Sudraba lapsas somas piekariņš

 
Reitings 100
Reģ: 05.08.2013
Labdien! Pārdodu pilnībā jaunu, no ārzemēm atvestu silver fox (īpaša laspas šķirne, kura reti sastopama un nedzīvo Latvijā) piekariņu- bumbiņu.
Bumbas diametrs ar spalvām ir apmēram 14 cm. Ļoti pūkaina, nav kā truša kažoka bumbiņa (pats cietais kamolītis iekšpusē ir tikai 2,5 cm liels- apkārt garās spalvas) Cena: 10 euro + ja nepieciešams- bezmaksas piegāde ar pasta staciju (es apmaksāšu)





14.09.2014 10:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai tad Tu to jau nedari?


Nē, es šo visu neuztveru nopietni jo esmu gaļēdāja un ada ar patīk- kažoki ar pūkām nē, bet āda kā tāda gan.



Sema!

Tad tiešām pamēģini to barību pamērcēt drusku pienā un ūdenī, varbūt sāks ēst ;)
14.09.2014 19:17 |
 
Reitings 109
Reģ: 08.04.2013
Neesmu lasījusi visus komentārus,bet tik ļoti nojaušu,ka tās,kuras ir pret šo piekariņu,ļoti cenšas iestāstīt,cik ļoti tas viss ir nepareizi un atkal otrādi no otras puses.
Uzminēju?
Kādēļ vienkārši nevar ignorēt to,ko dara cits,ja uz pašu neattiecas?
14.09.2014 19:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
,bet tik ļoti nojaušu,ka tās,kuras ir pret šo piekariņu,ļoti cenšas iestāstīt,cik ļoti tas viss ir nepareizi un atkal otrādi no otras puses.


Man godīgi sakot ir vienalga vai kāds cits izvēlas būt vegāns un saudzēt dzīvniekus, bet man nepatīk ka cenšas manu izvēli tikai nosodīt, tā tomēr ir mana izvēle ko es gribu ēst un ko vilkt. Un nav citiem tiesības ar to censties noliegt jo lūk viņiem tas nepatīk. Kamēr veikalos pārdos gaļu un ādu, es to ar pirkšu, ja nepārdos, tad ar nepirkšu.
14.09.2014 19:41 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Un šis viss tik dēļ kaut kada muļķīga piekariņa


Nu bet tiešām:D
14.09.2014 19:42 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pakomentēšu par savu putinistu izteikumu. Protams, to vajadzētu uztvert kā pus-joku,pus-nopietnu izteikumu, jo tāpat visiem skaidrs, ka šāds scenārijs nekad nenorisināsies. Tomēr patiktos gan man tā, jā.
Vispār šeit arī rodas mulsuma moments.. Dzīvniekus, lūk, vajag saaudzēt, bet pret savas sugas brāļiem tāda neiecietība, agresija, naids.. Varbūt jāsāk ir ar sev līdzīgajiem, tuvāk stāvošajiem?
Sāciet mīlēt cilvēkus.. arī tas nes pozitīvas emocijas!

Dzīvnieki pret putinistiem: dzīvnieki neiebrūk svešā valstī, nenogalina tūkstošiem cilvēku, neveido karu, neizposta pilsētas, nenotriec lidmašīnu utt. Man NAV jāciena vai nedod dievs jāmīl cilvēki, kuri ir nezvēri.
Dzīvniekam neviens neprasa - nu, lapsiņ, gribi būt par pilnīgi bezjēdzīgu un kroplīgu piekariņu somai? Lapsai nav izvēles, kāpēc cilvēks ir izvēlējies būt par Dievu un lemt, ka lapsai jāmirst? Ar tieši šīm pašām putna tiesībām (jebšu NEKĀDĀM) es izvēlētos, ja man būtu tāda iespēja, lemt, ka jāmirst teroristiem, to atbalstītājiem (+izvarotājiem utt.). Tā lūk, loģika tikpat absurda, cik absurda tā ir kažokādu, gaļas utt. dzīvnieku "labuma" patērētājiem. Manā skatījumā dzīvnieks ir vienlīdzīgs cilvēkam, līdz ar to neredzu nekādu postu, ja mirtu (bezjēdzīgi un ļauni) cilvēki, nevis dzīvnieki.
14.09.2014 19:55 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Brīžiem pretīgi šeit sarakstīto lasīt. Un tādas *dāmas* sevi citās diskusijās sauc par .. iekšēji skaistām un labsirdīģām u.t.t. ? Nja. Cosmo :D

Ja atbalstat šo nežēlīgo, cietsirdīgo, *ļauno* un absolūti bezjēdzīgo industriju, tad .. vismaz prasties to daudzmaz taktiski pateikt, paturēt pie sevis or smth. Ne plātīies kā ar milzu varoņdarbu un ko cildināmu, godājamu, paralēli vēl smagi noliekot tos, kam tas nešķiet baaaaaaigi forši.

Par tēmu piekariņš - labprāt nopirktu vienīgi no medniekiem, humpalās or smth, ne no kažokādu audzētāju industrijas. Tai, manuprāt, šajā pasaules daļā būtu jāmirst dabīgā nāvē.

P.s.
Jūs maz saprotat, cik dzīvnieku nogalina lai uztaisītu 1 !!! kažoku?
14.09.2014 19:57 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Vispār, ja varētu pafantazēt, es vēlētos redzēt cilvēku morāli, ja nākotnē parādīsies kaut kas spēcīgāks par cilvēkiem, nu, piemēram, citplanētieši vai mašīnas, mākslīgais intelekts utt. Tad cilvēkiem, kā šausmu filmās, varētu noņemt skalpeli, nogriezt matus un sataisīt tādā piekariņā un tas spēcīgāks radījums nēsātu šo ārprātīgi smuko aksesuāru pie savas rokassomiņas. Nu, vai noņemtu ādu un izveidotu ādas jaciņu. Vai kaut ko tamlīdzīgu. Vai tad cilvēku prātos vēl darbosies likums "stiprākais izdzīvo" utt. ?
Reāli.. tikpat labi tas pat var nebūt kaut kāds mistisks radījums vai tehnoloģijas, tas varētu būt cilvēks ar tikpat "slimu" domāšanu, cik es attiecībā uz putinistiem (bet viņš - attiecībā uz, piemēram, visiem baltajiem..). Viss ir tik nosacīti un mainīgi, ka man liekas, daudzi paši spļauj tai akā, no kuras būs jādzer. Iedomājas, ka cilvēki ir visu vareni un saistīti ar vienu mērķi, bet viss var acumirklī mainīties un tad jūs būsit ar dzīvniekiem apgrieztās lomās.
14.09.2014 20:05 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Labāk paskatāmies bildītes







Jums taču tā patīk kažoki
14.09.2014 20:06 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es cenšos izvairīties no kažokādas, aizstājot ar citu materiālu apģērbiem, taču maniere, kāda runā dzīvnieku aizstāves ir naidīga, agresīva, atstāj nepatīkamu iespaidu par personu, kā tādu.
Es respektēju vegānus, bet vēlētos redzēt, tādu pašu attieksmi no viņiem, kaut vai neitralitātes ievērošanu.

14.09.2014 20:08 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011


14.09.2014 20:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tad cilvēkiem, kā šausmu filmās, varētu noņemt skalpeli, nogriezt matus un sataisīt tādā piekariņā un tas spēcīgāks radījums nēsātu šo ārprātīgi smuko aksesuāru pie savas rokassomiņas. Nu, vai noņemtu ādu un izveidotu ādas jaciņu. Vai kaut ko tamlīdzīgu.


Es uzskatu ka kāds par daudz skatās SCI-fi un horror movies.

Un kāpēc ar tādu dveksmi ir jācenšās apspiest citu izvēli? Es piemēram nebrūku nevienam virsū par to ka izvēlas neēst gaļu utt. a pričom man tad tā var? Kur godīgums šajā?
Lai jau katrs dara ko grib, kas jums par daļu.
14.09.2014 20:10 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Prieks, ka dažas meitenes te vismaz ir godīgas un ne kažokus pērk, ne karbonādi ēd, bet es patiešām nespēju saprast tās, kas skaļi kliedz pret kažoku industriju, bet vakariņās, ja ne sev, tad vīrietim kotletītes izcep. Vai nu aizstāvi dzīvniekus vai neaizstāvi, bet tā daļējā aizstāvēšana tāda lišķēšanās vien ir. Saliek bildes ar kažoku dzīvnieciņiem, bet nemaz neaizdomājas, ka jūsu kotlešu cūciņas arī cieta pirms nāves. Es esmu redzējusi kā dzīvē (lauku mājās) notiek gan cūku, gan mājputnu (vistu, pīļu) nokaušana. Nu nav tur nekāda nejūtīgā nāvējošā injekcija.
14.09.2014 20:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu vot, sākas asiņaino bilžu parāda lai atkal censtos uzspiest savu viedokli citiem. Neizdosies.
14.09.2014 20:12 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es cenšos izvairīties no kažokādas, aizstājot ar citu materiālu apģērbiem, taču maniere, kāda runā dzīvnieku aizstāves ir naidīga, agresīva, atstāj nepatīkamu iespaidu par personu, kā tādu.
Es respektēju vegānus, bet vēlētos redzēt, tādu pašu attieksmi no viņiem, kaut vai neitralitātes ievērošanu.

Savādi, ka jums (jums - abstrakts apzīmējums vērsts uz sabiedrību kopumā, nevis citāta autori) patīk Kaimiņš, kurš uzvedas pret oponentiem (politiķiem) kā gopņiks, bet, kad pat daudz maigākā manierē runā dzīvniekaizstāves un jebkuras citas tamlīdzīgas aizstāves (nu kaut vai nacionālistes utt.), tad uzreiz - vai, vai, cik nepatīkams cilvēks utt. Vai tas nav tāpēc, ka jums nepatīk Kaimiņa nolikšanas objekts - politiķi - un jūs labprāt redzat, kā viņus "noliek pie vietas", savukārt kažoks un gaļiņa patīk, tāpēc nepatīk, ka jūs pašus noliek pie vietas? Divkosība. :P
14.09.2014 20:13 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
A kas ir, miss joker? Nepatīk?
14.09.2014 20:14 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Miss joker, vai Tu nēsātu sava suņa ādas zābakus ?
14.09.2014 20:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
A kas ir, miss joker? Nepatīk?


Kā jau teicu, mani tas neietekmē, tā pat vilkšu ādu un ēdīšu gaļu.

14.09.2014 20:17 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Es nēsāju kažoku un dabīgās ādas apavus un man vienalga, ka ārā ir -15 nevis -30. Ā un jā, man vienalga, ko te lielākā daļa gvelž par dzīvnieku nogalināšanu. Pašas večiem kotletes cep, bet te taisa ažiotāžu par lapsas bumbuli.
14.09.2014 20:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss joker, vai Tu nēsātu sava suņa ādas zābakus ?


Es savu suni netaisos nokaut, tā kā nē. Acīmredzot ja būtu ņēmusi dzīvnieku priekš tādām vajadzībām, tad ar to darītu.
14.09.2014 20:18 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Kaitiņa, ja mani interesētu Tavas ieliktās bildes, tad pati viņas googlē sameklētu.
14.09.2014 20:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits