Salīdzināšana Cosmo diskusiju iespaidā

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Vai jūs nekad sevi / savu dzīvi nesalīdzināt ar to, ko te diskusijās raksta?

Piemēram:

1. Kāda uzraksta, ka brauc ceļojumā, bet jūs kādu laiku neesat bijušas. Neskauž?
2. Kāda uzraksta par kādu jaunu pirkumu - dārgu zīmolu somu, ko nevarat atļaties, vai Dior kosmētiku, kamēr jūs pērkat Loreal utt.
3. Kāda uzraksta, ka precās, bet jūs neprec. Nav škrobe?
4. Kāda uzraksta , ka vīrs tusējas un dzer, bet jūsējais neko tādu nedara. Nav patīkama apziņa?
5. Kādu krāpj, jūs nekad nav krāpuši un tamlīdzīgi piemēri.

Vai arī nekad tā nesalīdzināt un nedomājiet ar sevi to visu, ko izlasiet ?
16.09.2014 13:11 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Nu ko,tad es būšu vienīgā,kas atzīsies,ka jā,man dažreiz skauž! Bet ne par vienu no minētajām lietām. Par vīrieti nekad neskaužu,jo es svēti ticu,ka tas nav mans cilvēks,jo viņš ir laimīgs ar citu un mani vins un es vinu laimīgu nedarītu. Ceļojumi mani neaizrauj vispār. Par citu somiņām papriecājos,jo tā noteikti ir feina sajūta,kad esi atlicinājis naudu un nopircis to,ko ļoti gribas.Precēties precēšos
Šī mana bezmugurkaulainība ir iemesls,kāpēc mēģinu te neiet.
16.09.2014 13:45 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
the_one - neesi vienīgā ;) Es piemēram uzskatu, ka 90% nav atklātas :)
16.09.2014 13:47 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
hmm...Tas tomēr ir nosacīti anonīms forums. Mums te katram var būs gan savs ūdeļādas kažoks, gan poršē pie mājas, gan villa pie jūras, skapis pilns ar svaigākajām modes drazām un pat pakaļā var būt pīrsings no triljonus vērta briljanta...ja mēs tā gribam- šeit viss ir iespējams!
16.09.2014 13:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es piemēram uzskatu, ka 90% nav atklātas


++ es arī tā domāju.
16.09.2014 13:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
pat pakaļā var būt pīrsings no triljonus vērta briljanta


16.09.2014 13:54 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vai man skauž tas, ka citai kaut kas ir labāks/dārgāks/smukāks? Nē, es mācos no tā, smeļos iedvesmu, piemēram, no receptēm, kosmētikas vai apģērbu diskusijas. Par neveiksmēm - līdzi jūtu.
16.09.2014 13:55 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man skaust fiziski nevarētu, jo būtībā savā dzīvē esmu ļoti laimīga-uzticos gan savam vīram, gan esmu apmierināta ar savu karjeru, izskatu. Protams, ka arī man ir sliktie brīži dzīvē, bet kopumā es esmu ļoti laimīga.

Citreiz lasot , rodas sajūta, ka daudziem ir garlaicīgas dzīves, vismaz es tā dzīvot nespētu, es tad nejustos laimīga, ja man eksistētu tikai darbs, virtuve un mājas. Par vīriešiem, jā, esmu nodomājusi, ka man ir paveicies.


Identiski + Ja godīgi, es reizēm arī esmu pārsteigta, cik daudzām dzīvē ikdienā nav nekā cita, kā sēdēšana mājās un ēst gatavošana, bet varbūt viņas vienkārši nestāsta aizraujošas lietas vai to nevēlas :)
16.09.2014 13:59 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Nevar teikt, ka skauž, bet dažreiz kaut kāda neveiksminieces sajūta iezogas prātā, lasot, ka kāda ir nopirkusi dzīvokli vai saņēmusi labi apmaksātu darbu. Tad es atceros, ka salīdzinu sevi ar lietotājām no pavisam citas vecuma grupas. Bieži vien aizmirstas, ka ar dažām man ir vismaz 10 gadu starpība un viss vēl tikai priekšā.
16.09.2014 14:00 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Es domāju,ka daudzas nestāsta visu,tāpēc rodas iespaids,ka ir virtuve-->mājas--> darbs.
16.09.2014 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Pati sevi nesalīdzinu ar citām, ir manā vietā to darījuši :D

Par ceļojumiem neskauž, jo tādi ārzemju ceļojumi, var pat teikt, ka neinteresē, daudz labāk paceļoju tepat pa LV. Ja būs vēlme, līdzekļu aizbraukt uz ārzemēm pietiks.

Par zīmoliem vispār nesaprotu, ko tur skaust, es protu smuki izskatīties, sakombinējot diezgan lētus apģērbus un jūtos tiešām labi.

Pašai vēl nekad nav bijusi vēlme precēties, bet esmu pārliecināta, ka tas nākotnē notiks. galvenais, lai ir īstais cilvēks.

Nav patīkama apziņa, ka citām vīri/draugi tusētāji/dzērāji/vardarbīgie/krāpēji. Drīzāk domāju, kā varētu tām meitenēm kaut vai ar padomu palīdzēt un atvērt acis, ka to pieļaut nevajadzētu.
16.09.2014 14:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es domāju,ka daudzas nestāsta visu,tāpēc rodas iespaids,ka ir virtuve-->mājas--> darbs.

Un pareizi dara, manuprāt. Jo mazāk zina citi par tevi, jo vieglāk dzīvot iekš cosmo.
16.09.2014 14:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka tas par mājām un virtuvi lielā mērā tika attiecināts uz mani :D Piebildīšu, ka te es rakstu tikai vispārīgas lietas, ar svarīgām lietām te lielākoties nedalos, jo neuzskatu par vajadzīgu.

Man gan neskauž, tā drīzāk ir apbrīna - par tām meitenēm, kas tik nopietni var pievērsties sportam, uzturam - man nav laikam gribasspēka.

Kā arī man ļoti patīk palasīt Lienes komentārus - ka meitene savā vecumā var būt tik uzņēmīga.
16.09.2014 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neskauž. Piemēram, firmīgā kosmētika vai ļoti dārgas šmotkas mani vispār neinteresē. Tas, ka kāda sev kaut ko no tā pērk uz mani iespaidu neatstāj.
Vienīgais, es dažreiz esmu pārsteigta. Piemēram, par tām, kas paliek kopā ar večiem, kas jau vairākkārt krāpuši vai kuras ir gatavas sadzīvot ar regulāru plostošanu un to, ka čalis nav spējīgs izklaidēties nekā savādāk kā tikai klubā un dzerot utt. Taču, tad nodomāju, ka nav jau mana dzīve un aizmirstu.

Citreiz lasot , rodas sajūta, ka daudziem ir garlaicīgas dzīves, vismaz es tā dzīvot nespētu, es tad nejustos laimīga, ja man eksistētu tikai darbs, virtuve un mājas.


Man liekas, ka viņas vnk neizstāsta 100% visu savu dzīvi un katru notikumu cosmo? Tas, ka kāda cosmo ieraksta tikai par darbu vai virtuvi, nav nekāds pierādījums, ka viņas dzīvē nekā cita nav. Es vnk pēc sevis spriežu - neizstāstu katru savas dzīves notikumu un sīkumu cosmo. Vienkārši...neredzu tam vajadzību. Varbūt ar viņām ir tāpat.
16.09.2014 14:10 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jo mazāk zina citi par tevi, jo vieglāk dzīvot iekš cosmo.


++++++++++++++++++++++++++++


Neredzu ne mazāko iemeslu, kāpēc man šeit, svešiem cilvēkiem būtu jāatstāsta sava ikdiena. Paklačoties par kosmētiku - jā, kāpēc ne? Palūgt kādas/kāda viedokli - jā.
16.09.2014 14:11 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man ir gan biezi celojumi, gan vairakas dizaineru somas, gan vakar sapirku dargu kosmetiku, BET laikam laimigu mani dara nevis visas taas parpalas un kosmetika, bet kaut vai paest sviestmaizes ar savu miljoti cilveku, savu gimeni, mammu, teeti pie juras, iet kopa senjot, priecaties, ka esam veseli un jaa, par to, ka man ir tik lieliska un saticiga gimene - par to gan mani balti apskauzh.

Skumji, ka sodien ljoooti daudzi nemaak izbaudit dzivi bez celojumiem un Taizemi, Spaniju, nemak priecaties par to pashu Loreal lupu krasu.

Es vienmer esmu dzivojusi pec taa, ka mazak skaudisi vairaak pasham bus un taa laikam ari man ir sanacis :)
16.09.2014 14:12 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pilnīgi vienalga, principā lasu tikai dažu meiteņu ierakstus, kuras vai nu zinu reālajā dzīvē, vai kuras te ir ilgstoši ar vienu un to pašu niku, un kuru sarunās nedominē, kaut kādas bērnišķības, vai jūti ka nav brieduma. Un ko skaust... Katram ir sava dzīve, nav ideāla!
16.09.2014 14:13 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Protams, ka visu neviens te nestāsta, tas ir skaidrs. Es arī daudz ko nestāstu, bet priekšstats jau rodas aptuveni ko katrs dara un kādas ir prioritātes. Kaut vai par brīvo laiku. Citas braukā ceļojumos, uz visādiem pasākumiem iet, aktīvi atpūšas. Bet no dažām ne reizi neesmu dzirdējusi ko tamlīdzīgu. Nedomāju, ka tas tiek cītīgi slēpts, nav jau jāstāsta katrs sīkums lai gūtu kaut nelielu priekšstatu.
Man vislielākais prieks par tām, kas aktīvi sporto, un vēl dod padomus citām meitenēm, tas tiešām ir apbrīnas vērti.
16.09.2014 14:16 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Man nav ko slēpt, ir viena tēma, pat ne tēma, bet kaut kas, par ko lasot, pasmaidu un domaju - ehh, feini.. Vēl apbrīnoju tās, kas paspēj visu, visu - bērni, karjera, draugi, attiecības! Bāc, es reize gribu palūgt recepti tam :D
Un otrs, iespējams, tā ir sakritība, bet viss labais, ko esmu skaļi šeit paudusi, ir izgāzies ar smagu blīkšķi. Reizēm tik ļoti gribas padalīties, bet labāk to izstāstīt kādam draugam vai ģimenei :)
Lai gan es personīgi domāju,ka, jo mazāk cosmo par tevi zina, jo labāk (un to šeit tiesām ievēro liela daļa), es priecājos par meiteņu ierakstiem, kuri ir tīri personīgi - bildinājumi, kāzas, bebji, utt. Man šķiet, ka to lasot vienmēr smaidu.. :)
16.09.2014 14:33 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Mhmm.. interesants jautājums no topika autores puses. Tikko atskārtu, ka ja arī gadās, ka skaudība iedzeļ, tad tikai attiecībā uz tiem, ko redzu sev priekšā reālajā dzīvē.
Jo šeit taču var izgudrot un sarakstīt viskautko, nevarēs taču pierādīt pretējo.
16.09.2014 14:40 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neskauž.

Jā, protams, sēžot dokumentu kaudzē un ieraugot, ka kāds tai pašā laikā čilo karstā pludmalē, gribas būt tur... Bet es to noteikti nesauktu par skaudību. :)

Kaut kāds MK somas, Guess maki un DG džinsi gan absolūti neinteresē un neizraisa nekādas emocijas.
16.09.2014 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits