sunju kakas

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Vai peec likuma man ir jaavaac aiz sava sunja kakaam ? Vai juus vaaciet ?
19.09.2014 18:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
stellaglmr, es nedzīvoju Rīgā, tāpēc neko konkrētu nemācēšu noteikt. Bet ja tu man netieši prasi, lai es 50 km nobraucu līdz tuvākajam suņu parkam, lai netraucētu tev ar sava suņa "dirsināšanu", tad gan jau no Ziedoņdārza vari aizbraukt tos 1,9km līdz centram (apskatījos google maps) un ieiet Origo. 50 km pret 1,9 km ir starpība, ne? :)

Kā jau sen tas ir novērots, tieši sabiedrības attieksme pret dzīvniekiem jebkurā jautājumā (staidzināšana, sabiedriskās vietas, parki dzīvniekiem, cirks, kažokādas, gaļa utt.) ir tik asa, ka tiek meklēti jebkuri attaisnojumi, kas nonāk līdz absurdam. Pagājušajā diskusijā pat līdz Mozus grāmatai. :D Tāpēc strīdēties ar jums lielas jēgas nav, jūs vienmēr uzskatīsiet, ka cilvēks ir Dieva vietā. Domāju, ka tieši šī egoisma dēļ saprātu esat pazaudējušas jūs.

Jāsaka, ka es nevienā brīdī neteicu, ka nepakļautos noteikumiem par kaku savākšanu. Teicu, ka saprotu to, ka sistēma nav līdz galam nostrādāta, jo nekas cits kā šis noteikums nav izstrādāts, ne parki, ne lāgā miskastes. Salīdzinājums ar pamperiem visā būtībā ir stulbs, jo bērniem un cilvēkiem pielāgots ir itin viss.
21.09.2014 22:05 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
un man šķita, ka provinciālisms ir tā lieta, ar ko parasti nelielās. bet šeit laikam izpildās nosacījums, ka "viduvējība nekad nesapratīs/neatzīs, ka ir viduvējība."

par tēmu - man nav suņa pilsētā, tikai laukos, ja būtu arī pilsētā, protams, ka aiz viņa savāktu. es jau arī savu miskasti neizmetu randomā uz ielas, bet tam paredzētajā vietā.
21.09.2014 22:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es Tev neprasu braukt kaut kādus 50km, kurus Tu pati esi izdomājusi. Es saku, ka īpašie suņu parki, kurus Tu tik ļoti rekomendē izveidot būtu zemē nosviesta nauda. Jo neviens, kurš nedzīvo 10minūšu rādiusā tos parkus neizmantotu. Iedzīvotāji ir pārāk gan slinki, gan nodarbināti, lai vēl kratītos cauri visai pilsētai uz kaut kādu īpašo parku. Vairākas reizes dienā. Tādēļ arī izveidojot šo parku joprojām būtu ierastie kaimiņi ar viņu brīvsolī palaistajiem bulterjeriem ar visām no tā izrietošajām sekām.

Un egoisms ēit nespraucas ārā ne no viena. Loģikas tŗūkums? Iespējams.

Ja Tu nedzīvo Rīgā, tad lūdzu nespried par pampermaiņu vietu pieejamību. Tik vienkārši ir tas.
21.09.2014 22:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Goda vārds cik var murgot par šo tēmu. Ja nepatīk skatīties kā suns kakā tad pagriez galvu uz citu pusi un neskaties. Ja nepatīk skatīties kā bērns tiek barots publiski tad pagriez galvu uz otru pusi un neskaties. Un nesaprotu kāpēc vienmēr suņu tēmās visam ir jāaiziet tik tālu ka sāk iet runa par to ka suņi sakropļo cilvēkus utt. Ja tā ņem cilvēki ar gana labi māk viens otru sakropļot, ne tik suņi.

Par to ka mūsu nauda aiziet kaķu kastrēšanai, godīgi sakot man tas liekas ka ir labi, jo mazāk kaķi apkārt jo mazāk nauda aizies uz to iemidzināšanu vai uzturēšanu utt. pēc tam ar tad varbūt kādu dienu būs iespējams ieviest tiešām tās suņu kakuču miskastes un visu pārējo. Pieņemu ka pēc pāris gadiem tās miskastes ar būs daudz populārākas arī Latvijā nekā pašlaik.
21.09.2014 22:19 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja Tu nedzīvo Rīgā, tad lūdzu nespried par pampermaiņu vietu pieejamību. Tik vienkārši ir tas.

Jā, jā, pateiksi, ka pa visu Rīgu ir 1 pampermaiņa vieta (salīdzinājumam ar 1 suņa parku)? :D
21.09.2014 22:30 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es jau Tev iedevu vienu piemēru... Bet tieši tas pats ir Vērmaņdārzā, tas pats ir Juglas parkā, Biķernieku mežā, tā pati situācija ir Mežciemā. VISUR. Suņu sūdiņiem paredzētās tvertnes (vai attiecīgi organisko atkritumu tvertnes) būs atrodamas kritni biežāk, nekā BEZMAKSAS tualete ar pārtinamo galdiņu. Jo Tuvāk centram, jo aktuālāka problēma - arī par maksu.
Ja Tu nedzīvo Rīgā un Tev nav bērnu, nav Rīgā nācies staidzināt suni - nespried par situāciju.
21.09.2014 22:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet tieši tas pats ir Vērmaņdārzā, tas pats ir Juglas parkā, Biķernieku mežā, tā pati situācija ir Mežciemā. VISUR. Suņu sūdiņiem paredzētās tvertnes (vai attiecīgi organisko atkritumu tvertnes) būs atrodamas kritni biežāk, nekā BEZMAKSAS tualete ar pārtinamo galdiņu.


Neesmu gan redzējusi tās tvertnes priekš tiem suņu sūdiņiem vispār, bet pa lielam man liekas ka gan suņu tvertnītes, gan arī tās tualetes ar pārtinamo galdiņu ir ļoti maz - abus vajadzētu daudz vairāk. Per bezmaksas tualetēm runājot, nu lai gan neesmu māmiņa, bet es tad tomēr labāk samaksātu tos 20-30 centus un nomainītu bērnam pamperu maksas tualetē kuru tomēr par to naudiņu uztur kaut cik kārtīgāku nekā tajās bezmaksas tualetēs parasti ir. (Es tik te tā domāju, pašai diskusijai un kašķu pamatam nesekoju līdzi).
21.09.2014 22:42 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
nekā BEZMAKSAS tualete ar pārtinamo galdiņu.

Ak, nu skaidrs. Nebiju pat iedomājusies, ka kādai mātei būtu žēl priekš sava dārguma pampermaiņas samaksāt 20-30 centus (cik zinu, parasti tā wc maksā). Smieklīgi un reizē skumji. :D :D
21.09.2014 22:46 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Atrodi man Ziedoņdārza tuvumā vietu pampermaiņai. Lūdzu, Tev uzdevums. Un tas ir tikai viens no piemēriem par situāciju parkos Rīgā.


Mans rajons :) es to esmu darījusi Klondaikā ,Bety Page , kafūzī uz čaka starp matīsa un artilērijas. Principā tur ir samērā daudz ēdināšanas iestāžu kurās ir wc ;)
21.09.2014 22:47 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Miss Joker

Es jau teicu, ka problēma atrast maksas tualeti ar pārtinamo galdiņu ir nenormāla. To vienkārši nav. Tad ar maksas vēl varam saprast kafetērijas, restorānus. Bet tur ir jāveic pasūtījums. Kas kā saprotams nav ne 30centi, ne arī 1eur. Vienkāršai pārtīšanai drusku sālīti un neproduktīvi, ne?

Kas attiecas uz organisko atkritumu tvertnēm centrā - katrā sētā. Suņu kakiņu atkritumiem paredzētās tvertnes ir ļoti daudz. Mācījos centrā - varu pat teikt, ka Ziedoņdārzā pat bija šie bio maisiņi bez maksas, bet viņus spēra uz velna paraušanu arī suņu saimnieki, ne tikai zaglīši treniņbiksēs.

Bet BEZMAKSAS es pieminēju, jo suņa sūdiņus var izmest BEZMAKSAS visur, bērnu pārtīt BEZMAKSAS nevar visur, kur ienāk prātā. Tādēļ mammas izvēlas to darīt kulbās, kur to nevar redzēt vienkārši garam ejot. Ir jālien iekšā ratos. Un mammas savu bērnu sūdiņus pa trotuāu neizsmērē, ko nevar teikt par suņu saimniekiem.
21.09.2014 22:51 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
KLONDAIKĀ un pārtinamais galdiņš? :D Esmu bijusi Klondaikas tualetē, nestāsti pasakas. :D
Par pārējām ēdināšanas vietām neesmu detalizēti informēta. Vien zinu, ka draudzenei avārijas situācijā nebija kur likties, jo visur esot prasījuši apmaksu pasūtījuma veidā.
21.09.2014 22:53 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tad ar maksas vēl varam saprast kafetērijas, restorānus. Bet tur ir jāveic pasūtījums. Kas kā saprotams nav ne 30centi, ne arī 1eur.

WTF? Cik reizes esmu bijusi Rīgas kafejnīcu un restorānu wc ieskrējusi "no āras", nekad neviens nav prasījis samaksu par to.
21.09.2014 22:56 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ir starpīb vai Tu ieskrien uz tualeti vai iebrauc restorānā ar ratiem un prasi pēc pārtināmā galdiņa esamības. :D Ja Tu nejūti pat šo atšķirību, tad es skaitu, ka esi ļoti taisni domājoša būtne. :D
21.09.2014 22:57 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
KLONDAIKĀ un pārtinamais galdiņš? Esmu bijusi Klondaikas tualetē, nestāsti pasakas.

Nu ja, vieglāk jau izvēlēties starp sab.transportu un tualeti - kur abi bez pārtinamā galdiņa - sab.transports. Lūk, tā ir necieņa. Jo izvēle ta ir, bet izmantot to negribas, jo ir uzspļaut par citiem cilvēkiem.
Es saprastu, ja sab.transportā būtu pārtinamais galdiņš..
21.09.2014 22:57 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja Tu nejūti pat šo atšķirību, tad es skaitu, ka esi ļoti taisni domājoša būtne.

Nu manās acīs tu jau kopš pamperdiskusijas esi vispār nedomājoša būtne. Nu neko, visādi īpatņi gadās, tā kā mani tava nedomāšana netraucē.
21.09.2014 22:59 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tu esi muļķe vai izliekusies? :D
Klondaika vispirms jau vispār nav ta vieta, kurā vajadzētu iet ar mazu bērnu. Vispār, nekad. Fui. Otrkārt, nevis sabiedriskajā transportā uz grīdas tiek pārīts bērns, bet kulbā. Treškārt, kulbas ir dziļas - nav iespējams redzēt pārtīšanu. Bet TU neesi redzējusi kulbu, tādēļ Tava nezināšana ir attaisnojama. Ceturtkārt, tā bija viena meitene visā tēmā, kurai nebija izvēles. Samierinies.
21.09.2014 23:01 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jā, jā - es nedomāju. Protams, protams. :D
21.09.2014 23:02 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja sab.transportā pampermainīšana notiek kulbā, nevis uz grīdas, kāpēc jāpieņem, ka wc tam jānotiek uz grīdas vai uz speciālā galdiņa? Nu, lūdzu, ieej wc un maini kulbā. Jums nekas no tā nemainās, citiem mainās gan - vai viņiem jāskatās/jājūt šis process vai nē. Bet nē, jūs to negribat darīt, jo necienat citus.
21.09.2014 23:04 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
un man šķita, ka provinciālisms ir tā lieta, ar ko parasti nelielās. bet šeit laikam izpildās nosacījums, ka "viduvējība nekad nesapratīs/neatzīs, ka ir viduvējība."



Es, PROTAMS, varu pārprast vai nesaprast, bet, vai tu tiešām tikko nosauci cilvēku par viduvējību tikai tāpēc, ka viņa nedzīvo Rīgā? Vai arī tiešām es kaut ko nesapratu pareizi?
21.09.2014 23:05 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tu lasīt nemāki, es sapratu. :D Viss kārtībā, nepārdzīvo. :D
21.09.2014 23:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits