Pa pliko!

 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Tātad, iedvesmojos no skropstu tušas tēmas, kurā meitene jautāja, kura labāka. Uzreiz iešāvās prātā jautājums - cik no jums, uz ielas iziet pilnīgi nekrāsojušās?

Par sevi - ar kosmētiku jūtos neērti(negribu lielīties, bet man noveicies - tāpat izskatos labi,hiha), tamdēļ vienīgais ko lietoju, ir higiēniskā lūpukrāsa. Protams, ja mani nokrāsotu, būtu bomba! :D Aiziešu kādreiz pie profesionāla cilvēka, lai mani prikola pēc samālē, jo tā kā nekad neesmu krāsojusies, tad nemaz nemāku. Un nemaz nekaunos no tā! :D
31.08.2014 15:25 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Beibe, ak, Tu, ar fotošopu var uztaisīt daudz kriminalāku skatu. Lai nu par ko, bet par mūsdienu ekstra tehnoloģijām netaisos cepties.
31.08.2014 17:58 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Persephon, es nesaprotu,tu izspriedi no kesmetikas jaunumu diskusijas par to cik daudz kura krasojas?
Tavs komentars teiksu bij riebigs. Ja meitene negrib krasoties,tas ir vinas lemums. Smiet,ka labak butu uzlikusi kko, hmmm. Es ta domaju kkur pec pamatskolas,kad pati maksloju sevi ar tonalajiem,enam utt. Bija meitenes klase, kuras ta vien gribejas uzkrasot.

Tgd gadiem ejot esmu sapratusi, ka less is more. Censos izcelt dabiskumu. Skropstas, uzacis tumsas, krasosana atkrit. Tonali tgd liekas par smagu sejai. Lieku madaras sun flower ( pec 2 gadu stavesanas skapi ).
Vairak lieku uz visadam maskam,maliem utt.
31.08.2014 17:59 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Ikdienā izmantoju tikai acu zīmuli..pa retam skropstu tušu un vēl retāk kādus tonējošos krēmus..sapirkti ir, tādi labāki..bet izmantoju tiešām reti. No rīta acu zīmulis un var doties tautā.
31.08.2014 18:02 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tapat par slavenibam. Nu neliekas man vinas tik sokejosas bez make up.
Es tacu zinu,ka tas melnas garas skropstas nav istas, lupas uzkrasotas Un vel visadi sminki. Protams,Ka to visu nonemot, izskatas citadak, bet ne drausmigi sokejosi.


Ja es butu gaisas tips ( skropstas,uzacis balas ) , tad ar krasotu to visu. Bet Ja viss ir kartiba ar uzacim,skropstam, tad neredzu nepieciesamibu katru dienu tos ar tusu,enam mocit. It ipasi,Ja lidz veikalam jatiek.

The best makeup is joy. :)
31.08.2014 18:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nu neliekas man vinas tik sokejosas bez make up.
Normaali cilveeki ,ar savu normaalo ikdienas dziivi,arii geerbjaas pavisam ikdieniski ,eerti!
Manaa pusee noteikti liktos diivaini,ja ieraudziitu kaadu loti uzkraasojusos cilveeku ielaas-tas buutu loti neparasti.
31.08.2014 18:08 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Man vienīgais, kas nepatīk- dažas ikdienā ir tiešām vienkāršas, parastas, bez kosmētikas, bet uz ballītēm te pēkšņi tāds WOW!
Man taa ir,ties gan gada tumsajos meenesos,jo vasaraa/pavasara beigas un rudens sakuma,es praktiski nekrasojos,arii uz balliiteem. Bet,kad ir auksts,tad ikdiena ir minimals make-up,bet uz balliiteem gan saposhos krietni vairaak.
31.08.2014 18:10 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Izeju arī bez kosmētikas, protams, uz darbu diezgan bieži un tā, bet man bez zīmuļa un skropstu tušas(skropas man ir ļoti gaišas) ir neizteiksmīgas acis, vismaz tā man šķiet. Vienīgais ko arī krāsoju ir acis, skropstu tuša un zīmulis.
31.08.2014 18:13 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Mi amor, nē, nav tā, ka es gribu uzkrāsot tās meitenes, kuras nekrāsojas .. man ir vienalga līdz mirklim, kad sāk teikt - es jau nekrāsojos, ko jūs tur ņematies ar to kosmētiku uuuun tā tālāk - tad es pie sevis padomāju, ka zini, labāk būtu kaut bišķiņ uzkrāsojusies un izcēlusi glīto, nevis citām krāsošanos pārmetusi :D
31.08.2014 18:26 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Persephon, Tu tik bieži pie sevis tā nodomā? olallaaa.
31.08.2014 18:33 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
RedColour, domāju, ka ļoti labi saprati, ko ar to vēlējos pateikt
31.08.2014 18:38 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Sapratu. Vnk, man nekad nav bijusi saskarsme ar tāda veida sievieti, kura tā teiktu - es nekrāsojos, jums arī tas nav jādara.
31.08.2014 18:44 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Lietoju kosmetiku gandriz kadru dienu, jo patik. Tonalais, laineris un skopstu tuša, citreiz ari lupu balzams. Pa majam gan lauju adai atpusties.
31.08.2014 18:48 |
 
Reitings 5
Reģ: 27.08.2014
Ikdienā lietoju tikai skropstu tušu un uzacu zīmuli.
31.08.2014 18:49 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Man principa ir vienalga, ka kura krasojas, bet par Rigas meitenem runajot, nesaprotu vienu: kapec tiek likts spaktelis uz pabriesmigas, pumpainas adas?! Tiik daudz meitenu esmu redzejusi ar so problemu un vienmer nobrinos. Pie ta, nav jau tas pumpas profesionali aizspakteletas, bet ta kjep ljep- tiesi tik daudz, lai redz , ka kaut kas uzkleksets. Vai tad vispirms nevajadzetu meginat adu saarstet, pirms kairinat ar acimredzamu tonalo? Zinu, ka adas problemas medz but loti sapiga lieta, bet kadel teret naudu spaktelim, ja nerisina pamatproblemu?
31.08.2014 18:52 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
varu uz veikalu aizskriet bez kosmētikas,ja ādai ir "labās dienas". :D Bet vispār pēdējā laikā cenšos maksimāli maz krāsoties. Prieks,ka vismaz savam vīrietim patīku bez kosmētikas :D
31.08.2014 18:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cataleya+++Tur jau taa lieta,ka uz to momentu ir "ok" varbuut pat,jo liekas taa probleema ir "nomaskeeta",bet taa aada nekad netiek izaarsteeta,jo visu laiku tiek kairinaata,neelpo utt
31.08.2014 18:58 |
 
Reitings 182
Reģ: 09.06.2014
kapec tiek likts spaktelis uz pabriesmigas, pumpainas adas?! Tiik daudz meitenu esmu redzejusi ar so problemu un vienmer nobrinos. Pie ta, nav jau tas pumpas profesionali aizspakteletas, bet ta kjep ljep- tiesi tik daudz, lai redz , ka kaut kas uzkleksets.


Nevaru nepiekrist. Vispirms vajag saārstēt savu ādu un briesmīgi pumpaino purneli, nevis noslēpt to visu ar kilogramu tonālā, pa virsu pūderi, bronzeri un tad vakarā ar nazi jāmizo tas viss nost no sejas.
Palasot - liekas, ka daža laba te tik aizskarta ir, ka viņai jāzieķē kilograms uz savas sejas, kamēr tik daudz sieviešu izvēlas nelikt neko.
Es personīgi, lielākoties uz ielām redzu sievietes,kas nemāk krāsoties, nevis sievietes, kas to prastu. Tik mazs procents no sievietēm to vispār prot, bet reizēm rodas iespaids,ka lieto kosmētiku tikai tāpēc,lai kaut ko lietotu, nevis tāpēc, ka tas būtu nepieciešams.
Bet te ir tik daudz lecīgu tīnīšu, kam pagaidām smadzeņu vietā sakaltis tonālais. Kad nāks vecums un tie jaunībā pārlieku zieķētie purneļi sāks noklāties vienās grumbās - tad noskatīsies uz kaimiņu Dosju, kas dzīvē neko nebūs gāzusi uz savas sejas, un tecinās siekalu. Mēģinot ielocīt savas krunkas pareizajās vietās.
31.08.2014 19:01 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man no dabas ir tumšas uzacis un skropstas, ko tur vēl krāsot un audzēt klāt? :D Es arī labāk par tīru seju,bez pumpām, bez biezas tonālā krēma kārtas.
Man, piemēram, tādi vaigi sārtumi, acu ēnas nemaz nav. Vai nu es lietoju BB krēmu, skropstu tušu un acu zīmuli, vai neko.
31.08.2014 19:03 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
Varu tikai piekrist Persephon par to, ka dabīgi skaistas meitenes ielās var manīt reti. Man nav nekas pretī pret dabīgo skatu, bet es novērtēju, kad redzu - meitene centusies izskatīties savā labākajā elementā. Ne jau vienmēr kosmētika noslēpj skaistumu, tā var arī tik skaisti visu izcelt. Šajā ziņā manas domas sakrīt ar Coco :)



Pati lietoju kosmētiku praktiski katru dienu. Ja esmu mājās, vai eju uz veikalu, tad nekrāsojos. Ikdienā esmu pilnā kaujas bruņojumā. :D Citreiz vairāk, citreiz mazāk - atkarībā no tā, cik daudz laika varu tam veltīt. Bet, katrā ziņā, tā ir mana nodarbošanās, mans hobijs, un es izbaudu katru sekundi krāsojoties/krāsojot.

Minimālais ikdienā - konsīleris, pūderis, vaigu sārtums, bronzeris, uzacu ēnas, ēnas, skropstu tuša, lūpu balzāms.
Citreiz varu visu dienu nostaigāt ar tonālo, pieliekamajām skropstām, citreiz ar košu lūpukrāsu.
Un nekad nenoliegšu, ka ar meikapu jūtos labāk kā bez. Neesmu dabīga skaistule, bet gēni apveltījuši ar lielisku ādu, tāpēc arī tonālo neizmantoju katru dienu.
31.08.2014 19:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Reizeem dzirdam-nav naudinas ,par ko nopirkt labu eedienu...bet ir naudina smarzaam ,kosmeetikai!
Tas ,kaa mees izsaktamies, ir loti saistiits ar muusu dziives veidu-eesanu,uztureesanos svaigaa gaisaa ,stress uttJa saved sevi kaartiibaa ,tad 20+gados, katrai vajadzeetu izskatiities veseliigi noteikti!
31.08.2014 19:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits