Nodarbes sabiedriskajā transportā

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Pēdējā laikā sanāk biežāk braukāt ar sabiedrisko transportu un tā, kā pavadu ceļā gandrīz stundu, tad bieži vien sanāk pavērot cilvēkus un viendien piefiksēju, ka kāda sieviete braucot autobusā cītīgi vīlēja nagus, nu ne tā, ka vienu aplūzušo, bet visus pēc kārtas kā taisot manikīru...un tad es pie sevis nodomāju, ka nez vai gribētu būt tās sievietes vietā, kura sēdēja viņai blakus, jo manuprāt, tādas lietas nav jādara sabiedriskajā transportā... Man nav nekas pret mūzikas klausīšanos, lasīšanu, krustvārdu mīklām, spēlītēm utt, bet nu tomēr ir lietas, kuras, manuprāt, nevar darīt sabiedriskās vietās.
Tāpēc jautājumi - ko jūs par to domājat? Ko dīvainu vai nepieņemamu pašas esat redzējušas sabiedriskajā transportā? Un ko pašas pieņemamu vai nepieņemamu darāt braucot sabiedriskajā?

Diskusiju izveidoju vienkārši intereses pēc, lai uzzinātu viedokļus ;)
Paldies!
16.09.2014 10:32 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu ēšana man tā īsti netraucē, ja cilvēks to dara kulturāli...jo ir jau tādi, kuri arī restorānā ēd kā pirmatnējie cilvēki :D bet nu kājas skūt transportā nevar kulturāli...tā vienkārši nav īstā vieta, kur to darīt (manuprāt).
Pati esmu transportā ēdusi bulciņas un snickerīšus (ja nav citu variantu) un jutusies neērti, bet ne jau vārītas olas :D
16.09.2014 14:10 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Mani kaitina tās blenšanas sacensības un intīmo detaļu skaļa apspriešana pa telefonu. Vienreiz aiz manis sēdēja dāma un SKAĻI stāstīja kā viņai vajag uz tualeti, tūliņ izkāps no transporta ārā un metīsies meklēt kur dabiskās vajadzības nokārtot, nu TĀ vajag. Nelabi paliek arī no smakojošo ēdienu (čipšu, ķiploku, zivju) ēšanas pilnā transportā, kur valda bezgaiss. Iespējams es esmu pārlieku jūtīga, bet ilgstoši tā braucot, paliek nelabi.
16.09.2014 14:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
dorreen.
Man savukārt ir trauma ēdnīcā.
Nebija brīvu galdiņu, bet bieņīgās brīvās vieta bija pie aizdomīga, bārdaina vīrieša.
Tā nu apsēdāmies, sākām ēst un viņam pa degunu sāk tecēt divas zaļas upes pa ūsām līdz pat lūpām. Šis tikai ierauj visu uz iekšu un atkal tek...
Pusdienas tā arī nepaēdu.
Vēl biju uz viena bārdaina dzejnieka dzejas lasījumu ( nav svarīgi kura ) un viņam tieši tāda pati problēma. Tikai viņš par savām upītēm nelikās nezinis un viss saturs kopā ar siekalām izdalījās telpā. Labi, ka nesēdēju priekšējās rindās.
Man ir trauma uz bādrdainiem/ūsainiem vīriešiem :D
16.09.2014 14:17 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu ja jau panesās pretīgie stāstiņi, tad nekad neaizmirsīšu kā mēs ar mammu aizgājām uz Nacionālo teātri un starpbrīdī piefiksējām, ka aiz mums sēž apmēram tāds bariņš draudzeņu kā no Sex un Lielpilsēta un vienai skaļā balsī pārējām stāstīja kā viņai vakardien kaķis esot vēmis un kas tik tur vēl nav viņam bijis un kā šī viņu vākusi, ārstējusi un mazgājusi un visu sīki detaļās :D Sākumā bija tāda wtf? reakcija, bet nu cilvēkiem laikam liekas normāli tādas lietas detalizēti apspriest teātra izrādes starpbrīžos :D
16.09.2014 14:22 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Par nepieņemamu uzskatu visu to, kas varētu sagādāt diskomfortu citiem pasažieriem.
16.09.2014 14:25 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Pēdējo reizi, kad braucu ar starppilsētu autobusu, priekšā sēdošā tante tina ruļļus ārā no matiem un taisīja frizūru. Es ar šausmām to visu vēroju un pie sevis prātoju: "Pūtīs vai nepūtīs matu laku" :D
16.09.2014 14:29 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Jolly_Angie - sasmējos :D
16.09.2014 14:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vienreiz starppilsētu autobusā viena meitene smaržojās, tas ir, vairākas reizes sev uzpūta smaržas no flakoniņa.
Tā laikam neko tādu īpašu neatceros, ar starppilsētu autobusiem neesmu braukusi ļoti sen, pilsētas sabiedrisko arī izmantoju reti.
16.09.2014 14:38 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
ja nu kāda ēd, tad turpmāko nelasiet

vienreiz autobusā jokaina paskata vīrietis nošķaudījās, nu ar tādu riktīgu zaļo, kas plaukstā palika un pēc tam noslaucīja visā garumā pret to stieni kur jāturās. kopš tā laika labāk izvēlos nokrist braucot, nekā turēties


ooo tas nav nekas, viens jauns čalis, es ļoti atvainojos, ka šo rakstu, ievēma sev plaukstā un to visu arī pret stieni un es pēc tam redzēju kā sieviete pieķeras tur... tas bija pretīgi, es pati izlecu no transporta, jo slikti palika :D
16.09.2014 14:40 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Es pati laikam arī esmu diezgan dīvaini izpildījusies. Braucu ar suni, šis pārvācās gulēt uz grīdas, es pajautāju blakus meitenei, vai viņai nav iebildumu un pie reizes pabrīdināju, ka sunim patīk laizīt kājas, ja uzklāts kāds losjons :D Nabaga meitene, simts punkti padomāja, ka man putni galvā :D
16.09.2014 14:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Atkal ķiķinu par Jolly_Angie suņuka stāstu :D bet es tās meitenes vietā drīzāk apstulbtu pozitīvi nekā negatīvi, jo man nav nekas pret suņiem ;)
16.09.2014 14:47 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Daudzām šeit ir jāārstē nervu sistēma, ja jau traucē tas, ka kāds ēd. :D Man ir absolūti vienalga, ko dara citi un kāpēc. :D Un jūs pirms aizrādāt citiem, ekonomējiet savu laiku sākumā, lai nav jāpārģērbjas un jādara vēl citas lietas, ko pārmetat citiem. :D
16.09.2014 14:48 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Riebj, kad ēd kaut ko traki smirdīgu - čipsus, maķīšpaiku utt. Nolaiž drausmīgas gāzes.. Protams smirdīgi bomži un pārējie indīvdi.
No tādiem gadījumiem, ļoti interesanti, reiz bija aplūkot, kā meitene rausta sev uzacis ;D

Pati, tā kā visu dzīvi esmu nodzīvojusi 40-1,5h braucienā no centra (atkarīgs no korķiem, pārsvarā 40-60min), transportā esmu darījusi daudz. Mācījusies, lasījusi, mūziku klausījusies, iemalkojusi 0.33l sidru pēc smagas darba dienas, arī vīlējusi visus roku nagus pēc kārtas, "uzlikusi" gandrīz visu seju, kad esmu aizgulējusies, gulējusi stāvot kājās, ēdusi lietas, kuras man nebūtu pretenzijas, ja kāds blakus ēstu, nobiedējusi autobusa šoferi gandrīz no ceļa un vēl čupu lietas ;D
Pārsvarā klausos mūziku uz austiņām un skatos pa logu vai čakarēju telefonu. Nav vairs tie laiki, kad skolā gāju un uz treniņiem braucu, kad dienā sanāca ~4-5h sabiedriskajā pavadīt un gribējās laiku izmantot lietderīgi.

Uzskatu, ka transportā var darīt visu pēc kārtas, kamēr tas netraucē citiem cilvēkiem, nav traumējošu skatu un +/- normas robežās.
16.09.2014 15:09 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
viena te minēja, ka sab.transportā ada. ārprāts :D

Kāpēc cilvēki domā, ka viņu mīlulis patīk visiem un visi grib viņam pieskarties un kāpt pāri? Viena vecene nolika zemē savu kranci šaurajā ejā starp vadītāju un priekšējām durvīm. Nevarēja piecelties un izkāpt, lai viņš pa kājā nemaisītos

Kaitina cilvēki, ar ''jūs kāpsiet'' pilnīgi visiem, kuriem iet garām. Nu tak ej lēnām, mazliet pastum kādu un tiksi

Pensionāru briesmīgās smaržas lielos daudzumos

Kad ausīs ir austiņās, bet mūziku dzird pus autobuss

Ienīstu bērnus, kuri kliedz vai kuriem atļauj skaļi dziedāt un izdot citas riebīgas skaņas

Nagu griešanu neesmu redzējusi, par krāsošanos - bet ko darīt, ja aizguļas un pa taisno no gultas iekšā sab.transportā un pēc tam pa taisno darbā?

Pati bieži runāju pa tel un risinu visādas darba vai sadzīves, tehnikas lietas (ne attiecību problēmas). A ko darīt, ja visa diena aizņemta un vienīgais brīvais moments ir braukšanas laikā


Spēlītes reti spēlēju, man visu laiku liekas, ka kāds lūr ko es tajā telefonā daru :D
16.09.2014 15:11 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Visnepatīkamākais gadījums ko esmu piedzīvojusi laikam bija tas, kad diezgan pilnā autobusā viena meitene izdomāja sapūsties ar pretīgām, saldskābi šķebinošām smaržām. Un tā nebija viegla sasmaržošanās, bet gan padsmit kārtīgi pūtieni, smaržoja(smirdēja) visā autobusā.
16.09.2014 15:13 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
viena meitene izdomāja sapūsties ar pretīgām, saldskābi šķebinošām smaržām. Un tā nebija viegla sasmaržošanās, bet gan padsmit kārtīgi pūtieni, smaržoja(smirdēja) visā autobusā.

Un blakus viņai sēdēja vīrietis kuru mājās gaida sieva :D
16.09.2014 15:16 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ārprāts, kā es te smejos! :D

Es pati kādreiz sensenos laikos esmu ālējusies transportā - i pārģērbusies, i pīpējusi vilcienā, nemaz nerunājot par krāsošanos un aliņa dzeršanu. Tas gan vairāk uz vilcienu attiecas. Protams, tagad neko tādu nedarītu. Kamēr mani liek mierā un nesmird, man vienalga, ko citi dara transportā.
16.09.2014 15:25 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.01.2014
Es bērnu slimnīcā redzēju, ka gaidot rindā pie ārsta, mamma savai pusaugu meitenei uzacis raustīja :8
16.09.2014 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!