Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lietas ko darām ikdienā

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Meitenes !

Šodien no rīta aizdomājos par savu pašreizējo ritmu, ko es daru ar savu dzīvi. Vēlējos uzzināt ko jūs ikdienā darāt, ar kādām lietām nodarbojaties un kās ir tās lietas, ko jūs vēlētos darīt , bet vēl neesat saņēmušās ?

Parasti mana nedēļa izskatās šādi, bet katra nedēļa sanāk savādāka. Es pāris reizes nedēļā strādāju savu maiņu darbu par viesmīlīti, papildus mācos online kursus un lasu grāmatu saistībā par kursiem. Tiekos ar draugiem pāris reizes nedēļā. lēnu garu meklēju praksi savā jomā. Sākot ar nākamo mēnesi, es divas reizes nedēļa iešu mācīties angļu valodu un apmeklēšu sporta zāli, divas reizes nedēļā. Gribētos vēl sākt mācīties itāļu valodu, apmeklēt kaut kādas masterclass un reizi mēnesi aizšaut ārpus pilsētas uz nedēļas nogali.
17.09.2014 12:02 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nekas īpašs - darbs - mājas - darbs - mājas...brīžiem tā rutīna jau līdz kaklam un pāri acīm, bet neesmu neko mainījusi vēl.
17.09.2014 12:08 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Ha, ha, man arī -
Nekas īpašs - darbs - mājas - darbs - mājas...brīžiem tā rutīna jau līdz kaklam un pāri acīm, bet neesmu neko mainījusi vēl.


+ tagad vēl saslimu, tad nu rutīnu izjauc nenormālā klepošana un puņķošanās uz katru soli :D
17.09.2014 12:11 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Darba dienās: darbs-mājas, mājas-darbs. Brīvdienas gan ārpus Rīgas pie vecākiem vai ar draugiem.
Kursus neapmeklēju, valodas nemācos.. strādāju, atpūšos un slinkoju :D
17.09.2014 12:13 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vismaz nomierinājos tagad, ka tomēr neesmu vienīgā, kurai darba dienās darbs - mājas :D paldies!

Brīvdienās šad tad jau izbraucu kaut kur ārpus Rīgas pie drauga vecākiem vai braucu pa veikaliem klaiņot vai kad bija silts, tad kādu piknikošanu sagribējās...reti, bet ik pa laikam sanāk aiziet pie kāda ciemos, satieku draudzenes, drauga draugus, vēl retāk - klubi. Bet pēdējā laikā esmu aizrāvusies ar ēšanu ārpus mājām, jo tad nav tā rutīna tik baisa :P
17.09.2014 12:18 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Darba dienās: darbs-mājas, mājas-darbs.

plus kāda teātra izrāde, kino vai resotrāns, kāds cits pasākums ārpus mājas. Brīvdienas gan vienmēr cenšos saplānot maksimāli piepildītas ar dažādiem pasākumiem :)
17.09.2014 12:19 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Darbs, dizains, puķes, ēdiens, vīns un protams vīrs :D Vēl arī grāmatas un kino, operas, restorāni un draugi... ļoti daudz ko daru ikdienā.
17.09.2014 12:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.07.2014
Ikdiena, protams, darbs un mājas. Cenšos no rītiem trenēties, cik ļauj laiks, vakaros lasīt, gatavot. Reizēm pēc darba ar kādu aizeju uz bāru, lai gan cenšos pārāk daudz un bieži nedzert. Katrās brīvdienās eju uz muzejiem, galerijām, parkiem, reizēm kino un teātri, pēc tam vakarā uz tiem pašiem bāriem vai restorāniem.

Esmu no tiem cilvēkiem, kam patīk vienkārši sēdēt mājās, paslēpties no pasaules, nevienu neredzēt, tikai lasīt savas grāmatas un dzert tēju, bet gadu gaitā esmu sapratusi, ka šāda dzīve, lai gan īstermiņā lieliska, ilgtermiņā mani dara tikai nelaimīgu :D Tādēļ cenšos maksimāli daudz laika pavadīt ārpus mājas.
17.09.2014 12:46 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Darbs + franču valoda 2 reizes nedēļā, + jogas nodarbības 3 reizes nedēļā. Tādēl esmu diezgan aktīva, un nedēļas nogalēs esmu tiešām sagurusi, bet arī tad mēģinu kaut kur doties, kaut ko redzēt.
17.09.2014 12:52 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Esmu no tiem cilvēkiem, kam patīk vienkārši sēdēt mājās, paslēpties no pasaules, nevienu neredzēt, tikai lasīt savas grāmatas un dzert tēju, bet gadu gaitā esmu sapratusi, ka šāda dzīve, lai gan īstermiņā lieliska, ilgtermiņā mani dara tikai nelaimīgu Tādēļ cenšos maksimāli daudz laika pavadīt ārpus mājas.

tik precīzi uzrakstīts par mani, ka pat samulsu!
17.09.2014 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Darba dienās visbiežāk darbs un tad uz dzīvokli. Plus, sezonā gadās pa kādai teātra izrādei vakarā. Retāk pa kādam blogeru pasākumam vai lielākam koncertam.
Brīvdienās jau daudz lielākas variācijas - braucu uz mājām, satiekos ar draudzenēm, apmeklēju interesējošus kultūras pasākumus, izbraucu kaut ko apskatīt kopā ar draugu, ģimeni vai draudzenēm. Kā kurās brīvdienās. Ja slikts laiks, tad vnk kino vakars dzīvoklī vai nodarbojos ar kādiem rokdarbiem, lasu grāmatas utt. Vispār, esmu tāds mierīgs cilvēks.

Kam gribētu saņemties...hmm...jau gadiem gribu saņemties vieniem svešvalodas kursiem, bet...tad finanses jānovirza primārākām lietām, tad nevaru sabīdīt laikus, lai paspētu utt.
Vēl gribētu varbūt kādus foto kursus vai vēl ko tādu savam prieciņam apmeklēt.
17.09.2014 13:00 |
 
Reitings 37
Reģ: 14.08.2014
Darbs - māja - ģimene - darbs. un tā uz apli, katru darba dienu. Brīvdienās ar nekas īpašs, pārsvarā tās tiek pavadītas majās ar ģimeni.

Kādreiz, pirms bērna piedzimšanas, bija brīvdienās ballītes, klubi, bāri, utt. Pietrūkst man to laiku..
17.09.2014 13:04 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man šobdīd ir tā: darbs, darbs, darbs, darbs, darbs, tad ceļš mājās un gulēt, gulēt, gulēt! :D Vakarā vēl, ja ir vēlme skatos kādus online kursus (šobrīd par uzturu).
17.09.2014 13:04 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Katru dienu man ir darbs, tad mājas. Mājas gribās tikai gulēt,tomēr piespiežu sev kaut ko darīt-izmazgāt veļu, sakārtot dzīvokli. Tad guļu pie TV un nevaru piecelties līdz brīdīm, kad jāiet dušā (un aiziet uz dušu arī ir problēma).
Viss, ko sarakstīju, mani šausmīgi kaitina, liekas, ka esmu slinka, kaut gan vienkārši nav spēka. Nē, es varu sev piespiest, bet prieku nejūtu. Jāpasaka, ka neko nemainot savā dzīves veidā, es arī nejūtos priecīga. Daudz kas ir jādara sakarā ar skolu, autoskolu, bet... :( Gribētu sportot, bet maksimālais, ko sev varu piespiest x2 nedēļā uz trenažiera.
Ir doma, varbūt tas ir dēļ vitaminu trūkuma, vai dēļ tā, ka strādāju birojā, kur telpas nevar izvedināt (logi netaisās vaļā), līdz ar to trukst gaiss. Man neticās, ka vienkārši esmu tāds cilvēks, agrāk bija daudz savādāk... Eh :)
17.09.2014 13:29 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Agrāk bija daudz vairāk nodarbju, kopš apprecējos, cilvēki laikam padomāja, ka es vairs neskaitos un mani tik daudz nekur neaicina draudzenes, laikam domā, ka vīrs būs dusmīgs, ja iešu izklaidēties. ;D

Nesen bija darbs, mājas, izstāžu apmeklēšana, daudz pastaigu svaigā gaisā... Katrā ziņā, vienmēr esmu centusies, lai ikdiena būtu kaut vai ar maziem niekiem, bet izraibināta. Tagad, kad pieteicies bēbis, sanāk pa mājām vairāk un ja godīgi, bieži ir garlaicīgi.
17.09.2014 14:29 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Man arī līdzīgi-darbs un mājas!Darbs kaulus nelauž un ir patīkams,ikdiena paiet komunikācijā ar klientiem,mājās pārnākot,uztaisu vakariņas un paskatos TV...un vienmēr liekas-tas ir viss!?Bet izvilkt savu pakaļu kaut kur ārpus savas komforta zonas arī baigi nepiespiežos...Tāpēc domāju,ka rutīnu varu pārvarēt tikai pati kaut ko mainot sevī un ikdienas paradumos...Kādreiz,kad strādāju melnu muti ar vienu brīvdienu svētdienā,es varēju daudz vairāk-katru darbdienas rītu apzinīgi vienā un tajā pašā laikā 7.00 biju sporta klubā,paspēju apdarīt mājas darbus,satikties ar draugiem,paballēties utt...tagad,kad ir šķietami daudz vairāk brīvā laika,liekas,ka laika nekam tā īsti nepietiek...iemesls varētu būt kaut kāds mistisks miega bads-nevaru un nevaru izgulēties...ja jāceļas 7.00,tad liekas,ka gulētu vismaz līdz 12.00,savukārt,kad to mierīgi varu darīt,tad 7.00 jau esmu augšā-itkā kāds ar airi pa pakausi būtu uzšāvis...un nav ne jausmas kapēc tā notiek!
17.09.2014 14:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Esmu aktīva, protams mana dzīves neatņemama sastāvdaļa ir darbs, bet es citreiz pirms darba no agra rīta pasportoju, sportoju arī vakaros, bet ne katru dienu, apmeklēju pasākumus, braucu ciemos pie ģimenes darba dienas vakaros, kad sezona 1 - 2x mēnesī teātris, tas nav tāds regulārs pasākums, biežāk ir stāstu vakari, gandrīz katru nedēļu sezonā, man šķiet, ka reizēm viss par strauju, piemēram šovakar tikšanās, vakars, stāsti, bildes, rīt Sigulda sports, piektdien atkal kaut kas interesants, sestdien sportisks pasākums, tādu gandrīz katru nedēļas nogali apvienojot ar izbraucienu kādu. Visu laiku ir kustība, pēdējā laikā pat sanāk ka esmu ievēlusies mājās un aizmigusi dīvānā, noguļot savus plānus, pamostoties tikai nakts vidū vai agri no rīta bet esmu izgulējusies :D . Man ir dziļi sirdsapziņas pārmetumi ja izniekoju savu laiku ar nekā nedarīšanu.
Es savu dzīvi veidoju pati, mani nomāktu ja man nekas cits kā mājas darbs un vīrietis nebūtu.
17.09.2014 14:47 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Gurri1, tu nenogursti?! Nu tiešam, tu nejūti nogurumu? Un cik stundas diennaktī tu guli?
17.09.2014 14:50 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Un starpcitu ir tiiiik daudz iespēju kā aizpildīt savu laiku ar patiešām interesantām lietām, es sekoju daudzām lapām, bieži visādi semināri uz kuriem labprāt arī aizietu, pilnīgi bez maksas, tāpat izstādes, studentam apmeklēt izstādes vispār lēti, tie paši stāstu vakaru tik daudz cilvēki dalās ar piedzīvojumiem un saviem ceļojumiem, iedvesmojoši, un esmu 2 klubos saistītos ar savu hobiju, vienā iestājos nesen un jau tur pasākumi, balle, kurā esmu gadu ir daaaudz pasākumu.
17.09.2014 14:50 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nogurt var tikai guļot dīvānā un skatoties TV, man TV vispār nav, kad bija tāpat neskatījos.
17.09.2014 14:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man patīk aktīvas nodarbes. Ciest nevaru sēdēšanu mājās brīvdienās. Pa nedēļu pēc darba ir dažādas lietas - nekad nav tā, ka ir tikai darbs un mājas. Ir pasēdēšanas ar draudzenēm, šoppings, dažādu pasākumu apmeklēšana ar vīru vai draudzenēm, citreiz sportojam, kad saņemamies, kino, teātris, vakariņas ārpus mājas, dejas, skaistumkopšanas salonu apmeklēšana, boulings. Labrāt gribētu apmeklēt kādus valodu kursus un ļoti gribētu trennēties volejbolā, skolas laikā to darīju, ļoti patika.

Brīvdienās dažādas lietas ar draugiem, radiem vai divatā ar vīru. Braucam gandrīz katru nedēļu ārpus Rīgas kaut kur, pastaigas, SPA, pikniki, visādas aktivitātes, vasarā velo , veikbords, peldēšana, visādi piedzīvojumu parki, ziemā slēpošana, slidošana, snovbords.
Es nejūtos labi, sēžot mājas. Man patīk kaut ko darīt, tā es vislabāk varu atpūsties :)
17.09.2014 14:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)