Vai tiek zaudēts trūcīgo statuss??

 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
Man ir būtisks jautājums - vai saņemot vienreizējo bērna piedzimšanas pabalstu 421,17 euro + ikmēneša kopšanas pabalstu 171 euro mēnesī tiek zaudēts trūcīgo statuss? Trūcīgā statusa esamībai vidējie ienākumi katram ģimenes loceklim mēnesī pēdējo triju mēnešu laikā nedrīkst pārsniegt 128,06 euro http://likumi.lv/doc.php?id=207462. Gimenē patreiz ir viens pieaugušais un 16 gv bērns + iespējamais zīdainis. Ienākumi ir tikai alimenti 140 euro mēn + iespējamā zīdaiņa pabalsts 171 euro mēnesī (ja nekļūdos) .
30.08.2014 16:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es neteikšu to ar ļaunu prātu, bet man Kika atgādina šī stāsta autori http://www.mammamuntetiem.lv/articles/28868/bernu-biezak-lieku-gulet-lai-pa-maju-nestaiga-izsalcis-ta-ir-musu-valsts-skarbs-dzives-stasts/
Ok, saprotu, tagad ir labi pelnošs vīrietis, bet ja viņš aizies/zaudēs darbu/tml., tad tiešām būs kā stāstā - strādāt negrib/nevar, par bērnu būs jārūpējas valstij, veselību jālabo valstij utt.
30.08.2014 22:18 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
Ja tu esi tik nabadziiga un tik slima, prieksh kam tu grasies ienjemt beernu? Tev tas neliekaas paaraak egoistiski attieciibaa pret nedzimusho beerninju?
Tas bērnam nekaitēs un patreiz norit ārstēšanās process. Diemžēl gadi neļauj atlikt bērniņu, iespējams tikai no viņa pavisam atteikties. Tā ir tāda kā pēdējās iespējas izmantošana lai radītu vēl vienu dzīvībiņu :) Un status patiešām tikai tik lielā mērā saistīts ar naudu cik tas skar ārstēšanos, ja nebūtu vajadzīga tā (un tā ir tik dārga, ka LV to var atļauties retais) tad statuss vajadzīgs nebūtu.
30.08.2014 22:19 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
Principā visu kas interesēja uzzinājusi esmu, protams, ka sīkāk jānoskaidro Soc. iestādē un to arī darīšu. Paldies tiem, kas atbildēja ''pa tēmu'' :)
30.08.2014 22:23 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Jebkura slimība novājina organismu, secīgi - tieši ietekmē grūtniecību, bērniņu. Padomā labāk par to. Un jā, padomā par esošā bērna studiju maksu.
30.08.2014 22:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 16.07.2014
Tu droši vien domā to bērnu naudu, kas kādreiz bija 8 Ls vai kaut kā tā? Jā, to gan skaita kā ienākumus, bet tas nav bērna kopšanas pabalsts (zīdainītim), kuru neiekļauj aprēķinos. Es nezinu vai tu saņem kādu reālu materiālu palīdzību no pašvaldības, bet trūcīgā statuss tev saglabāsies. Nezinu pat ko lai iesaka, tiešām.. katrā ziņā novēlu pozitīvu bērniņa gaidīšanas laiku (kad tāds pienāks) un labu veselību, tad jau viss cits pieskaņosies:)
30.08.2014 22:27 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
riebjas tádi cilvéki - dzívo kopá ar vírieti, kursh labi pelna, nodroshináta dzíve utt, bet cínás par páris centiem no valsts un par páris atvieglojumiem. un tápéc, man (já, skam pretígi) vienmér ir prieks, ka tádiem cilvekiem beigás viss sanák slikták, neká bija iespéjams - jáatmaksá valstij visi pabalsti (já citás valstís var tá gadíties), vai autores gadíjumá -piem, lai ká censtos pie bérna var arí netikt....

es dzívoju péc principa - ja zodz, tad arí tevi apzags, ja ne naudu - citádi samaksási...
31.08.2014 00:49 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
riebjas tádi cilvéki - dzívo kopá ar vírieti, kursh labi pelna, nodroshináta dzíve utt, bet cínás par páris centiem no valsts un par páris atvieglojumiem. un tápéc, man (já, skam pretígi) vienmér ir prieks, ka tádiem cilvekiem beigás viss sanák slikták, neká bija iespéjams - jáatmaksá valstij visi pabalsti (já citás valstís var tá gadíties), vai autores gadíjumá -piem, lai ká censtos pie bérna var arí netikt....
Iesaku nemuldēt stulbības, ja pilnībā neesi lietas kursā. Tādas kā tu laikam nosprāgst neārstējušās, jo diez vai Tu pelni tik daudz , lai šeit LV varētu atļauties tik dārgu ārststēšanos. Izmantot valsts dotos atvieglojumus kad tie tiešām vajadzīgi nav nekas slikts un nosodāms. Gribēt bērnu ja tas ir iespējams arī ir apsveicami, jo ne katra no tādām blondīnēm kā Tu neesot bagātam vecim pie sāniem to vispār grib. Mazāk gvelz dumjības. Laikam jau nauda ir primārais vairumam no šī raksta komentētājām, doma par naudu aizēno spēju saprast raksta jēgu un uzrakstītā saturu :D
31.08.2014 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits