Vai veidojat savu finanšu pārskatu?

 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Heyaa visām un visiem! :)

Vai jūs gatavojat sev tādu finanšu pārskatu par katru mēnesi?
Tādu, kurā parādās jūsu ienākumi (alga u.c.), izdevumi (pārtika, transports, rēķini utt.), kaut kādi iekrājumi utt..?
Ir jums tādi?
Kādus jūs gatavojat? Kādas sadaļas parādās atskaitē (rēķini, veselība, pārtika u.tml.)?
Vai arī jūs sakrājat iepirkumu čekus un tad skaitat visu kopā (tāpat arī rēķinus utt) un vienkārši visu kaut kur pierakstāt?

Sāku domāt par šī visa piefiksēšanu katru mēnesi, nu tā tīri tikai priekš sevis redzēt, kā es rīkojos ar naudu, kāda ir naudas apgrozība, kur man viņa paliek ( :D ) un tā..

Paldies!
01.09.2014 04:00 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
vairakus menesus ta dariju, rezultata ta ari jegu nesapratu :D
menesa beigas apskatiju to ciparu, izskatijas vins baismigs, bet neko nevar darit, tur izkaldites, tur celojums, tus masinas remonts, spa utt. Un viss atkartojas talak,neko neiemacijos .d
man,piemeram, ari tads limits nedarbojas, piem pedeja nedela redzu,ka nupat bus limits, sooooo tapat iesu uz balliti vai pirksu teatra biletes..
01.09.2014 18:02 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Neveidoju, pat neskatos konta atlikumu, izņemot, ja pirms algas dienas gribu ko dārgāku nopirkt.
01.09.2014 18:06 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Meitenes, kas veido pārskatus - jūs tur ievadāt tikai savus tēriņus (arī pārtiku vai citus ar sadzīvi saistītus izdevumus) vai kopējos izdevumus? Pievienojat kopējos ienākumus vai tikai savus?
01.09.2014 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Vienmēr apbrīnoju cilvēkus, kas rūpīgi krāj čekus, pieraksta iztērēto utt. man tas šķiet kā velta laika izsķiešana. Jā, iespējams tas palīdz sabalansēt izdevumus un tā, bet tas nav priekš manis!
ooojjj, taa man ir nevis laika izshkieshana, bet lielisks laika pavadiishanas veids :D Dazhreiz pati sev liekos kaa taada trakaa, bet man patiik tabulas, plaanoshana, organizeeshana, reekjini. Es vareetu viu dziivi saplaanot un saorganizeet tabulaa, ja buutu laiks .

Taatad jaa, es arii uztaisiiju savu budzheta tabulu excelii. Pierakstu liidz peedeejam santiimam katru izdevumu. Bet manaa tabulaa blakus katrai kategorijai ir tas, cik maksimums es varu teereet. Ja meenesha viduu sadalja "izklaide" iet sarkanajaa, tad censhos piebremzeet.

Melnais caurums diemzheel atkal ir cigaretes. Un alus :D Nevis, ka baigaa dzeeraaja, bet tas alus, maita, daargs. Toties kopsh eedu veseliigaak, eedienaa nauda iziet daudz mazaak, jo nav visaadi nashkji un nevajadziigi meesli.
01.09.2014 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Nē, nav priekš manis. Esmu pietiekami apdomīga, ar naudu māku rīkoties. Vienmēr kaut kas ir atlicis līdz nākamjiem ienākumiem.

Tu iztērē visu nopelnīto, bet uzsakti, ka esi apdomīga?:)
01.09.2014 19:35 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Pierakstīt nepierakstu. Agrak limiteejaam partikas naudu,tagad pat to nedaram. Es tāpat zinu, kur nauda aiziet un aiziet tur, kur vajaga. Viss,kas nopirkts,ir vajadzigs.ari vinčiks ar sieru,jo neesmu naiva un neiestastu sev, ka nepirksim šonedēļ. Tas smuki ir ierēķināts un apzināts tēriņš.
01.09.2014 22:54 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Vairs nē. Gandrīz gadu veicu detalizētu izdevumu un ienākumu atrakstīšanu excel izveidotā tabulā. Tad vienā brīdī apnika, lai gan jāsaka, ka patiešām izdevās ietaupīt. Šobrīd regulāri sekoju naudas daudzumam kontā un makā. Pierakstu obligātos izdevumus un sarēķinu, cik varu atļauties tērēt līdz nākošajiem ienākumiem. Vispār man patīk rēķināt un plānot, spontāni pirkumi man nav raksturīgi.
01.09.2014 23:15 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Vai arī jūs sakrājat iepirkumu čekus un tad skaitat visu kopā (tāpat arī rēķinus utt) un vienkārši visu kaut kur pierakstāt?

tā arī daru,katru dienu tiek ielīmēti čeki un aprēķināti ienākumi-izdevumi.

melnais caurums budžetā ir pokers un ēšana ārpus mājas.
01.09.2014 23:32 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vajadzētu kaut kādu grāmatvedību ieviest, bet nedaru to.

Esmu diezgan pārliecināta, kur ir tas melnais caurums-alkohols un cigaretes. Un, protams, nevajadzīgi, dārgi našķi brīvdienās. Darba dienās, liekās, kā ar pārtiku turamies rāmjos, bet brīvdienās tas ir katastrofāli, kādas summas aiziet pilnīgi nevajadzīgā pārtikā.
02.09.2014 06:39 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Iepirkshanaas ir viena no dziives baudaam- kaapeec to sev liegt, ja apstaaklji nespiezh. Vai tas eiro dos tik lielu ieguldiijumu uzkraajumaa kaa mirklja bauda notiesaajot shokolaadi vai izdzerot Narvessen kafiju?
Naudu jaakraaj, ja ir no kaa kraat.
02.09.2014 07:29 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Iepirkshanaas ir viena no dziives baudaam- kaapeec to sev liegt, ja apstaaklji nespiezh. Vai tas eiro dos tik lielu ieguldiijumu uzkraajumaa kaa mirklja bauda notiesaajot shokolaadi vai izdzerot Narvessen kafiju?

Pārvērst sūri grūti nopelnīto naudu mēslos un piedevām nosaukt to par dzīves baudu?:) Varu ierosināt citas daudz lētākas, bet ne sliktakas dzīvas baudas, kas piedevām sniedz papildus pievienoto vērtību -skriešana, velobraukšana, grāmatu lasīšana... Kas attiecās uz to vienu
02.09.2014 09:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!