Pa pliko!

 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Tātad, iedvesmojos no skropstu tušas tēmas, kurā meitene jautāja, kura labāka. Uzreiz iešāvās prātā jautājums - cik no jums, uz ielas iziet pilnīgi nekrāsojušās?

Par sevi - ar kosmētiku jūtos neērti(negribu lielīties, bet man noveicies - tāpat izskatos labi,hiha), tamdēļ vienīgais ko lietoju, ir higiēniskā lūpukrāsa. Protams, ja mani nokrāsotu, būtu bomba! :D Aiziešu kādreiz pie profesionāla cilvēka, lai mani prikola pēc samālē, jo tā kā nekad neesmu krāsojusies, tad nemaz nemāku. Un nemaz nekaunos no tā! :D
31.08.2014 15:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
es personigi to minimumu ko lietoju, lietoju lai izceltu acis,lupas, nevis lai kautko masketu. un japiekrit, ka loti daudz jaunu sieviesu nemak krasoties, tonalais krems sejai piecus tonus tumsaks ka kakla ada. vel bronzeris ar spidumiem, tusa divdesmit kaartaas, lupu krasa toni kurs nemaz nekomplimentee adas tonim plusaa uzzimetas gigantiskas uzacis kaut pasai uzacu vieta tris matini. luk tadas briesmas gan ielas manamas daudz.
31.08.2014 21:11 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Cataleya Neglaimo sev, es sheit neko netaisiijos tev klaat fantazeet. ;) Nu tas taa,lai tu nesapriecaajies,ka vienmeer veelos to dariit. :)
31.08.2014 21:11 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
esmu redzeejusi ne mazums meitenju, kuras eed ljoti neveseliigi un pie taa nemaz nepiedomaa, tachu sejas aada ir laba.
Shtrunts par aadu vinjaam,bet ir taadas,kuras dziivo makjiitii,bet vinjaam vienalga chut ne seshpaka uz veedera. :D :D :D nu tas taa off topic
31.08.2014 21:12 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Es nedomāju, ka avota ūdentiņš un Mārupes gurķi spēs atrisināt ādas problēmas.

Pati ilgi mocījos ar pumpām, aizgāju pie šajā forumā izslavētas ārstes. Izrakstīja man tabletītes, vitamīniņus. Nu pumpas ir kļuvušas par manu mazāko problēmu, jo neprofesionālas ārstēšanas rezultātā esmu iedzīvojusies daudz pamatīgākās problēmās. Tā kā ārsti man uzticību nevieš vairs nemaz.

Pašlaik pieturēšos pie biezas "štukaturkas" uz sejas un cerēšu uz gaišāku nākotni.
31.08.2014 21:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es nezinu no kurienes ir radušies tie uzskati, ka kosmētika smacē ādu vai izraisa grumbas. Zinātniskos pētījumus studijā!
jaa par so ar brinos. tonalais krems, ipasi tie kurus razo sobrid, adu aizsarga gan no saules uv stariem, gan ziemaa no aukstaa veja, no piesarnojuma gaisaa. ja adu attiecigi katru vakaru kopj, nomazga kosmetiku, lieto sejai atbilstosu kremu, serumu, ko nu kuraa vecuma vajag, viss bu normali. vislielaka nozime ir geniem, pec tam hormonu sakartotibai orgaismaa, tam ko edam.
31.08.2014 21:14 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
helloandbye Aizej pie cita dermatologa vai arii pameegjini homeopaatu.
31.08.2014 21:15 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
S80, arsta apmeklejums, pareiza ediena izvele, hormonu stabilizesana ( ja tie pie vainas) utt. No ta var iegut labaku rezultatu neka no 5 veidu Maybelline, kas kopsumma nemaz tik leti nav.



Ko Tu te pāspīlē? Kādu 5 veidu Maybelline?

Tu neproti lāga nemaz agumentēt, tāpēc vēlāk nesmuki lecies par pielūdzējām. Tu gribētu gan, lai Tev būtu pielūdzēju bariņš, Tu nespēj pieņemt citu viedokli, tas arī viss. Ārpārtīgi gudra. :D


Zinu vienu meiteni, kurai bija seja ar tādām kā retām un caurumiņiem, gāja pie ārstiem, ēda pareizi un nekā, arī visa dārgā un dziedējošā kosmētika nepalīdzēja, tāpēc nevajag dumji runāt par lietām ko pati nemaz lāga nepārzini.
31.08.2014 21:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es parasti klīstu apkārt bez kosmētikas, pat uz darbu atļaujos tā iet, kur nu vēl uz veikalu. Un tas viss par spīti tam, ka, atsaucoties uz mūsu pašu "beta" tēviņu, esmu jau 95% savas vērtības zaudējusi briesmīga vecuma dēļ.

Manuprāt izskatos normāli. Nekrāsojos, jo īsti nemāku, un nemāku tāpēc, ka vienmēr ir bijis slinkums patrenēties/pamācīties. Nē nu, labi, reizi pāris mēnešos sanāk iet kaut kur, kur vajag atstāt īpaši labu iespaidu, tad gan ķeros pie acu ēnām, tonālā uz riņķiem zem acīm un lūpu spīduma :D Nezinu, vai palieku tik ļoti skaistaka, bet psihologiski palīdz tas kara krāsojums/maska.
31.08.2014 21:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bonecutie-es ieteiktu vienu meenesi pameeginaat eest tikai "tiiru mantu", un tad paskaties!Man bija vesels striids saakumaa ar viiru par so teemu, un tagad esmu vinam loti pateiciga-taa nav tikai seja,tas ir viss kermenis...Es neatceros,kad peedeejo reizi biju pie aarsta,slimojusi utt
Saprotu ,ka to nevar teikt 100% gadijumos-kaa visur ,buus izneemumi,bet es silti ieteiktu ,pameeginaat piedomaat pie dziives veida.
31.08.2014 21:28 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Mani vienmēr ir uzjautrinājuši viedokļi par pumpaino cilvēku neveselīgo dzīvesveidu :D Ir pietiekoši daudz gadījumu, kad izsitumiem cēloni nemaz nevar noteikt - tie vienkārši ir un viss, paši dermatologi parasti šauj uz dullo ar visādiem kosmētiskajiem līdzekļiem, kurus atkal un atkal maina pret citiem, jo nelīdz.
Mana āda arī ir diezgan problemātiska, par spīti rūpīgai kopšanai un veselīgam ēdienam, sportam - tā vienkārši ir hormonu problēma + alerģijas, ko aktīvi risinot, es iedzīvošos citās kaitēs (jau ir bijis). Apburtais loks.
Tāpēc visas tās gudrītes ar ideālajām ādas tekstūrām, kuras neko nopietnāku par pusaudžu pumpām nav pieredzējušas, var paklusēt lupatiņā - jūs varat runāt tikai savā vārdā, jo par citu cilvēku problēmu cēloņiem jūs nezināt pilnīgi neko.

P.S. Pirms pāris gadiem es Cālī lasīju līdzīgas tēmas, kur daži foruma personāži regulāri lielījās, kā bez kosmētikas staigājot, jo esot dabiski skaistas un seksīgas. Un tad es ieraudzīju bildes no kaut kādas Cāļa ballītes, kur šīs dāmas piedalījās - labāk jau nu būtu uzkrāsojušās :D Tā ka daļa no dabiski daiļajām kosmietēm noteikti neizskatās tik labi, kā pašas sevi cildina :D
31.08.2014 21:28 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ikdienā krāsojos, taču man nesagādā problēmas uz veikalu vai pastu izskriet bez kosmētikas.

Bet tās, kuras saka "vajag ārstēt, nevis smiņķēt ciet" acīmredzot nav cīnījušās ar problemātisku ādu. Nav tas tik vienkārši - aizej pie dermatologa un viss. Es esmu nomainījusi vairākus, katrs teica kaut ko citu un viņu izrakstītie līdzekļi padarīja manu ādu pastiprināti jutīgu un izprovocēja vēl lielāku taukošanos. Pēdējā speciāliste vismaz viesa zināmu skaidrību par manu problēmu cēloni, un viņas pieeja ārstēšanai vismaz sniedza kādus rezultātus. Iemesls, starp citu, nav saistīts ar pārtiku (bet tas, protams, var pastiprināt problēmu), bet tā ir ādas īpatnība. Godīgi sakot, es vairs neceru, ka man kādreiz būs absolūti tīra āda. Ar gadiem kaut nedaudz tā problēma iet mazumā, bet tas ir lēns process.
31.08.2014 21:37 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tā kā savā laikā ādas problēmas man arī ir bijusi aktuāla tēma, gribās piebilst, ka šeit izteiktais "izbrīns" šajā sakarā šķiet panaivs un pat muļķīgs. Tieši tā, šī problēma nav pāris dienu un pat pāris mēnešu jautājums, tāpat arī neveselīgā pārtika nav obligātais rādītājs. Jā, un četrpadsmitgadīgai meitenei pirmais solis šādas problēmas risināšanā varbūt ir ceļš uz drogām pēc masu produkcijas līdzekļu iegādei problemātiskai ādai un varbūt arī maybelline tonālajam, jo, jā, pusaudžu gados izskata tēma ir būtiska ar visiem pavadošajiem kompleksiem utt.! Kāds megaatklājums, ne?!:D Nākamais solis tad varbūt ir informācijas paplašināšana, speciālistu palīdzība, attiecīgs uzturs utt. Lai līdz tam nonāktu ir vajadzīgs laiks! Kā var no viena (vai dažiem) uz ielas satiktiem random cilvēkiem veikt kaut kādus kategoriskus un neiecietīgus spriedumus?! Turklāt no savas 25+(?) pieaugušas sievietes pieredzes šādi "padomi", kas tiek tādā pārgudrā veidā sniegti no sērijas:" jūs zinājāt, ka divi plus divi ir četri?!" vienkārši raisa smieklus. Tāpat jocīgi, ka tiek gaidīta simpātija par izteiksmes veidu bez īpašas empātijas un pietātes.
31.08.2014 21:38 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tā kā savā laikā ādas problēmas man arī ir bijusi aktuāla tēma, gribās piebilst, ka šeit izteiktais "izbrīns" šajā sakarā šķiet panaivs un pat muļķīgs. Tieši tā, šī problēma nav pāris dienu un pat pāris mēnešu jautājums, tāpat arī neveselīgā pārtika nav obligātais rādītājs. Jā, un četrpadsmitgadīgai meitenei pirmais solis šādas problēmas risināšanā varbūt ir ceļš uz drogām pēc masu produkcijas līdzekļu iegādei problemātiskai ādai un varbūt arī maybelline tonālajam, jo, jā, pusaudžu gados izskata tēma ir būtiska ar visiem pavadošajiem kompleksiem utt.! Kāds megaatklājums, ne?! Nākamais solis tad varbūt ir informācijas paplašināšana, speciālistu palīdzība, attiecīgs uzturs utt. Lai līdz tam nonāktu ir vajadzīgs laiks! Kā var no viena (vai dažiem) uz ielas satiktiem random cilvēkiem veikt kaut kādus kategoriskus un neiecietīgus spriedumus?! Turklāt no savas 25+(?) pieaugušas sievietes pieredzes šādi "padomi", kas tiek tādā pārgudrā veidā sniegti no sērijas:" jūs zinājāt, ka divi plus divi ir četri?!" vienkārši raisa smieklus. Tāpat jocīgi, ka tiek gaidīta simpātija par izteiksmes veidu bez īpašas empātijas un pietātes.

+
Perfekts komentaars. :)
31.08.2014 21:41 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Cataleya, nolaidies no saviem augstumiem. Tu esi vienīgā šeit, kas tik atklāti vienmēr gāž žulti virsū Latvijas sievietēm un vīriešiem utt. Nav jābūt kaut kādā fanu klubā, lai tas kristu acīs. Pilnīgi neviena cita šeit nenodarbojas ar nepārtrauktu sevis slavināšanu un Latvijas sieviešu noniecināšanu jebkurā diskusijā. Vienalga, vai runā par apģērbu(tad visas latvietes ģērbjas šausmīgi), kosmētiku(Latvijā neviena krāsoties nemāk), vīriešiem(latviešu vīrieši visi ir slinki un bez manierēm) utt. Pilnīgi neviena cita tā nedara.
Emmanuelle arī ir ārzemēs un ar turīgu vīru, bet neesmu redzējusi, ka viņa katrā savā komentārā nicinoši izteiktos par latvietēm un slavinātu sevi kā perfektāko sievieti, kas jebkad pasaules vēsturē staigājusi pa zemes virsu.
Ar laiku tas vienkārši sak kaitināt un ļoti apnikt, ka var malt visu laiku vienu un to pašu - kādas latvietes ir bezgaumīgas un šausmīgas, bet pati esot tik perfekta, tik perfekta.
31.08.2014 21:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tā ka daļa no dabiski daiļajām kosmietēm noteikti neizskatās tik labi, kā pašas sevi cildina


Nu bet vai tad tas ir slikti, ka cilvēks savā ādā jūtas labi? Nezukrāsojas, iziet uz ielas, un jūtas forša? Kam tas traucē? Labāk kompleksot tur kur vajag un kur nevajag? Un piekrāsot reālus un iedomatus "nesmukumus", lai tik, pasarg dies', kautkāda dāmīte no malas nepadomā, cik nesmuki?

Mans necilais viedoklis ir, ka lielu daļu cilvēka pievilcības veido ne tikai fiziskais skaistums, bet arī tas, kā cilvēks sevi pasniedz, kā uzvedas, cik pašpārliecināti jūtas. Ir bieži gadījies redzēt dabiski ļoti smukas meitenes, kas arī ir sakopusās tam pa virsu, bet - kautrīgums, nesabiedriskums, un meitene ballītē "pazūd", kamēr cita, kas objektīvi ir mazāk smuka, "spīd" ar savu uzvešanos, draudzīgumu, atvērtību. Bildē, domāju, smukāk izskatītos dabiski smukā, kautrīgā :)

Nu ja, ir arī kas izceļas ar sarkanu miņuku, dekoltē un vulgaritāti, bet es šoreiz ne par tādiem gadījumiem.
31.08.2014 22:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lai mani nepārprastu - ja "kara krāsojums" ļauj iegūt GAN ekstra smukumu, GAN vēl lielaku pārliecību par sevi - burvīgi. :)
31.08.2014 22:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man 50 uz 50. Bieži nekrāsojos vispār, bet aptuveni tik pat bieži uzlieku tikai tušu. Pamatīgāk mēdzu krāsoties tikai uz ballītēm un tā, bet ne jau ikdienā.


+++

tā kā par mani rakstīts! :D
31.08.2014 22:25 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Kārtējās divas galējības - neglītenes bez kosmētikas un pārmālējušās fifas :D
Njā...cosmo...! :D
Es starp pāršpaktelētajām! :D
Bez kosmētikas nu TIK neglīta, TIK neglīta, ka nevienam un nekur nerādos - vīrietim tikai paranžā parādos :D
31.08.2014 22:46 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Zinu! Es zinu, ko nozīmē traģiskas pumpas! Pubertātes vecumā arī man trakoja hormoni. Un pamatīgi tas izpaudās. Tad internets nebija un es nevarēju teikt citām, ka jūs neesat tam gājušas cauri! Daudzas ir!
31.08.2014 22:47 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
RedColour, pubertātes periodā lielākajai daļai metas pumpas, tas nav nekas īpašs :D
31.08.2014 22:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits