Mīļās palīdzēsim!

 
Reitings 38
Reģ: 11.09.2014
Asaras acīs lasot šo:(


http://www.mammamuntetiem.lv/articles/29120/aizejosais-berns-dakteri-prognoze-ka-mazajai-viktorijai-atlicis-dzivot-divus-menesus-mamma-ludz-palidzet/



Mēs varam palīdzēt,
17.09.2014 11:06 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Jautājums ārpus konkrētā gadījuma, bet vispārīgi par ziedošanas portāliem un bankas kontiem.
Kā īsti ir? Vai visa saziedotā naudiņa uz konta, kas ir konkrētajam gadījumam, aiziet šim mērķim vai arī kāda daļa tiek atstāta konta uzturēšanai, biroja uzturēšanai utt? Piemēram, par ziedojuma zvaniem, zinu, ka daļa naudas paliek operatoram - kādā labdarības reizē tika minēts,ka visa nauda aizies mērķim.
Un citreiz ir privātie konti, kur ir skaidrs,ka visa nauda aiziet mērķim, ir pat gadījumi,kad pāri palikušo naudu noziedo tālāk.
Kā jums liekas? :)
18.09.2014 10:33 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
Šoreiz pievienošos tām, kas uz šo konkrēto gadījumu skatās negatīvi :( Jau pašā grūtniecības sākumā (kad vēl varēja izdarīt visparastāko abortu) tika diagnosticēta šī slimība un iepriekšājais bērns bija ar to nomiris, tā kā cerēt uz brīnumu bija veltīgi. Manuprāt, ir ļauni dzemdēt bērnu, kam lemta mokpilna un nepilnvērtīga dzīve, kas jau diagnosticēta ļoti mazā grūtniecības laikā. Ja ļoti gribēja bērnu, varēja adoptēt un pēc kādiem gadiem mēģināt vēlreiz - reizēm arī pēc neveiksmīgām grūtniecībām, beigās kāda arī veiksmīga.

Cita lieta ir nelaimes gadījumi, piem., dzemdību traumas, saindēšanās ar kaimiņienes iedotām sēnēm utt. Vai vismaz slimības, ko var izārstēt...
18.09.2014 10:47 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man arī šķiet, ka reizēm ētiskāk būtu atsevišķās situācijās savu viedokli paturēt pie sevis.

+++
18.09.2014 10:52 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
Ļoti steidzami ir nepieciešams apmaksāt diagnosticēšanu, kas sniegs Viktorijai cerību un iespēju uz izveseļošanos… Pretējā gadījumā bērna dzīve beigsies.


sanāk, ka 16768,20 EUR būs tikai sākumam,un ja gadījumā būs IESPĒJA meitenīti glābt,un tā nauda nebūs galīgi vēja izmesta,tad būs jāvāc vēl ziedojumi, lai viņu ārstētu.

Es arī esmu negaatīvi noskaņota. Bērnu jau ļoti žel,bet mammai olvadus nosiet! Tiešām labāk ziedoju bērniem, kuri nokļuvuši nelaimes gadījumā un dzīvniekiem. Nevis mātei,kura izdomājusi,ka tagad visai Latvijai viņas bērns būs jāarstē . Savādāk būtu ja viņai piedzimtu pirmo reizi un viņa nezinātu par šo slimību pirms dzemdībām... Bet viņa zināja....

Lai ņem kredītu,un brauc uz ārzemēm,fabrikās strādat, nevis paļaujas uz citu cilvēku ziedojumiem. Nav jau tā summa kosmiska. Tiešām aizbrauktu un sastrādātu.

un vispār jau pastāv tāda lieta,kā dabīgā atlase....
18.09.2014 11:17 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Man ir žēl, ka šādi gadījumi vērš ēnu uz visiem, kuri lūdz ziedot, lai glābtu dzīvību. Latvijā nereti dzīvības jautājums ir naudā izteicams, jo mums atbalsts no valsts ir samērā mazs, bet savākt to naudu, lai izglābtu (gadījumos pēc avārijām, slimībām utt.) paši savie spēkiem ģimenes nespēj. Taču, es zinu, ko nozīmē šī dzīvības cena, un pat ienaidniekam nenovēlētu tādā situācijā nonākt.
18.09.2014 11:33 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
M. Butterfly - man gan neliekas, ka met ēnu uz visiem. Vienkārši ir cilvēki, kas nedomājot ziedo un viss. Bet ir arī tādi, kas aizdomājas, kāpēc radies iemesls ziedot - un ja tas iemesls radies cilvēkam apzināti veicot darbības, kas vēlāk novedīs pie šādām sekām, protams, ka rodas jautājums - kāpēc? Kāpēc tā māte laida pasaulē šo nabaga slimo bērniņu, kas jau nedzimis bija nolemts nāvei.

Kādus gadus atpakaļ, ziedot.lv ieraudzīju vienu ļoti, ļoti slimu bērniņu. Tās uzstādītās diagnozes bija briesmīgas, es nodomāju par ko gan tika tik ļoti sodīts šis bērniņš. Un kāds bija mans šoks, ieraugot bērna vecākus! Tie taču bija narkomānu pāris no mana bērnības pagalma! Viņš totālākais geričs, viņa šņauca, ostīja, dzēra un pīpēja visā grūtniecības laikā! Šoka stāvoklī vienkārši aizvēru to lapu. Un nekad vairs neeju iekšā.
18.09.2014 11:46 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Vienkārši ir cilvēki, kas nedomājot ziedo un viss.

Kāpēc nedomājot? Es noziedoju, par spīti tam, ka dzemdēt bija, mātes egoisma augstākā pakāpe,bet ko nu vairs malt uz riņķi vienu un to pašu, vairāku lappušu garumā, tas rezultātu nemaina, diemžēl.
Starp citu, šis nav vienīgais gadījums, kad vecāki laiž pasaulē bērnus, ar vienādām genētiskām slimībām, piemēram vēl viens no piemēriem:
http://apollo.tvnet.lv/zinas/elpo-erika/482724

Mediķes var mani palabot, bet šī slimībība neesot ārstējama.

Tas atkarīgs, no slimības smaguma pakāpes. Smagākā formā, izredzes nav, tādā gadījumā, bērnam būs kristas aprakstītais dzīves scenārijs, gultā pie elpināšanas aparāta, ja slimība ir vieglākajā formā, tad nākotnē, bērnam ir izredzes, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tikai tas ir smags darbs, operācijas, rehabilitācijas.
18.09.2014 12:06 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Karma - tāpēc, ka tiešām vairākums cilvēku nedomā, kāpēc tā un kāpēc šitā, vienkārši ņem un noziedo. Ok, vēl lūk ir arī trešie kā Tu, kuri ziedo par spīti.
18.09.2014 12:09 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Ok, vēl lūk ir arī trešie kā Tu, kuri ziedo par spīti.

Vai man par to būtu jākaunas?
18.09.2014 12:14 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
Šeit manas domas dalās. Es nezinu kā es rīkotos tās mammas vietā. Nu labi, pirmo bērniņu piedzemdēja slimu, bet ja viņa otrajā grūtniecībā savlaicīgi zināja, ka otrs bērniņs būs tāds pats, tad kāpēc laist viņu Pasaulē mocīties?

Taču, tās, kas te ieminējās par adopciju. Nu nevar visi mīlēt svešu bērnu. Es nekad nespētu adoptēt bērnu nezinot par viņa gēniem, piemēram, narkomānu atvasi. Man ir bijusi darīšana ar bērnu nama bērniem, kur 4gadīgs bērns naktī ceļas un zog naktsaukles maku, tas jau ir gēnos.
18.09.2014 12:22 |
 
Reitings 81
Reģ: 06.09.2014
Naavi nevienam neveelu, noziedoshu, bet ziniet, tas beerns taapat izaugs liels un buus tas, kas kaitinaas juus sab.transp. ar savu kaaju skuushanu,skaljo elposhanu vau nagu grieshanu...tas...tas tachu ir tikai cilveeks.taadu ir daudz.bet dziivniekus,retas sugas,davaj liekam uz skiivja un nezheeliigo moslakteejam.nu, kamoon!lai veselojas meitene
18.09.2014 12:31 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Nu labi, pirmo bērniņu piedzemdēja slimu, bet ja viņa otrajā grūtniecībā savlaicīgi zināja, ka otrs bērniņs būs tāds pats, tad kāpēc laist viņu Pasaulē mocīties?

Tiešām nezinu, bet pieņemu, ka viena no tādām sievietēm, kuras domā, ka aborts ir slepkavība, un labāk dzemdēs, paļaujoties uz Dieva un sabiedrības žēlastību.
(Man nesaprotama rīcība).
18.09.2014 12:36 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
Karma, es nedomāju, ka te ir sakars ar Dievu vai kādu citu spēku. Es iedomājos cik grūti ir veikt abortu, bet, manuprāt, grūtāk ir tad, kad sieviete redz savu bērniņu pieslēgtu pie aparāta, kas viņu uztur pie dzīvības.
18.09.2014 12:39 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Vina vareja to un to, kada bezatbildiba, nosiet visu utt., nav ko bernus dzemdet...Sobrid situacija ir tada kada vina ir. Un, manuprat, nav smuki spriedelet, kratit pirkstu, kad runa ir par berna dzivibu. Savas domas var ari zolidi pateikt, ne launu velet.


Visi peksni lielie dakteri.
18.09.2014 12:53 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ieteikums nosiet olvadus vai aicinājums nedzemdēt smagi slimu bērnu,nav ļauna vēlējums. Ja nekratīs pirkstu,tad jau viņa var sadzemdēt veselu baru,kuriem pēc tam būs jāziedo. Ļaunprātīga sabiedrības izmantošana.
18.09.2014 12:58 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man arī šķiet, ka reizēm ētiskāk būtu atsevišķās situācijās savu viedokli paturēt pie sevis
.
18.09.2014 13:25 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
noziedoju, par spīti tam, ka dzemdēt bija, mātes egoisma augstākā pakāpe,bet ko nu vairs malt uz riņķi vienu un to pašu, vairāku lappušu garumā, tas rezultātu nemaina, diemžēl.


Tiesi manas domas. Malt un parmest kko, un papildus palielities, ka es neziedosu, nav vardu.
18.09.2014 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
atsūtiet man to olvadu naudu.. :D
18.09.2014 15:11 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Mati ceļas stāvus gaisā no tām samazgām,ko te lejat.

šī frāze vispār šokē :
Ļaunprātīga sabiedrības izmantošana.


Kā var to nosaukt par ļaunprātīgu sabiedrības izmantošanu?!?
Pirmkārt, Nevienam nav spiesta lieta ziedot- tev neviens no maka ĻAUNPRĀTĪGI eirikus āra nevelk.
Otrkārt, šādi varētu teikt, ja māte naudu prasītu sev jaunai somiņai, atvaļinājumam Havajās vai vēl nez kam. Kā tieši palīdzības lūgšana, lai glābtu sava bērna dzīvību ir nosaucama par ĻAUNPRĀTĪĢU SABIEDRĪBAS IZMANTOŠANU?

Varu galvu likt ķīlā, ka māte, uzzinot par bērna slimību, kamēr vēl bija stāvoklī, klusība nesita plaukstas un nedomāja- Super, es tāda pofigiste, man par bērnu vienalga, bet ļaunprātīgi izsūkšu naudu no apkārtejiem.
Katra sieviete gaidībās cerēs, ticēs, lūgs, lai viņas bērnam viss būtu kārtībā un pat, ja ir draudi par pretejo, mātes cerība uz brīnumu var būt spēcīgāka par jūsu vienkāršo " vajadzeja taisī abortu un viss"
Padomājiet pašas, kādas sāpēs māte ir izcietusi pirmā bērna nāves dēļ- domājiet, ka viņa varētu tā vienkārši ņemt un nogalināt otro , vēl vēderā esošo bērnu?
18.09.2014 18:05 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Tik pat labi mēs varam nosodīt sievietes Afrikā ( vietās, kur ir ūdens trūkums, kur nepieciešama citu valstu palīdzība ) par to,ka viņas dzemdē bērnus- vājprātīga bezatbildība un ļaunprātīga sabiedrības izmantošana, ne?
18.09.2014 18:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits