Ārprāts. Vai Jūs atbalstat policijas rīcību?

 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tiešām, viens vārds, kas manī uzliesmoja noskatoties VIDEO ārprāts: https://www.facebook.com/video.php?v=577090775676412

Vai Jūs uzskatat, ka policistam nebija citu iespēju rīkoties savādāk? Esmu šokā, ka TĀ rīkojas kārtības sargi! Tur tak bija skaidrāks par skaidru, ka cilvēks padodas un vēl pietam apvalda savu suni, cenšas pasargāt. Nē, iedod ieroci tādam, kas pat neprot nošaut uzreiz un bez mokām.
Manuprāt tikpat labi varēja palaist vaļā aizturēto un viņš ieslēgtu mašīnā to suni, pievērtu ciešāk logus, padevās tak.
02.09.2014 23:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nina

Es pieņemu ka šai gadījumā lielāks sašutums ir ka konkrēti policists šādi rīkojās, ja tas būtu pārdevējs vai bērns tad būtu cita attieksme - 100% pret dzīvnieka mocīšanu utt. Bet šai gadījumā ir apmācīti policisti kuriem ir jāmāk izvairīties no tādiem gadījumiem. Tik pat labi varēja iešaut sunim kājā un viņš neko nevarētu izdarīt vairs, bet te, vairākas reizes tika šauts kad jau suns pēc pirmā šāviena atkāpās, tā bija lieka agresija. Es saprotu policistu kas to izdarīja, tomēr iestājas izdzīvošanas instinkts, bet tieši tāpēc viņi ir mācīti lai varētu izvairīties no šādiem atgadījumiem, ja iespējams.
03.09.2014 00:42 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Par videoklipu. Konkrētiem policistiem es novēlētu raustīties agonijā kā to nācās darīt sunim. Šādai rīcībai nav attaisnojuma.
Lai gan, cik esmu runājusies ar policistiem, viņiem ir citādāka dzīves uztvere, viņi īpaši neieslīgt jūtu pasaulē, tomēr "heitot" tagad visus policistus būtu smieklīgi. Cilvēki ar dažādu nodarbošanos, dažādā vecumā, dažādas tautības ik dienas dara pāri dzīvniekiem. Tikpat labi mēs varētu skatīties video ar skolēniem, kas dedzina baložus, sekretāriem, pārdevējiem, šoferiem, juristiem utt. utt., kas sasien sunim kājas un pamet mežā, kas sit suni vai tamlīdzīgi. Varam likt videoklipus ar eksperimentiem uz dzīvniekiem. Nežēlība pret dzīvniekiem ir visapkārt, tieši tāpēc esmu pārliecināta dzīvniekmīle un lielu daļu cilvēku uzskatu par lielāko ļaunumu pasaulē.
03.09.2014 00:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bļāviens, man gribas nolamāties. Nevarēji vismaz uzrakstīt, cik nepatīkami skati tur būs??!


Man ar tāda pirmā doma bija.
03.09.2014 00:28 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nina Man šķiet, ka šis :
Nē, iedod ieroci tādam, kas pat neprot nošaut uzreiz un bez mokām.

Jau gana labi paskaidro, ka nav tur patīkami skati bez mokām.
03.09.2014 00:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man šķiet, ka nemaz nedrīkst tā aizvērt logus, kā jau minēju - likuma pārkāpums pret dzīvnieku tiesībām. Principā pāris stundas tādā karstumā un diezgan bēdīgas izmaiņas.


Aizvērt nedrīkst, bet aizvērt tik daudz lai nevarētu tikt laukā gan varēja, bet līdz tam man liekas vienkārši cilvēks tādā mirkli neaizdomājas.
03.09.2014 00:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
No malas vispār viegli teikt kas pareizi un kas nē, bet pieņemu ja es būtu policista vietā un uztrauktos ka man var uzbrukt suns kurš reāli var arī nogalināt, es iespējams ar šautu jo ar steku negribētu līst viņam virsū.

Otrs variants atbrīvot saimniekam vienu roku, otru pieslēdzot pie savas rokas un ļaut saimniekam suni savaldīt, tādā gadījumā nebūtu ne iespēja ka viņš aizmuktu tik liela, ne arī tik liels drauds sunim.
03.09.2014 00:25 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Skumji redzēt ka suns cieš darot savu pienākumu - aizsargāt saimnieku.
+++
Pietam tas fakts ka saimnieks jau suni gribēja ieslēgt mašīnā, bet neienāca prātā aizvērt logus.
Man šķiet, ka nemaz nedrīkst tā aizvērt logus, kā jau minēju - likuma pārkāpums pret dzīvnieku tiesībām. Principā pāris stundas tādā karstumā un diezgan bēdīgas izmaiņas.
šaušana vairākas reizes bija lieka
+++ Pat ja gribēja šaut, tad nejau tik daudz. Un pat tad,kad suns jau labi tālu atkāpies.
03.09.2014 00:25 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Bļāviens, man gribas nolamāties. Nevarēji vismaz uzrakstīt, cik nepatīkami skati tur būs??!
03.09.2014 00:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Skumji redzēt ka suns cieš darot savu pienākumu - aizsargāt saimnieku. Pietam tas fakts ka saimnieks jau suni gribēja ieslēgt mašīnā, bet neienāca prātā aizvērt logus. Es tomēr turos pie tā ka šaušana vairākas reizes bija lieka, varēja iešaut vienu reizi un viss. Policisti tomēr ir apmācīti gana lai varētu apvaldīties pēc viena šāviena + neitralizēt draudu, ja suns būtu atkārtoti gājis virsū, tad būtu cita lieta.

Tik pat labi varēja izšaut brīdinājuma šāvienu, lai gan protams tas varētu beigties ar tādu pašu iznākumu, vienā variantā suns nobītos un muktu/atkāptos otrā paliktu sakaitināts un uzbruktu.
03.09.2014 00:21 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nezinu, kas viņus apmāca un kā, bet nu nav īsti normāli, ka ceļu policists apturot mašīnu, nāk klāt turot roku uz ieroča un runā tā, itkā tu jau esi noziedzinieks, kurš nupat izbēdzis no cietuma par slepkavību...


Ak jel, kamdēļ gan normālam cilvēkam tā būtu jārīkojas? Tu ko tādu esi piedzīvojusi?
03.09.2014 00:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par suni man kaut kā vienalga, bet gribu gan teikt, ka policisti manā pusē un, cik redzēts amerikāņu filmās tiešām ir ļoti agresīvi un uzvilkti, augstprātīgi un tādi reāli stresaini. Nav brīnums, ka bieži pieļauj kļūdas, izsac nevajadzīgu agresiju uz sevi, apdraud apkārtējos. Nezinu, kas viņus apmāca un kā, bet nu nav īsti normāli, ka ceļu policists apturot mašīnu, nāk klāt turot roku uz ieroča un runā tā, itkā tu jau esi noziedzinieks, kurš nupat izbēdzis no cietuma par slepkavību...
03.09.2014 00:19 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Bet, protams, biju gaidījusi jau, ka būs dažādi viedokļi par šo. Vienkārši sirds sāpēja par tādu rīcību pret suni.
03.09.2014 00:19 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
D.V, tas ir tikai viens gadījums, gana veiksmīgs pie tam. Principā jau pat šķirnei te nav nozīmes, bet tīri individuāli viss atkarīgs no paša suņa. Ir tādi, kuriem pat asāku kustību blakus nevar izdarīt, kur nu vēl sist ar kāju vai steku, es baidos domāt, ka viena ekstremitāte būtu pietiekoši sakropļota, ja pretī patrāpītos suns ar nestabilu nervu sistēmu.
03.09.2014 00:17 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
neaiztaisiija mashiinas logus

Aiztaisīt logus vēl ? Padomātu, ka bēgt grasās un šautu tāpat, to, ka šaus, jo nepievēra logus - to nevarēja paredzēt. Atstāja vaļā drošvien, jo nebija, kas suni savāc un var redzēt, ka karsta diena + mašīna saulē, tātad aiztaisot logus būtu likuma pārkāpums pret dzīvnieku tiesībām. Pieverot - apsūdzēts par bēgšanas mēģinājumu.
03.09.2014 00:17 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2014
neaiztaisiija mashiinas logus


viņš būtu saņēmis sodu, ja nebūtu atstājis vaļā. ne tā? protams, ne tik ļoti, cik viņš atstāja. vispār asv drīkst atstat suni mašīnā? bērnus tak nedrīkst, lai nepārkarst, a suni vispār drīkst? tas tā, off topic
03.09.2014 00:15 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Lindachka Pēc šāvienu skaita dažādās ķermeņa vietās, suņa reakcijas, uzvedības un apkārtējo vienaldzības + visticamāk neviens negribētu tuvoties, izņemot saimnieku, jo suns stresa situācijā, nesaprot vairs, kas apkārt notiek, tikai to, ka pašam milzu sāpes sagādātas - jā, visticamāk, ka aizgāja viņsaulē.
03.09.2014 00:15 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Riot Kad manu labradoru plucināja milzīgs rotveilers, man pat steka nebija. Es iztiku ar kāju. Nekādu savainojumu. :)
03.09.2014 00:13 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nerunāsim par to, cik viņiem maksā.
+++ Pilnīgi piekrītu. Jo - arī apkopējai villā maksās vairāk, nekā apkopējai Ventspils Maksimā, bet tas nenozīmē, ka Maximā apkopēja var nevākt stūros izmētātās kāpostu lapas un sašķaidītās burciņas mazākos stikla gabaliņus, jo, savainosies tak.
03.09.2014 00:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vel viens iemesls kārtīgi apmācīt savu dzīvnieku lai klausa uz komandām.
03.09.2014 00:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista Vispār, akadēmijā šīs lietas arī māca un te jau nu gan nav situācija, kur būtu jābūt iegūtai pieredzei. Neskaitāmas situācijas internetā publicētas, kur policisti bezjēgā izmanto savus šaujamos un nogalina dzīvniekus, kur no tā reāli varēja izvairīties.

Kaa jau es teicu, es shajaa gadiijumaa atbalstu policistu un ceru, ka iipasnieks sanjems sodu arii par to, ka neaiztaisiija mashiinas logus un suns gaaja bojaa. Es arii ar savu veseliibu deelj sunja neriskeetu. Aizstaaveeshanaas gadiijumaa ar steku ir paaraak liela iespeeja, ka policistam buus koduma bruuces.
03.09.2014 00:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits