veidot labus parkus dzivniekiem miskastes utt paslaik si prasiba un salidzinasana ar arzemem ir smiekliga jo mums pat parastu miskasti jamekle ilgi lur nu vel specializeto. Un bazt dabigo nedabiga maisina - wtf? Maisinu bizness? :D Tad jau vajadzetu lietot tikai eko maisinus. Vienvardsakot parak daudz nelogisma sai sistema.

Kas attiecas uz berniem un sakosanu.. Godigi man pofig bernus verteju zemak par dzivniekiem un brecosie cilveki jebkura vecuma kam bail no cihuahua liekas neadekvati. Ja bailes trauce ikdiena tad jaiet pie psihologa ne citiem jabende dzivi.

Mans suns skraidija gan ar gan bez pavadas un uzpurna nebija. Nekad sava 16 gadus ilgaja muza nevienam neiekoda. Vinu gan traumeja liels suns pamatigi un berni centas satracinat.
21.09.2014 14:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
jo vismaz mana pilseta nebija nevienas!! specialas miskastes nerunajot par


mājas kaķiem ar tadu nav. Taču tak izlietoto kastītes saturu saimnieki met parastā miskastē. Nevis uz lielas.
21.09.2014 15:08 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kas attiecas uz berniem un sakosanu.. Godigi man pofig bernus verteju zemak par dzivniekiem u ak dies...


es nevienu nevērtēju augstāk vai zemāk. Ne dzivniekus, ne floru, ne cilvēkus. Pat ne bomžus. Zemāk vērtēju tikai cilvēkveidogos slepkavas, izvarotajus. Parejie ir tikai mazi putekļī uz šis planētas.
21.09.2014 15:10 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Kas attiecas uz berniem un sakosanu.. Godigi man pofig bernus verteju zemak par dzivniekiem u ak dies...


Dzizus krai,kura dura to pateica ?!
21.09.2014 15:16 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Godigi man pofig bernus verteju zemak par dzivniekiem

Varbūt, tevi vajadzētu sapārot ar kādu kranci? :D :D :D
21.09.2014 15:27 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Zoofiliju neatbalstu. :-)
21.09.2014 15:31 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Tām suņu kaku nevācējām novēlu steidzoties uz darbu vai kādu svarīgu pasākumu iekāpt kaksī un tad moš vēl arī savā personīgajā mašīnā - nu, tā, lai tā smaka ieēdas apziņā.

Par to bērnu salīdzināšanu ar suņiem - tas vispār ir sviests. Lai cik mīļš jums nebūtu jūsu plušķītis, neaizmirstiet ne uz mirkli, ka viņš nav liekams vienā plauktā ar bērnu un nekad nebūs, toties tāpat kā vecāki nes atbildību par sava lolojuma rīcību līdz pilngadības sasniegšanai, tā arī jūs nesīsiet atbildību par sava nepiesietā suņa rīcību un tur jau jūsu uzskatiem, viedokļiem un gudrajai spriedelēšanai nebūs it nekādas nozīmes.

Runājot par mazajiem suņiem - man, godīgi, arī ir no tiem sīkajiem bail pēc viena atgadījuma. Kādreiz man viņi bija pilnīgi vienaldzīgi, līdz mirklim, kad viens cilvēks izdomāja, ka kafejnīca, kurā es strādāju, ir īstā vieta, kur sunītim ļaut izskrieties un jorks man iekoda kājā. Suni es nevainoju, bet saimnieks stabili ir debīls.
21.09.2014 15:32 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Par to bērnu salīdzināšanu ar suņiem - tas vispār ir sviests. Lai cik mīļš jums nebūtu jūsu plušķītis, neaizmirstiet ne uz mirkli, ka viņš nav liekams vienā plauktā ar bērnu un nekad nebūs, toties tāpat kā vecāki nes atbildību par sava lolojuma rīcību līdz pilngadības sasniegšanai, tā arī jūs nesīsiet atbildību par sava nepiesietā suņa rīcību un tur jau jūsu uzskatiem, viedokļiem un gudrajai spriedelēšanai nebūs it nekādas nozīmes.

++++++
21.09.2014 15:43 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
kā man riebjas tās cacas, kas nespēj savākt aiz sava dzīvnieka kakas! aaaaa :@
pēc ziemas, kad nokūst sniegs, nezin kur kāju likt, jo viss vienos vienīgos sūdos. fuj

vairākkārt esmu piegājusi klāt un palūgusi savākt sūdus aiz sevis, tas ir riebīgi!!!

kas jūs pašas arī aiz sevis nenolaižat ūdeni podā?
21.09.2014 16:07 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Te tās lielās dzīvniekmīles bļaustījās par bērnu pampermaiņu sabiedriskajā transportā, cik nekulturāli tas ir. Nu labi, tad jau bērnus arī parkā pie koka dirsināsim tāpat kā jūs savus suņus.
21.09.2014 16:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
paareejaas rajonchika ielaas,kur bomzhi un urlas piekjeezii visu nevaacu,jo neredzu tam jeegu pashai suudus vaaks,ja divtik vairaak suudu sameetaas pashi cilveeki.

Es atvainojos, bet ar ko tu tai zinjaa atskjiries no bomzhiem un urlaam, ja jau dari to pashu?
Nu labi, tad jau bērnus arī parkā pie koka dirsināsim tāpat kā jūs savus suņus.

Ideja neslikta. Ietaupiits uudens, pamperi. :D Veel to beernu pavadinju siicim uzlikt un aidaa parcinjaa.
21.09.2014 16:24 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Veel to beernu pavadinju siicim uzlikt un aidaa parcinjaa.

Jā, un uzpurni arī, zini ir bērni, kuri arī kož.
21.09.2014 16:31 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Te tās lielās dzīvniekmīles bļaustījās par bērnu pampermaiņu sabiedriskajā transportā, cik nekulturāli tas ir. Nu labi, tad jau bērnus arī parkā pie koka dirsināsim tāpat kā jūs savus suņus.

Nevis bļaustījās par pamperiem, bet par attieksmi - "es esmu māte un man viss pienākas". ;)
Bet jā, varat staidzināt savus suņus, tikai neaizmirstat maisiņus.

**

Kā jau teicu, no suņu saimniekiem būtu daudz lielāka atsaucība un vidi varētu salīdzināt ar ārzemēm tad un tikai tad, ja tiešām te arī būtu kā ārzemēs suņu parki un tās speciālās miskastes - nevis pāris uz visu pilsētu, bet pietiekami daudz, lai būtu ērti. Ja nav, tad ko brīnīties..? Līdz ar ko - iebildumi valdībai, nevis suņu turētājiem.

Es pat ar izdzertu pudeli esmu besījusies staigājot un meklējot parastu miskasti pa pilsētu, jo zemē nemetu, taču miskastes nav.
21.09.2014 16:32 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Jā, un uzpurni arī, zini ir bērni, kuri arī kož.

Jā, tieši tā!
21.09.2014 16:33 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
savus suņus

bērnus
21.09.2014 16:33 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Uljana, suņu mīles aizbildinās, ka nav mistkastes, bet tas nav attaisnojums. Tā arī ir attieksme, redz, valsts nenodrošina manam sunim suņu parku un sūdu kasti, nu tad lai dirš suns uz ielas, es neko nezinu. Iemācaties pašas ievērot nerakstītus likumus un tad rādat ar pirkstu citam kas tos neievēro.
21.09.2014 16:37 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Arahne ka tik ne arii! Es loti shaubos,ka Vaacijaa,Shveicee cilveki pashi saka vakt aiz saviem suniem tad,kad nebija urnu un parku.Neesi tach tik naiva. Ja ir vide,tad ir motivaacija censtiesbet ne otraadaak.Taapee mees arii dziivojam suudu bedree,ka attieksme no augshas ir taada,red pashi mees vainiigi,ka maz pelnam,ka sabiedriskie sird,ka kakas visur meetaajas.Izlien arii kaut kur uz aarzemeem un paveero cilvjus un vidi. Iemet bomzi civilizeetaa videe, vins agraak vai veelaak,bet saaks laboties.....bet ja civilizeeto iemestu kaadaa getto,vins agraak vai veelaak,bet nolaistos,jo vienkaarsi nebuutu iespeejas uztureet to vid un kaartiibu!!!!
21.09.2014 16:42 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Arahne, bērniem ir kur nomainīt pamperus, kā jau tai diskusijā atzīmēja, tie ir jebkurā lielveikalā. Tāpēc nesaprotu, kur tu velc kādas paralēles starp izlepušām mātēm, kurām ir vieta, kur mainīt pamperus, un starp suņu saimniekiem, kuriem nav (ir pilsētas, kur ir ļoti maz, bet ir pilsētas, kur vispār nav neviena) to suņu parku un miskastes.
21.09.2014 16:56 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Uljana, nu ko Tu muldi? Miskastes Rīgas centrā ir uz katra stūra, atšķirībā no bērniem draudzīgām tualetēm. Ja Tu runā par mazpilsētām, kur miskastes ir reti kur, tad arī pampermaiņas vietu tur nav vispār vai ir knapi viena.

Rezumē, nevajag teikt, ka valsts vainīga, ka nav suņu sūdiem atsevišķas miskastes. Pašiem nevajag būt cūkām, bet censties aiz sevis un saviem dzīvniekiem/bērniem mēslus savākt, nevis gaudot, ka nav miskastes, nav speciālu parku, pampermaiņas vietu utt.
21.09.2014 18:15 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Starp mazpilsētām un Rīgu vēl ir pilsētas. Konkrēti manā pilsētā, šķiet, vispār nav parka (iegūglēju - 2013. gadā bija vākti līdzekļi kaut kādā projektā parkam, tālāku ziņu nav; no savām pastaigām pa pilsētu tādu parku neesmu redzējusi), savukārt pampermaiņu vietas atliku likām.

Ja man būtu suns tagad, es nevāktu aiz viņa kakas, jo dabai šīs kakas netraucē, maisiņš gan traucē. Par bērniem man pofig, par labiekārtotību - lai valsts domā, sataisot parkus un miskastes. Tas arī viss. ;)
21.09.2014 18:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits