Nodarbes sabiedriskajā transportā

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Pēdējā laikā sanāk biežāk braukāt ar sabiedrisko transportu un tā, kā pavadu ceļā gandrīz stundu, tad bieži vien sanāk pavērot cilvēkus un viendien piefiksēju, ka kāda sieviete braucot autobusā cītīgi vīlēja nagus, nu ne tā, ka vienu aplūzušo, bet visus pēc kārtas kā taisot manikīru...un tad es pie sevis nodomāju, ka nez vai gribētu būt tās sievietes vietā, kura sēdēja viņai blakus, jo manuprāt, tādas lietas nav jādara sabiedriskajā transportā... Man nav nekas pret mūzikas klausīšanos, lasīšanu, krustvārdu mīklām, spēlītēm utt, bet nu tomēr ir lietas, kuras, manuprāt, nevar darīt sabiedriskās vietās.
Tāpēc jautājumi - ko jūs par to domājat? Ko dīvainu vai nepieņemamu pašas esat redzējušas sabiedriskajā transportā? Un ko pašas pieņemamu vai nepieņemamu darāt braucot sabiedriskajā?

Diskusiju izveidoju vienkārši intereses pēc, lai uzzinātu viedokļus ;)
Paldies!
16.09.2014 10:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sāku domāt, ka cilvēku neiecietība un agresija, kas tik ļoti manāma arī šajos komentāros, ir daudz lielāka skāde par pampera maiņu vai raudošu bērnu sabiedriskajā transportā :)
20.09.2014 10:52 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Marie Clare, par vīriešiem bija teikts tāpēc,ka normāls vīrietis uzskata,ka jālaiž grūtniece apsēsties un domāju,ka viņiem šķiet normāli,ja arī sieviete palaiž grūtnieci,bet ja mājās izliekas par supersievieti,mīļu un jauku, bet forumā pazemo dzemdējušās sievietes (kas tad tur tāds,papleta kājas) ,tad tā ir izlikšanās.

Ai,es tik reti rakstu viedokli,ka nemāku vairs izteikties..
20.09.2014 13:02 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
vienreiz autobusā jokaina paskata vīrietis nošķaudījās, nu ar tādu riktīgu zaļo, kas plaukstā palika un pēc tam noslaucīja visā garumā pret to stieni kur jāturās. kopš tā laika labāk izvēlos nokrist braucot, nekā turēties

dorreen, kopš vakardienas vairs sabiedriskajā transportā nesēžu, jo tur viens sadzēries dīvainis bija nočurājies. Nezinu gan vai pirms kāpa autobusā, vai autobusā to bija izdarījis, bet nu pretīgi bez gala un malas.
20.09.2014 14:15 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
kopš vakardienas vairs sabiedriskajā transportā nesēžu, jo tur viens sadzēries dīvainis bija nočurājies. Nezinu gan vai pirms kāpa autobusā, vai autobusā to bija izdarījis, bet nu pretīgi bez gala un malas.

Nakāmam nepaveicās, kas sēdēja tajā vietā. Vispār pretīgi. :D
20.09.2014 14:30 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Hippie Chick, nebrauci gadījumā ar 27to?
Tur vakar viens sadzēries dīvainis atļāvās visu zemi piespļaudīt.
20.09.2014 17:18 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.02.2013

Tie visi ir sīkumi


+++
favorītkomentārs

tā tiešām ir!
20.09.2014 20:17 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.01.2014
Eamu piedzīvojusi situāciju, kad apm.40 gadu veci vīrs un sieva gribēja mani ar mazu bērnu pilnā transportā palaist sēdēt, bet to izmantoja 2 jaunieši, kas ātri iespraucās atbrīvotajās vietās bez sirdsapziņas pārmetumiem. Es neprasīju, lai mani laiž un mums arī nebija tālu jabrauc, bet attieksme! Jaunieši palika sēdēt, bet pāris stāvēja kājās, es jutos slikti,jo manis dēļ viņiem tālāk nācās stāvēt kājās, kad es izkāpu ārā, lai gan vispār neko neizdarīju
21.09.2014 15:28 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
ESMU ŠOKĀ
nē, es neatbalstu pampera maiņu sabiedriskā vietā un atklātu bērnu barošanu! Ušakovs Rīgā taču uz katra stūra ir sacēli sabiedriskās wc, kur ir arī bērnu galdiņi, bļāviens , ir visas iespējas, lai tomēr apkārtējiem nebūtu jāskatās uz plikiem, kakainiem bērnu dupšiem! šai ziņā tā nav prioritāte, nekāda! Nez kādēļ mana mamma nekad manu dupsi nerādīja svešiem cilvēkiem un arī baroja mani cilvēkiem neredzot. tas tomēr nav pieņemami. tās ir morāles normas, tās pašas, kuru vadīta es palaižu grūtnieci un pensionāru apsēsties.
bet nepalaist apsēsties grūtnieci, bļāviens, to es nosodu!! vai pensionāru... taču bērni, es palieku pie uzskata, ka tomēr viņam ir jāsēž mātes klēpī nevis man sīkais tgd būtu jāpalaiž apsēsties... atdzīstos, ir bijušas karstas dienas, kad tiešām man sareibst galva, un es sabiedriskajā, ja iekāp ome, nepalaižu apsēsties, jo es nespēju, bet tādi ir tik reti gadījumi, ka nemaz nav jēga uzskaitīt.
21.09.2014 20:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits