Sudraba lapsas somas piekariņš

 
Reitings 100
Reģ: 05.08.2013
Labdien! Pārdodu pilnībā jaunu, no ārzemēm atvestu silver fox (īpaša laspas šķirne, kura reti sastopama un nedzīvo Latvijā) piekariņu- bumbiņu.
Bumbas diametrs ar spalvām ir apmēram 14 cm. Ļoti pūkaina, nav kā truša kažoka bumbiņa (pats cietais kamolītis iekšpusē ir tikai 2,5 cm liels- apkārt garās spalvas) Cena: 10 euro + ja nepieciešams- bezmaksas piegāde ar pasta staciju (es apmaksāšu)





14.09.2014 10:34 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Labāk paskatāmies bildītes







Jums taču tā patīk kažoki
14.09.2014 20:06 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Vispār, ja varētu pafantazēt, es vēlētos redzēt cilvēku morāli, ja nākotnē parādīsies kaut kas spēcīgāks par cilvēkiem, nu, piemēram, citplanētieši vai mašīnas, mākslīgais intelekts utt. Tad cilvēkiem, kā šausmu filmās, varētu noņemt skalpeli, nogriezt matus un sataisīt tādā piekariņā un tas spēcīgāks radījums nēsātu šo ārprātīgi smuko aksesuāru pie savas rokassomiņas. Nu, vai noņemtu ādu un izveidotu ādas jaciņu. Vai kaut ko tamlīdzīgu. Vai tad cilvēku prātos vēl darbosies likums "stiprākais izdzīvo" utt. ?
Reāli.. tikpat labi tas pat var nebūt kaut kāds mistisks radījums vai tehnoloģijas, tas varētu būt cilvēks ar tikpat "slimu" domāšanu, cik es attiecībā uz putinistiem (bet viņš - attiecībā uz, piemēram, visiem baltajiem..). Viss ir tik nosacīti un mainīgi, ka man liekas, daudzi paši spļauj tai akā, no kuras būs jādzer. Iedomājas, ka cilvēki ir visu vareni un saistīti ar vienu mērķi, bet viss var acumirklī mainīties un tad jūs būsit ar dzīvniekiem apgrieztās lomās.
14.09.2014 20:05 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Brīžiem pretīgi šeit sarakstīto lasīt. Un tādas *dāmas* sevi citās diskusijās sauc par .. iekšēji skaistām un labsirdīģām u.t.t. ? Nja. Cosmo :D

Ja atbalstat šo nežēlīgo, cietsirdīgo, *ļauno* un absolūti bezjēdzīgo industriju, tad .. vismaz prasties to daudzmaz taktiski pateikt, paturēt pie sevis or smth. Ne plātīies kā ar milzu varoņdarbu un ko cildināmu, godājamu, paralēli vēl smagi noliekot tos, kam tas nešķiet baaaaaaigi forši.

Par tēmu piekariņš - labprāt nopirktu vienīgi no medniekiem, humpalās or smth, ne no kažokādu audzētāju industrijas. Tai, manuprāt, šajā pasaules daļā būtu jāmirst dabīgā nāvē.

P.s.
Jūs maz saprotat, cik dzīvnieku nogalina lai uztaisītu 1 !!! kažoku?
14.09.2014 19:57 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pakomentēšu par savu putinistu izteikumu. Protams, to vajadzētu uztvert kā pus-joku,pus-nopietnu izteikumu, jo tāpat visiem skaidrs, ka šāds scenārijs nekad nenorisināsies. Tomēr patiktos gan man tā, jā.
Vispār šeit arī rodas mulsuma moments.. Dzīvniekus, lūk, vajag saaudzēt, bet pret savas sugas brāļiem tāda neiecietība, agresija, naids.. Varbūt jāsāk ir ar sev līdzīgajiem, tuvāk stāvošajiem?
Sāciet mīlēt cilvēkus.. arī tas nes pozitīvas emocijas!

Dzīvnieki pret putinistiem: dzīvnieki neiebrūk svešā valstī, nenogalina tūkstošiem cilvēku, neveido karu, neizposta pilsētas, nenotriec lidmašīnu utt. Man NAV jāciena vai nedod dievs jāmīl cilvēki, kuri ir nezvēri.
Dzīvniekam neviens neprasa - nu, lapsiņ, gribi būt par pilnīgi bezjēdzīgu un kroplīgu piekariņu somai? Lapsai nav izvēles, kāpēc cilvēks ir izvēlējies būt par Dievu un lemt, ka lapsai jāmirst? Ar tieši šīm pašām putna tiesībām (jebšu NEKĀDĀM) es izvēlētos, ja man būtu tāda iespēja, lemt, ka jāmirst teroristiem, to atbalstītājiem (+izvarotājiem utt.). Tā lūk, loģika tikpat absurda, cik absurda tā ir kažokādu, gaļas utt. dzīvnieku "labuma" patērētājiem. Manā skatījumā dzīvnieks ir vienlīdzīgs cilvēkam, līdz ar to neredzu nekādu postu, ja mirtu (bezjēdzīgi un ļauni) cilvēki, nevis dzīvnieki.
14.09.2014 19:55 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Un šis viss tik dēļ kaut kada muļķīga piekariņa


Nu bet tiešām:D
14.09.2014 19:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
,bet tik ļoti nojaušu,ka tās,kuras ir pret šo piekariņu,ļoti cenšas iestāstīt,cik ļoti tas viss ir nepareizi un atkal otrādi no otras puses.


Man godīgi sakot ir vienalga vai kāds cits izvēlas būt vegāns un saudzēt dzīvniekus, bet man nepatīk ka cenšas manu izvēli tikai nosodīt, tā tomēr ir mana izvēle ko es gribu ēst un ko vilkt. Un nav citiem tiesības ar to censties noliegt jo lūk viņiem tas nepatīk. Kamēr veikalos pārdos gaļu un ādu, es to ar pirkšu, ja nepārdos, tad ar nepirkšu.
14.09.2014 19:41 |
 
Reitings 109
Reģ: 08.04.2013
Neesmu lasījusi visus komentārus,bet tik ļoti nojaušu,ka tās,kuras ir pret šo piekariņu,ļoti cenšas iestāstīt,cik ļoti tas viss ir nepareizi un atkal otrādi no otras puses.
Uzminēju?
Kādēļ vienkārši nevar ignorēt to,ko dara cits,ja uz pašu neattiecas?
14.09.2014 19:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai tad Tu to jau nedari?


Nē, es šo visu neuztveru nopietni jo esmu gaļēdāja un ada ar patīk- kažoki ar pūkām nē, bet āda kā tāda gan.



Sema!

Tad tiešām pamēģini to barību pamērcēt drusku pienā un ūdenī, varbūt sāks ēst ;)
14.09.2014 19:17 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
“The fact that man knows right from wrong proves his intellectual superiority to the other creatures; but the fact that he can do wrong proves his moral inferiority to any creatures that cannot.”
― Mark Twain
14.09.2014 19:17 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Vai tad Tu to jau nedari?
14.09.2014 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 1500
Reģ: 17.01.2013
Mis Joker- Viņš, nevis viņa. Ēst jau viņš ēd, tikai nevar pateikt kas viņam garšo, ko šodien ēd, rīt vairs nē. Dārzeņus viņš needīs, tādus saldumus ko cilvēki ēd, viņš nēed, gribēju pacienat, bet viņš tik pabrīnijās. :D Cik esmu ievērojusi, tad gaļas izstrādajumus ēd un kā šodien sapratu, piena produktus arī, vairāk neko. Nesaprotu, no kā gan viņs līdz šim pārtika, ja ir tik izvēlīgs...
14.09.2014 19:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dabīgā nāve, un tā.
Tas bija domaats man!Es nekur neteicu ,ka taa mirst...es teicu,ka man patiik taa domaat!
Man varbuut patiik arii dziivot domaas,ka Pasaulee valda liels miers,bet vai taa ir taisniiba?
14.09.2014 19:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker, piedod, bet domāšana Tev bērna līmenī un zināšanu līmenis par tēmu - nulle.


Iešu te gudri diskutēt ar aptrakušām dzīvnieku aizstāvēm :D
14.09.2014 19:10 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Miss Joker, piedod, bet domāšana Tev bērna līmenī un zināšanu līmenis par tēmu - nulle.
14.09.2014 19:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man personīgi nekur nekas nemētājas, bet kāpēc tad Tu to sauc par mocīšanu? Tā taču top Tavas mīļās kažokādas. Dabīgā nāve, un tā.


Es atvainojos bet nejauc mani ar citu cilvēku, es nekur neesmu teikusi ka viņi mirst dabīgā nāvē. Tā ir mana izvēle vilkt to ko es gribu, attiecīgi es maksāju ar labu naudu par to ādu ko velku. Gribi nosodi mani, bet man ir nospļauties, tā ir mana izvēle.

Protams ka neatbalstu dzīvnieku mocīšanu, viens šāviens galvā un miers. Lai gan te ar nevar saprast, lapsai uzsit pa galvu un viņa tirinās, tas ar var būt nāves refleks vispār. bet to nu es nezinu.
14.09.2014 19:07 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Nevaru beigt brīnīties par to, ka tikai sievietes var uzpūst no mušas ziloni un piesiet svešas personas vārdus kādam, kurš tos pat rakstījis nav. Kauns dažbrīt būt sievietei. Bravo, Spīdola :D
14.09.2014 19:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūtu sunim kāda trauma palikusi vai iekšēji tomēr skumst. Cenšaties tad viņai dot vismaz to pienu ja dzer un biezspieniņu. un tvaicētus + sarīvētu burkānu kopā ar vistas gaļas gabaliņiem arī labi ēda suns, varbūt jums ar ēdīs.

Esat ar veduši pie vet ārsta? Varbūt sunim ir veselības problēmas? sāpošs zobs vai kuņģa darbības traucējumi?
14.09.2014 19:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man patīk ka dzīvnieku aizstāvjiem vienmēr mētājas tuvumā kāds dzīvnieku mocīšanas video


Man personīgi nekur nekas nemētājas, bet kāpēc tad Tu to sauc par mocīšanu? Tā taču top Tavas mīļās kažokādas. Dabīgā nāve, un tā.
14.09.2014 19:01 |
 
10 gadi
Reitings 1500
Reģ: 17.01.2013
Mis Joker, mēs cūkas gaļu vispār uzturā nelietojam. Nekādus tos specializētos suņu karumus viņš arī need. Mēs paņēmām jau pieaugušu suni- trīs gadus vecu. Bija sludinajums, ka sakarā ar dzīves vietas maiņu nevar paturēt, bet suņuks tik mīlīgs... Braucām uz citu pilsētu pakaļ, suņukam tik striķis ap kaklu, pabriesmīgs striķis un saimnieki... Neko neteikšu par saimniekiem... Tā arī neko pajautāt neizdevās ne par ēdienu, ne par ko citu, jo saimniece tik raudāja un raudāja... Suns apjucis, ka tiek vests prom, tā rāvas atpakaļ un smilkstēja, tik žēl bija... :( Nu jau no marta viņš dzīvo ar mums, ir iedzīvojies un ar kaķi sadraudzējies, bet tā ēšana nedod mieru...
14.09.2014 18:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Labi, neizteikšos, bet - ak dievs, kāds naivums! lūdzu - dabīgā nāve https://www.facebook.com/video.php?v=483507495074507&set=vb.100002457837794&type=2&theater


Man patīk ka dzīvnieku aizstāvjiem vienmēr mētājas tuvumā kāds dzīvnieku mocīšanas video :D
14.09.2014 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits