Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

apjukusi

 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Pirms pāris dienām satiku puisi draugu lokā, visu vakaru pavadījām kopā. Simpātijas radās uzreiz vienam pret otru, nākamajā dienā vins interesējās ko es par viņu domājot u.t.t (prasīja manam labākajam draugam). Sestdien bija ballīte, kaut ko runājām u.t.t.
Vinam bija attiecibas divus gadus, nesen izšķiras, meitene nokrāpa vinu ar viņa brālēnu. Tagad viņš esot brīvs un baidas,ka kāda meitene izdarīs tapat. Tāpēc tagad viņam ir meitenes uz vienu nakti utml. Viņš man teica,ka negrib man nodarīt pāri, negrib mani sapināt, negrib mani uz vienu nakti un,lai vinam esmu kā visas pārējās. Viņs nezinot vai grib atteicības , dēl bailēm. Kaut gan tajā pašā vakarā mēs bučojāmies (viņš uzsāka visu) , neko tālāk abi negribējām. Nakamajā dienā zvanīja man un jautāja kā jūtos u.t.t. (biju diez gan pārsteigta par to , jo bijām visu izrunājuši)
Ko man darīt? Kaut kā mēģināt vinu iedrošināt vai likties mierā,jo viņš pats nezin ko grib, bet tomēr viņam interesēju? Tiešām man viņš ir iepaticies. Nu jau divas dienas neesam ne runājuši,ne tikušies , bet iespējams ka sovakar vai tuvakajā laikā tiksimies,jo viens draugu pulks. (nezinu kā izturēties pret viņu)
16.09.2014 17:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tu viņam esi vajadzīga tikai seksam, kuru teikuma daļu Tu nesaprati?
16.09.2014 17:03 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Kam Tev tādu bailuli..?
16.09.2014 17:04 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Artemzija - viņš teica,ka tieši ar mani negrib tikai vienu nakti,ka pret mani attieksme ir savādāka nekā pret pārejām viņa ''vienreizējām'' meitenēm
16.09.2014 17:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
viņam ir meitenes uz vienu nakti utml.
Šis ir key sentence.. koncentrējies uz to ;)
16.09.2014 17:06 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Izturies dabiski, tik nekaries kaklā ar visādiem " iedrošinošiem " tekstiem - dod laiku, gan jau, ja gribēs, pats tiks ar sevi galā un tad `tevi uzmeklēs... Vienkārši pagaidām esi draudzīga un viss.
16.09.2014 17:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Varianti - noticēt viņam un riskēt ar to, ka vari iegrābties vai neticēt un pārtraukt komunicēt. Pieminu ticēšanu dēļ personīgās pieredzes ;)
16.09.2014 17:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
viņš teica,ka tieši ar mani negrib tikai vienu nakti,ka pret mani attieksme ir savādāka nekā pret pārejām viņa ''vienreizējām'' meitenēm

Tādi teksti bieži tiek lietoti, lai kāreiz dabūtu tās vienas nakts meitenes. Tas liek domāt, ka nebūs jau tā, ka tklīdz dabūs ko gribēs, pazudīs. Bet... Vai, kur bieži tieši tas arī notiek.
16.09.2014 17:16 |
 
Reitings 30
Reģ: 15.09.2014
Tu doma, ka citam vins nestasta to pasu pasacinu? :)
16.09.2014 17:20 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Tādi teksti bieži tiek lietoti, lai kāreiz dabūtu tās vienas nakts meitenes.

Tieši tā! Un meitenes uz to arī bieži uzķeras, bet pēctam sanāk raudāt.
16.09.2014 17:24 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Citām viņš nestāsta neko, vienkārši iepazīstas ballītē tajā naktī arī ar viņam nodarbojas ar seksu (cik zinu tās meitenes tad vieglas uzvedības ) un talāk katrs iet uz savu pusi. Ja jau viņs gribētu mani izmantot, tad tada iespēja bija sestdien, bet tikai skūpstijāmies
Manam draugam stāstīja to,ka es vinam patīku,bet negrib but kretīns un mani izmantot uz vienu nakti. Kaut kas vairāk bus tikai tad,ja mēs butu kopā,bet no attiecībām vinam bail,jo lika vilties vina meitene ar kuru bija kopā divus gadus. Tagad esot vinam arī labi tapat, bet tajā pašā laikā intersējas par mani,tapēc nezinu ko darīt.
16.09.2014 17:28 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Meisters makaronu karināšanā uz ausīm, protams, tas strādā tikai ar jaunām/mazām meitenītēm :D
16.09.2014 17:28 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Agate - nemšu vēra tavu ieteikumu :)
16.09.2014 17:28 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Varianti - noticēt viņam un riskēt ar to, ka vari iegrābties vai neticēt un pārtraukt komunicēt. Pieminu ticēšanu dēļ personīgās pieredzes

+

Protams , var jau pastāvēt iespēja, ka viņš vaarbūt uz Tevi skatās kā vairāk ,nekā vienas nakts meiteni, bet lai to uzzinātu palīdzēt var tikai laiks... (ja vispār viņš ir tā vērts) Ja viņš vēlas tikties, aicina uz randiņiem- ej, bet velc tās tikšanās cik vien ilgi vari. Ja viņš sāk besīties vai zaudē interesi par Tevi tādā gadījumā, ka Tu nedod :D - viss būs skaidrs ;)
16.09.2014 17:30 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Citām viņš nestāsta neko, vienkārši iepazīstas ballītē tajā naktī arī ar viņam nodarbojas ar seksu (cik zinu tās meitenes tad vieglas uzvedības ) un talāk katrs iet uz savu pusi.


Nu neesi naiva. Kā Tu to zini? Vai Tu ar sveci esi blakus stāvējusi? Kā zini vai pirmajā vai trešajā naktī pārgulēja? :D Viņš pats Tev to teica vai viņa draugi sastāstīja?

Nepieļauj arī iespēju, ka ja Tu viņam esi iepatikusies, viņš palūdz saviem draugiem, lai sastāsta Tev viskautko labu par viņu?
16.09.2014 17:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Citām viņš nestāsta neko, vienkārši iepazīstas ballītē tajā naktī arī ar viņam nodarbojas ar seksu (cik zinu tās meitenes tad vieglas uzvedības ) un talāk katrs iet uz savu pusi.
Man jau škiet, ka praksē viņam tomēr nākas piepūlēties un aplidot arī vienas nakts meitenes, lai viņas tomēr tajā gultā (vai kur..) ierāptos.. :D Gan jau viņš arī saka - neesmu gatavs attiecībām, bet negribu Tevi izmantot.. tādējādi liek meitenei sajusties īpašai un tajā pat laikā izvairīties no atbildības :D
16.09.2014 17:39 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Ehh..visticamāk jau visām stāsta stipri līdzīgu pasaciņu. Ne jau nu tāpat tie vienas naksts sakari lec ar viņu gultā. Un tas, ka viņš it kā ir to un šito teicis tam draugam-nenovērtē par zemu vīriešu solidaritāti. Šoreiz draugs izlīdzēs viņa, nākamreiz viņš draugam.

Protams, var jau būt, ka tā nav, bet nu...ieteiktu tādu iespēju paturēt prātā,
16.09.2014 17:46 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
naksts

nakts
16.09.2014 17:46 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tāpēc tagad viņam ir meitenes uz vienu nakti utml. Viņš man teica,ka negrib man nodarīt pāri, negrib mani sapināt, negrib mani uz vienu nakti
Iespējams, ka vienkārši izmanīgs džeks. Skaistā formā pastāsta, ko un kā dara. Tāpēc tad, kad būtu ar Tevi pārgulējis un atstājis, Tev nebūtu nekāda pamata celt pretenzijas. Jo viņš Tevi jau brīdinājis.

Citām viņš nestāsta neko, vienkārši iepazīstas ballītē tajā naktī arī ar viņam nodarbojas ar seksu (cik zinu tās meitenes tad vieglas uzvedības )
Kā tad. Tās citas jau nav tādas kārtīgas mātes meitas kā Tu, tās gūlās apakšā arī, kad viņš viņām pateica, ka tikai izmantos seksam un atstās.. eu, paga, Tu tak tieši to pašu tagad taisies darīt, ne?

Ja jau viņs gribētu mani izmantot, tad tada iespēja bija sestdien
Paga, ko nupat rakstīji par tām citām, vieglās uzvedības meitenēm?

Pārāk slikti Tu domā par viņa iepriekšējām "vienas nakts sakara" meitenēm, un pārāk labi par viņu pašu. Visticamāk, ka viņš visām stāsta, cik viņas īpašas un savādākas. Tad pārguļ. Tad uztaisa žēlas acis un pasaka, ka, lai vai cik īpašas un brīnišķīgas tās meitenes nebūtu, tomēr nekas nesanāks, un viņš negrib viņas mānīt un sāpināt, velkot visu garumā. Ka ļoti žēl, bet tā bija kļūda, un viņš vēl nav gatavs attiecībām, jo pārāk briesmīgi tā meitene viņu sāpinājusi.
16.09.2014 18:29 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Ja jau Tu esi TIK PĀRLIECINĀTA, ka TU NEBŪSI vienas nakts meitene, tad ko Tu jautā mums?
Neesi naiva. Es nesaku, ka zinu, ka būsi, bet domā reāli, racionāli.

''Negrib sāpināt, Tu viņam liec justies īpaši'' bla, bla, lai ko Tev teiktu.. nu tad ja jau gribi - tiecies! Ejat kaut kur kopā, bet neguli kādu laiku ar viņu! Nu un skaties, kas būs, varbūt pa vidu, negribot Tevi sāpināt - pārgulēs ar kādu citu, kas nav tik īpaša :D Vienvārdsakot - nestreb karstu.
16.09.2014 18:43 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
tadu pašu identisku tekstu dzirdēju no vīrieša nesen, neesmu gatavs attiecībām, baidos tevi sāpināt, īsti nezinu ko gribu, uttt.

tikai un vienīgi tas nozīmē ka meklē seksu, nevis attiecības. viņš nepārdomās!!! ja pārdomās tad atradīs citu ar ko būs pārliecināts. ar tevi vēlas tikai pārgulēt. diemžēl pēc manas pieredzes..
16.09.2014 20:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits