Pa pliko!

 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Tātad, iedvesmojos no skropstu tušas tēmas, kurā meitene jautāja, kura labāka. Uzreiz iešāvās prātā jautājums - cik no jums, uz ielas iziet pilnīgi nekrāsojušās?

Par sevi - ar kosmētiku jūtos neērti(negribu lielīties, bet man noveicies - tāpat izskatos labi,hiha), tamdēļ vienīgais ko lietoju, ir higiēniskā lūpukrāsa. Protams, ja mani nokrāsotu, būtu bomba! :D Aiziešu kādreiz pie profesionāla cilvēka, lai mani prikola pēc samālē, jo tā kā nekad neesmu krāsojusies, tad nemaz nemāku. Un nemaz nekaunos no tā! :D
31.08.2014 15:25 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Adatiņai adatīgs sakāmais. :)
31.08.2014 19:05 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man sevis sakopšana neasociējas ar biezo kosmētikas kārtu uz sejas :D
31.08.2014 19:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja cilveeks nav skaists-nebuus skaists arii ar kosmeetiku!Skaists vai nu ir,vai nav...
31.08.2014 19:10 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ja cilveeks nav skaists-nebuus skaists arii ar kosmeetiku!Skaists vai nu ir,vai nav..

+++
Mana mamma saka to pashu...
31.08.2014 19:13 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Es nezinu no kurienes ir radušies tie uzskati, ka kosmētika smacē ādu vai izraisa grumbas. Zinātniskos pētījumus studijā!

Smieklīgi liekas, ka cosmo viss tiek uztverts tik personīgi. Ja jūs esat skaistas bez kosmētikas, lūdzu, lepni ejat ielās ar augsti paceltu galvu. Tomēr te atkal sākas ņemšanās par "kilogramiem špakteļa" un pārējo.
31.08.2014 19:14 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
es varu arí nekrásoties, man tas netraucé. :)
31.08.2014 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ja cilveeks nav skaists-nebuus skaists arii ar kosmeetiku!Skaists vai nu ir,vai nav...
Nu nenen, nepiekritiishu. Pati, kaa jau teicu, esmu no taa gaishaa tipa, kaut vai paaris lapas atpakalj ar neuzkraasojushos Kirstenu Danstu, esmu vinjai diezgan liidziiga ar taadu pashu cuukgjiimiiti :D Nu nekaada skaistule. Toties dazhreiz, kad sanaak iipashi smuki uzkraasoties, tad paskatoties spogulii pashai sanaak pateikt - nu wow, bomba :D
31.08.2014 19:25 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es nezinu no kurienes ir radušies tie uzskati, ka kosmētika smacē ādu vai izraisa grumbas. Zinātniskos pētījumus studijā!

Smieklīgi liekas, ka cosmo viss tiek uztverts tik personīgi. Ja jūs esat skaistas bez kosmētikas, lūdzu, lepni ejat ielās ar augsti paceltu galvu. Tomēr te atkal sākas ņemšanās par "kilogramiem špakteļa" un pārējo.

Piekriitu. Sasmeejos par to attieksmi, kas dazhaam ir ''Es esmu tik skaista, taapeec man nevajag nekaadu kosmeetiku, bet nu jaa, es jau saprotu, ka ir meitenes, kuraam to vajag...'', diemzheel, taas, kuras taa domaa, dziivee visbiezhaak arii ir peleekas peles.

Par taam pumpaam, man daudz labaak patiik redzeet, ka meitene ir prasmiigi visu nosleepusi, nevis staigaa ar spilgti sarkanaam pumpaam un izsitumiem, tiesa, daudzas to nemaak, tam piekriitu. Kad man pusaudzhu gados bija probleemas, ilgi studeeju, ko un kaa labaak ziekjeet uz sejas un tad tik pat ilgi treneejos pie spogulja, ljoti kritiski veerteejot savu izskatu. Saakumaa sanaaca shausmas, bet ar laiku iemaniijos, un neviens vairs nevareeja pateikt, ka man ir problemaatiska seja.

Paldies dievam, tiku galaa ar to probleemu un tagad ikdienaa iztieku vien ar tushu, acu ziimuli un maigu luupu kraasu, kad ir veeleeshanaas kaartiigaak uzkraasoties, kontuureeju seju ar bronzeri, izgaismotaaju un vaigu saartumu. Pa retam izmantoju korektoru.

Un, Cataleya, ja nezinaaji, ir taadas aadas probleemas, kuras nevar tik aatri atrisinaat. Goda vaards, noveelu shiim gudriiteem pashaam to piedziivot, tad arii mainiisies domas.
31.08.2014 19:27 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Es lieku treknu + smog ieliktajai bilditei . Vel labak , laikam pateikt nevar.
31.08.2014 19:39 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
Ja cilveeks nav skaists-nebuus skaists arii ar kosmeetiku!Skaists vai nu ir,vai nav...

Par to var daudz un dikti diskutēt. Katrā var atrast ko skaistu. Ar meikapu var panākt daudz, ja vien māk to darīt.

31.08.2014 19:41 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
varu mierígi iziet arí bez kosmétikas, bet pársvará tomér uzkrásoju skropstas, citreiz uzlieku bb krému....
31.08.2014 19:42 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
Vai nav jauki, ka cilvēks ar problemātisku seju kaut reizi var justies skaists? Lai arī tas ir uz vienu fotosesiju, vai vienu vakaru..
Mani vienmēr iedvesmo tas, kā cilvēki uz sevi paskatās spogulī, kad vizāžists ir padarījis savu darbu. Ja vien mēs katra ar tādu skatienu varētu skatīties uz sevi ikdienā bez meikapa.. ehh.. :D
31.08.2014 19:46 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Bonecutie, nedomāju, ka runa ir tīri par simpātiskumu, bet par normālu sejas ādu. Ne jau uzzieķēsies un uzreiz būs pirmā cikita pilsētā! Ja nav pamats, tad var krāsoties, cik grib, bet par ūber skaistuli nekļūs!
Es kosmētiku nelietoju, jo izskatos labi un man vispār kosmētika netīk. Bonecutie, man par to tagad jākaunas? Jākaunas Tev, par Tavu pretīgo, pēdējo teikumu. Bet nu, vairākkārt ir apstiprinajies, ka viss nāk atpakaļ. :) Tamdēļ, lai Tev jauka dzīve! :)
31.08.2014 19:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Par taam pumpaam, man daudz labaak patiik redzeet, ka meitene ir prasmiigi visu nosleepusi, nevis staigaa ar spilgti sarkanaam pumpaam un izsitumiem, tiesa, daudzas to nemaak, tam piekriitu. Ka

Vai labaak tomeer nebuutu izaarsreet sevi...Es te vispaar nekomenteetu,ja nebuutu izgaajusi cauri dazaadiem dziives posmiem...
Taa seja ,ar pareizi uzliktu dekoratiivo kosmeetiku,neizskataas slikti...bet mees tacu nevaram staigaat ar kosmeetiku 24/7.Vai labaak nebuutu izaarsteet probleemu ,un tomeer mazaak likt dekoratiivo kosmeetiku?
Demoiselle-piekriitu tev -cilveeks izskataas simpaatiskaaks noteikti ar parezi uzliktu, meerenu kosmeetiku,bet vaards skaists ir taads loti "speeciigs" vaards!
31.08.2014 19:55 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Gadās gan tā, gan tā. Vasarā lielākoties sanāca nekrāsoties.
Uz universitāti vai darbu gan vienmēr dodos uzkrāsojusies.
31.08.2014 20:05 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
RedColour, ko tu tik shausmiigi sacepies? Peedeejais teikums nebija veltiits tev, neredzeeju, ka ieprieksh buutu taa izteikusies. Nav ko diskuteet par lietaam, par kuraam neko nezini. Ir arii taadas aadas probleemas (geeni, piemeeram), kuras vispaar nevar atrisinaat. Nu tad ko, cilveekam visu muuzhu staigaat parandzhaa?

Emmanuelle, atkaartoshu veelreiz, ir lietas, kuras nevar izaarsteet dazhu dienu laikaa vienkaarshi padzerot zaales. Man, piemeeram, tie bija vairaaki gadi, jo saakumaa nemaz iisti nevareeja noteikt iemeslu.
31.08.2014 20:16 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Reti krāsojos. Parasti tušas sakalst.
31.08.2014 20:19 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Bonecutie, "paldies", bet es jau pusaudzes gados izgaju cauri posmam, kad ada bija vienkarsi briesmiga, kaut ari pati adas tekstura man ir izcila, pumpas metas tik un ta. Loti labi zinu, cik tas ir sapigi.
Jamaina dzivesveids, kopsanas paradumi , ediens.. viss nak ar laiku. Un ne, neatceros, ka butu stipri malejusi seju. Bet Latvija , skiet, galvenais ir , ka tik uziest kaut ko pa virsu. Un visbiezak Maybelline no Drogam..
31.08.2014 20:26 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Ikdienā lietoju skropstu tušu, reizēm acu ēnas, lūpu spīdumu, un vienmēr ir ietonētas uzacis, tā kā to daru pie meistarītes, tad tas neaizņem ikdienā manu laiku :D Un ja uz sejas ir kaut kas uzmeties, tad vienmēr lietoju pūderi. Bet tā tik pat labi varētu iet arī bez kosmētikas, tas man grūtības nesagādā, jūtos pietiekoši komfortabli arī bez kosmeetikas.
31.08.2014 20:37 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Bet Latvija , skiet, galvenais ir , ka tik uziest kaut ko pa virsu. Un visbiezak Maybelline no Drogam..


Jā, jā, zinām, ka Latvijā visas ir briesmīgas un tā tālāk. Nekad jau neko labu par Latvijas sievietēm neesi pateikusi. Brīnumaini, ka briesmīgajā Latvijā, kur visas tik bezgaumīgas un briesmīgas, tu tāda perfekta skaistule radies.
Un kas tik šausmīgs ir Maybelline no Drogām? Ko darīt, ja, iedomājies, ne visas Latvijā var atļauties čaneļus, Diorus šmiorus un citu dārgo kosmētiku. Un ko darīt, ja nevar atļauties, bet gribas tonālo? Ko darīt tajos, piemēram, 17 gados, ja vecāki nevar nosviest uz galda tūkstoti kosmētikai? Nelietot vispār? Tad atkal nav labi - šausmīgi, ka atļaujas iziet uz ielas bez kosmētikas. Un šausmīgi, ja iziet ar tonālo no Drogām.
Izskatās, ka dažām spicajām princesēm tāpat nekad nebūs labi un vienmēr būs par ko uzknābt citām.
31.08.2014 20:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!