Sudraba lapsas somas piekariņš

 
Reitings 100
Reģ: 05.08.2013
Labdien! Pārdodu pilnībā jaunu, no ārzemēm atvestu silver fox (īpaša laspas šķirne, kura reti sastopama un nedzīvo Latvijā) piekariņu- bumbiņu.
Bumbas diametrs ar spalvām ir apmēram 14 cm. Ļoti pūkaina, nav kā truša kažoka bumbiņa (pats cietais kamolītis iekšpusē ir tikai 2,5 cm liels- apkārt garās spalvas) Cena: 10 euro + ja nepieciešams- bezmaksas piegāde ar pasta staciju (es apmaksāšu)





14.09.2014 10:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Spīdola, problēma nav tajā, ko Tu domā, bet gan tajā, kā Tu to pasaki. Ja negrbi mainīt izteiksmes veidu, nepārmet citiem, ka Tevi nemaz nemēģina uzklausīt, kur nu vēl piekrist Tavam viedoklim.
14.09.2014 22:00 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Diskusija kā vienmēr gara,nelasīju neko, bet pirmais ,kas ienāca prāta: NETICU! Nekāda retā šķirne tā nav! Kur nu vēl par tādu cenu! Nez ar kādu kontrabandu ievedusi. Noteikti trusis običnij
14.09.2014 22:01 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Gaļas ēšanu es itkā varu saprast, bet kažoki un piekariņi, kas, visbiežāk ir modes lieta, mani vienmēr ir izbrīnījuši. Jā, ja kažoks teorētiski tiktu vilkts vismaz gadus 10-20 pēc kārtas, tad varbūt tas arī būtu kaut kādā ziņā attaisnojams, bet, cik es esmu novērojusi, tad ejot uz trolejbusu ir svarīgi pastilot, ar vienu kažoku nepietiek, tieši tāpat kā ar vieniem ādas apaviem.

Manā izpratnē šī mīlestība pret kažokiem un pārmērīgi lielu krāniņu staipīšanu ir padomju laiku mantojums. Nopietni, dzīvojot ik pa brīdim ārzemēs un piedzīvojot arī bargākus laika apstākļus nekā Latvijā, esmu novērojusi, ka lielākā daļa cilvēku laimīgi staigā (dzīvi!!!!) sintētikā.
14.09.2014 22:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
lielākā daļa cilvēku laimīgi staigā (dzīvi!!!!) sintētikā.


noteikti zombiji
14.09.2014 22:05 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Tā pati apliešanās ar ledus ūdeni. Kāpēc šāda tipa akcijas nevar izdomāt dzīvnieku glābšanai? Būtu daudz efektīvāk, nekā plika apsaukāšanās, apliešana ar krāsu, vai vēl kas tik pat sekls un jēls.

Nebūs visa pasaule veģitārieši, cilvēks gadsimtiem ir ēdis gaļu, tas ir pārtikas produkts). Taču - neaudzēt dzīvniekus tikai smukumam ir iespējams.
Tikai to viedokli var pasniegt daudz civilizētāk, citādi kašķis pavelkas tieši no kategoriskuma. Ja tas nebūtu tik pārspīlēti, es arī šeit neko nebūtu teikusi.

Alexxa tev ne tikai cepumus, bet kūkas gabaliņš!
++++++
14.09.2014 22:24 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Nu, nevajag te tagad vēl veģitāriešiem uzstāties, ka var cūku neēst. Nebūs visa pasaule veģitārieši, cilvēks gadsimtiem ir ēdis gaļu, tas ir pārtikas produkts

Veģetārieši, Alexxa.
14.09.2014 22:27 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu ja,nu ja,jebkurš veids kādā runās vegāns/veģetārietis vai jebkurš cits cilvēks,kurš ir pret kažokādām ir un paliks agresijas pilns un bez jebkādām argumentācijas spējām. :D Labi,ka jūs tādi prātīgi un mierīgi. Mums ir ko mācīties. :D :D :D
14.09.2014 22:34 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Ja vēlme nav likumpārkāpums.. tad jau nav tik briesmīgi


Cilvēks prasmīgais, cilvēks saprātīgais, cilvēks nedomājošais...

Un nē, šis nav uzrūciens konkrētai lietiotājai vai pagalīte kašķa gunskurā. Vien skumja nopīta, uz mirkli nokāpjot no Pasaule ir laba un skaista mākonīša.
14.09.2014 22:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
jebkurš veids kādā runās vegāns/veģetārietis vai jebkurš cits cilvēks,kurš ir pret kažokādām ir un paliks agresijas pilns

Agresija vai nu ir, vai nav. Ja teksts sākas ar apvainojumu, par kādu vēl agresijas neesamību var būt runa?
14.09.2014 22:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ja teksts sākas ar apvainojumu, par kādu vēl agresijas neesamību var būt runa?


Nevis agresija, bet fakta konstatējums.
14.09.2014 22:51 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Spīdola, ja es Tevi tagad nosaukšu par stulbu, Tu to taču uztversi kā apvainojumu, ne tā? Nedaudz savādāk būs, ja es teikšu, ka man nav pieņemams Tavs viedoklis un paskaidrošu, kāpēc.
Ja Tu apsaukājies, tā ir agresija. Attiecīgi - uz kādu veiksmīgu tālāko komunikāciju var cerēt?
14.09.2014 22:56 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Alexxa, tur jau tā lieta, ka nevienai konkrēti mans pirmais komentārs adresēts nebija. Ja kāda to attiecināja uz sevi, tad vai gan tā ir mana vaina?

Un nē, neapvainošos, jo es zinu, ka tāda neesmu - respektīvi, šādu tekstu uz sevi neattiecinātu. Cita lieta ir tad, kad pasaka kaut ko tādu, ko otrs pats apzinās un zina, ka tā ir taisnība - tad var arī apvainoties. Ja cilvēks uzskata, ka retu sugu iznīcināšana kaprīzes dēļ ir ok un nav nekas sekls, tad nu ok - viņš taču neņems to pie sirds, ka kāds cits tā domā. Pretēji ir tad, ja pats arī saprot, ka tas nav nekas labs, bet pats sev atzīt to nevar.
14.09.2014 23:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Spīdola, vienkārši vajag piedomāt, kā Tu izsakies. Ja sāksi ar apvainojumu, tālāk Tevī neviens neklausīsies, dabūsi tikai pretī. Vēl jo vairāk, ja apvainosi nevis kādu konkrēti, bet veselu masu. Es nevalkāju kažokus un kaprīžu dēļ retas sugas neiznīcinu, taču Tavs izteiksmes veids lika pat man te iesaistīties - nosaukt citus par sekliem, kad pati dari pāri dzīvniekiem - absurdi. Ir citi veidi, kā izrādīt savu nepatiku pret dzīvnieku nogalināšanu. Ja tādus nezini vai neproti lietot, vārdiņu "sekla" attiecini arī uz sevi.
14.09.2014 23:16 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Zini, neesmu radusi laipot. Un jā, šādus piekariņus un citas lietas no šīs pašas sērijas nēsāt ir sek-li, jo tas nav nekas cits kā kaprīzes, ne nepieciešamība, kā, piemēram, Tevis tik ļoti iecienītā medikamentu piesaukšana. Bet šeit jau sākas riņķa dancis, jo tas viss jau šai pašā diskusijā sen ir izrunāts.
14.09.2014 23:24 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011


Spīdola, visu cieņu Tev!
14.09.2014 23:30 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Spīdola, visu cieņu Tev!

+
14.09.2014 23:31 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011











Nu, lūdzu, lūdzu, cilvēki, apdomājiet! Vai tiešām nevainīga dzīvnieciņa mocības ir tā vērtas?
14.09.2014 23:45 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Bailes un izbīšanās jūsu priekšā lai pārņem visus zemes zvērus, visus putnus gaisā un visus tos, kas vien kust zemes virsū, un visas zivis jūrā. Jūsu rokās tie ir nodoti. Viss, kas vien kust un kam ir dzīvība, lai jums ir par barību. Es jums to visu nododu, tāpat kā zaļos augus, lai tie jums noder barībai” (1.Moz.gr.9:2-3). Kategorisks aizliegums attiecas vienīgi uz asins baudīšanu (1.Moz.gr.9:4). Tieši šis apstāklis ir pamatā tik bieži apstrīdētajam jūdaismā un islāmā pieņemtajam dzīvnieku kaušanas veidam, kad asinis tiek pilnībā iztecinātas no ķermeņa, ko nevar panākt ar Eiropā parasto kaušanas metodi.
14.09.2014 23:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Bībele jau nu gan nav nekāda autoritāte. To tieši tāpat kā visu citu ir sarakstījis tikai parasts cilvēks, loģiski, ka jau iekļaujot tajā citu sugu pakļaušanos sev.
14.09.2014 23:51 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kur mēs nonācām, ka jau citē reliģiskos avotus? Tad ko, ja attaisno dzīvnieku slepkavības ar Mozus grāmatu, varbūt attaisnojam arī slepkavības un izvarošanas ar Mozus grāmatu, nāvessodus apmētājot ar akmeņiem?

7 Kad tavs brālis, tavas pašas mātes dēls, vai tavs dēls, vai tava meita, vai tava sieva, kas pie tavām krūtīm, vai tavs draugs, ko tu turi kā savu dvēseli, tevi slepenībā kārdinās, teikdams: iesim, kalposim citiem dieviem,- tādiem, ko ne tu, nedz tavi tēvi nepazīst,
8 no to tautu dieviem, kas dzīvo jums apkārt, vai nu pavisam tuvu pie tevis, vai arī tālu no tevis, no viena zemes gala līdz otram,-
9 tad nedod viņam vaļas un neklausi viņam, un tavas acis lai žēlodamas nekavējas pie viņa, un tu netaupi viņu un arī viņu nenoslēp,
10 bet tev viņu būs bez žēlastības nokaut; tava roka lai ir pirmā, kas viņu nonāvē, un pēc tam visas tautas rokas,
11 ar akmeņiem tādu būs nomētāt, un lai tas mirst, jo viņš jums ir licis novērsties no Tā Kunga, tava Dieva, kas tevi ir izvedis no Ēģiptes zemes, no verdzības nama.

5. Mozus grāmata, 13. nod.

14 Bet sievas un mazos bērnus un lopus, visu, kas vien ir atrodams pilsētā, to ņem sev kā kara laupījumu un izbaudi visus labumus no šā sava ienaidnieka laupījuma, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev ir devis.
16 Turpretī šo tautu pilsētās, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dos iemantot, tev nevienu dzīvu dvēseli nebūs atstāt dzīvu.

20.nod.

18 Ja kādam vīram ir spītīgs un nepaklausīgs dēls, kas neklausa ne sava tēva, ne savas mātes balsij un tie viņu ir pārmācījuši, un viņš tomēr tiem neklausa,
19 tad viņa tēvam un viņa mātei to būs sagrābt un novest pie savas pilsētas vecajiem un pie savas pilsētas vārtiem,
20 un tie lai saka savas pilsētas vecajiem: šis ir mūsu spītīgais un nepaklausīgais dēls, viņš neklausa mūsu balsij, viņš ir rijējs un dzērājs.
21 Tad visiem viņa pilsētas iemītniekiem tas ir jānomētā ar akmeņiem, ka viņš mirst. Tā tev jāiznīdē ļaunums no sava vidus, ka viss Israēls to dzird un bīstas.

21.nod.

utt. Cik absurdi reizēm ir šie argumenti no cilvēkiem, kas iestājas par dzīvnieku slepkavībām.
15.09.2014 00:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits