Sudraba lapsas somas piekariņš

 
Reitings 100
Reģ: 05.08.2013
Labdien! Pārdodu pilnībā jaunu, no ārzemēm atvestu silver fox (īpaša laspas šķirne, kura reti sastopama un nedzīvo Latvijā) piekariņu- bumbiņu.
Bumbas diametrs ar spalvām ir apmēram 14 cm. Ļoti pūkaina, nav kā truša kažoka bumbiņa (pats cietais kamolītis iekšpusē ir tikai 2,5 cm liels- apkārt garās spalvas) Cena: 10 euro + ja nepieciešams- bezmaksas piegāde ar pasta staciju (es apmaksāšu)





14.09.2014 10:34 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Par autores izstrādājumu : atgādina tās briesmīgās astes, ar kurām kaut kad ļoti sen krievietes staigāja, pielikušas pie somām vai vēl trakāk - džinsiem. :D :D
14.09.2014 16:29 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es nemaz ar neko neargumentēju :D
Tāda dzīvē vienkārši ir iekārtots, tā būs mūžīgi mūžos!
14.09.2014 16:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tāda dzīvē vienkārši ir iekārtots, tā būs mūžīgi mūžos!


Un tas ir vēl nejēdzīgāks arguments, piedod! :D Kādreiz droši vien arī par vergiem un dzimtcilvēkiem teica, ka tā tas dzīvē vienkārši ir iekārtots un tā būs mūžīgi mūžos!
14.09.2014 16:32 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Alexxa pēc Tavas teorijas pusei LV vajadzētu būt apmirušai. Realitātē tā nav,tātad tavs secinājums/viedoklis/arguments(sauc kā gribi)ir pagalam muļķīgs. ;)
Un ja kāds var dabūt plaušu karsoni 5 min pastaigā no automašīnas stāvvietas līdz mājām, tad.. vienīgais ieteikums - padomājiet, kāpēc jums tik zema imunitāte.
Ideāls komentārs par šo tēmu.
Citreiz nu tomēr nevajag slīgt galējībās ar "ja nu" argumentāciju. :)


šitās visas aizstāves peras tāpat pašas savā sulā, nekas jau no tā nemainās.
Jā,mēs peramies un pērsimies. Reāli es neskrienu un ar pirkstu nekratu tiem,kuri izvēlas nēsāt kažokādas,bet nu autores piedāvātais aksesuārs ir sūds,vārda vistiešākajā nozīmē. Šitādus ķeburus jau nu gan var taisīt no mākslīgām spalviņām. :)
14.09.2014 16:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Donata
, tāpat jūs - dzīvnieku aizstāvji ejat pretrunā ar saviem principiem un tas viss ir divkosība.
Sak, sintētika laba?
1) Kāpēc tad mēs bērniem cenšamies sagādāt visu dabīgu? Jo no sintētikas viena alerģija pēc otras. Veslību maitāt? Tu ar savu, kā gribi, man jau pietiek ar tiem faktoriem, kas manu veselību ietekmē neatkarīgi no manis - gaisa piesārņojums, pārtika, kas aug tādos apstākļos, kādos tā aug, jo pie šāda gaisa, neko dikti eko neizaudzēsi, tas viss ir muļķības.
2) Ak tad sintētika mums laba. Lai ražotu sintētiskus produktus, nepieciešamas rūpnīcas, rūpnīcām ir atkritumi, kas grozi, kā gribi, vairāk vai mazāk nonāk dabā. Kas nonāk dabā, kaitē ne tikai cilvēkam, bet jūsu pašu mīļajiem dzīvnieciņiem arī.
Koks ar diviem galiem tas ir. Nav ko te svētules tēlot. Ejiet futbolu spēlēt, ja nekā cita nav ko darīt - vismaz dabai nekaitīga nodarbe.
14.09.2014 16:43 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un ja kāds var dabūt plaušu karsoni 5 min pastaigā no automašīnas stāvvietas līdz mājām, tad.. vienīgais ieteikums - padomājiet, kāpēc jums tik zema imunitāte.

Un visiem ir tās automašīnas, vai ne? Un te atkal sākas dabas piesārņošana un atkal jau tas pats...
14.09.2014 16:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nav ko te svētules tēlot


Neviens arī netēlo svētules. Kāds cits gan te tēlo bezpalīdzīgus un salstošus vārguļus, ko no drošas nāves no plaušu karsoņa izglābs kāda cita kažociņš un somas piekariņš. LOL.
14.09.2014 16:50 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
1) Kāpēc tad mēs bērniem cenšamies sagādāt visu dabīgu? Jo no sintētikas viena alerģija pēc otras. Veslību maitāt? Tu ar savu, kā gribi, man jau pietiek ar tiem faktoriem, kas manu veselību ietekmē neatkarīgi no manis - gaisa piesārņojums, pārtika, kas aug tādos apstākļos, kādos tā aug, jo pie šāda gaisa, neko dikti eko neizaudzēsi, tas viss ir muļķības.

Par bērniem runājot : man tiešām liekas kuriozi, ja kāda mamma pirktu savam bērnam kažokādas izstrādājumus. Godīgi sakot, es neesmu redzējusi bērnus ievīstītus kažokos, bet, pieņemot, ka tā notiek.. Mūsdienu bērniem, kurus ar varu jāstiepj ārā, kamēr mana, manu vecāku utt. paaudze nonstopā spēlējās ārā un vārtījās pa sniegu bez kažokādas un izdzīvoja. Manuprāt, mūsdienās ir pārāk liela cacošānās ap/par bērniem. Bet es te runāju tikai par dzīvniekizstrādājumiem, nevis par "visu dabīgo", par citiem aspektiem pašlaik nemaz nerunāju. :)

Par auto es minēju tieši tāpēc, ka kažokādas var atļauties nopirkt un nēsāt tieši tās cacas, kurām ir savs auto.
14.09.2014 16:50 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es neesmu dzīvnieku aizstāve, un, ja nepamanīji, tad sava komentāra sākumā teicu, ka kopumā neatbalstu mākslīgo materiālu valkāšanu (jo var ilgi un gari strīdēties, kas piesārņo dabu vairāk), bet fakts paliek fakts, ka tādās situācijās, kad tiešām ir nepieciešams siltums un komforts, cilvēki izvēlas modernos mākslīgos materiālus, kas savās kvalitātēs ir daudz pārāki par kažokādām :) tāpēc lasīt par plaušu karsoni bez kažokādas ir smieklīgi :D
14.09.2014 16:50 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Un visiem ir tās automašīnas, vai ne? Un te atkal sākas dabas piesārņošana un atkal jau tas pats...
Vārda automašīna vietā ieliec jebko citu-trolejbus,vilciens,skola utt.

Dabīgs uzreiz nenozīmē kažoki un ādas zābaki. Mākslīgais materiāls uzreiz nenozīmē pārākā sintētika. Saki ko gribi,bet mūsu platuma grādos kažoki ir tikai un vienīgi stilošana.
Tev pašai ir tikai kažoki,dūnas un āda,jo bez tiem uzreiz sirgsti ar visādām kaitēm? :D Nu beidz,tā nav un tu to zini.

Tu esi zinoša daudzās jomās,bet kaut ko tik absurdu es vēl nebiju lasījusi. :)
14.09.2014 16:51 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Manuprāt, salīdzināt dzīvnieka nogalināšanu kažokam un salīdzināt rūpniecisko piesārņojumu dabā ir tāpat kā salīdzināt sievietes nogalināšanu un rūpniecisko piesārņojumu. No piesārņojuma mēs visi esam upuri, gan dzīvnieki, gan cilvēki, bet tikai tāpēc, ka tā tas ir, tas neatceļ to, ka nedrīkstētu nogalināt. Ja nogalinās dzīvnieku kažokam, no tā nemainisies piesārņojums dabā.
14.09.2014 16:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
man tiešām liekas kuriozi, ja kāda mamma pirktu savam bērnam kažokādas izstrādājumus.

Tu jau ar to visu saproti tikai tādus pūkainus dzīvnieciņu izstrādājumus, vai ne?
14.09.2014 16:52 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
un tieši mākslīgie materiāli ir miljons reižu drošāki alerģiju ziņā :D
14.09.2014 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Sis viss gadījumā nav tā pat kā ar dzīvniekiem, ko nogalina, lai apēstu? Nāve paliek nāve, neatkarīgi no tās mērķa- ēst vai uzvilkt. Cūkas, vistas, govis pīles u.tt. Ar ko viņu dzīvība ir mazvērtīgāka/ nesvarīgāka par lapsas?
14.09.2014 16:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nazīc, Tev pašai tiešām sabiedriskais transports stājas tieši pie mājām? Ja man nebūtu automašīnas, man no mājas (Tieši mājas, nis dzīvokļa, kurā šobrīd dzīvoju) līdz busam kājām jāet ~30 min. Tas vairs nav nekāds mazais laiks. Ne visiem transports pie durvīm stājas.
14.09.2014 16:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es esmu par īstu ādu, gan zābakiem, gan mēteļiem. Kāpēc? Tāpēc jo es tiešām tajā sintētikā svīstu un tad ejot laukā, 20 min gaidīt transportu ar nav patīkami jo tad drusku vējš uzpūš uz lūdzu esmu slima. Apavos ar man svīst kājas, tikai ne ādā un kā labi zināms, kājām jābūt sausām.

Jā protams, ja man būtu 2 min no veikala līdz mašīnai tad es varbūtu vairāk domātu par smukumu un varētu ar staigāt ar kādu sintētikas gabalu plānu kas pat nesilda, bet ja man ir daudz jāstaigā pa āru ziemā un transportus tiešām ir jāgaida reizēm ļoti ilgi, tad nu es labāk velku ko no dzīvnieku valstības. Kaut vai visus 200 Eiro maksātu par to ādas mēteli/jaku, bet to tad ar vilktu + īsta āda kalpo ilgi ko es novērtēju.
14.09.2014 17:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tāpat kā ēst gaļu.. arī nēsāt kažoku, ādas jaku/zābakus/somu ir brīva izvēle! Mēs nepārkāpjam likumu :D

Tāpat lielās dzīvnieku aktīvistes gan jau lieto medikamentus, ja saslimst.. kuru rašanās procesā cietušas dzīvu radībiņu :)
14.09.2014 17:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Sis viss gadījumā nav tā pat kā ar dzīvniekiem, ko nogalina, lai apēstu? Nāve paliek nāve, neatkarīgi no tās mērķa- ēst vai uzvilkt. Cūkas, vistas, govis pīles u.tt. Ar ko viņu dzīvība ir mazvērtīgāka/ nesvarīgāka par lapsas?


Dzīvība ir dzīvība, un nav mazvērtīgāka. Taču to vēl vismaz var saprast, lai arī lieliski ir iespējams izdzīvot bez gaļas. Taču visi šie kažokādu izstrādājumi tāda iegriba vien ir.
14.09.2014 17:01 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
āds cits gan te tēlo bezpalīdzīgus un salstošus vārguļus, ko no drošas nāves no plaušu karsoņa izglābs kāda cita kažociņš un somas piekariņš

Tos somu piekariņus taisa no tā, kas paliek pāri pēc kažoka uzšūšanas.
Man pašai nav nekādu ādas izstrādājumu, bet es saprotu tos, kas to valkā.
Un tas piesārņojums no rūpnīcām, kas ražo sintētiskos materiālus, ko Tu par to teiksi? Tas maitā veselību ne tikai cilvēkiem, bet tas jau nekas, ka saindējas gan cilvēki gan dzīvnieki, gan zivis un mirst agonijā. Tu blakus rūpnīcai nedzīvo, tas uz Tevi neattiecas, ja?
14.09.2014 17:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
un tieši mākslīgie materiāli ir miljons reižu drošāki alerģiju ziņā


Tas nu man liekas ir kā kuram cilvēkam. Manai radiniecei atkal ir alerģija no sintētiskiem materiāliem. Un kur tu rāvi to ka Miljons reizes? Gribu redzēt avotu šim apgalvojumam.
14.09.2014 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits