Un es kārtējo reizi visu salaidu dēlī..

 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Čau!
Šodien skumjš prāts. :(
Vakar ar paziņu iedzērām, sarunāju puisim visādas riebeklības. Tiešām šausmīgas lietas.
No rīta pamodos un visu tā nožēloju. Jo to nemaz tā nedomāju.
Viņš teica, ka man to nekad nepiedos. Un es saprotu, ka ko tādu ir grūti piedot.
Sēžu tagad mājās, un gaidu , kad viņš atnāks izrunāties. Domāju, ka būs šķiršanās. :(
Tik daudz laba viņam esmu darījusi, kad bija slims un gulēja uz gultas, biju katru dienu blakus. Tiešām ir grūti piedot to, ko sarunāju dzērumā, nemaz tā nedomādama? Mute vienkārši strādāja ātrāk par smadzenēm.
Es nezinu, ko tagad darīt. Kā sagaidīt to brīdi, kad pateiks, ka viss cauri!
02.09.2014 11:18 |
 
Reitings 74
Reģ: 25.11.2013
Manuprāt, ja tu viņam esi ļoti svarīga, tad dusmām pārejot viņš gribēs visu atjaunot. Grūti piedot, bet dažreiz vēl grūtāk ir bez tā cilvēka, lai arī kādas kļūdas viņš darītu.
Bet piekrītu jau iepriekš teiktajam. Gan jau zemapziņā ir kaut kas, kas uzjundīja teikt viņam tādus pārmetumus. Ne jau no zila gaisa izdomāji, ka viņš tevi nenovērtē u.t.t.
02.09.2014 20:58 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Puisim vienkaarshi pieriebies, ir paaraak gljeevs, lai izbeigtu attieciibas, taapeec taisa milziigu draamu un skandaalu no lietas, kas nemaz nav tik drausmiiga.
02.09.2014 21:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vīrietis, uzklausot Tavus pārmetumus, nevis spēs domāt racionāli, bet gan uzskatīs sevi par tieši tādu, par kādu Tu viņu esi nosaukusi. Jo visi Tavi apgalvojumi par savu vīrieti, iet viņam pa taisno bez filtra. Tieši Tu esi tā, kas viņu veido. Tāpēc nākamreiz nebrīnies, ka viņš pret Tevi sāk izturēties rupji, jo par rupekli ( kas pret Tevi izturas kā pret sū*u ) iepriekš viņu nodēvēji skaļi.

Es gan atljaushos kategoriski iebilst pret vinja teikto. Ir jau viegli visaa vainot sievietes un ljaut viirieshiem buut baltiem un puukainiem. Vari censties viirieti veidot kaa gribi, bet ja ir viirietis piemeeram, rupeklis, tad vinjsh arii taads paliks lai ko tu tur dariitu. Shis koncepts ir tieshi par pamatu tam, kaapeec daudzas sievietes dziivo briesmiigaas, vardarbiigaas attieciibaas un muuzjiigi lien uz veedera viiriesha priekshaa. Vari saukt cuuku par princi, bet taapat cuuka par taadu nekljuus.
Ja viirietis apvainojaas deelj taa, ka sieviete pastaasta vinjam par to, kas vinjai truukst attieciibaas (te iet runa par pateikshanu 1x, nevis zaagjeeshanu vai regulaaru chiiksteeshanu), tad taads princiitis lai iet atpakalj iekjerties mammiites brunchos, lai shamaa vinju aizstaav no ljaunaas pasaules, kuraa vinjsh nav visuma centrs.
02.09.2014 21:06 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es nezinu, varbūt tiešām esmu dīvaina vai kā, bet es neko TĀDU, kā dēļ būtu jāšķiras, nu tiešām nemanīju. Cik esmu novērojusi, šādi teksti visbiežāk izraisa strīdus, bet nu ne jau uzreiz šķiršanos. Varbūt viņam tas ir kā pēdējais piliens, jo kaut kad iepriekš iedzērusi esi sākusi teikt visu, kas sakrājies? Sms gan sūtīt bija lieki. Pietiktu ar vienu, kurā no sirds lūdz piedošanu, tālāk viss atkarīgs no viņa. Man ar draugu arī attiecību pirmajā gadā bija liels kašķis, kuru negribu te publiski iztirzāt, bet es sapratu, ka esmu vainīga, paķēru mašīnu, aizbraucu nakts melnumā pie viņa, lūdzu piedošanu, vēlāk aizsūtīju sms un gaidīju, kad viņš izlems, ko darīt turpmāk. Zinu, ka tā neziņa un gaidīšana ir briesmīga, bet jāsaprot arī otrs un jādod laiks.
02.09.2014 21:06 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Manuprāt, ja tu viņam esi ļoti svarīga, tad dusmām pārejot viņš gribēs visu atjaunot. Grūti piedot, bet dažreiz vēl grūtāk ir bez tā cilvēka, lai arī kādas kļūdas viņš darītu.

Šim ļoti piekrītu. Kaut gan ar noteikumu, ka tas nenotiek bieži. Problēmas jārisina skaidrā prātā, nevis reibumā.
02.09.2014 21:08 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Mans padoms autorei beidz dzert un tad arī viss būs kārtība.
Un par to ka daudzas saka ka tas pateiktais nav nekas traks tad es gribētu redzēt jūsu reakciju ja jums tā pateiktu. Un tikai tagad nevajag dievoties ka pasmietos.
To pateikto var arī uztvert kā necieņas izrādīšanu.
02.09.2014 22:26 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Piekrītu, ka tas, ko diskusijas autore pateica dzērumā, kaut kur dziļi iekšā krājās, krājās un beidzot tika izteikts skaļi. Bieži vien mēs pat iedomāties nevaram, cik senas un it kā aizmirstas lietas joprojām ir kaut kur dziļi mūsu prātā. Tas ir tikai laika jautājums, kad un kādos apstākļos tās atkal par sevi atgādinās.
Būšu arī no tām, kuras piekrīt tam, ka autore nepateica neko traku. Nosodīt varētu vienīgi par to, ka tas tika izteikts alkohola reibumā, ne izrunāts skaidrā prātā un aci pret aci.

Un par to ka daudzas saka ka tas pateiktais nav nekas traks tad es gribētu redzēt jūsu reakciju ja jums tā pateiktu. Un tikai tagad nevajag dievoties ka pasmietos.

Personīgi es nepasmietos, taču ja man vīrietis pateiktu, ka es viņu nenovērtēju, ka neveltu viņam laiku un ka izturos pret viņu kā pret sū*u, tad es neuzmestu lūpu un otru cilvēku neignorētu, bet tā vietā šajos vārdos ieklausītos un mēģinātu izprast savu uzvedību un rīcību, kas novedusi pie tā, ka otram cilvēkam ir šādas pretenzijas. Tur jau tā lieta, ka diskusijas autore izteica to, kas viņai sāp - nepietiekama uzmanības un laika veltīšana. Tas nav nekas tāds par ko pieaugušam vīrietim vajadzētu apvainoties un kā tīnim bēgt no problēmām. Ja reiz otrai pusītei ir šādas sajūtas un pārmetumi, tad problēma ir attiecībās un attieksmē vienam pret otru. Un tas ir jārisina, ne jābēg kā žurkai no slīkstoša kuģa.
03.09.2014 00:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ewa, ++++
03.09.2014 01:03 |
 
Reitings 944
Reģ: 12.03.2013
Kads iznakums..? Piedeva tev?
03.09.2014 11:15 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Neapskaužama situācija, bet man arī interesē, kā beidzās šis viss...
03.09.2014 15:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ka viņš mani nenovērtē, kaut gan tā nav.
Ka viņš pret mani izturās kā pret sūdu, kaut gan tā nav.
Ka viņš nevelta man laiku, kaut gan tā nav.
Ka viņš ir memmes dēliņš, kaut gan tā nav.
Un vēl daudz ko, ko nemaz neatceros.

Varbuut vins arii "noriis visu to", un buus labi uz kadu laiku,bet man nav ticiiba ,ka siis attieciibas tureesies ilgi.
03.09.2014 16:31 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Autore laikam veeljoprojaam gaida. :D
03.09.2014 17:48 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Nu ko, iznākums tāds - vakar izrunājām, teica, ka grib pāris dienas apdomāties. Protams, piekritu. Šodien man autoskolas braukšanas stunda iekrita un arī viņš tur biju. Praktiski visu dienu no 11 - 17 pavadījām viens otram blakus. Runājāmies kaut ko. Bet ne par mūsu attiecībām. Izmaksāja man tēju. Vēl kaut ko ieēdamu. Jutos tā itkā viņš man dod mājienu, ka piedos man. Bet nē. Atbraucām mājās. Teicu, lai ejam izrunāties. Viņš negribēja. Teica, ka grib pabūt viens pāris dienas, apkopot domas, sakārtot galvu. Bet lielu cerību viņš man nedodot.
Nu man skaidrs, vecis ir un paliek vecis. Pēc pailgām attiecībām sajutis brīvības smaku, ātri vien iepatīkas tas. Man liekas, ka tā pauze par labu nenāks. Bet ko nu, man jau atliek tikai gaidīt. Pati vien to putru savāriju, tagad maksāšu par savām kļūdām ar sāpēm un asarām.
03.09.2014 17:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tev gabals nokritīs bez tā čaļa?
03.09.2014 17:55 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu kaapeec sievietes vienmeer taa sevi pazemo un noliek zemaak par zemi... Ieguusti kaut nelielu pashcienju beidzot.
03.09.2014 17:57 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Elizabete, nē nenokritīs. Vienkārši ir grūti. Tas arī viss. Tomēr 2 gadus kopā bijām, un viņs man bija tik labs un jauks, gandrīz katru dienu izrādīja savu mīlestību. Žēl tā visa.
03.09.2014 17:57 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu man skaidrs, vecis ir un paliek vecis. Pēc pailgām attiecībām sajutis brīvības smaku, ātri vien iepatīkas tas

Drīzāk apdomājis visu un sapratis, ka attiecības turpināt negrib.
03.09.2014 18:00 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Drīzāk apdomājis visu un sapratis, ka attiecības turpināt negrib.

Es gan to nosauktu citaadaak...atradis briidi, kad beidzot visu izbeigt. Ja vinjsh tieshaam tevi miileetu, tik tizlu draamu un ''pauzes'' ņemšanu netaisiitu.
03.09.2014 18:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
omēr 2 gadus kopā bijām, un viņs man bija tik labs un jauks, gandrīz katru dienu izrādīja savu mīlestību


Un tu viņam izrādīji mīlestību dzērumā nesmuki izrunājoties, apsveicu, pati vien dabūji to ko vārīji.
03.09.2014 18:04 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Miss Joker, zini, ja tev nav neko labu ko uzrakstīt, neraksti vispār. Es apzinos, ka pati visu to panācu. Nebāz man to acīs. Paskatīsimies kā tu jutīsies, kad tev radīsies kādas problēmas attiecībās. Nebūs viss mūžīgs.
03.09.2014 18:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits