Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

treneris sporta klubā.

 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
sveikas.

vēlos apjautāties - kā tur īsti ir ar tiem treneriem sporta zālē?

aptuveni (saprotu, ka atkarīgs no konkrētā fitnesa un trenera) cik maksā trenēties pie trenera?

jāmaksā par reizi/mēnesi vai kā savādāk?
visās mājaslapās ir rakstīta likme +/- 20 līdz 30 EUR par programmu & stundu ar treneri. bet, ja es katru trenniņu gribu pavadīt trenera uzraudzībā, vai man tiešām katru reizi jāmaksā aptuveni šāda summa?

lūdzu, padalieties ar savām zināšanām & pieredzi. :)
10.09.2014 23:00 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
nu taču pastāstiet man. lūdzu. :)
10.09.2014 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
tas kā kurā klubā... parasti ja ņem uzreiz vairākas nodarbības var sarunāt par lētākām naudām.....bet tas viss ir jārunā ar treneri konkrētajā klubā.... turkl;at ar treniņa programmu vien vēl nebūs viss galā - ir nepieciešams arī uztura plāns .... neuzskatu ka ir liela jēga teiksim vius laiku trenēties trenera pavadībā - pilnībā pieteik ar 2-5x kamēr apgūsti tehniku un pēctam jau pats var darboties.... kad atkal mainīsies programma tad atkal jāpaņem uz 2-3x un viss.. protams ja nauda atļauj tad var kaut visus treniņus trenera pavadībā.... ja interese varu palidzet ar programmam
11.09.2014 08:18 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
Man visdrīzāk interesē treneris tieši manā sporta klubā, kurš varētu uzmest man aci & ieteikt tieši man labāko. Bet pirms eju apspriesties, gribētu nojaust aptuvenās izmaksas!

Liekā svara man principā nav & ēdu vairāk vai mazāk veselīgi. Tādēļ domāju, ka speciāli sastādīts uztura plāns man nav vajadzīgs.

Arī mērķis treniņiem vienkāršs - vēlos ķermeni padarīt tvirtāku, stingrāku.
Bet negribu ne milimetru klāt apkārtmēros - un tieši tā arī domāju!

Vienmēr un visur saka - muskuļu masu sievietēm iegūt ir grūti, tad jāstrādā ar svariem & jāpiedomā pie speciāla uztura. Bet kad skatos sporta klubā pa labi & pa kreisi - visām sievietēm sportiskā formā (kam neļum un nav kauli+āda) ir maktenāks muskulis uz augšstilba/apakšstilba kā man. Un es tādu negribu. :D Gribu savu šī brīža kāju, tikai tvirtāku. Labāk pat mazliet slaidāku, kā lielāku.

Tas ir iespējams?
Pati īsti nezinu kas jādara, lai izvairītos no nevēlamā efekta, tādēļ šķiet, ka kāds treneris varētu noderēt. :)
16.09.2014 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
iesaku Matīsu Bārtuli.. :))
16.09.2014 22:23 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
dodekanesa,

kur viņš trennē?
cik jāmaksā?
kāpēc iesaki?
16.09.2014 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
iesaku [email protected]

1) Individualais treneris - ne sporta kluba.. ar to ari ir ta atskiriba ka treneris personigak piejeit klientam jo treneris tev ne visam klubam

2) apmaksa pec vienosanaas

3) Iesaku jo pazistu personigi - zin u ka vins sasniedzis to ko sasniedzis un ka vins strada ar klienteim utt...
18.09.2014 21:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!