Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Efektīva vielmaiņas sakārtošana

 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2014
Sveicinātas Meitenes!

Jau kādu laiku izbaudod rudens pieskārienus,nākas saprast,ka skaistas pludmales iedegums sāk balēt tapāt,kā pievilcīgā forma,kas tika pilnībā iegūta pateicoties superīgajam vasaras ritmam-augļi,pārgājieni,sporta aktivitātes,dzīve pie jūras u.t.t.
Tā nu septembris ir pusē,un šadi gurķoties vairs nevar,ēdiens kļuvis krietni neveselīgāks,un zāles apmeklējumi retāki.Tāpēc izlēmu pamēģināt kaut ko jaunu un ātri atgriezties vecajās sliedēs,ka spoguļattēls tikai un vienīgi priecēja.
Atradu,manuprāt,tiešām labu un efektīvu diētu,kas,protams,nav viegla,bet efektīva un ne mokoša . (http://www.pareizs-uzturs.com/public/dieta-vielmainas-sakartosanai.php)

Gribēju uzzināt vai kāda no Jums šo variantu ir pamēģinājusi,jo labprāt uzklausītu Jūsu rezultātus. :)
18.09.2014 18:35 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Totals bulsshids.. pec dietas 2 gadus vares neko neieverot - kur vel ko amiznataku var izdomaat.. notievet ta biski notioeves bet parsavara tas bus vienkarsi uz tuksaka kunga rekina.. sakot est galigi garaam atri atkal vis iejies vecajas sliedes - ne tajas kyras velesies
18.09.2014 21:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2014
Nu par tiem 2 gadiem jau arī neticu.Bet par to,ka "viss ieies vecajās sliedēs" ,gan gluži nepiekrītu.Man šķiet,ka ,tas ir labs atspēriens,un pēc tam apvienojot labu pārtiku un sporta zāli,to varētu saglabāt.
Bet ,tad jau redzēs kā būs pēc tam,nav jau ko zaudēt. ;)
18.09.2014 21:34 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Draudzene mēģināja šo diētu, rezultāts labs un redzams - 13dienu laikā nometa 7 kg.
Pēc tam īpaši neievēroja,ko apēd un nesportoja un atnāca jau tie kg atpakaļ. Bet domāju, ka tad, ja būtu neatgriezusies vecajās sliedēs, rezultāts būtu noturīgāks. :)

Pati arī mēģināju,bet es tad strādāju un bija stresiņš darbā,ka trešajā dienā sametās melns gar acīm. Nospriedām,ka vajag brīvākā režīmā no darba to ievērot un tad jau būs ok :)
18.09.2014 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
LaReine
logiski ja turpinajuma pectam edis pareizi un sportos.. atpakalj nenaaks.. atpakal naksana bija domata ka pec sim 13 dienam atsaks est ka pagadaas
18.09.2014 21:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2014
Liene
Super,es vairāk noteikti nemaz netēmēju. :)
Jācer,ka melns gar acīm nebūs,bet esmu pārliecināta,ka pirmajās dienās vēders burkšķēs,un darbā/lekcijās nebūs viegli,jādzer būs tas ūdentiņš ik pa brīdim,lai kuņģi apmānītu,jo tā skaņa ir kaitinoša. :D
Veiksmi un apņēmību nākamajam piegājienam! :)

Kabans
Skaidrs.
Protams,ja pēc cītīgas sevis pilnveidošanas iet vecajos stiķos,tad jau principā nevienai diēta/pareizam uzturam/sportošanai nav jēga.Kā jau minēju iepriekš,vēlos to vienkārši kā atspēriena punktu,un tad jau dzīvot tālāk tā,lai tas saglabātos. :)
18.09.2014 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
LaReine
Bet jautajums vai macesi sakartot savu uzturu pec sim 13 dienaam?.. personigi Es ieteiktu jau pasa sakuam est ka nakas un kautvai leeni vius nomest bet pareizi .. daudz olabltumvielu, maz oglhidratu un tauku
18.09.2014 22:20 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
Protams, ka ir viegli nomest svaru uz tukša kuņģa rēķina.
Šī diēta ir briesmīga, jo, manuprāt, visas dienas ēdienkarte ir labi, ja viena kārtīga ēdienreize! Kā var brokastīs "ēst" kafiju ar cukuru?
Ja gribi ieturēt diētu, iesaku 'olu diētu'. Var ēst vismaz cik vēlās to, kas attiecīgajā dienā ir jāēd. Es divu nedēļu laikā, jo ilgāk neizturēju, nometu 6 kg.
http://calis.delfi.lv/spogulis/uzturs/dietas/olu-dieta/
18.09.2014 22:37 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2014
Domāju,ka tas nesagādās lielas problēmas..Protams,jau laicīgi papētīšu kādu pēc tam varētu veidot grafiku,lai nav trieciens kuņģim (kā Tu minēji daudz olbaltumvielas,maz ogļhidrātu/tauku),bet domāju,ka pēc tam atgriezīšos pie tāda plāna kā pirms tam (pirms nošāvu greizi :D ) - dienā uzņēmu 1200kcl,nenašķojos un neēdu junkfoodus.
Gribas vienkārši pēc iespējas ātrāk justies atkal labi,lai viss apmierina. :)
Vispār nesaprotu,kapēc pēkšņi tagad augusta pēdējā nedēļā/septembrī tā norāvos. :D
18.09.2014 22:38 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2014
Colorstay
Tavs minētais variants jau pat izklausās pēc normālas dzīves,un šķiet,ka būtu daudz,daudz vieglāk salīdzinoši ar manis izvēlēto diētu.Būs par ko brīvdienas paspriedelēt,uz ko labāk parakstīties. :)
18.09.2014 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits