Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ārprāts. Vai Jūs atbalstat policijas rīcību?

 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tiešām, viens vārds, kas manī uzliesmoja noskatoties VIDEO ārprāts: https://www.facebook.com/video.php?v=577090775676412

Vai Jūs uzskatat, ka policistam nebija citu iespēju rīkoties savādāk? Esmu šokā, ka TĀ rīkojas kārtības sargi! Tur tak bija skaidrāks par skaidru, ka cilvēks padodas un vēl pietam apvalda savu suni, cenšas pasargāt. Nē, iedod ieroci tādam, kas pat neprot nošaut uzreiz un bez mokām.
Manuprāt tikpat labi varēja palaist vaļā aizturēto un viņš ieslēgtu mašīnā to suni, pievērtu ciešāk logus, padevās tak.
02.09.2014 23:41 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Donata Bet es jau neesmu Tevi izsmējusi. Nedz prasījusi, vai tev pieredze ar suņiem bijusi.

Nina Tas jau ir cits gadījums, vismaz pēc apraksta spriežot. Bet arī šausmas.
04.09.2014 00:56 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
lai bāztu pirkstus sunim rīklē


nav rīkle

izvarošanas upuriem mācīt kaut kādus viltīgus cīņas paņēmienus


visai jokains salīdzinājums

ir daudzi suņu saimnieki, kuri jēdz no suņiem mazāk, kā es, jo domā, ka ''mans sunīc jau nekad nekož''
.

Ir suņu saimnieku vidū idioti, bet tas nenozīmē, ka tad, kad Tu iegādāsies suni, Tu nebūsi pieskaitāma viņu vidum, ar tām zināšanām, kas Tev ir tagad. Ir jāmācās. To arī māca suņu skolās - saimniekus, ne suņus. Visi suņi ir jāapmāca, jāsocializē, jāierāda hiearhiski pareiza kartība, bet tāpat ir jāapmāca cilvēki - kā uzvesties dzīvnieka klātbūtnē, kā atvairīt uzbrukumu. Jau teicu - ne visiem suņiem ir saimnieki, problēma vienmēr būs aktuāla. Jo vairāk zināsi, jo labāk Tev.
04.09.2014 00:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
lol tu spried par manām zināšanām no tā, ka mani ir sakodis suns, un es nespēju to novērst?
ja nebūtu tādu saimnieku, kā tu teici, idiotu, viņš mani nebūtu sakodis, nevis man būtu jāprot lūpas metode (kad tev bija 9 gadi, arī to mācēji?). un es jau tagad neesmu pieskaitāma viņu vidum, jo saprotu, ka suns ir dzīvnieks ar dzīvnieka instinktiem, kurus ne vienmēr var paredzēt (nu ja vienīgais tu vari)
04.09.2014 01:09 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Nē,spriežu no Taviem jautājumiem un pieņēmumiem. Ja pieņēmumu sāk uztvert kā faktu,rodas problēma... un drăma.


saldus sapņus.
04.09.2014 01:19 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Ja pieņēmumu sāk uztvert kā faktu,rodas problēma... un drăma.

Bet Jūs taču esat tieši tā, kas savus pieņēmumus pasniedzat kā faktus.... Tik daudz nekorektu, subjektīvu un provokatīvu izteikumu.
04.09.2014 02:19 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tādā ātrumā ‘’pieskrēja’’? Turbo suns vai visu laiku īstenībā blakus skrēja?


Suns pieskrēja no sāniem, taisnā lenķī manam braukšanas ceļam, viņš skrēja uzbrūkot un tas notika ļoti ātri. Ja man būtu dažas sekundes vairāk, es zinātu kā rīkoties, ne pirmo reizi suns skrien virsū.
Suns mierīgi var skriet ar ātrumu 40-50km/h, tas ir ~ 12m/sek.
Vai arī tu neproti rēķināt, tāpat kā ctn

Lai pilnvērtīgi spriestu par situāciju ar policistiem ir jāprot skatīties uz to arī no otras puses.
Bet es saprotu... emocijas
04.09.2014 07:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits