Sudraba lapsas somas piekariņš

 
Reitings 100
Reģ: 05.08.2013
Labdien! Pārdodu pilnībā jaunu, no ārzemēm atvestu silver fox (īpaša laspas šķirne, kura reti sastopama un nedzīvo Latvijā) piekariņu- bumbiņu.
Bumbas diametrs ar spalvām ir apmēram 14 cm. Ļoti pūkaina, nav kā truša kažoka bumbiņa (pats cietais kamolītis iekšpusē ir tikai 2,5 cm liels- apkārt garās spalvas) Cena: 10 euro + ja nepieciešams- bezmaksas piegāde ar pasta staciju (es apmaksāšu)





14.09.2014 10:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Taču visi šie kažokādu izstrādājumi tāda iegriba vien ir.
Un kāpēc gan lai cilvēkiem nebūtu vēlmes? :)
14.09.2014 17:04 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tu jau ar to visu saproti tikai tādus pūkainus dzīvnieciņu izstrādājumus, vai ne?

Neesmu specializējusies kažokādu izpētē, man tāda nekad nav bijusi un tuvumā nekad neesmu redzējusi. Cilvēku līķus arī nevelku un neeju apskatīt. Doma manam komentāram bija tāda, ka man un ntajiem cilvēkiem bērnībā tādu brīnumu nebija, ģērba to, kas bija, nevis meklēju īpašas, reti sastopamas šķirnes lapsu, mēs pavadījām daudz vairāk laika ārā nekā mūsdienu bērni, bet esam dzīvi. Lielākoties jau tie bērni slimo tik traki tādēļ, ka mammas ir turējušas viņus inkubatorā, kur nav putekļu, vējiņa brāzmiņas utt., un tad pēkšņi viņi nonāk saskarsmē ar reālo dzīvi un sākās.

Principā katrs var ģērbt to, ko vēlas, bet es gribēju vnk pasmieties par attaisnojumu par plaušu karsoņiem. Vēl pie kam ņemot vērā, ka mūsdienās LV ziemās sniegs un sals ir liels brīnums.
Lūk, piemēram, šī statistika : http://lv.wikipedia.org/wiki/2013._gada_laikapst%C4%81k%C4%BCi_Latvij%C4%81 ( Mēneša vidējie rādītāji Latvijā )
janvāra mēneša vidējā temp. LV 2013.g. ziemā −6,2 °C, feb. -2,2, dec +2,2
:D :D :D
14.09.2014 17:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tieši mākslīgie materiāli ir miljons reižu drošāki alerģiju ziņā

Vai tad tās alerģijas nepārbauda uz dzīvniekiem?

Baltiem diegiem šūta tā dzīvnieku aizstāvība. Cilvēks nemāk dzīvot neizmantojot dzīvnieku un tas arī viss. Visas tās svētās dzīvnieku aizstāves tik un tā moka dzīvniekus, tikai citā veidā. Tas arī viss.
14.09.2014 17:05 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nazīc, Tev pašai tiešām sabiedriskais transports stājas tieši pie mājām? Ja man nebūtu automašīnas, man no mājas (Tieši mājas, nis dzīvokļa, kurā šobrīd dzīvoju) līdz busam kājām jāet ~30 min. Tas vairs nav nekāds mazais laiks. Ne visiem transports pie durvīm stājas.
Un tāpat. Lielākajai daļu cilvēku nav pat dūnu mēteļi ziemā,jo nevar tos atļauties. Visi dzīvi. Nosalsts tikai jau pieminētās cacas,kurām jāizskatās labi savās ādas jaciņās.
Nu nevajag pārspīlēt,šoreiz Tu sabrauci auzās. ;)

Tāpat kā ēst gaļu.. arī nēsāt kažoku, ādas jaku/zābakus/somu ir brīva izvēle! Mēs nepārkāpjam likumu

Tāpat lielās dzīvnieku aktīvistes gan jau lieto medikamentus, ja saslimst.. kuru rašanās procesā cietušas dzīvu radībiņu
Vispār nu un. Redz tas ir tas pats,kas rūpēties par vidi sev apkārt. Piemēram,es braucu ar auto,bet šķiroju atkritumos,tā ir maza daļiņa,ko es dodu. Tāpēc šādi argumenti neiztur kritiku,jo tad nevarētu darīt neko,ja vien tas nav ar 100% atdevi un izvairīšanos no visa ļaunā. ;)
14.09.2014 17:05 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
jāet ~30 min. Tas vairs nav nekāds mazais laiks.


wow, veselas 30 minūtes! Ārprāts, brīnos, ka vēl šeit raksti un neesi nosalusi!

Brīnos gan, kā bērnībā ziemā izdzīvojām pilsētā, kur vispār sabiedriskais nekursē, arī bez kažokādām. Tāpat brīnos, kā arī -20 grādos gājām garās pastaigās un braucām no kalna ar ragaviņām, laikam visi saslimām un nomirām, bet tagad raksta un komentē spoki zombiji.

Tik nevarīgi visi kļuvuši, ka zeme atveries.
14.09.2014 17:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un tāpat. Lielākajai daļu cilvēku nav pat dūnu mēteļi ziemā,jo nevar tos atļauties. Visi dzīvi. Nosalsts tikai jau pieminētās cacas,kurām jāizskatās labi savās ādas jaciņās.

Nu, slimo šie cilvēki un zāles dzer. Zāles pārbauda uz ko? Uz dzīvniekiem.

Saki, ko gribi, dzīvniekus moka un mocīs. Man kažoka nav, es tādu negribu - nevis lai nemocītu dzīvnieku, bet man vienkārši tie nepatīk. Taču man tracina tā jēlā dzīvnieku aizstāvība, kas no venas puses viņus aizstāv, no otras - moka vēl vairāk ar visādu ķīmiju utt.
14.09.2014 17:09 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Un kāpēc gan lai cilvēkiem nebūtu vēlmes? :)


Nu cilvēkiem ir dažādas vēlmes, ir arī tādi, kuru vēlmes ir krimināli sodāmas. Piemēram, ja kādam rastos vēlme nēsāt dzīvam cilvēkam noņemtu skalpu, lai nevajadzētu būt plikpaurim, tad arī tā būtu atbalstāma vēlme? :) Kurā brīdī vēlmes pārkāpj to robežu? Vai arī kāds kaimiņš sagribēs pašūt sev kažokādas apkaklīti no Tava mīļā kaķīša vai sunīša? Cilvēkam ir vēlme, viss kārtībā?
14.09.2014 17:10 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tāpēc šādi argumenti neiztur kritiku,jo tad nevarētu darīt neko,ja vien tas nav ar 100% atdevi un izvairīšanos no visa ļaunā.


++
14.09.2014 17:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja vēlme nav likumpārkāpums.. tad jau nav tik briesmīgi :)

Vai tie cilvēki, kas slimo un lieto medikamentus.. arī ir nosodāmi?
14.09.2014 17:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es tikai atbalstītu, ja visas zāles un kosmētika tiktu pārbaudīta uz cilvēkiem - uz mūžu ieslodzītajiem maniakiem, bērnu izvarotājiem, utt.
14.09.2014 17:15 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Spīdola, prieks lasīt tavus komentārus! :))
14.09.2014 17:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Spīdola.. viņu nav tik daudz - nepietiks!! :D Varbūt padomā ir vēl kāda cilvēku populācija, kuru tomēr derētu nodot eksperimentiem? Varbūt konkrētu rasi, reliģiskās piederības pārstāvjus, kādas nacionalitātes pārstāvjus? :D
14.09.2014 17:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es tikai atbalstītu, ja visas zāles un kosmētika tiktu pārbaudīta uz cilvēkiem - uz mūžu ieslodzītajiem maniakiem, bērnu izvarotājiem, utt.

Tā arī ir dzīvība. Kas Tev deva tiesības izvērtēt, vai tā dzīvība ir vai nav svarīgāka par lapsu? Tas ir absurds. Lapsa arī var kādam uzbrukt un nogalināt. Teorētiski. Tātad - kurā brīdī tad Tu kļūsti par to Dievu, kam ir tiesības lemt, kura dzīvība ir un kura nav pelnījusi tās mocības?
14.09.2014 17:18 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Visas tās svētās dzīvnieku aizstāves tik un tā moka dzīvniekus, tikai citā veidā. Tas arī viss.
Un jau atkal. Nu tad pohuj par visu moš,ja es nevaru 100% no kaut kā izvairīties,tad nafig man to. :D Ja nevaru neizmantot auto,tad arī atkritumus nešķirošu,jo tāpat sanāks,ka es kaitēju videi,nepirkšu otrreiz pārstrādāto papīru,jo es taču tāpat ar savu auto piesārņoju vidi. :D :D :D


Bāc Jums pašām smiekli brīžiem nenāk? Divksoses redz ir tās,kuras aizstāv dzīvniekus. Nu ja,visu jau var darīt pa mazumiņam,bet šito tikai tad,ja esi kāda Daoisma reliģijas pārstāvis,citādāk tāds staigājošs divkosis vien sanāk.
:D :D :D da lāāābi.....
14.09.2014 17:18 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ja vēlme nav likumpārkāpums.. tad jau nav tik briesmīgi


Pie tā, ka kaut kas ir nodēvēts par likumpārkāpumu, arī sabiedrība ir nonākusi laika gaitā nevis tas tā bijis no laika gala.

Par medikamentiem... jau izteicos. Otrkārt, medikamentu nelietošana lielā daļā gadījumu varētu novest pie slimo cilvēku nāves, savukārt, kažokādu nenēsāšana, ādas apavu nenēsāšana mūsu platuma grādos pie tā diez vai novedīs.

Diez vai kāds nosodīs, piemēram, eskimosus par to, ko viņi lieto uzturā un ka viņiem tai aukstumā ir nepieciešamas tās kažokādas. Bet tā ir nepieciešamība, ne iegriba.
14.09.2014 17:21 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Vai tad tās alerģijas nepārbauda uz dzīvniekiem?


Nu savā ziņā jā, ja alerģija uz dzīvnieka spalvu, tad tās pārbaudē ir iesaistīts dzīvnieks :D
14.09.2014 17:21 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Spīdola.. viņu nav tik daudz - nepietiks!!
Pietiks un vēl pāri paliks. :-P

Tā arī ir dzīvība. Kas Tev deva tiesības izvērtēt, vai tā dzīvība ir vai nav svarīgāka par lapsu?
Pilnīgi tādas pašas tiesības,kādas sev iedomājās tas slepkava,kurš nosprieda,ka citam nav ko dzīvot.
14.09.2014 17:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tā arī ir dzīvība. Kas Tev deva tiesības izvērtēt, vai tā dzīvība ir vai nav svarīgāka par lapsu? Tas ir absurds. Lapsa arī var kādam uzbrukt un nogalināt. Teorētiski. Tātad - kurā brīdī tad Tu kļūsti par to Dievu, kam ir tiesības lemt, kura dzīvība ir un kura nav pelnījusi tās mocības?


Nu re - Tu pati jau atbildi uz savu jautājumu - lapsa teorētiski var uzbrukt. (starp citu, vai daudz esi dzirdējusi par lapsām, kuras uzbrūk cilvēkiem uz ielas pilsētās - viņu ierastajā vidē? Un cik cilvēku medī meža zvērus mežos - viņiem ierastajā vidē?) Bet tie uz mūžu notiesātie izdzimteņi jau savu ļauno darbu ir izdarījuši, pie tam, nevis teorētiski, bet tīri praktiski.
14.09.2014 17:26 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
āpēc tad mēs bērniem cenšamies sagādāt visu dabīgu? Jo no sintētikas viena alerģija pēc otras. Veslību maitāt?

Kur tad palika vecā labā vilna, kokvilna, lins, zīds un pārējie? Nu jau vairs ir tikai sudrablapsas kažoks vai nāvējoša sintētika :)
14.09.2014 17:26 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Spīdola.. viņu nav tik daudz - nepietiks!! Varbūt padomā ir vēl kāda cilvēku populācija, kuru tomēr derētu nodot eksperimentiem? Varbūt konkrētu rasi, reliģiskās piederības pārstāvjus, kādas nacionalitātes pārstāvjus?

Ui, es jau par šo izteicos. :D Putinistus noteikti! Visus, kuri atbalsta terorismu - jebkuras valsts un tautības piederīgos. No Latvijas sabiedrības tie būtu tie, kuri vāca naudu teroristiem; tie, kuri iet balsot par SC (jo SC ir paziņojis, ka ir par Krievijas terorismu), par krievu savienību (jo viņi apziņoja, ka grib atkārtot Latgalē Krimas likteni) utt. ;)
14.09.2014 17:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits