Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
1. Cik bieži jūs ceļojiet? Kāpēc tieši tik bieži/reti? Vai gribētu vairāk?
2. Kādās valstīs esat bijušas līdz šim? ( vēlams pierakstīt vecumu )
3. Kur plānojiet doties tuvākā gada - divu gadu laikā?
4. Kādi ceļojumi jums vislabāk patīk? Aktīvā atpūta/kūrorta tipa/šoppinga/komandējumi..?
01.09.2014 15:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
1. Biežums katru gadu atšķiras. Pagājušā gadā bijām 3 reizes. Protams, gribētu biežāk.
2. Itālija (vairākkārt), Igaunija, Apvienotā Karaliste, Francija, Ēģipte.
3. Tas vēl nav izlemts, bet vēlmju ir daudz.
4. Tādi, kur ietverta gan daba, gan kultūras mantojuma apskate.
01.09.2014 15:41 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
1. Reizi vai divas reizes gadā. Gribētu daudz vairāk, bet nevaru atļauties.
2. Protams, kaimiņu valstis, gandrīz visa Eiropa. Tagad gribētu ko tālāku. Vecums 25.
3. ASV
4. Patīk slēpošana/ snovošana, arī šoppings, ar vēsturiskām ekskursijām. Nepatīk vienkārši gulēt pludmalē un neko nedarīt. Daudz esmu bijusi Turcijā, Grieķijā, Spānijā, Itālijā, bet, jo vecāka palieku, jo vairāk gribas ko interesantāku un izglītojošāku par parastu sauļošanos, tāpēc uz šīm valstīm vairs neplānoju braukt.
01.09.2014 15:43 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
1. Cenšos 2-3 reizes gadā. Loģiski, ka apetīte nāk ēdot. Lasi - jā, gribu vairāk!

2. Nekur daudz: Spānija, Itālija, Turcija, Krievija, Baltkrievija, Igaunija, Lietuva, Zviedrija, Somija, Frnacija, Polija, Lielbritānija. Vecums: mazāk par 30 g.

3. ----

4. Vislabāk patīk aktīva ceļošana, jaunu vietu iepazīšana, bet paradoksāli tas, ka septembrī plānoju doties uz kūrortu, jo sakrājies milzīgs nogurums. Novembrī gan atgriezīšos ierastās ceļošanas sliedēs :D
01.09.2014 15:43 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Dievinu ceļošanu, ļoti ceru, ka nākotnē strādāšu darbā, kas saistīts ar to. :)
1)uz ārzemēm sanāk vienu, divas reizes gadā, gribētu vairāk, bet tas arī nav tik vienkārši.
2)Baltijas valstīs, Krievijā, Francijā, Spānijā, Bulgārijā un sen atpakaļ Austrālijā. 14.
3)Tuvākais ieplānotais ceļojums ir uz UK, tāpat vien apciemot radus un nedaudz padzīvoties.
4)Aktīvā, bet reizēm ir forši arī vienkārši gulšņāt pie baseina.
01.09.2014 15:43 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
1. Agrāk darbā bija bonuss - bieži komandējumi. Tad ceļoju vairākas reizes gadā. Tagad kā sanāk. Kopš pēdējā ceļojuma nu jau ieilgusi pauze, gandrīz 2 gadi pagājuši...

2. O, šitais man pašai interesē, jāsaskaita: Igaunija, Lietuva, Somija, Zviedrija, Polija, Čehija, Slovākija, Vācija, Itālija, Grieķija, Nīderlande, Lielbritānija, Īrija, Gruzija. Laikam neko nepiemirsu... Dažās valstīs ir būts vairākkārt.

3. No tuvākiem un reāliem mērķiem man ļoti gribas uz Sāremā un Kuršu kāpu, jo nekad neesmu tur bijusi. Ja vien nevinnēju Superbingo, tad talie ceļojumi nespīd, jo ir citas prioritātes. Jau esmu minējusi, ka Eiropā ļoti piesaista Horvātija un Portugāle.

4. Patīk gan šopings, gan komandējumi, bet visvairāk laikam piesaista daba + kultūra. Un vēl par lielu plusu uzskatu, ja konkrētajā valstī ir garšīga virtuve un dzērieni. :)
01.09.2014 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
1. Cenšos jo biežāk, jo labāk. Vismaz 2x gadā tuvāk vai tālāk, bet ārpus LV. Pagājušajā gadā sanāca pat 5 reizes, manuprāt.
2. Puse Eiropas + Ēģipte (23g)
3. Tuvākais laikam uz Itāliju sanāk
4. Patīk gan tā, gan tā. Galvenais, lai sanāk izjust valsts autentiskumu, nevis tikai skaistus kūrortus un greznas viesnīcas.
01.09.2014 15:47 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ā, vēl esam bijuši Turcijā.
01.09.2014 15:49 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
1. ja skaitās tikai ārpus valsts, tad reizi gadā, bet ja skaitās arī pa latvijas pilsētām tad reizi mēnesī/divos. Nevaru atļauties biežāk un arī laiks nav.
2. igaunija un lietuva regulāri jau kopš mazotnes, polija 14 gados, zviedrija 16 gados
3. parasti netiek tik tālu plānots
4. visa veida. man tikai pa muzejiem nepatīk staigāt. patīk staigāt pa pilsētu ieliņām, un mazajām kafeijnīcām
01.09.2014 15:53 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
1. Kā sanāk. Agrāk ceļoju biežāk, tagad vairs nesanāk daudz laika ceļošanai.
2. ~21 gads. Esmu bijusi vairākas reizes Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Vācijā. 2x Austrija, Šveice, Čehija, 2x Zviedrija, Francija, Itālija, Norvēģija.
3. Plānojam aizceļot līdz kādai eksotiskai salai.
4. Kūrorts, šopings un valsts apskate. Viss kopā.
01.09.2014 15:55 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ceļojumi dalās, darba un izklaides. Tie pirmie ir vairāk kā otrie. Un otra bēda, ir saskaņot abu divu darba grafikus. Bet mēs izbraucam arī uz tuvajām ārzemēm, jo zeme, kurā dzīvojam, ir ļoti maza. Ja būtu vairāk laika, brauktu stipri biežāk. Godīgi, bez sava vīrieša, apbraukaju stipri tālākas ārzemes nekā ar viņu kopā esot :D

Mūsu plāns ir Čīles apcelosana. Jo uz Alasku man neizdodas viņu pielauzt.
Man patīk būt kopā ar saviem draugiem. Tas ir gandrīz vienīgais veids, kā nepazaudēt draudzību. Sakravat mugursomu un pazust uz kadu nedēļu kalnos. Un izrunāt visus pa gadu sakrājušos notikumus. Bet, neslēpšu, beidzot arī es gribu vnk cepinaties kūrortā. ...ha
01.09.2014 15:55 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Jā, interesanti par tām prioritātēm. Tās, kas neceļo, krāj naudiņu, vai kādas ir tās prioritātes? Man vispār arī vajadzētu labāk krāt, bet bez ceļošanas nespēju :(
Un jā, kaimiņu valstu apmeklēšana man ir katru gadu, to pat neskaitu, bet arī, ja gribās aizbraukt uz Sāremā labu SPA, arī naudu vajag diezgan, bet tas jau tik ļoti pierasts, ka bez tā nespēju.
01.09.2014 15:56 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Gribētu vēl uz UK aizbraukt, sagaidīt Jauno gadu.
01.09.2014 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1. Tādi lielie 1x gadā, papildus gadās kāds komandējums vai ātrais variants;
2. šitas toč interesanti-Lietuva, Igaunija, Somija, Zviedrija, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Itālija, Horvātija, Grieķija, Turcija, Spānija, Maroka, Lielbritānija. Dažās vairākas reizes.
3. Neesmu domājusi, kur tālāk. Laikam Parīzi gribu apskatīt :)
4. Pēc pēdējā sērfošanas ceļojuma sapratu, ka gribu kaut ko aktīvu un pēc iespējas tuvākā vidē vietējai kultūrai.
01.09.2014 15:57 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
1) 2 reiz gadā/ ģimenes un laika trūkuma apstākļi neļauj to darīt biežāk/ jā, ļoti gribētu pēc iespējas biežāk
2) 26. Vācija, Čehija, Ēģipte, Malaizija, Indonēzija, Lietuva, Igaunija, Francija, Itālija, Turcija, Nīderlande, Krievija
3) Taizeme, Indija, Anglija, varbūt Portugāle
4) Dodu priekšroku aktīvai atpūtai un vairāku stundu staigāšanai pa pilsētu, ekskursijām pa dabas parkiem, kultūrvēsturiskiem objektiem. Šopings- ja gadās pa ceļam, speciāli neplānoju- žēl tērēt laiku. Pludmales atpūtai arī.
01.09.2014 15:59 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
1. tādos normālos ceļojumos apmēram 2-5 reizes gadā + komandējumi uz tuvējām valstīm un/vai šopings. tik bieži, jo gadā parasti ir viens siltais ceļojums un viens aukstais - slēpošana, un, ja vēl gadās kāda random ideja. protams, gribētu biežāk.

2. Visas kaimiņvalstis, Krievija, lielākā daļa Eiropas, Tenerife, Ēģipte, Turcija, ASV, Bahamas.

3. Slēpot uz Alpiem - Austrija/Itālija un tuvā plānā ir Azoru salas un Centrālamerika.

4. Man ļoti patīk braukt uz tālākām vietām un iepazīt vietējo savdabīgo vidi vienlaikus paguļot arī pludmalē. vienmēr cenšos apskatīt un izbaudīt pēc iespējas vairāk un tad pēdejās dienas lažoties pie ūdens. slēpošanas braucoenos, protams, visas dienas pa kalnu, vakaros - krodziņi vai termālie baseini. šopings vai komandējumi nekādas īpašas emocijas neizsauc.
01.09.2014 16:13 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Papildjautājums - kā jūs ceļojiet? Caur aģentūrām vai visu pašas plānojiet? Kā atrast izdevīgus reisus? Piemēram, uz Malaiziju, Indonēziju, Taizemi..? Meklēju visādus savienotos, caur skyscanner un tml. bet man neko izdevīgu neizmet. Laikam jau vienkārši labāk aizbraukt reizi gadā pa tūkstoti - diviem tūkstošiem uz ko eksotiskāku, nevis vienreiz uz Spāniju pa 500eur, tad uz Igauniju pa 200-300eur, tad uz Lietuvu un tad vēl uz Itāliju paslēpot.. :D Kā jūs izvēlaties - viens labāks dārgāks ceļojums vai vairāki lētāki?
01.09.2014 16:13 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
1. 2X gadā, viens ceļojums pa Eiropu un viens tālais
2. Man 27, esmu bijusi lielākajā daļā ES valstu + Krievijā, Gruzijā, ASV, Kanādā, Indijā, Taizemē, Kolumbijā un Meksikā
3. Nākošajā ceļojumā dosimies uz Ķīnu vai Austrāliju. Nevaram izšķirties, jo draugs grib uz Austrāliju, be es vairāk tā kā uz Ķīnu tieši kultūras dēļ. Tad jau redzēs.
4. Man ļoti interesē kultūra, vēsture, ļīdz ar to gandrīz nekad nedodos uz pludmali gulņāt.
01.09.2014 16:18 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
1.Ceļoju aptuveni 2-3 reizes gadā, bet ne vienmēr tie ir tikai tīri atpūtas ceļojumi, gribētos, protams biežāk. Optimālais variants - reizi sezonā, tātad 4 reizes gadā.
2.Ja pareizi atminos, tads Lietuva, Igaunija, Polija, Zviedrija, Somija, Lielbritānija, Austrija, daudz, daudz Itālijas, Čehija, Vācija, Slovākija, Norvēģija, Slovēnija, Spānija, Nīderlande, Maldīvu salas. Tādas tikai caurbraukšanas valstis (Turcijas lidosta, Beļģijas lidosta utt. neskaitu :D )
3.Tuvāko gadu laikā varbūt ASV, atkal Spānija, varbūt Horvātija, nezinu, tālāk par pus gadu reti plānoju ceļojumus.
4.Patīk dažādi ceļojumi, gan aktīvie, ar daudzām (pašu saplānotām) ekskursijām, gan pasīvā atpūta (piemēram, kāzu ceļojuma galamērķi speciāli izvēlējāmies tādu, kur nenotiek īpaši daudz aktivitāšu, un cilvēki velta laiku viens otram un dabai). :)
01.09.2014 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
1. Cik bieži jūs ceļojiet? Kāpēc tieši tik bieži/reti? Vai gribētu vairāk?

Peedeejo 5 gadu laikaa gadaa ir 2 celjojumi. Viens vasaraa uz Latviju un viens ziemaa/pavasarii uz kalniem sleepot. Bez Latvijas nevaru, bez sleeposhanas arii nevaru, bet naudas un it iipashi atvaljinaajumu kaadam treshajam celjojumam vienkaarshi nav.

2. Kādās valstīs esat bijušas līdz šim? ( vēlams pierakstīt vecumu )

Neesmu daudzaas bijusi, tik, cik Itaalijaa un Francijaa sleepot. Londona, Berliine, Lisabona. Man paasti sanaak apskatiit nevis valstis, bet konkreetas pilseetas un celjojumi nekad nav ilgi. Man 24 gadi un es gribu celjot vairaak :D

3. Kur plānojiet doties tuvākā gada - divu gadu laikā?

Uz Latviju un sleepot :D Bet ja nopietni, tad peedeejaa laikaa ar drauga gjimeni runaajam, ka vareetu uzriikot taadu gjimenes celjojumu uz ASV vai Kanaadu, ar drauga vecaakiem, vinja braali ar draudzeni un mums. Bet te jau atkal. Nav man tik daudz to atvaljinaajumu gadaa, lai vareetu savienot LV ar citiem celjojumiem. Gribeetu aizbraukt arii pie saviem n-tajiem international draugiem, katrs savaa pasaules galaa dziivo



Meitenes, kur juus atrodat laiku, lai celjotu??
01.09.2014 16:40 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
1. Ļoti atšķirīgi, atkarīgs no tā, cik reāli ir brīva laika+kad ir laba veselība, bet vismaz 2x gadā sanāk.
2.Lietuva, Igaunija (es šaubos, ka tur ir kaut kas neapskatīts vēl palicis), Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Somija (no Helsinkiem līdz Oulu ir redzēts praktiski viss), Zviedrija, Dānija (salas patīk, Kopenhāgena riebjas), Polija, Slovākija, Slovēnija, Norvēģija, Austrija, Vācija, Beļģija, Itālija, Spānija, Portugāle, Maroka, Čehija, Ungārija. Praktiski visās ir būts vairākas reizes.
3.Francija, Austrālija (man, godīgi sakot, vairāk nekur arī nekārojas arī dzīves laikā, nevelk ne Taizeme, ne USA puse)
4.Patīk kulinārie ceļojumi, protams, kultūra un piedzīvojumi. Nevarētu doties ceļojumā, kur nekā nav, tikai jāguļ pludmalē vai jāiepērkas.
01.09.2014 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits