Attiecības ģimenē.

 
Reitings 124
Reģ: 14.04.2014
Sveikas, meitenes! :) Situācija tāda, ar savu puisi dzīvojam kopā, nu jau gadu un piecus mēnešus, puiša mamma palūdza vai mana puiša jaunākais brālis nevar padzīvot pie mums kamēr viņš pabeidz vidusskolu, savādāk sanāk braukāt dienu dienā ar autobusu 20km, skolai kopmītņu nav, tā nu piekrītam, un ta nu viņa brālis jau pie mums dzīvo gadu! Mēs netiekam ar viņu galā, un mana puiša mamma katru reizi aizstāv tikai mana puiša jaunāko brāli. Viņš ir ļoti nekārtīgs, regulāri grābstās gar mūsu mantām, pīpē virtuvē, kas man nav pieņemams kā nepīpētājai, aprij visu kas mājās vien ir, un katru piektdienu, sestdienu tik gaida, kad mēs nebūsim mājās, lai šeit uzttaisītu kārtējo ballīti. Pateikt mums viņam arī nav īsti jēgas neko teikt, jo kā tikko bilstam kaut vārda, viņš sāk ārdīties un škandāls nepajokam. Domājam paņemt savu dzīvokli, bet pašlaik nevaram to atļauties, jo es nestrādāju, esmu darba meklējumos. Un iedomājieties, jaunākais brālis vēl atļaujas mums pateikt-''Vācieties ārā, šis ir mans dzīvoklis!''
Nevaru vairāk izturēt! Šorīt arī, viņš aiziet uz skolu, aizslēdz durvis, pietam ar manu atslēgu, savējo droši vien pazaudējis, bet man taku suns jāizved ārā nokārtoties un pastaigā. Tā, nu mans puisis dabūja skriet no darba mājās atslēgt durvis. Un kārtējo reizi es atkal esmu pie visa vainīga, JO VAJAGOT TAK IZVĪLĒT VĒLVIENU ATSLĒGU! Iesakiet, lūdzu, kā rīkoties šajā situācijā!
01.09.2014 13:58 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Nu, manas domas ir tādas, ka jūs daudz pa maigu viņam kaut ko aizrādat. Noteikti zinu, ka ja man būtu tāda situācija, tad 18 gadīgu šmurguli varētu tā nolamāt, ka viņam bail būtu man acīs paskatīties, bet es to nedarītu. Jo- tas ir jādara Tavam draugam un īsti nav skaidrs kāpēc viņš to nedara. Manam draugam pietiek vienu vārdu pateikt un abi jaunākie jau pilda tiešās pavēles (tā, protams, ir jau cita galējība, kas nav nepieciešama). Un Tev ir jābūt paļāvībai uz savu draugu- ja Tu ko teiksi, vai viņš būs Tavā pusē? Pārliecinies par to par visiem 100%. Jo ja viņa uzskati sakrīt ar Tavējiem, tad es īsti nesaprotu, kur ir problēma? Visi trumpji jums rokās- tas ir jūsu īrētais dzīvoklis, tak metat viņu ārā un miers. Mātei parādā neko neesat- kā sīkais ārā, paši maksājiet. Un ja nevarat divatā pavilkt, tad intensīvāk jāmeklē darbs, jāsaktās alternatīvas, kur dabūt naudu.
01.09.2014 15:50 |
 
Reitings 239
Reģ: 31.01.2014
noisette , nē, tā nav, viņam tas viss arī nav pieņemami, attiecīas ar māti jau ir sabojātas, viņš vienkārši negrib tās sabojāt pavisam!

Un ar tevi viņam nav bail attiecibas sabojāt? Ļoti labu variantu kā rīkoties ielika Annie ;)
01.09.2014 15:50 |
 
Reitings 239
Reģ: 31.01.2014
Tev ir jābūt paļāvībai uz savu draugu- ja Tu ko teiksi, vai viņš būs Tavā pusē? Pārliecinies par to par visiem 100%. Jo ja viņa uzskati sakrīt ar Tavējiem, tad es īsti nesaprotu, kur ir problēma? Visi trumpji jums rokās- tas ir jūsu īrētais dzīvoklis, tak metat viņu ārā un miers. Mātei parādā neko neesat- kā sīkais ārā, paši maksājiet. Un ja nevarat divatā pavilkt, tad intensīvāk jāmeklē darbs, jāsaktās alternatīvas, kur dabūt naudu.


100% piekrītu šim.
01.09.2014 15:53 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Autorei - jā ,lai kā man nepatiktu tas ,bet šoreiz piekrītu Andas viedoklim

ģimene ir tad ,ja laulājušies ir , ja laulibas nav bijušas ,tad ir tikkai draugs un draudzene.

saprotams , ka draugs neiess taisit traci ar māti , brāli .

bet ja viss noriebies , dzeniet ta ārā , , lai meklē citur kur dzivotr , attiecibas tāpat nebus labas vairs...
01.09.2014 15:53 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Jauki ka par manu dzivi zinat labak ka es pati.tadi fakti atklajas ka pati brinos. Un kura mirkli mani berni jums est prasa? Pat bernus neliek miera.un tapec ka kremt klat guletajas statuss.
01.09.2014 15:53 |
 
Reitings 124
Reģ: 14.04.2014
Atļauties varam, vienkārši neesam jau tik cietsirdīgi, lai paņemtu un izmestu uz ielas. Mēģinājām visu laiku atrast kādu risinājumu, te sarunājam pa labam, kādu laiciņu ir labi, un atkal aidā, viss pakaļā, sākās vecie niķi, bet nu reiz mums pietiek!
givenchy, biju pieteikusies uz to darbu, bija jau atrasts cilvēks, kurš strādā.
01.09.2014 15:53 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.04.2012
Pret jums izturas tā, kā paši atļaujat. Tas ir likums jebkurā attiecībās. Pie pirmās mutes brūķēšanas vajadzēja izmest ārā un nomainīt slēdzeni. Ja lūgtos atpakaļ, tad, okei, sēžamies visi pie galda un izrunājam, kā dzīvoklī drīkst uzvesties un kā nē. Ja problēmas vēl pēc tam - lai vācas, no kurienes nācis.
Nekāda runāšana nelīdzēs. Atsakieties no jebkādas finansiālās palīdzības no drauga/brāļa mātes un parādiet durvis. Viss.
01.09.2014 15:54 |
 
Reitings 3830
Reģ: 27.06.2014
Anda
Toposa ligava

Tev pat tas ir izpalicis :D:D:D

Tādām kā Tu parasti ir divu veidu likteņi, vai nu bērni paliek neprecēti, jo tādi mammuči nelaiž vaļā, vedeklas un znoti ir slikti un nekam neder, bērnus tur savā paspārnē līdz sirmam vecumam (Roberta tips no seriāla Viņas melo labāk) vai otrs variants, ka atnāk tāda vedekla/znots, kas ātri aizbāž muti un ietriec pagultē.
01.09.2014 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Autore, koo? Tavs draugs saņem 700 eur un jūs vēl čīkstat, ka nevarat dzīvokli atļauties maksāt? Tā nav Rīga, nav pat Tukums, tā ir mazpilsēta! Tur nav papildus izdevumu (transports), jums nav bērnu, nav par b-dārzu jāmaksā. Kur problēma dzīvot laimīgi, bet pieticīgāk? Sāciet paši maksāt par dzīvokli un metiet to losi ārā! Viņš jau ir pilngadīgs, viņam jau būtu tā kā pašam sevi jāmācās uzturēt, kur nu vēl dzīvot uz brāļa kakla! Lai tad dzīvo uz mātes kakla! Grrrr... izskatās, ka jums vai tavam draugam ir pie kājas radusies situācija!
01.09.2014 15:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja jau pa labam neko nevarat panākt, tad jārīkojas skarbi. Bet izskatās, ka darīt neko nedarīsiet, tāda čīkstēšana vien iznāk.
01.09.2014 15:56 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
es domaaju, ka Juus visas tikai raugaaties no vienas puses... Ja maajaas tiesham valda taada atmosfeera, tad ticu, ka pasham tavam puisim arii tas nepatiik.. Bet vai Juus neiedomajaties, ka varbuut vecaakais braalis negrib sabojaat attieciiibas ar savu gimeni, braali un maammu? Jo atteikshanas no braala esamiibas dziivokli, butu pamats konfliktam ar savu gimeni.. Un kursh gan to veelas... es driizak neieskau, veikt kaut kaadus ultimaatumus, ar terminiem izvakties, jo tas tikai saasinaatu situaaciju. Drizaak vajadzetu sakt ar mammu, aprunaaties ar vinu,teikt ka braalis tiesham ir izgajis no ramjiem , un tad attiecigi mammami saakt risinat situaciju, mekleejot bralim citas dzivoshanas iespejas, kaut vai kojas..
01.09.2014 15:57 |
 
Reitings 124
Reģ: 14.04.2014
VIŅŠ DARA!!!
01.09.2014 15:57 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
NU, TAD ĻAUJ LAI DARA UN NEJAUCIES.
01.09.2014 15:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Mēģinājām visu laiku atrast kādu risinājumu, te sarunājam pa labam, kādu laiciņu ir labi, un atkal aidā, viss pakaļā, sākās vecie niķi, bet nu reiz mums pietiek!


Bet jums nav jāmeklē risinājums pa labam un jābūt pretimnākošiem, jo viņš ir tas vainīgais, ne jūs abi! Vai viņš nāca nolaistām acīm atvainoties un prasīja kaut ko pa pa labam? Cik nojaušu, ka viņš sastrādā sūdus un jūs vēl mēģinat pa labam runāt. Tad nu sīkais arī saprot- forši, es te piepīpēju, a viņa man žūžodama kaut ko maigā balsī mēģina sarunāt, esmu karalis (tas ir piemērs tikai). Tādā vecumā jau it īpaši puikas grib izlekt, izrādīties un jūs to viņam arī ļaujat.
01.09.2014 16:00 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
http://www.kurdarbs.lv/vieta/Tukums/p/5

tev ir bezdarbnieku pabalsts?
jūs jau neizmetat viņu uz ielas, bet gan atpakaļ pie mammas. jums tas nav jāpacieš
01.09.2014 16:00 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Atļauties varam, vienkārši neesam jau tik cietsirdīgi, lai paņemtu un izmestu uz ielas.


Nu tad cietiet, ka jums rupji dirš uz galvas!
01.09.2014 16:00 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Kur jus visu sito personigo info raujat par cilvekiem, es brinos .
Pec visa izlasita , mans veidoklis palika tads pats , ka sakuma pirms visu komentaru izlasisanas . - Tavs puisis. Reali vinam ir jarisina si situacija un tas , ka viss ir tik talu aizgajis ir vina vaina. Ka var nenolikt pie vietas siko brali kurs kaka uz galvas pasam un sievietei . Tada gadijuma Tavs draugs ir bez mugurkaula un nekas tur nemainisies.
01.09.2014 16:01 |
 
Reitings 124
Reģ: 14.04.2014
Paldies par saitu ar vakancēm Tukumā!
01.09.2014 16:04 |
 
Reitings 239
Reģ: 31.01.2014
VIŅŠ DARA!!!

Nu ja dara, tad jau viss kārtībā, tad tev būtu jāpriecājas, ka dara, nevis jānāk stāstīt par šo forumā. Bet tā ka tu tomēr sūdzies, tad jau laikam neko īsti nedara. Es tev ieteiktu, tomēr kārtīgi izrunāties ar savu čali un beidzot nonākt pie kkāda plāna, jo tas ko viņs pašlaik dara nav pietiekami, jo pie situācijas atrisinājuma neesat nonākuši.
01.09.2014 16:05 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Tak nezin neko, tikai izdomas. Man laikam laulibas skirsanas bezmaz papiru te japublice.lai beidz murgot:-P
01.09.2014 16:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits