Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ģimenē.

 
Reitings 124
Reģ: 14.04.2014
Sveikas, meitenes! :) Situācija tāda, ar savu puisi dzīvojam kopā, nu jau gadu un piecus mēnešus, puiša mamma palūdza vai mana puiša jaunākais brālis nevar padzīvot pie mums kamēr viņš pabeidz vidusskolu, savādāk sanāk braukāt dienu dienā ar autobusu 20km, skolai kopmītņu nav, tā nu piekrītam, un ta nu viņa brālis jau pie mums dzīvo gadu! Mēs netiekam ar viņu galā, un mana puiša mamma katru reizi aizstāv tikai mana puiša jaunāko brāli. Viņš ir ļoti nekārtīgs, regulāri grābstās gar mūsu mantām, pīpē virtuvē, kas man nav pieņemams kā nepīpētājai, aprij visu kas mājās vien ir, un katru piektdienu, sestdienu tik gaida, kad mēs nebūsim mājās, lai šeit uzttaisītu kārtējo ballīti. Pateikt mums viņam arī nav īsti jēgas neko teikt, jo kā tikko bilstam kaut vārda, viņš sāk ārdīties un škandāls nepajokam. Domājam paņemt savu dzīvokli, bet pašlaik nevaram to atļauties, jo es nestrādāju, esmu darba meklējumos. Un iedomājieties, jaunākais brālis vēl atļaujas mums pateikt-''Vācieties ārā, šis ir mans dzīvoklis!''
Nevaru vairāk izturēt! Šorīt arī, viņš aiziet uz skolu, aizslēdz durvis, pietam ar manu atslēgu, savējo droši vien pazaudējis, bet man taku suns jāizved ārā nokārtoties un pastaigā. Tā, nu mans puisis dabūja skriet no darba mājās atslēgt durvis. Un kārtējo reizi es atkal esmu pie visa vainīga, JO VAJAGOT TAK IZVĪLĒT VĒLVIENU ATSLĒGU! Iesakiet, lūdzu, kā rīkoties šajā situācijā!
01.09.2014 13:58 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Kā viņa pati saka -TEPIĶI!


Tepiķi, vecas zeķes, sapuvušus ābolus.. visu, ko vien spējam un nespējam iedomāties.. Jo tur ir totāls šīberis aizbraucis.. Nabaga bērni.
01.09.2014 19:15 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kubi, tev neapnīk veidot savas identitātes. Anda ir Kubis un to visi jau sen zina. :D
Pa tēmu - paši esat vainīgi un autore, Tu jau esi tāda pati sliņķe kā jūsu rada gabals, tik grūti kaut vai iet Maksimā strādāt?
01.09.2014 20:14 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
es katru dienu uz darbu un skolu braukāju 25 km vienā virzienā. tas tiešām nav daudz. lai mamma to brālīša gada īri pārvērš automašīnā un, tad beigās tās ir 15 min līdz mājām. lai audzina savu izlaisto ņergu
01.09.2014 20:50 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es beidzot izlasīju visu diskusiju, ļoti izklaidējoši. :D :D :D Visām, kas grib normāli iezviegt sāciet lasīt no 4tās lapas. :D :D :D
01.09.2014 21:14 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
S80 Tu esi zvērs. Ja varētu tavu enerģiju ievirzīt vērtīgās nodarbēs, tad varenas lietas notiktos.
01.09.2014 21:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
17 gados pabeigt pamatskolu...oho,tas jau ir ipashi dumsh cilveeks,es 17 gados uzsaaku iet 12. klasee. :D laikam esmu wunderkinders. :D
01.09.2014 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 4033
Reģ: 02.01.2011
a kurš kko teica par 17 gadiem un beigšanu? Nazi, tu tikpat tupa cik Anda????
01.09.2014 21:47 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Paarlasiijos,kas nedriikst? :D :D :D
01.09.2014 21:50 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Anda Tu ar vistas kāju raksti? šausmīgi...
01.09.2014 22:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ko es tiko izlasīju.. Anda/Kubis laikam galīgi sagājusi sviestā šodien...

Par tēmu, nomainiet atslēgas un miers, nafig jums vel jāpūlas un jāmeklē cits dzīvoklis ja šis pats patīk + vel visas mantas jāpārved. Labāk atstājat viņu aiz durvīm un lai iet kur grib, tā nav jūsu problēma. Kā ne kā viņam 18 gadi ir, tad lai iet meklē darbu un pats īrē savu dzīvokli + lai muterīte viņam piemetās.
01.09.2014 22:44 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
S80 Tu esi zvērs. Ja varētu tavu enerģiju ievirzīt vērtīgās nodarbēs, tad varenas lietas notiktos.


Es tiešām esmu zvērs, šodien tik daudz paspēju izdarīt, tikko ciemiņus aizvadījām, visiem viss garšoja un manai mājsaimniecei liels gods par to. :)
01.09.2014 23:59 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Diāna, šoreiz ignorēšu to, ka tavā stāstā kaut kas nelīmējas kopā (piemēram, vienu brīdi mini, ka jūs paši tikai par ūdeni maksājat, citā brīdī - ka maksājat visus komunālos)..

Manuprāt, brālim nospļauties par jūsu izbļaustīšanos, jo viņš varbūt nodomā "labi, lai palamājas, gan jau nomierināsies". Manuprāt, jau jābūt skaidram, ka ar bļaušanu nekas nebūs līdzēts. Turklāt, ja arī ar māti jūs vairs ne par ko nevarat vienoties... Tāpēc es ieteiktu rīkoties viltīgi un racionāli, piemēram:

1) Iztīriet ledusskapi un visus pārtikas plauktus. Lai viss ir pilnīgi tukšs. Variet ielikt kādu mini ledusskapi savā istabā. Ja Tu pa dienu esi mājās, bet abi vīrieši darbā/skolā - pagatavo ēst, paēd, atliec porciju vīram un visu novāc - neko neatstāj virtuvē. Lai drauga brālis sāk pats rūpēties par ēdienu sev.

2) Sameklējiet draugu/paziņu lokā kādu džeku - "būdu" (nu līdzīgi kā Kristīnes brālis no "Viņas melo labāk"), sarunājiet, lai viņš jums izpalīdz - un dažas dienas paliek pie jums. Pasakiet drauga brālim, ka jūsu draugam dažas dienas jāpaliek pie jums un tā kā jūsu istabā viņš gulēt nevar (jo jūs jau tur esiet divi), viņam būs šīs naktis jāpaliek brāļa istabā.

3) Kādu reizi, kad brālis ir mājās, piemēram, guļ - paņem viņa atslēgas, aizej no dzīvokļa, izslēdz telefonu un dodies garā pastaigā/izbraukumā. Vislabāk tādā reizē, kad brālim ir skola, jo īpaši - kontroldarbs/ieskaite vai kāds cits svarīgs pasākums.

4) Pati gan es šo nedarītu, bet varbūt ir vērts - sāciet atstāt viens otram pikantas zīmītes pa visu dzīvokli, sāciet skūpstīties virtuvē, vannas istabā, gaitenī vai vēl jo labāk - maigoties uz virtuves galda (kad brālis ir mājās). Ja viņš sāk labāties/bļaut - ignorējiet un turpiniet nodarbi.

5) Ja paši pa nedēļas nogali izbraucat no dzīvokļa un ir aizdomas, ka brālis organizēs tusiņu, sarunā savu mammu/tēti/onkuli - iedod tam sava dzīvokļa atslēgas, lai viņš ierodas sestdienas vakarā dzīvoklī un pasaka, ka sarunājis ar jums, ka tur nakšņos.

6) Ja brālis pīpē virtuvē - atrodi kādu draugu/paziņu, kas strādā policijā vai ugunsdzēsēju depo - piezvani, lai atbrauc un nolamā brāli. Pati smaidi un saki, ka vienkārši sajuti dūmu smaku, nobijies un izsauci ugunsdzēsējus.

6) Obligāti ierīkojiet atslēgu savai istabai un, kad neesiet mājās, turiet durvis aizslēgtas!

varētu turpināt vēl un vēl, bet, ja ir tiešām tā, kā Tu apgalvo - ka ne ar labu, ne ar bļaušanu, ne ar runāšanu ar māti tur neko nevar panākt, tad mana taktika būtu - parādīt, kurš dzīvoklī ir noteicējs. jo nevis jūs dzīvojat pie brāļa, bet brālis dzīvo pie jums. Neizrādiet, ka brālis jūs ir nokaitinājis, vienkārši ignorējiet un turpiniet būt noteicēji savā dzīvoklī.
šāda taktika varētu panākt to, ka brālis sāks justies neērti, varbūt aizdomāsies par savu rīcību un beigās pats centīsies biežāk palikt pie mātes nekā pie jums.

Tikai viss augstākminētais būtu spēkā gadījumā, ja jūs paši sāktu maksāt par dzīvokli. Jo kamēr par dzīvokli maksā drauga māte, reāli sanāk, ka viņa īrē šo dzīvokli, nevis jūs (tas nekas, ka īres līgums ir uz jūsu vārda)...
02.09.2014 09:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Nē,Anda un Kubiete nav viena un tā pati persona,viņas ir draudzenes!
02.09.2014 10:37 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
P.S.Un kāds sakars te Kubietei vispār?
02.09.2014 10:52 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Nu gan, 18 gadīgais " mazais brālis" jau pats gatavais tēviņš Vismaz pa brīvdienām lai brauc pie māmuliņas atpakaļ, bet tikmēr tev tur nav ko pīkstet lai tavs vīrietis ņem situāciju savos grožos un noliek sīko pie vietas
02.09.2014 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits