Salīdzināšana Cosmo diskusiju iespaidā

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Vai jūs nekad sevi / savu dzīvi nesalīdzināt ar to, ko te diskusijās raksta?

Piemēram:

1. Kāda uzraksta, ka brauc ceļojumā, bet jūs kādu laiku neesat bijušas. Neskauž?
2. Kāda uzraksta par kādu jaunu pirkumu - dārgu zīmolu somu, ko nevarat atļaties, vai Dior kosmētiku, kamēr jūs pērkat Loreal utt.
3. Kāda uzraksta, ka precās, bet jūs neprec. Nav škrobe?
4. Kāda uzraksta , ka vīrs tusējas un dzer, bet jūsējais neko tādu nedara. Nav patīkama apziņa?
5. Kādu krāpj, jūs nekad nav krāpuši un tamlīdzīgi piemēri.

Vai arī nekad tā nesalīdzināt un nedomājiet ar sevi to visu, ko izlasiet ?
16.09.2014 13:11 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Dazreiz lasot kaut ko patiesham forshu un pozitiivu iezogas doma, ai, kaa man gribeetos arii. Nezinu, skaudiiba vai kas tas ir, bet nu gadaas.
16.09.2014 14:49 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Dažkārt kādā melnā dienā, kad vissirslikti.lv, ienākot šeit vai kur citur, ieraugot ceļojumus, jaunas, dārgas mašīnas vai ko tml, uznāk tāds es arī gribētu. Bet nekad neskaužu tā, ka to otram nenovēlētu. Pamatā jau apzinos, ka šādas destruktīvas emocijas rodas dienās, kad pati neesmu apmierināta ar sevi. Un tad es pamatā domāju, kā to likvidēt, nevis saceptos par Maldivām vai Bahamām.
16.09.2014 14:55 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Agrāk es arī tā domāju.

Tagad es zinu, kas es esmu, kādi ir mani mērķi. Nu nav jālūr svešā guļamistabā vai makā. Es tādu skaudību uzskatu par nolaidību un sūkstīšanos. + Sevis pazemošanu.

Mans skatījums uz dzīvi šobrīd...Es sevi uztveru, salīdzinājumam teikšu, kā māla piku. Un es palēnām sāku kaut ko no viņas veidot, un es ticu, ka varu izveidot no tā kaut ko apbrīnojamu, skaistu, foršu. :) Un tāpēc, ka es šādi domāju, es netērēju laiku skatoties uz citām jau izveidotām figūrām, jo tā ir kā laika tērēšana, kuru varētu aizpildīt sevis veidošanā! :)
16.09.2014 15:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
3. Kāda uzraksta, ka precās, bet jūs neprec. Nav škrobe?


Šis punkts ir vienīgais kas man liek aizdomāties, bet manā gadījumā es zinu ka tas būs jo ir runāts par to utt. Vienīgi pašreizējos apstākļos tas nav reāli atļauties īstas kāzas utt.
16.09.2014 15:16 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es īstenībā esmu pārsteigta par komentāriem, negaidīju, ka praktiski visām vienalga. Es nekautrējos atzīt, ka es salīdzinu gan. Par skaudību, man piemīt tā saucamā baltā skaudība, es tiešām priecājos par citiem, bet tajā pašā laikā motivēju sevi izdomāt to, lai man no tā arī kaut kas būtu.
Melotu, ja teiktu, ka materiālās vērtības man nav svarīgas, protams, ka man gribas savu dzīvesvietu, savu mašīnu un kolosālus ceļojumus. Man tas nav mazsvarīgi, tāpēc arī kaut kā tam pievēršu uzmanību.
16.09.2014 15:16 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Īstenībā man ir vienalga par nepazīstamiem cilvēkiem. Turklāt viss šeit ir tiktāl, cik pašas par sevi pastāstam, un tas tomēr ir subjektīvi, nemaz neaizdomàjos, cik liels procents patiesības tur varētu arī nebūt.. Uztveru forumu kā 'ātro' lasāmvielu, līdzās Delfi izklaidei utml.. Nepaliek atmiņā, kurai lietotājai vakar vīrs uzdāvināja x, kura medusmēnesī devās uz y, vai kura vispār precēta, kura ne..
16.09.2014 15:24 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
nē. man liekas galīgs neprāts sevi salīdzināt ar izdomātiem interneta tēliem un subjektīvi pasniegtām dzīvēm.
es tieši ļoti bieži nopriecājos par vairākām man simpatizējošām meitenēm un viņu lieliskajiem dzīves notikumiem :)
16.09.2014 15:28 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
cheer, kas tur ko brīnīties ja man vairs nav 15 gadi un mani tiešām neinteresē citu panākumi, ceļojumi un kāzas, un ko tur skaust, ka kāds ceļo, tad jau man par visām pasaules zvaigznēm vajadzētu būt palikušai zaļai no skaudības :D
16.09.2014 15:42 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es īstenībā esmu pārsteigta par komentāriem, negaidīju, ka praktiski visām vienalga.


Es domāju, ka liela daļa te vienkārši izliekas, ka nekad neko nesalīdzina. Vienkārši baidās atzīties :D
Es gan nezinu, kas tur slikts. Mani tas pat motivē arvien vairāk sasniegt, kļūt labākai, attīstīties, kā arī palīdz saprast, ko es vēlos un ko nē. Tas tā ir ne tikai šeit, bet arī reālajā dzīvē. Tas palīdz tuvoties saviem mērķiem, apziņa, ka, ja citi var , tad es arī to spēšu :) Man liekas, ka mūsdienās tas vispār ir nereāli nesalīdzināt sevi ar citiem, tad neviens nelasītu tādas Privātās dzīves, neskatītos modes žurnālus, neietekmētos no reklāmām, nepastāvētu tāds tievuma ( modeļu ) kults.
16.09.2014 15:43 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Daudzas meitenes te ir iedomājušās, ka salīdzināšana = skaušana uzreiz. Es nu gan tā nedomāju.
16.09.2014 15:45 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ja godigi, tas, kuras lielas ar savam perfektajam attiecibam, lielosko dzivi man nekadu skaudibu neizraisa. Jo vairak cilveks plantas jo vairak man liekas, ja nekas tur ideali nemaz nav.
Tapec izvelos par savam perfektajam attiecibam nerunat un nestastit cik man mils virietis visas temas. Tapat par celojumiem, naudu utt.
16.09.2014 15:48 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
3. Kāda uzraksta, ka precās, bet jūs neprec. Nav škrobe?

Šis gadījums tikai izraisa manī līdzjūtību. :)
16.09.2014 15:50 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man gan liekas, ka te tadas kopienas jau saradusas, kuras visu par visiem zin. Kaut vai tas pasas beztemas, ja palasa. Man ari ir paris dudas, kuru gaitam es pasekoju un klusitem papriecajos .
16.09.2014 15:51 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Svešas sievietes man nav tik svarīgas, lai es pievērstu uzmanību viņu pirkumiem vai kaut ko skaustu. Nekādas emocijas neizraisa. Man ir apbrīna un pozitīvā skaudība tikai pret cilvēkiem, kurus es realitātē zinu un par kuru panākumiem, kas sasniegti, ari zinu. Forums man ir tikai forums.

Ja godigi, tas, kuras lielas ar savam perfektajam attiecibam, lielosko dzivi man nekadu skaudibu neizraisa. Jo vairak cilveks plantas jo vairak man liekas, ja nekas tur ideali nemaz nav.
Tapec izvelos par savam perfektajam attiecibam nerunat un nestastit cik man mils virietis visas temas.


++++
100% piekrītu, jo man liekas, ka cilvēkiem, kuriem attiecības patiešām ir lieliskas vai dzīve tik laba, nav nepieciešams hroniski par to katrā diskusijā atgādināt un uzsvērt.

Tāpat, piekrītu, ka daudzas meitenes šeit daudz ko nestāsta par savu dzīvi un pareizi dara - priekš kam dot lieku informāciju, kuru pēc tam kāds trollis varētu izņirgt citā diskusijā? Pat, ja kāda te katru dienu raksta par virtuvi, savu bērnu un savu darbu man nevienā brīdī nav licies, ka tātad viņas dzīve ir garlaicīga. Es esmu domājusi, ka viņai ir gudra, ka neskrien cosmo atskaitīties par visu, kas notiek un patur savu privāto dzīvi privātu.

Citas braukā ceļojumos, uz visādiem pasākumiem iet, aktīvi atpūšas. Bet no dažām ne reizi neesmu dzirdējusi ko tamlīdzīgu
.

Un? Kāpēc visām te vajadzētu obligāti stāstīt par saviem ceļojumiem vai brīvo laiku? Es esmu viena no tām, kas šeit nav aprakstījusi pilnīgi nevienu sava vīrieša pārsteigumu man un pilnīgi nevienu savu ceļojumu vai izklaides pasākumu, bet smieklīgi, ka citas no tā var izsecināt, kaut kādus murgus par garlaicīgām dzīvēm :D Manuprāt, vienīgais, ko no tā varētu izsecināt ir tas, ka es nerunāju par savu privāto dzīvi internetā.
16.09.2014 16:19 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Sevi ar citiem nesalīdzinu un skaudīga neesmu. Vienmēr pārņem skumjas un izbrīns, kad lasu par citu mazajām pasaulītēm, kurās svešām dzīvēm tiek piešķirts liels nozīmīgums. Man ceļošana ir prioritāte, bet mīlošas un cieņpilnas attiecības - norma, nevis kaut kas, par ko klusi pie sevis plaukšķināt, lasot, ka kādai citai veicas sliktāk.
16.09.2014 16:33 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Man ir tā, ka es šeit salīdzinoši maz rakstu, bet daudz lasu.

Es neteiktu, ka salīdzinu citu rakstīto ar savu dzīvi, bet daudzreiz ir tā, ka izlasu kaut ko un tas mani tiešām iedvesmo, tas gan vairāk laikam attiecināms uz tēmām par veselīgu dzīvesveidu un tamlīdzīgi.

Interesē arī, ko raksta citās tēmās, bet reāli jau saprotu, kas tas viss daudzos gadījumos vairāk ir nevis esošais, bet gan vēlamais uzdots par esošo.
16.09.2014 16:33 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Still , tas jau bija domāts par meitenēm, kas te stāsta par savām ikdienas gaitām. Piemēram, tevi un tavus komentārus es neesmu pamanījusi vispār un man nav nekāda priekšstata par tavu dzīvi, cik tā manā uztverē ir garlaicīga vai interesanta :D Bet ir meitenes, kas te atskaitās par savām ikdienas gaitām un neskopojas ar informāciju par savu privāto dzīvi. Par to tad arī rodas šis priekšstats. Protams, tas var būt nedaudz maldīgs, un tomēr domāju, ka aptuveni ir redzamas kaut nelielā griezumā šo meiteņu intereses, vērtības un prioritātes.
16.09.2014 16:46 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man gan liekas,ka tā ir liela māksla būt laimīgam tāpat vien. Kaut vai katru dienu gatavojot vai izejot pastaigā. Citi skrien,darās,kāpj pa karjeras kāpnēm un ir it kā piepildīta ikdiena,bet tāpat nejūtas laimīgi. Bet cits var sēdēt parkā uz soliņa un justies laimīgs.Lai tie citi lido uz Maldīvām,viņam tepat ir labi.
16.09.2014 16:51 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Man gan liekas,ka tā ir liela māksla būt laimīgam tāpat vien. Kaut vai katru dienu gatavojot vai izejot pastaigā. Citi skrien,darās,kāpj pa karjeras kāpnēm un ir it kā piepildīta ikdiena,bet tāpat nejūtas laimīgi. Bet cits var sēdēt parkā uz soliņa un justies laimīgs.Lai tie citi lido uz Maldīvām,viņam tepat ir labi.

Ļoti piekrītu šim.
16.09.2014 17:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Salīdzinu un tās, kas saka, ka to nedara kaut vai domās, melo. :D Un man absolūti neskauž, jo tās perfektās dzīves noteikti nemaz nav tik perfektas kā tiek lobēts. :D
16.09.2014 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits