Sudraba lapsas somas piekariņš

 
Reitings 100
Reģ: 05.08.2013
Labdien! Pārdodu pilnībā jaunu, no ārzemēm atvestu silver fox (īpaša laspas šķirne, kura reti sastopama un nedzīvo Latvijā) piekariņu- bumbiņu.
Bumbas diametrs ar spalvām ir apmēram 14 cm. Ļoti pūkaina, nav kā truša kažoka bumbiņa (pats cietais kamolītis iekšpusē ir tikai 2,5 cm liels- apkārt garās spalvas) Cena: 10 euro + ja nepieciešams- bezmaksas piegāde ar pasta staciju (es apmaksāšu)





14.09.2014 10:34 |
 
Reitings 109
Reģ: 08.04.2013
Dāmām lietderīgi izmantots svētdienas vakars,ceru,ka būsiet nonākušas pie kāda rezultāta un kaut ko dzīvē kādam izmainījušas,jo citu dzīves tak vienmēr svarīgākas par savām.
;)
15.09.2014 00:55 |
 
Reitings 81
Reģ: 06.09.2014
I saiiiiid....anyone wants any spekjiiti? As we all love meat
15.09.2014 01:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
:D :D :D Ooo Un ? ko ar to tu gribi panākt? :D :D :D Tas mani neapturēs no gaļas ēšanas :D Pati liku šo bildi tā kā man nospļauties par to ka kāds viņu pārposto :D
15.09.2014 01:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet apsveicu ar to ka atkal ir kāds nenormālais trollis kam dzīvē nav nekā labāka ko darīt kā tik krāt vecas bildes ar svešiem cilvēkiem :D
15.09.2014 01:11 |
 
Reitings 81
Reģ: 06.09.2014
:D kaads sakars?tu ieliki suliiga spekjiisha bildi un tad es!dvj tagat tava karts meichuk!tad mana:D
15.09.2014 01:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
15.09.2014 01:16 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Bībele, tas nav kosmo, tā ir jaizprot.
Es citēju to pašu, ko nocitēji tu - Mozus grāmatu. Līdzās dzīvniekiem, tur minēts arī izvarošanas utt.

Tieši par kādu avotu ir runa? Bībeli vai Mozus grāmatu? Redzi, Mozus grāmata sastāv no 5 sējumiem/ grāmatām, manis norādītais citāts ir no Mozus 1 grāmatas, bet uljanas citāts no 5 grāmatas. Tie ir pilnīgi citi laika posmi.
1. Mozus grāmata apraksta, kā radās pasaule, Ādams un Ieva, un, kā grēks ienāca pasaulē. (Tātad pirms Mozus dzimšanas, pirms grēka, pasaule kādu Dievs radīja - šķīsta)
5. Mozus grāmata ir Mozus pēdējā grāmata, kura ietver vecās derības laiku bauslību un mudina tautu uz paklausibu.
Šī bauslība pārvaldīja tautu gan reliģiski, gan politiski.Desmit baušļi kopā ar pārējiem tā laika morāles, ceremoniālajiem un civillikumiem veidoja vienu derību vai bauslību. Izraēlieši tika svētīti tad, kad viņi to ievēroja un sodīti tad, kad bija nepaklausīgi. Nepaklausības sods varēja būt pat nāve. (Ne Dievs to darīja, bet cilvēks, būtībā 2 - 5 Mozus gramata, atspoguļo vēsturiskos notikumus)

Kristus dzimšana ir Vecās derības beigas un Jaunās derības sākums.
Jēzus piedzima un dzīvoja zem Vecās derības likumiem, ko saucam par bauslību, bet viņš nāca, lai atpestītu no grēka. Kristus nāve izdzēsa,pret mums vērsto rakstu ar visām viņa prasībām un to iznīcināja, pienaglodams pie krusta (Izņemot Mozus 1 grāmatu).
Tātad mums, kas dzīvojam Kristietības (Jaunās derības) laikmetā, ir jābūt uzticīgiem Kristum un Viņa Jaunajai derībai, kā tas ir aprakstīts Jaunajā Derībā. Kristus ir mūžīgās pestīšanas gādnieks visiem, kas Viņam paklausa (Ebr. 5:9). Jo bauslība ir dota caur Mozu, bet žēlastība un patiesība nākusi pasaulē caur Jēzu Kristu; (Jāņa 1:17). Lai uzzinātu Dieva prātu par mums šodien, ir jāizzin Jaunā Derība.

Ja var attaisnot vienu, var attaisnot otru, jo avots ir viens un tas pats. Vai arī tu paņem no Mozus grāmatas tikai sev izdevīgos citātus, bet visu pārējo atmet malā?

Līdz ar to, es droši varu apgalvot, ka neatbalstu vardarbību un bargu sodu, kuru ieviesa cilvēks - grēcinieks, Dieva vārdā. Tieši tādēļ nāca Kristus - pestītājs, lai nomazgātu grēku. Arī mūsdienās, ticības vārdā ir kari, naids pret cilvēkiem, bet tā nav Dieva griba.
15.09.2014 02:10 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Tā garā doma, nav kristietības sludināšana, bet gan atbilde uz to, ka esmu liekule (Sīkāk nebija iespējams paskaidrot, jo bībeles struktūra, nav vienā teikumā izskaidrojama).
Iepriekš atvainojos, ja mans bībeles citāts par barību, kādam izraisīja agresiju.
15.09.2014 02:13 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
CatFromHell, došu tev padomu- beidz sēdēt cosmo un pazemot sevi. Es pavisam nopietni. Paņem latviešu valodas gramatikas grāmatu (un perfektā variantā noalgo arī skolotāju (sieviešu dzimuma)), lai beigtu visus biedēt ar savu pareizrakstību un smīdināt ar domu gājienu. Tā vietā, lai meklētu citu cilvēku bildes un pierakstītu tām klāt vienkārši jēlus un glupus tekstus, tu varēji kaut kā pilnveidot sevi :) varbūt palasi kādu grāmatu! (Ne 50 shades of grey :) )
15.09.2014 06:49 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Īstenībā, šī ir viena no tām diskusijām, kurā "krīt maskas". Kosmētikas, beztēmu vai tievētāju diskusijās nav iespējams saprast, kas citām lietotājām iekšā, bet šādos tematos ļoti labi parādās attieksme pret sevi, pret apkārtējo pasauli, empātija un cieņa, vai to trūkums. Un aina paveras pavisam savādāka, kā diskusijās "cik mēs visas foršas un draudzīgas piektdienas vakarā".
15.09.2014 06:56 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Hihi, un kāds te vēl teica, ka dzīvniektiesību aizstāves ir liekulīgas - ēdot karbonādi, protestē pret kažokizstrādājumiem - kaut neviena te neminēja savu karbonādi, kamēr šeit min, ka pielūdz 1. Mozus grāmatu, bet no citām atsakās. Manuprāt, tādās lietās, kas dod kaut kādus priekšrakstus u.tml., ir jāskatās kopaina - nevar, piemēram, ticēt Korānam, bet noliegt sunnas; nevar atbalstīt Satversmi, bet noliegt MK noteikumus, jo tas viss ir viens.
Ok, tu atbalsti 1. Mozus grāmatu. Tieši tajā ir daudz aprakstīts un atbalstīts incests (ja vajag, droši varu dot citātus). Tātad man jāpieņem, ka tu atbalsti meitas seksu ar tēvu un šo pēcnācēju dzemdēšanu? Vēl es ļoti ceru, ka tavs vīrietis ir apgraizīts. :D
Kopumā es pamanīju, ka tavi teksti pārsvarā ir copy paste no googles avotiem PAR Mozus grāmatu, tāpēc nebrīnīšos, ja PAŠU avotu nemaz nebūsi lasījusi. Nav pietiekami izlasīt pāris vārdus PAR to.
15.09.2014 08:04 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ooo, jēziņ. :D Vakar no rīta skatos, ir diskusija, pārdod piekariņu. Nu labi, daži komentāri. Ienāku šorīt- 17 (!!!) lapas jau ar komentāriem. Pēc pēdējiem jau var saprast, ka netiek apspriests sudraba lapsas piekariņš.
15.09.2014 08:10 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Es nevarēju saprast, kapēc to lapsas piekariņu apspriež tik karsti, atveru a te atkal balagāns sataisīts. Nu kā var no piekariņiem aiziet runas līdz Bībelei?! Tas iespējams tikai cosmo.lv
15.09.2014 08:39 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Kopumā es pamanīju, ka tavi teksti pārsvarā ir copy paste no googles avotiem PAR Mozus grāmatu, tāpēc nebrīnīšos, ja PAŠU avotu nemaz nebūsi lasījusi. Nav pietiekami izlasīt pāris vārdus PAR to.

Ievieto šeit linku, ar citiem Mozus grāmatas citātiem, kurus esmu šeit kopējusi forumā. Linku lūdzu, tad runā.
Es pietiekami konkrēti uzrakstīju atbildi, uz tavu jautājumu par vecās derības vardarbību, ir skaidri redzams, ka nekas vairāk, kā plika kasīšanās, tev šeit nav vajadzīgs. Un jēga ielaisties sarunā ar cilveku, kurš pat nejēdz līdz galam, izlasīt un izprast otra sacīto.

Turpini vien tālāk.
15.09.2014 08:43 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Piekariņš nepatīk un es tādu nepirktu. A šeit viss kā parasti, pat dažu lietotāju reinkarnācija. :D
15.09.2014 08:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Karma, tad tu atbalsti incestu vai neatbalsti? Incests ir popularizēts 1. Mozus grāmatā. Tava citātu ievietošana šajā forumā nemaina 1. Mozus grāmatas saturu.
Tikai viens no citātiem par incestu:
31 Un tad pirmdzimtā sacīja jaunākai: "Mūsu tēvs ir vecs, un neviena vīra nav virs zemes, kas varētu nākt pie mums, kā tas ir virs zemes parasts.
32 Lai ejam un dodam savam tēvam vīnu dzert un lai tad guļamies pie sava tēva, lai no sava tēva mums būtu pēcnācēji."
33 Un viņas naktī savu tēvu piedzirdīja ar vīnu. Un pirmdzimtā gāja un apgūlās pie sava tēva, bet viņš nepamanīja nedz viņas apgulšanos, nedz viņas piecelšanos.
34 Un nākamajā dienā pirmdzimtā sacīja jaunākai: "Lūk, es vakar esmu gulējusi ar savu tēvu. Dosim viņam vīnu dzert arī šodien, ej tad tu un guli pie viņa, lai mums būtu pēcnācēji no sava tēva."
35 Un viņas piedzirdīja arī šinī naktī savu tēvu ar vīnu, un jaunākā cēlās un apgūlās pie viņa. Bet viņš nepamanīja nedz viņas apgulšanos, nedz viņas piecelšanos.
36 Tā abas Lata meitas kļuva grūtas no sava tēva.
37 Un pirmdzimtā dzemdēja dēlu un nosauca viņa vārdu: Moābs, tas ir moābiešu tēvs līdz šai dienai.
38 Un arī jaunākā dzemdēja dēlu un nosauca viņa vārdu: Ben-Ammi. Viņš ir amoniešu tēvs līdz šai dienai.

19.nod.
15.09.2014 08:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Turklāt.. vai to nevarētu uzskatīt arī par izvarošanu - piedzirdīt cilvēku un viņam neapzinoties pārgulēt ar viņu?
15.09.2014 08:53 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Nelasīju un nelasīšu šo diskusiju, bet ienākot un izlasot tēmu "Pārdodu piekariņu"
un apskatot pēdējo komentāru un izlasot ko šādu
"vai to nevarētu uzskatīt arī par izvarošanu - piedzirdīt cilvēku un viņam neapzinoties pārgulēt ar viņu?"


vnk. WTF? :D Izveidojiet tak kaut kādu čatu un klačojiet tur, nevis visur, kur pagadās! :)
15.09.2014 09:14 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Jopcik, popcik, ko jūs te esat pierakstījušas :D
Pēdējo reiz vakar , kad lasīju šo rakstu bija tikai trīs lapaspuses :)
15.09.2014 09:24 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Vājprāts!!!!!

Jums tiešām nav ko darīt.
15.09.2014 09:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!