Nodarbes sabiedriskajā transportā

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Pēdējā laikā sanāk biežāk braukāt ar sabiedrisko transportu un tā, kā pavadu ceļā gandrīz stundu, tad bieži vien sanāk pavērot cilvēkus un viendien piefiksēju, ka kāda sieviete braucot autobusā cītīgi vīlēja nagus, nu ne tā, ka vienu aplūzušo, bet visus pēc kārtas kā taisot manikīru...un tad es pie sevis nodomāju, ka nez vai gribētu būt tās sievietes vietā, kura sēdēja viņai blakus, jo manuprāt, tādas lietas nav jādara sabiedriskajā transportā... Man nav nekas pret mūzikas klausīšanos, lasīšanu, krustvārdu mīklām, spēlītēm utt, bet nu tomēr ir lietas, kuras, manuprāt, nevar darīt sabiedriskās vietās.
Tāpēc jautājumi - ko jūs par to domājat? Ko dīvainu vai nepieņemamu pašas esat redzējušas sabiedriskajā transportā? Un ko pašas pieņemamu vai nepieņemamu darāt braucot sabiedriskajā?

Diskusiju izveidoju vienkārši intereses pēc, lai uzzinātu viedokļus ;)
Paldies!
16.09.2014 10:32 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
DaYa Jap! Apsveicu, tu dzīvo sajūtu pasaulē.. :) Piemēram, jaunu kleitiņu pērkot.. Cik svarīga Tev ir sajūta velkot to mugurā, materiāls, kā pieskaras utt? tāpat, mājās ienākot uzvilkt ērtas čības vai mīkstas zeķes? :)
17.09.2014 15:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
+ ja jau nebaro publiski ,tad ko cepies , tu nevari piespiest mani mīlēt kādas sievietes piena kannas. Un esmu pārliecināta ,ka neesmu izņēmums , ko atklāti parāda šī diskusija. Un tie kas ar seksu nodarbojas publiski plikus orgānus un pakaļas nerāda , atklāšu tev noslēpumu parasti to dara kad meitene ir svārkos un ne jau viņa sēž uz krēsla , bet personai ar tik šauru redzesloku līdz saprašanai par tādām lietām ļoti tālu .
17.09.2014 15:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
guu, interesting... nebiju tā aizdomājusies par kategorijām. Man personīgi laikam visvairāk bakstīšanās, līšana privātajā telpā, ja pieskaras, kaut nejauši, manai somai kaitina.. tad es laikam kinestētiķe, ja?


Es laikam esmu vizuālais, man galvenais kā izskatās un vislabāk atceros ko redzu :)
17.09.2014 15:52 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Wee, cik esmu ievērojusi, tu esi viena nenormāli pretīga sieviete. Protams, gaidu tavu atbildi, jo savu muti tu tāpat nesavaldīsi :D
17.09.2014 15:53 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Slimas ir Tavas seksuālās fantāzijas! Es tikai atceros, ka biji liela bļaure par publisku seksu. Man pie kājas kur Tu stutē savu niezošo starpeni, bet publisks sekss ir pretīgāks par publisku zīdaiņa barošanu. Kur ir loģisks pamatojums tam, ka parkā barot zīdaini ir pretīgi, bet turpat ar seksu nodarboties nav pretīgi?
17.09.2014 15:54 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Wee, cik esmu ievērojusi, tu esi viena nenormāli pretīga sieviete.


Opa, man ir savi inet heiteri :D jūtos saviļņota :) vari pievienoties heiteru pulciņam ,varēsiet pa vakariem durstīt manu woodoo lelli ;)
17.09.2014 15:55 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Ak jel, varu tikai cerēt, ka tad, kad man būs bērni, ja būs, nekļūšu par tādu trakojošu hormonu parņemtu mātīti kā Mickeymausis :D
17.09.2014 15:56 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Šī diskusija fantastiski parāda cilvēku tipus - audiālos, vizuālos un kinestētiķus. Tik interesanti.. Vienam skats traucē, citam skaņa, trešajam bakstīšanās..


Interesanti paskatīties no šādas puses. Man visvairāk riebjas, ja sveši cilvēki man pieskaras - baksta, rīvējas gar mani, spiežas garām utt. vēē, fuj. Pārējo var paciest. Sanāk kinestētiķe, ja?

Nekas ļoti riebīgs nav bijis. Klasika - bomoži, brēcošas vecenes utt.
Pamperu mainīšana autobusā vai kafejnīcā man nešķiet pieņemama un neviens man nespēs iegalvot pretējo. Kā minēja cita meitene - sievietes taču arī nemaina tamponus vai paketes trolejbusā vai restorānā pie galdiņa, vai ne? Tādas darbības veic citur un ja kāda izlemtu to darīt autobusā uz Juglu, tad diez vai tas apkārtējiem liktos pieņemami.
17.09.2014 15:56 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Kur ir loģisks pamatojums tam, ka parkā barot zīdaini ir pretīgi, bet turpat ar seksu nodarboties nav pretīgi?


Kur ir loģisks pamatojums tam, ka man riebjas zivis, bet mama mamma tās dievina? Tās taču ir katra cilvēka sajūtas, kurām nav jābūt loģiski pamatotām.

Pati nekad neesmu redzējusi ne mammu, kas publiski zīda bērnu, ne arī tādu, kas maina pamperi. Tāpēc man ir neitrāls viedoklis (kamēr tā nav vispārpieņemta prakse, bet izņēmuma gadījumi). Pašai kā mātei tas neliekas pieņemami, jo cenšos netraucēt citu cilvēku dzīvi.
17.09.2014 15:57 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Lūdzu iztiksim bez detaļām kas Tev mugurā un uz kā esi uzsēdusies! Pats fakts, skats un bioloģiskie šķidrumi, kas izdalās man izraisītu daudz lielāku riebumu to redzot nekā, ja māmiņa barotu zīdaini.
17.09.2014 15:58 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es sabiedrisko transportu neizmantoju vispār. Ja auto servisā, braucu ar taxi vai eju ar kājām. Kategoriski un punkts.
Man pirms vairākiem gadiem radās panisks riebums pret sabiedrisko transportu. 16 gados, braucot uz darbu, bija situācija, ka, nepamanot, iesēdos apčurātā krēslā. Atceros, kā, raudot, skrēju atpakaļ uz mājām, jo visa pēcpuse bija slapja. Paldies Dievam, ka nedabūju kaut kādas slimības vai infekcijas. Pēc tam atceros, ka dzīvoju Ķengaragā un, braucot ar 15.trolejbusu, bieži biju laimīga, ka nokļūstu vispār mājās :D Vēl bija gadījums, kad nokavēju pēdējo autobusu uz mājām dēļ RS kontroles, kura mani izsēdināja ziemas salā un pieļāva, ka nokavēju pēdējo autobusu uz mājām tikai dēļ tā, ka manam mammas suņukam nebija biļetes. Situācijas bija tik daudz un nepatīkamas, ka mana galvenā doma bija nolikt tiesības un sakrāt savam auto un to arī izdarīju. Mašīna tomēr ir ērtība, neatkarība un laba higiēna.
17.09.2014 15:59 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
guu, es pat paspēju pagūglēt :D paldies par interesanto blakus tēmu ;)
pirmais darbs, pārnākot mājās, ir savākt no sejas kņudinošos matus un uzvilkt legingus, mīksto džempīti :D so true..
bet ir jau vizuāliķis arī iekšā - nevaru ciest, ja, piem., zobu pastas tūbiņu no vidus sāk spiest.. nu kā viņa tad izskatās! LOL :D (bij tāds googlē gadījums aprakstīts :D )
17.09.2014 16:00 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Lancaster, tā ir milzīga necieņa pret sabiedrību publiski nodarbojoties ar seksu un nevajag salīdzināt ko tādu ar bērna zīdīšanu. Ja reiz cilvēks ko tādu dara, tad lai nebrēc par to, kas ir pretīgi un kas ne.
17.09.2014 16:01 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu tā esi Tu un tā esmu es. Nepielec ? Cilvēki ir dažādi , re kur Tev vēl meitenes pieklājīgi uzrakstīja ,ka viņām tas nešķiet ok, bet diskutē tu ar mani , kur loģisks pamatojums ?
17.09.2014 16:01 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Arahne,

kāpēc citām nevar likties, ka necieņa ir bērna zīdīšana? Ir taču cilvēki, kas uzskata, ka pīrsings ir necieņa, zaļi mati ir necieņa utt. Katram ir savas vērtības.
17.09.2014 16:02 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012

Un, jā, mums vienreiz arī paveicās, ka māte Gan bei vai Thali mainīja bērnam pamperu - uz galda. Nu, nav tas normāli!


Es laikam aizrītos ar suši no šoka :D :D
17.09.2014 16:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es laikam aizrītos ar suši no šoka


Tu ko ? tev jādomā par viņas bērna pakaļu un jāpiedāvā palīdzība , teiksim , utilizēt pilno !?
17.09.2014 16:06 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
re kur Tev vēl meitenes pieklājīgi uzrakstīja ,ka viņām tas nešķiet ok, bet diskutē tu ar mani , kur loģisks pamatojums ?


Ja tāda prasta sieviete, kas publiski stāsta savus publiskā seksa gadījumus, māca apiet kredīta atmaksu, dzer grūtniecības laikā un dara visādas pretīgas lietas atļaujas apgalvot, ka publiska bērna zīdīšana ir pretīga, tad man tas duras acīs un izsaku savu neizpratni un riebumu pret Tevi. Pārējās izteica savu subjektīvo viedokli, ko izlasīju, bet pret kuru man nav nekādu emociju.
17.09.2014 16:07 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
DaYa Protams, mūsos ir vairāki tipi. Kāds tikai ir dominējošais.. :)

Un katram ir savi plusi, mīnusi. Piemēram, ar vizuāliķiem ir vieglāk kopā dzīvot - mājas vienmēr būs kārtībā. Zinu, ka mans šefs ir tik tālu gājis, ka skapī visi krekli pēc krāsām sakārtoti.. :D
17.09.2014 16:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Arī mans viedoklis ir absolūti subjektīvs un kā tu vari ar tādu pārliecību runāt ko viņas dara un ko nedara ? Blakus stāvēji?
17.09.2014 16:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits