kautkas neredzēts

 
Reitings 214
Reģ: 13.08.2014
ienāku šajā portālā ik pa brīdim un brīnos.. palasu forumus.. par ko šeit tik nerunāāā..Tāda sajūta, ka šeit uzturās lielākoties Tīņu vecuma sievietes.. kādi komenti, kādi jautājumi.. phee
17.09.2014 00:55 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Ej sedi viriesu portalos un izpaudies, tacu tur laikam jus neviens neredz un nedzird jo esat tik tupi . Tad nu jaizpauzas sieviesu portala. Es saprasu butu te kads gejs forss kurs varetu dot padomus smarzu izvele , apgerba utj :D , bet sos tikai uz trako maju.
17.09.2014 09:55 |
 
Reitings 327
Reģ: 08.09.2014
Jums jau neapnik vienu un to pashu temu malt uz apli? Latviesu sievietes tadas, Latviesu sievietes sitadas...
Tad kada runa var vispar but par-

-Citeju-Un tas butu musu bernu nakamas mates?-

Kadel vispar tads jautajums tevi uztrauc? Ja jau visas Latviesu sievietes ir tik briesmigas?
17.09.2014 10:05 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Un jus butu to bernu tevi ? Idioti kuri sez sieviesu portalos ?

Ej sedi viriesu portalos un izpaudies, tacu tur laikam jus neviens neredz un nedzird jo esat tik tupi . Tad nu jaizpauzas sieviesu portala. Es saprasu butu te kads gejs forss kurs varetu dot padomus smarzu izvele , apgerba utj , bet sos tikai uz trako maju.

Tur jau tā lieta, ka jūsu īsto būtību visā tās "daiļumā" var ieraudzīt tikai šeit (un vēl varbūt dažās citās vietās). Šeit lielākā daļa aktrišu maskas ir nometušas un rāda visu, kas iekšā sēž. Lielā daļā tas ir iemesls, kāpēc reizēm iegriežos un tā kārtīgi palasu. Vīriešu portālos :-D? tas būtu, kuros? Powerā? Padiskutēt ar pāraugušiem tīņiem vai - to pašu, tikai džekiem.lv?
17.09.2014 10:22 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Kads sakars ar kkadam maskam un isto butibu? Ja mans virietis / vai toposais virietis sedetu cosmo.lv es ari seja pateiktu , ka ir idiots. Tev nav nekadu interesu , ka nezini viriesu portalus?! Viss neaprobezojas ar kkadu klacosanos . Ir tadi forumi , ka eoz un tamveidigie kuros ej un izradi savas gudribas. Tacu laikam jau tadu nav , ne? :)
17.09.2014 11:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja mans virietis / vai toposais virietis sedetu cosmo.lv es ari seja pateiktu , ka ir idiots.


Tas gan ir stulbi, tā domāt. A ja nu vīrietis ir sādā veidā nolēmis mēģināt labak izprast sievietes? Uzreiz idiots?

Ja cosmo varu sēdēt ES, nekļūdama tāpēc uzreiz par idioti (cerams), tad kāpēc adekvāta piedalīšanās diskusija lai padarītu par idiotu vīrieti? Par "visas jūs padauzas" nevainīgo tolli ar mazo krāniņu es šoreiz nerunāju, bet ir aizdomas, ka viņs ir idiots "po žizņi", nevis tikai cosmo rezultātā.
17.09.2014 12:42 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Nu tad dzivojat kopa ar idiotiem kuri censas izprast sievietes sezot cosmo.lv laimigas :D
17.09.2014 12:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!