sunju kakas

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Vai peec likuma man ir jaavaac aiz sava sunja kakaam ? Vai juus vaaciet ?
19.09.2014 18:48 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Uljana, jo tālāk Tu turpini, jo vairāk sevi pazemo. Bet laikam jau nekad to nepamanīsi.. Harmony, šķiet, savus uzplūdus beidza un aizgāja gulēt.
21.09.2014 23:06 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nu jā, visas, kas nav mātes-pasaules nabas un rīdzinieces, ir viduvējības, neprot lasīt, sevi pazemo utt. :D Es ieteiktu paskatīties pašām uz sevi pirms bārstīties ar apvainojumiem.
21.09.2014 23:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es jau teicu, ka problēma atrast maksas tualeti ar pārtinamo galdiņu ir nenormāla. To vienkārši nav. Tad ar maksas vēl varam saprast kafetērijas, restorānus. Bet tur ir jāveic pasūtījums. Kas kā saprotams nav ne 30centi, ne arī 1eur. Vienkāršai pārtīšanai drusku sālīti un neproduktīvi, ne?


Man jau liekas ka ļoti reti kad kādā kafē tev atteiktu bērnu pārtīt ja to vajadzētu un tik pat labi ar var pasūtīt to pašu parastāko kafiju vai tēju un viss, vai kaut vai kādu smalkmaizīti nu nav ar tik traki ka ir neiespējams. Protams ja tev blakus ir tik dārgie restorāni tad ir cita lieta.

Kas attiecas uz organisko atkritumu tvertnēm centrā - katrā sētā. Suņu kakiņu atkritumiem paredzētās tvertnes ir ļoti daudz. Mācījos centrā - varu pat teikt, ka Ziedoņdārzā pat bija šie bio maisiņi bez maksas, bet viņus spēra uz velna paraušanu arī suņu saimnieki, ne tikai zaglīši treniņbiksēs.



Neesmu no centra paša, bet gan tuvāk mežciemam, varbūt ar es esmu akla vai nekad neesmu ievērojusi, bet tiešām redzējusi šīs tvertnes nu neesmu, tagad gan palūrēšu apkārt pa centru vai tādas ir vai nav, jo ar centrā nav nācies redzēt, bet tas varbūt ar iespējams jo vienkārši nav bijusi vajadzība meklēt.

Bet BEZMAKSAS es pieminēju, jo suņa sūdiņus var izmest BEZMAKSAS visur, bērnu pārtīt BEZMAKSAS nevar visur, kur ienāk prātā. Tādēļ mammas izvēlas to darīt kulbās, kur to nevar redzēt vienkārši garam ejot. Ir jālien iekšā ratos. Un mammas savu bērnu sūdiņus pa trotuāu neizsmērē, ko nevar teikt par suņu saimniekiem.


Ne nu tas jau ar būtu pārspīlēti ja suņu saimniekiem liktu vel maksāt par to lai viņš to sūdu iemestu miskastē, kā ne kā atbildīgi suņu īpašnieki tomēr ar savāc tos sūdus un izmet, pie tam cenšoties to darīt ar dabai draudzīgākiem maisiņiem.
Vai tad visi suņu saimnieki ar izsmērē tos sūdus? Neesmu redzējusi sen vispār tādus izsmērētus sūdus pa trotuāru. Man jau liekas ka vienmēr ir šie indivīdi kuri gan ļauj tam suņa sūdam uz tā trotuāra palikt un ir arī māmiņas kas tik pat labi to pamperi ar nometīs uz tā trotuāra vai blakus miskastei un tad necels lai izmestu kārtīgi. Vienmēr ir šie izņēmuma gadījumi, bet dēļ tiem nevajag visus likt vienā maisā. Man ar nepatīk ka māmiņas iet un baro bērnus publiski, bet man ar neviens neliek stāvēt un blenzt uz viņām virsū, varu pagriezties un aiziet prom, bet tikai dēļ tā ka man nepatīk es tak neiešu pieprasīt arī tādu apsurdu domu ka māmiņām vajadzētu maksāt sodu par publisku atkailināšanos, pat ja tas ir tikai lai bērnu barotu.

Vispār uzskatu ka vajadzētu tomēr to uzlikt kā normu ka visās tualetēs būtu iespējams atbilstošos apstākļos nomainīt bērnam pamperu + lai tiktu atļaut visām māmiņām ar bērniem ļaut to darīt kā ar būtu labi ja vispār māmiņām nebūtu tad jāmaksā tā nauda maksas tualetēs. Tas tā no cilvēciskā viedokļa lai arī atvieglotu māmiņām dzīvi.

Un vispār kā šī tēma aizgāja tik tālu ka nu jau suņu kakāšanu salīdzina ar bērna pamperu mainīšanu.. Nu kā?
21.09.2014 23:08 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es, PROTAMS, varu pārprast vai nesaprast, bet, vai tu tiešām tikko nosauci cilvēku par viduvējību tikai tāpēc, ka viņa nedzīvo Rīgā? Vai arī tiešām es kaut ko nesapratu pareizi?

Minci, es domāju, ka meitene mani tā nosauca, jo nepiekrīt manam viedoklim, bet apvainojumu izvēlējās nepareizo, jo vnk nesaprot, ko vārds "provinciālisms" nozīmē. Kaut kur padzirdēja gudru vārdu un izdomāja pielietot bez izpratnes.
Vismaz es tā ceru. Jo tavs interpretējums (ka visus ārpus Rīgas nosauc par provinciāļiem) ir vēl skumjāks.
21.09.2014 23:12 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Miss Joker

Nosauc man kaut vienu reizi, kad publiskā vietā esi redzējusi mētājamies pamperu. :D Jā, ir redzēti visādi brīnumi - paketes tamponi, preži, - nu, viss. Bet pamperi - neviens, nekad mūžā.

Jā, es jau pirmajā komentārā teicu, ka suņi ir lieki apdalīti. Arī saimniekiem vajadzēu rīcības brīvu lielāku. To varētu regulēt kaut vai ar laika ierobežojumu. Jo ir mammas, kuras iziet pastaigā uz tiešām 12h vasarā. Bet centrā jau ta teritorija ir cik ir - un tad nesanāk suni bez pavadas laist. Netiek izskrieties.

Bet kaku vākšana suņu saimniekiem vienkārši nav aktuāla. :D
Un centrā katrā tajā "caurumā" starp mājām, pagalmā ir atkritumu tvertnes. Uz katriem 100m ir vismaz divas šādas sētas.
21.09.2014 23:16 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Suņu saimnieki nevēlas vākt aiz suņiem. Un tam atrod 1000000 attaisnojumus. Bet, mani tas visnotaļ neietekmē. Es tikai saprotu, ka dzīvoju sabiedrībā, kurā barot bērnu un krāsot lūpas publiski ir slikti, nepareizi; bet savāk sava suņa mēslus ir visai kruta štellīte. :D KAs ir FANTASTISKI. :D

Dāmas es off. :D
21.09.2014 23:21 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu, kādā ziņā paskatīties pašām uz sevi, nu, paskatījos, un? :D
Bērnam publiski nemainu pamperus, viņš arī netļaujas brēkt vai kaut ko bojāt publiskās vietās, kur Tu vispār esi tādus brīnumus saskatījusies. Aiz sevis vienmēr atstāju tīru vidi un uzņemos atbildību par bērnu, dzīvnieku, sevi pašu ( piem. ja smēķētu, nekad nedarītu to, teiksim, autobusa pieturā un nepūstu dūmus citiem sejā).
Varētu būt, ka ar provinciālismu šajā gadījumā bija domāts prastums, vai skaidrāk sakot- eju, di**u un aiz sevis atstāju, cik gribu, nospļauties par citiem.

Par cilvēkiem, kas savus suņus palaiž publiski 'izskrieties', jo 'viņi taču nekodīs' (bet varbūt nedaudz izdomās instinktu vadīti aizstāvēt savu saimnieku), es pat īsti negribu vairs iedziļināties, uzskatu, ka viņiem nav visi mājās. Statistikai:
http://www.kasjauns.lv/lv/m/zinas/165687/si-gada-laika-suni-sakodusi-355-cilvekus-gandriz-puse-no-tiem---berni
21.09.2014 23:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nosauc man kaut vienu reizi, kad publiskā vietā esi redzējusi mētājamies pamperu. Jā, ir redzēti visādi brīnumi - paketes tamponi, preži, - nu, viss. Bet pamperi - neviens, nekad mūžā.


Biķernieku mežā redzēju pamperu mētājamies taciņas malā, kā ir arī redzēts ka pampers tiešām mētājas blakus tai miskastei, bez iemesla jau es to neteicu. Tas protams ir ļoti reti, bet tomēr ir redzēti šādi gadījumi. Un tad ar runājot par paketēm vai prežiem, īpaši liela atšķirība nav, pati esmu redzējusi Rīgas sabiedriskajā transportā mētājamies paketi pa zemi kas pēc tam kādam pie kājas vel pielīp, fuj.

Aizdomājos par to ideju ka būtu jāmaksā par suņa sūda izmešanu, nu tas tomēr būtu muļķīgi, jo labi, ar bērnu cik tev bieži gadās ka vajag tajā publiskajā tualetē nomainīt viņam pamperu? Nu vienu, divas reizes nedēļā varbūt? citu reizi vairāk, citu atkal mazāk, bet ja man par katru suņa sūda izmešanu būtu jāmaksā vel 20-30 centi, ņemot vērā ka suns apmēram kakā divas reizes dienā, nu tad attiecīgi būtu redzami daudz vairāk tie sūdi uz ielām.

Nu Jā, man vispār liekas tas tā neforši ņemt suni ja tu dzīvo centrā, protams saprotu ka gribās un dēļ tā ar dara, bet sunim tā nu nav forša lieta ka pat kārtīgi nevar izskrieties un pat ielīst tajos dziļajos krūmos nokārtoties kur to neviens neredzētu.

Nu tad es attiecīgi tās tvertnes tiešām neesmu redzējusi jo neesmu gājusi katrā mājas pagalmā to skatīties, gan jau ka ir un tas labi ka tā, bet ārpus centra atkal tā ir problēma ka nu nav visur tās tvertnes.
21.09.2014 23:30 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009

Biķernieku mežā redzēju pamperu mētājamies taciņas malā, kā ir arī redzēts ka pampers tiešām mētājas blakus tai miskastei, bez iemesla jau es to neteicu
.

Bet vieni nav mazāki cūkas kā otri, par ko diskusija... mātes pret suņu saimniekiem?:D
21.09.2014 23:35 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
karinjo, es ceru, ka tu saproti, ka pašlaik tu sevi vēl vairāk pazemo.. Kāpēc? Sāksim pēc kārtas:
1. Gudrs, inteliģents utt. cilvēks NEKAD otram nenorādīs uz viņa kļūdām, trūkumiem u.tml., līdz ar ko pati norādīšana "tu sevi pazemo, bet nekad to nesapratīsi" nebija gudra vai kā citādi skaista rīcība no tevis.
2.

Nu, kādā ziņā paskatīties pašām uz sevi, nu, paskatījos, un?
Bērnam publiski nemainu pamperus, viņš arī netļaujas brēkt vai kaut ko bojāt publiskās vietās, kur Tu vispār esi tādus brīnumus saskatījusies. Aiz sevis vienmēr atstāju tīru vidi un uzņemos atbildību par bērnu, dzīvnieku, sevi pašu ( piem. ja smēķētu, nekad nedarītu to, teiksim, autobusa pieturā un nepūstu dūmus citiem sejā).

Es biju speciāli minējusi šai diskusijā, ka nevienā vietā sevis rakstīto neattiecinu uz visām mātēm.
3.
Varētu būt, ka ar provinciālismu šajā gadījumā bija domāts prastums, vai skaidrāk sakot- eju, di**u un aiz sevis atstāju, cik gribu, nospļauties par citiem.

Es jau biju minējusi šajā diskusijā, ka, ja man pašlaik būtu suns, vai ja tajos laikos (1990. gados) būtu bijis populāras šīs tvertnes un parki, ja manā pilsētā tādi būtu bijuši, tad es mestu ārā tur un vestu ārā tur savu suni. Tāpat biju minējusi, ka dabu nepiemēsloju ar saviem, cilvēka atkritumiem.
4.
Par cilvēkiem, kas savus suņus palaiž publiski 'izskrieties', jo 'viņi taču nekodīs' (bet varbūt nedaudz izdomās instinktu vadīti aizstāvēt savu saimnieku), es pat īsti negribu vairs iedziļināties, uzskatu, ka viņiem nav visi mājās. Statistikai:
http://www.kasjauns.lv/lv/m/zinas/165687/si-gada-laika-suni-sakodusi-355-cilvekus-gandriz-puse-no-tiem---berni

Par šo es vispār nekur neko nebiju rakstījusi. Citas diskutēja par palaišanas tēmu.

Līdz ar ko vēlreiz aicināšu paskatīties uz sevi pirms kādu apvainot. Tu nelasi manis rakstīto, piedēvē man citu meiteņu teikto, bet ļoti skaisti pacenties mani nodirst. Bravo! Tikai tas drīzāk parāda tavu zemo līmeni.
21.09.2014 23:35 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es ieteiktu paskatīties pašām uz sevi pirms bārstīties ar apvainojumiem.

Es ceru,ka tu to arī uz sevi attiecināji. :)
21.09.2014 23:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Stella, nu redz, man nesagādā nekādas problēmas nomainīt pamperu uz aizvērtā poda vāka ;) nopietni un bez ironijas... Kā arī es gandrīz vienmēr eju dzert tēju /kafiju /konciku un jā braucu restorānā ar ratiem , bēbi kad vēl nevēlās liku blakus uz dīvāna , tagad klēpī.
21.09.2014 23:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Suņu laišana centrā bez pavadas izskrieties man vispār liekas nepieņemama. Pati vasarā saskāros ejot uz LMA ka tur pat pie LMA tai mazajā parka daļiņā ejot no esplanādes bija divi lieli vilku suņi palaisti bez siksnas. Saimniece pati tikmēr apmēram 20 metru attālumā runāja pa telefonu un vispār saviem suņiem nepievērsa uzmanību, man kā suņu mīlim tas ar nebija pieņemams! Jo par suni NEKAD nevar 100 % zināt ka viņš ir miermīlīgs. Tā pat kā cilvēkiem ir savi klikšķi kas viņus sakaitina, suņiem ar ir tie klikšķi ka piemēram sadzirdēs mašīnu kas pīpina viņi sabīsies un uzbruks kādam cilvēkam jo domā ka viņš ir apdraudēts. Vai arī ja pēķšņi kāds dzērājs/ bērns gribēs mirkļa iespaidā sunīti papaijāt nu nevar galvot ka tas suns neiekož. Es pati vispār ar paniku skatos ka man pretīm nāk bērni kamēr es ar suni staigāju, jo viņiem vienmēr gribās papaijāt un samīļot, bet sunim lūk var būt bail.
21.09.2014 23:37 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es ieteiktu paskatīties pašām uz sevi pirms bārstīties ar apvainojumiem.


Es ceru,ka tu to arī uz sevi attiecināji.

Es nekad nevienu meiteni šajā forumā neesmu apvainojusi pirmā pirms manis apvainošanas. Esmu rakstījusi - stulbums, stulba rīcība utt., bet attiecināju to uz DARBĪBU, rīcību, procesu, nevis uz pašu cilvēku. Ir atšķirība, vai tu pasaki, ka cilvēks ir stulbs vai viņa rīcība ir stulba. Ja mani apvaino - protams, es atbildēšu.
Tā kā jā, es paskatījos uz sevi. ;)
21.09.2014 23:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet vieni nav mazāki cūkas kā otri, par ko diskusija... mātes pret suņu saimniekiem?


Nē diskusija bija par suņiem, bet lūk pirms es jau te atnācu te jau bija aizgājusi diskusija par bērniem un pamperiem.. Nu tad arī par to var diskutēt, nav jau liela šķirba kur par to tiek diskutēts kamēr tomēr tas tiek darīts bez kašķiem.
21.09.2014 23:39 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Uljana
Paldies par viedokli, par manas personības sīkāku iztirzājumu, būs par ko padomāt pirms aizmigšanas. Aizstāvēties nav manā dabā:)
21.09.2014 23:45 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Starp citu, no tā karinjo linka, kas it kā parada saimnieku stulbo dabu,
Nereti bērni tiek sakosti rotaļājoties suņa tuvumā, kaitinot to vai esot bez pieaugušo uzraudzības.

Es te drīzāk redzu vecāku stulbo dabu.

Ņemot vērā savu pieredzi, tad, kā jau teicu, 16 gadu laikā mans suns nekad nav izrādījis agresijas pazīmes, taču bērni ir skrējuši pakaļ - gan mīļoties gribot, gan kliedzot, kaitinot, skrienot ar zariem rokās utt. Līdz ar ko secinājumus es izdarīju - ļoti, ļoti bieži bērni, kuri tiek sakosti, paši izprovocē košanu. Lai no tā izvairīties, vecākiem ir jāmāca bērniem apieties ar dzīvniekiem - ko drīkst, ko nedrīkst darīt.
21.09.2014 23:48 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Gudrs, inteliģents utt. cilvēks NEKAD otram nenorādīs uz viņa kļūdām, trūkumiem u.tml., līdz ar ko pati norādīšana "tu sevi pazemo, bet nekad to nesapratīsi" nebija gudra vai kā citādi skaista rīcība no tevis.

Tikai tas drīzāk parāda tavu zemo līmeni.

Man vienīgajai no šiem citātiem sanāk, ka autore atzīst, ka gudra nav, bet citus mācīt grib?
21.09.2014 23:52 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es nekad nevienu meiteni šajā forumā neesmu apvainojusi pirmā pirms manis apvainošanas. Esmu rakstījusi - stulbums, stulba rīcība utt., bet attiecināju to uz DARBĪBU, rīcību, procesu, nevis uz pašu cilvēku.

Bieži ir nācies lasīt, ka cilvēku nosauc, piemēram, kā bēdīgi slavenā tēmā, par roku graizīšanu, lūk:

Publiski neiešu strīdēties ar tādiem bezsmadzeņu radījumiem kā S80.
21.09.2014 23:53 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Alexxa, ja vien tu lasītu visu.. :)
Sakarā ar apvainojumiem:
Es nekad nevienu meiteni šajā forumā neesmu apvainojusi pirmā pirms manis apvainošanas. Esmu rakstījusi - stulbums, stulba rīcība utt., bet attiecināju to uz DARBĪBU, rīcību, procesu, nevis uz pašu cilvēku. Ir atšķirība, vai tu pasaki, ka cilvēks ir stulbs vai viņa rīcība ir stulba. Ja mani apvaino - protams, es atbildēšu.
Tā kā jā, es paskatījos uz sevi.


Bet to, ka es neesmu mis smalkjūtīgā būtne no augstajiem Rīdzinieku (speciāli ar lielo burtu) plauktiem, es arī nekad neesmu slēpusi. Karinjo un vēl pāris provinciālisma piesaucējas gan likās, ka grib tādas iztaisīties. ;)
21.09.2014 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits