par ko balsosiet?

 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es par Artūru Kaimiņu. Tas ir LV Žirinovska prototips. Nav jau citu par ko balsot. Bet tos kumēdiņus kosis tur veidos gribu redzēt. Lamāsies un etc. jautri bus.


Ludzu balstot par Kaimiņu:)
11.09.2014 15:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mana balss, peec raidijuma, 1:1 ir par Artusu. Vienalga mainis vins kaut ko vai nemainis, iespeja jadod. Jo parejie ir pieradijusi, ka NEKAD nekas nemainisies.

Tadelj, ari es ludzu - par Artusu!!!
12.09.2014 22:16 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es arī brīnos par to kā tik daudzi var būt kategoriski pret. Nu, labi, ja viņš neizdarīs neko labu, tad sliktāku jau arī nē. Par tiem vecajiem, norītajiem purniem nemaz roka neceļas balsot.
12.09.2014 23:27 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
par to, kam vislielākais reitings, lai mūsu balsis neizšķīstu un krievi nedabū daudz vietu.


+

Ikdienā nesekoju līdzi politikai, jo tāpat nekas labs tur nenotiek :D Balsošu par tiem, kas urļakovam būs lielākie konkurenti! :)
13.09.2014 08:45 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Lai par kaut ko spriestu, pašai jāredz, tāpēc tikko noskatījos šeit tik slaveno 1:1. Retorisks jautājums - šeit tiešām ir tik seklas sievietes, kas balsos par šo prasto veci, kas cenšas sev reitingu balstīt uz dažiem populistiskiem apgalvojumiem? Diemžēl neko, pilnīgi NEKO, gudru nepateica.
13.09.2014 09:55 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Cerise, pastāsti par ko tu balsosi un kāpēc?
13.09.2014 10:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tieši skatoties Spriņģes un Kaimiņa interviju nodomāju - tas tāds Žirinovskis jaunībā :D :D Rekā.. neesmu vienīgā, kas tā domā :D

Jēziņ, Spinģe ir žurnāliste ar 15 gadu pieredzi, turklāt viņa ir arī politiskā ziņu žurnāliste un tas ir tāds KAUNS, ka viņu pašu nacionālajā televīzijā, viņas pašas raidījumā, vienkāršs aktieris "nolika pie vietas". Viņai tāds darbs-atvairīt argumentus, uzbrukumus, bet man izskatījās, ka viņa apraudāsies.

Tā intervija bija pezpriģels :D Pieredzējusi žurnāliste kaunināja viņu gluži kā bērnu dārza audzinātāja puišeli, kas saplēsis mantiņas.. Vienubrīd bija vispār grūti saprast to savstarpējo pārtraukšanu.. kurā periodiski Spriņģe nopriecājās tā.. it kā būtu atguvusi Kaimiņa atņemto bārbiju :D Nedaudz interesanti jau palika, kad tika pieminēts viņas vīrs/radio/finansējums..

Bet kopumā tas bija ļoti neprofesionāli :D

par ko balsosiet?
Grūti pateikt.. katrā ziņā.. savu balsi NOTEIKTI neatdošu VL un SC, Vienotībai.. :D
13.09.2014 10:36 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Katru reizi kad interneta paradas jauni topa video no serijas par pipeltrici, huli bloda netira utt. Tiem video atrodas diezgan daudz pieludzeju, citetaju, laikotaju utt. Manuprat Kaimina fenomens ir skaidrojams ar to pasu - par vinu varetu fanot vinam lidzigie zemas kulturas limena cilveki, turklat gan tadi, kas to ikdiena izrada, gan tadi, kuri ikdiena ir parastie pieklajigie, bet labprat sanemtu savu drosmi rocinas un saktu ambeleties ka Kaimins. Es piemeran galigi neizjutu vinu ka "vienu no mums" es ceru un gribu tiekties uz augstaku kulturas limeni..
Zurnaliste protams nevareja saglabat profesionalitati jo vienigais veids ka to izdarit ir vnk nekomunicet ar Kaiminu.. Jo vins nolaiz cilveku lidz savam limenim.
13.09.2014 10:51 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Zurnaliste protams nevareja saglabat profesionalitati jo vienigais veids ka to izdarit ir vnk nekomunicet ar Kaiminu.. Jo vins nolaiz cilveku lidz savam limenim.

Nu nebija Inga Spriņģe pietiekami sagatavojusies intervijai, kaut vai tas pats jautājums par boomfm līdzekļiem "suņu būdas" uzturēšanai. Tik daudz jau varēja saprast, ka tas ir Artusa privātais kanāls. Domāju, ja Kaimiņš būtu uzaicināts studijā pie Dombura, tad raidījums būtu pavisam citā līmenī.
Par Kaimiņa manierēm gan piekrītu, taču atkal jau, Sprinģes kundze iepriekš zināja, par Kaimiņa neaudzinātību, respektīvi bija jāsagatavojās tā, lai nebūtu pēc raidījuma stūrī jāraud, jo pirms raidījuma beigām, manāmi knapi valdījās.
13.09.2014 11:39 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es ceru, ka daļu šo vēlētāju neielaidīs vēlēšanu iecirknī. :D
13.09.2014 12:06 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nedaudz interesanti jau palika, kad tika pieminēts viņas vīrs/radio/finansējums.


:D Uff... nenocietos.. nu, nu.. no kurienes Kārlis saņem finansējumu?:D Vairāk tik tādos artusos klausīties...
13.09.2014 12:18 |
 
Reitings 169
Reģ: 09.07.2012
Katru reizi kad interneta paradas jauni topa video no serijas par pipeltrici, huli bloda netira utt. Tiem video atrodas diezgan daudz pieludzeju, citetaju, laikotaju utt. Manuprat Kaimina fenomens ir skaidrojams ar to pasu - par vinu varetu fanot vinam lidzigie zemas kulturas limena cilveki, turklat gan tadi, kas to ikdiena izrada, gan tadi, kuri ikdiena ir parastie pieklajigie, bet labprat sanemtu savu drosmi rocinas un saktu ambeleties ka Kaimins.

Piekritīšu. Manuprāt, Kaimiņš ļoti labi strādā uz savu mērķauditoriju, kuru pats nosauca pie Spriņģes - vīrieši, 15-40 gadi (un visticamāk ar vidējo izglītību un zemiem/vidējiem ienākumiem).
Man priekštats par viņu sabojājās īpaši pēdējā laikā - kad pie Spriņģes viņš atteicās atbildēt uz jautājumiem, kurus pats vienmēr uzdod saviem "viesiem" (par algām, to lielumu), kad bārstīja kaut kādu faktus un visu laiku piebilda "Manuprāt". Nu ja tas ir tikai "tavuprāt", tad pārbaudi un tad runā, nevis izprovocē klausītājus ar aplamiem vai nekonkrētiem faktiem.

Pati balsošu par Nacionālo apvienību, jo, jā, viņi tiešām cenšas realizēt to, ko sola savā programmā. Tikai viņiem ir ļoti forša koalīcija, kura nu nemaz neatbalsta.
13.09.2014 14:00 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja gribat lai nomainās vara,tad varbūt sametaties balsot par vienu partiju,jo te tāda izsvaidīta,šķidra balsošana,ka katram pa drusciņai tikai atlec,un iznākums būs jau tāds pats kā visas citas balsošanas reizes.
13.09.2014 14:32 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Lai par kaut ko spriestu, pašai jāredz, tāpēc tikko noskatījos šeit tik slaveno 1:1. Retorisks jautājums - šeit tiešām ir tik seklas sievietes, kas balsos par šo prasto veci, kas cenšas sev reitingu balstīt uz dažiem populistiskiem apgalvojumiem? Diemžēl neko, pilnīgi NEKO, gudru nepateica.

Vai tikai šeit pie vainas nav standarta vīriešu un sieviešu uztveres atšķirības - vīrieši uztver to, KO saka, bet sievietēm svarīgāk ir tas KĀ saka? Prasts vecis? Un? Jā, neuzvedās kā šis:

, bet AK, es ceru, vismaz ir spējīgs kādu vārdu pateikt un kaut ko darīt, ne tikai gudri bubināt zem deguna, pakalpīgi laizot rokas baņķieriem. Protams, ja kritērijs ir spēja operēt ar dažādiem terminiem, lai izliktos un runātu gudri, tad bildē redzamais k*etīns ir vīrieša un politiķa ideāls.
13.09.2014 15:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es vel neesmu izlemusi,bet galvenais lai SC neuzvar.
13.09.2014 15:05 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Piekritīšu. Manuprāt, Kaimiņš ļoti labi strādā uz savu mērķauditoriju, kuru pats nosauca pie Spriņģes - vīrieši, 15-40 gadi (un visticamāk ar vidējo izglītību un zemiem/vidējiem ienākumiem).

Un tie, ar lieliem ienākumiem mūsu sabiedrībā esot tie kulurālie? Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, haaaaaaaaaaaaaaa, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Sasmīdināji.
13.09.2014 15:06 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
jā, sākumā biju pārliecināta, ka arī balsošu pa Artūru. Bet, kad izlasīju to, ka iespējams viņi nesavāks vairāk par 5%... Tad sāku svērties uz tās pašas Vienotības pusi, lai mana balss neaiziet pa vējam, lai tad vismaz tā Vienotība dabūn vairākumu, PASARG DIEVS tie šmurguļi SC. Un tās, kas neies balsot , jo nav par ko, meitenes, saņematies!!!! Mums vajag atbalstīt latviešus (šajā gadījumā no partijām izvēloties mazāko no launumiem, diemžēl), jo visi krievi pat no kosmosa atskries, lai tikai atdotu savu balsi!
13.09.2014 17:25 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.09.2014
vasaras_beerns dzelžaina loģika. Atdot balsi vienalga kam, ka tik ne SC :D Šajā valstī jāskatās uz to, no kuras partijas būs jēga.
13.09.2014 17:40 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Icebabyy pilnīgi piekrītu, ka arī šāds variants nav no tiem spīdošajiem! BET - ja man kāds pateiks, kura no tām visām partijām dos vislielāko jēgu - es ar lielāko prieku uzklausīšu! Jo , manuprāt , kā jau teicu - šajā gadījumā izvēlos mazāko no ļaunumiem. Un kā jau teici nr 2. :D - es vēlētos balsot par Reģionālo partiju, BET - tālāk lasi pati. Un jā, jautājumā par SC man ir ļoti dzelžaina loģika.
13.09.2014 19:52 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nekad nebiju domāju ,ka šo teikšu - balsošu par Kaimiņu.
13.09.2014 19:55 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Nekad nebiju domāju ,ka šo teikšu - balsošu par Kaimiņu.

+
13.09.2014 19:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits