Izmisums,dzīvokļa meklējumi,kā tu atradi?

 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Sveikas meičas. :)
Es laikam palikšu sirma :D
Meklēju dzīvokli un neko neatrodu,ja atrodu,tad jau aizņemts vai negrib,ka ir bērns.
Tiko kā atradu,skaistu dzīvokli,tieši par tādām naudām kā mūsu maks atļauj un še tev-nevēlas,lai ir mazs bērns :(
Padalieties ar saviem veiksmes stāstiem-kā Jūs atradāt savu mājokli kuru īrējat?

Un vēl.
Ja nu notiek brīnums.
Meklēju 2istabu dzīvokli,vēlams Purvciemā vai Pļavniekos.
Cena aptuveni 200eiro+komunālie.
01.09.2014 14:08 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
es dzivokli izireju cilvekiem bez berniem un dzivniekiem (tas gan nebij noteikums,vnk tadi pieteicas), izskatijas kartigi cilveki, bija ari maksatspejigi jo abi stradaja, bet paris menesu laika dzivokli nolaida lidz nepazisanai, ielaida looti lielus paradus, iemeta atslegu pastkastite, atstaja dzivokli vala un aizlaidas uz arzemem!
taka man nebija ari pastkastites atslegas es pus dienu meginaju tas atslegas izkekset ara! ari es pielavu kludas taja iziresana, be manuprat vienalga, tas ir cuciski!
02.09.2014 11:37 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Pret bērniem iebildumu nebūtu,ja izīrētu savu dzīvokli,iespējams arī pret mājdzīvniekiem. Bet ir bijusi nepatīkama pieredze ar īrniekiem,parādus sataisīja,maksāt negribēja un prom iet ar negribēja.
02.09.2014 11:57 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu bēbim pagaidām nepilni 3 mēneši,nekādu ļaunumu jau nevar nodarīt telpām,

Drīz varēs :D
02.09.2014 12:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits