Nodarbes sabiedriskajā transportā

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Pēdējā laikā sanāk biežāk braukāt ar sabiedrisko transportu un tā, kā pavadu ceļā gandrīz stundu, tad bieži vien sanāk pavērot cilvēkus un viendien piefiksēju, ka kāda sieviete braucot autobusā cītīgi vīlēja nagus, nu ne tā, ka vienu aplūzušo, bet visus pēc kārtas kā taisot manikīru...un tad es pie sevis nodomāju, ka nez vai gribētu būt tās sievietes vietā, kura sēdēja viņai blakus, jo manuprāt, tādas lietas nav jādara sabiedriskajā transportā... Man nav nekas pret mūzikas klausīšanos, lasīšanu, krustvārdu mīklām, spēlītēm utt, bet nu tomēr ir lietas, kuras, manuprāt, nevar darīt sabiedriskās vietās.
Tāpēc jautājumi - ko jūs par to domājat? Ko dīvainu vai nepieņemamu pašas esat redzējušas sabiedriskajā transportā? Un ko pašas pieņemamu vai nepieņemamu darāt braucot sabiedriskajā?

Diskusiju izveidoju vienkārši intereses pēc, lai uzzinātu viedokļus ;)
Paldies!
16.09.2014 10:32 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Bērnu kakas mani nebiedē, ja arī pamanu, ka kāda māte maina savam bērnam pamperu, tad izliekos ka neredzu un viss, tas man dzīvot netraucē. Tā, kuras ir mātes, varbūt arī zin, ka zīdaiņu kakas tā nesmird, kā piemēram 1,5 gadu veca bērna kakas. Barošana ar krūti ir pilnīgi dabisks process, tas nav nekas nosodāms. Man pret to aizspriesumu nav un es domāju, ka jebkurš, veseli domājošs cilvēks, sapratīs to, ka zīdainim nevar pateikt - ēdīsi, kad būsi mājās, pacietīsies.
17.09.2014 18:59 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Un runājot par sabiedrisko transportu, riebjās, ka ēd, blisinās virsū, runā skaļi, smejās, laizās. Par masturbēšanu vispār nerunāsim. Ā un vel riebjās vecās tantiņas, tās, kuras ar elkoņiem mahājās, lai tikai ātrāk tiktu iekšā autobusā. Vienmēr ierēcu, kad šoferīts sauc pēc numuriem. Visas vecenes saskrien, jau pilnīgi lido iekšā caur logiem un lūkām, bet tad šoferīts pasaka- un tagad kāps tas, kuram ir pirmā biļete, otrā, trešā....u.t.t Tad visas tās vecenes ar nosodošu skatienu, zem deguna bubinādamas, kāpj ārā.:D
17.09.2014 19:04 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
kāpēc sava viedokļa izteikšana skaitās maurošana un kur tika teikts, ka tas tiek redzēts katru dienu? tika teikts, ka neliekas pieņemami un viss. šīs diskusijas iespaida apjautājos darba kolēģēm vecāka gada gājuma sievietēm ko viņas par to domā , visas kā viena bija pret. un vispār izteicās, ka kā tad kādreiz bērnus pārvadāja? tas viss esot ievazāts no ārzemēm, jo tur tas esot atklātāk. katrā ziņā kādam pieņemami, kādam ne.


es nesaprotu kāpēc vienas diskusijas iespaida ir jāceļ visa cilvēka dzīve augšā, nu kas viņa tev to alko mute bāza kamēr grūtniece biji? tu redzēji viņas publisko seksu. ko var ņemties.
17.09.2014 19:32 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.01.2014
Man vispār nepatīk salīdzināšana ar kaut kādiem pagātnes laikiem - viss nāk un iet un mainās, tad jau vispār neko labāk nerakstīt, jo mūsu vecvecmāmiņas ganos gāja no 4 gadu vecuma - so what?
17.09.2014 19:37 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
doma tāda, ka ne tikai sievietes, kam nav bērnu domā, ka nav piemēroti mainīt pamperus autiņos, bet ar vecāka gada gājuma sievietes, kam arī ir bērni, un , kas iz izgājušas šim visam cauri :)
17.09.2014 19:59 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.01.2014
Cik vecas ir šīs vecāka gada gājuma sievietes, ja nav noslēpums?
17.09.2014 20:08 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
es varbūt nepareizi izteicos vecāka gada gājuma, sievietes ir vecumā no 30-50. bet ne par to doma, man netraucē un es neko neteiktu par pamperu maiņu, bet man panesās saistībā ar to, ka tika ta uzsvērts, ka mainīs un citi piecietīs , un tā uzsvērts, ka apmēram jaunajām māmiņām ir lielākas tiesības sabiedriskajos transportos kā citiem pasažieriem.
17.09.2014 20:13 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.01.2014
Tad es arī esmu vecāka gada gājuma :D
17.09.2014 20:25 |
 
Reitings 25
Reģ: 25.08.2014
Nu gan. Par to pampēru mainīšanu. Neesmu tā darījusi, bet domāju, ka dažas te pārspīlē to visu padarīšanu. Normāli mazam bēbim tak tas vairāk kā minūti neaizņem,(nejau tā māte viņu visiem pēc kārtas izrāda vai gorās tramvaja vidū ar pampēri rokās. :D )+ ja vēl viņš ir kulbā tad apkārtējie tāpat neko īpašu neredz. Varbūt labāk novilkt to smirdīgo maisiņā iebāzt un tīru uzlikt, lai nesmird viss autobuss. Anyway tās tikai manas domas :D
Man par visu vairāk riebjas odekolona dzērāji. Ar tiem salīdzinājumā pampēra nomaiņa ir nieks :D
17.09.2014 20:27 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Uljana, ir autobus Rīga -liepāja caur Jelgavu, nekur neapstājas 5h no vietas
Kurš konkrēti maršruta laiks? Es bieži braucu no Saldus AO un redzēju, ka autobuss Rīga-Jelgava-Liepāja tur (Saldū) taisa pauzīti 10-20 min.
2) Ir neprāts no Rīgas uz Liepāju braukt caur Jelgavu, ja ik pa stundai iet autobusi caur Kalnciemu, kas braucu 1h mazāk un 100% vienmēr ir pārtraukums Saldū. Ja kāds brauc no Rīgas uz Liepāju caur Jelgavu, tad, manuprāt, cilvēks vispār nedomā, kā ir izdevīgāk aizbraukt.
17.09.2014 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 384
Reģ: 27.03.2014
Ak sausmas, es tak neteicu, ka regulari mainu kakainus pamperus autobusos. Autobuda mainiju, jo piecurats pilns pamperis, berns sedoss, bernam butu viss slapjs. Vai ta butu labak?! un vilciena esmu mainijusi pamperi, vilciens braucu 3h. uz to smirdigo piepipeto tualeti savu bernu nevedisu. kakainu pamperu neesmu mainijusi.
17.09.2014 21:05 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Kad es biju sīks un apdirsos tad mani sita pēc tam ar siksnu, tas pats būtu jādara arī mūsdienās

Tu līdz cik gadiem, biksēs dirsi, es atvainojos? :D :D
17.09.2014 21:11 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Kaitina tipāži, kuri klausās mobilajā telefonā mūziku bez austiņām, tā, ka visiem pasažieriem jāklausās viņu pleilists.
17.09.2014 21:59 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Mainīt pamperu sabiedriskajā? koa? Pilnīgs stulbums, mammas iet sviestā.
17.09.2014 22:06 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Agi, nomaini bildi. Izskatās pretīgi, tā it kā Kunisai zobu nebūtu.
17.09.2014 22:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kurš konkrēti maršruta laiks? Es bieži braucu no Saldus AO un redzēju, ka autobuss Rīga-Jelgava-Liepāja tur (Saldū) taisa pauzīti 10-20 min.


Pēdējais 21 , pirms 2 gadiem.
17.09.2014 22:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Izlasīju visus komentārus un esmu šokā par jauno māmiņu attieksmi par kakainajiem pamperiem un piena kannām. Ja es ieraudzītu, ka man blakus kāda jaunā māmiņā kā Mikimausis mainītu pamperu, momentā aizietu prom citur, pretīgs jau ir skats un smarža noteikti, ka gribot, negribot izplatās autobusā. Jā, Mikimausi, ir jāplāno laiks ar sīko un zini, ja metas čūlas, tad ārstē cēloni, nevis čulainu sīko vazā savā RS transportā, kurš ir nokviecies sarkans no kakša! :D Piena kannas arī man liekas pretīgas, bet vēl pretīgāka jauno māmiņu attieksme, kam Cālis ir Dieva vietā, ka ir pašas gudrākās. :D Tas nav ētiski un higēniski. :D
18.09.2014 00:15 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Izlasot visu diskusiju, galvenais secinājums nudien ir tāds, ka cilvēki ir ļoooti dažādi :D Vienam besī nagu lakošana, citam nekas nekrīt uz nerviem. Es pati, pārvietojoties sabiedriskajā transportā, cenšos baigi nelūrēt, ko tie citi dara. Nav gadījies, ka kāds darītu kaut ko ārkārtīgi pamanāmu vai saožamu :D Pamperu maiņas, nagu krāsošanas nav novērotas. Man netraucētu, ja kāda krāsotos, ēstu, koptu nagus (bet šim te arī ir zināmas robežas, ko labāk nedarīt citu klātbūtnē), smaržotos. Galvenais man ir, lai neviens baigi uzkrītoši manā tuvumā nesmirdētu, skaļi neuzvestos un, vissvarīgākais, nebāztos virsū tieši man. Bet, braucot ar paziņām/draugiem un sarunājoties pa ceļam, esmu ievērojusi šķībus skatienus un pat mums veltītas piezīmes, lai gan, ak, atvainojiet, neesmu vienīgā, kas sarunājas, pie tam nerunāju TIK skaļi. Un ko es varu darīt, ja kāds dzird sarunas faktu kā tādu? Mirt nost garlaicībā, nerunājot ar draudzeni, lai kāds nesaprastu, ka saruna notiek? :D Saprotu vispār abas puses, jo, ja kāds baurotu man tieši blakus, es nebūtu starā, bet parastās sarunas man jau nu toč netraucē. Uzskatu, ka jābalansē pa vidu. Nav jābūt ne tik mega jūtīgam, ka nevar paciest ne vismazāko sīkumu, ne arī tik lielam pofigistam, lai darītu sabiedriskajā pilnīgi jebko.
18.09.2014 09:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manā paziņu lokā jaunās māmiņas dzīvi pakārto bebim.. centīsies neskraidīt ārpus mājām ēdināšanas laikā utt. Nu ne velti tāpēc tiek piešķirts bērna kopšanas atvaļinājums :D :D
Tad nav jālauza galva par to, cik forši ir to darīt sabiedriskajā transportā (manuprāt, tas tomēr nav ētiski.. )
18.09.2014 10:15 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Pēc Cormeum domām var secināt to, ka sievietes ar zīdaiņiem nedrīkst un nav vēlams atrasties ārpus mājas. Laikam Tu arī esi tā augusi. Kā dārzenis siltumnīcā. :D
18.09.2014 10:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits