Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Feminisms

 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tāpat kā daudzas sievietes manā vecumā, es jau ļoti agri iesaistījos jaunizveidotajās sieviešu kustībās. Es ievēroju, ka radikālās feministes atšķiras no citām feministēm, un, ka viņas nepārstāv sievietes vispār. Viņas ienīst vīriešus un par katru cenu uzspiež savu gribu, neatkarīgi no tā, ko vīrieši un sievietes vēlas darīt savā personiskajā dzīvē un darba lietās.


Es, būdama vīlusies, drīz nācu pie atziņas, ka, sieviešu kustība nekad nav nozīmējusi lielākā sieviešu vairākuma kustību. Tas bija karojošo marksistiko sieviešu mēģinājums sagrābt varu. Viņas vienkārši pārcēla marksistiskās doktrīnas pamatformulu - kapitālisms ir ienaidnieks, nomainot vārdu "kapitālisms" ar "patriarhāts". Citiem vārdiem - visi vīrieši ir ienaidnieki. Tam sekoja formula "visas sievietes ir cietušas no vīriešu vardarbības". Uz šī pamata konstruētā koncepta "vardarbība ģimenē" iemiesojums likumdošanā ir pamatīgi piepildījis viņu lielos naudas koferus.



Mike Buchanan ir ļoti drosmīgs vīrs. Es pazīstu daudzus, kas ir mēģinājuši pievērst sabiedrības uzmanību radikālo feministu kustību nodarītajam postam. Daudzi ir zaudējuši darbu un nevienam no viņiem nav bijusi iespēja atrast izdevējus savām grāmatām. Cilvēki ir izmesti no savām mājām, nepatiesi apsūdzēti par vardarbību ģimenē un daži pat par savu bērnu seksuālo izmantošanu.



Radikālas feministes Rietumu sabiedrībā sistemātiski uzbrūk cilvēku likumīgajām interesēm, to rāda un skaidro šī grāmata.



Ir sākusies cīņa pret šīm nelietībām, lai gan vēl ir ejams tāls ceļš, lai tās apturētu. Feministes var sagaidīt jaunu pretsparu ne tikai no vīriešiem vien. Ar katru gadu aizvien vairāk sieviešu apzinās postu, ko nodara vīriešu un ģimenes nīdējas feministes gan visai sabiedrībai, gan pašām sievietēm. Aizvien vairāk sieviešu rod drosmi atklāti kritizēt feministes. Tas nepārsteidz, ņemot vērā to, ka lielākā daļa sieviešu nepieņem feministu politisko ideoloģiju.



Bet cik daudz posta vēl nodarīs radikālās feministes, līdz kamēr plašā sabiedrībā viņas tiks atpazītas kā ļaundares?



Erin Pizzey,

vardarbībā cietušo sieviešu patversmju iedibinātāja Lielbritānijā, pazīstama rakstniece. Erinpizzey.com

Jsu attieksme pret virsrakstā minēto parādību? Un vai piekrītat citātā teiktajam?
29.08.2014 23:25 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Atbildes lasīšu rīt.
29.08.2014 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
esi sveicināts atpakaļ, palagu rakstītāj!
29.08.2014 23:29 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
esi sveicināts atpakaļ, palagu rakstītāj!

Copy+paste no Dienas grāmatu apskata. Nebija grūti.
29.08.2014 23:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tu jau tagad musini uz "ņečital, no mnenije imeju" :D
29.08.2014 23:35 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Tāpat kā daudzas sievietes manā vecumā, es jau ļoti agri iesaistījos jaunizveidotajās sieviešu kustībās. Es ievēroju, ka radikālās feministes atšķiras no citām feministēm, un, ka viņas nepārstāv sievietes vispār. Viņas ienīst vīriešus un par katru cenu uzspiež savu gribu, neatkarīgi no tā, ko vīrieši un sievietes vēlas darīt savā personiskajā dzīvē un darba lietās.


tad sauc to par radikālo feminismu nevis tagad divas lietas zem viena nosaukuma liec.

es personīgi daudz piekrītu šim , ko teikusi Chimamanda Ngozi Adichie
We teach girls to shrink themselves
To make themselves smaller
We say to girls,
"You can have ambition
But not too much
You should aim to be successful
But not too successful
Otherwise you will threaten the man."
Because I am female
I am expected to aspire to marriage
I am expected to make my life choices
Always keeping in mind that
Marriage is the most important
Now marriage can be a source of
Joy and love and mutual support
But why do we teach girls to aspire to marriage
And we don't teach boys the same?
We raise girls to see each other as competitors
Not for jobs or for accomplishments
Which I think can be a good thing
But for the attention of men
We teach girls that they cannot be sexual beings
In the way that boys are
Feminist: the person who believes in the social
Political, and economic equality of the sexes
29.08.2014 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Feminisms pēc definīcijas ir abu dzimumu vienlīdzības atbalstīšana. Šito herņu pat komentēt nav jēgas, slimas fanātiķes murgi, punkts. Es esmu feministe, neuzskatu, ka sieviešu dzimumam būtu jābūt ar vienādības zīmi kā apvainojumam un uzskatu, ka vīrieši ir tik pat pelnījuši cieņu kā daudzas sievietes. Sievietes var ģērbties vīriešu biksēs, bet vīrieši svārkos ir atpalikuši idioti. Seksisms, naids un sviests.
29.08.2014 23:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012




Skotiem pasakat šito...:D
29.08.2014 23:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Feminisms pēc definīcijas ir abu dzimumu vienlīdzības atbalstīšana.


Pareizi. "Visi vīrieši ir cūkas!" NAV feminisms.

Pie tam, gribētu atgādināt, ka dzimumu vienlīdzība nav tas pats, kas dzimumu vienādība.
29.08.2014 23:56 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Jā, nedod dievs kādam pateiksi, ka esi feministe, it īpaši onlainā - tevi apņirgās un nosauks par resnu lezbi labākajā gadījumā. Tās prātā jukušās nav feiministes, lai kā arī viņas savu kustību sauktu, jo, kā jau meitenes te minēja, feministi iestājas par dzimumu vienlīdzību.

Šim autoram un līdzīgi "gudrajiem" grāmatu rakstītājiem būtu vienkārši spītīgi jāsauc viņas citā vārdā, kas angliski būtu misandrist, citādi pat šie "taisnības cīnītāji" netīši (a varbūt tīši!) kurina naidu dzimumu starpā.
30.08.2014 00:28 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Mani kaut kā nekrata feministu huiņa. Vienīgais, kas mani izsit no līdzsvara ir kvalitatīva seksa trūkums.
30.08.2014 00:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es tomēr nevaru iestāties par feminismu, jo tā lai gan ir vienlīdzīga attieksme pret abiem dzimumiem, tomēr uzskatu ka ir darbi kas vairāk ir piemēroti vīriešiem un tādi kas vairāk priekš sievietēm.
30.08.2014 00:34 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Es nesaprotu kā sieviete var nebūt feministe. Jūs neinteresē tiesības iet vēlēt? Jeb vienlīdzīga alga par darbu? Feminisms iestājas par sieviešu vienlīdzību ar vīriešiem, neskatoties uz to cik tievas, resnas, gudras vai nenormālas viņas ir, tikai radikālās "feministes" ir sagrozījušas uztveri par šo jēdzienu.
30.08.2014 00:46 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Pie tam, gribētu atgādināt, ka dzimumu vienlīdzība nav tas pats, kas dzimumu vienādība.
30.08.2014 00:47 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
helloandbye Tev kāds liedzis kādas tiesības? Viss graujošāk feminisms ielaužās ģimenēs. Tas ir par to, kurš ģimenē noteicējs un viennozīmīgi sievietei visas tiesības uz bērnu, alimentiem, vīrieša mantu. Tiesības uz lemt kas, cik un par ko drāzīsies. Vīrietim tikai atbildība un saistības. Nekādu tiesību.
30.08.2014 01:11 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Par vienu lietu gan esmu aizdomajusies. Nesaprotu kapec sievietes P.savas draudzenes noliek pedeja plana kad paradas virietis. Kad virietis nodara pari , vaino pasu sievieti notikusaja utml lietas. Visa ta skriesana pakal viriesiem...Tas nav pareizi. Sievietem ir jaatbalsta vienai otru jo mes tacu lieliski zinam,ka ir but par sievieti. But par mati,sievu,seksa simbolu utj . Viriesi tomer ir tikai kosmiskie puteklisi... :) Tacu laikam mes pasas esam pazaudejusas musdienu atraja laikmeta to savu butibu...
30.08.2014 01:21 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
armand, man likās, ka tevi nekrata feministu huiņa. ;)

Tev kāds liedzis kādas tiesības?

Tipa sievietei, kurai nav nekas liegts, nav nekāda iemesla būt feministei? Par daudzu Āzijas, Āfrikas un citu valstu sievietēm nav jācīnās?

Jā, ģimenes izveidošanas un izjukšanas procesos ir daudz nevienlīdzības un normāliem cilvēkiem tas dalec, bet nav gluži tā, ka vīrietim nav nekādu tiesību. Sāc domāt kā pieaugušais un nespēlē un netaisi nevajadzīgu drāmu, ok?

Tiesības uz lemt kas, cik un par ko drāzīsies.


Ko tas vispār nozīmē?
30.08.2014 01:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jaa, esmu feministe, bet ne no radikaalajaam. Nesaskatu visur sazveerestiibas pret sievieteem un man viirieshi patiik. Mana pamatdoma ir taa, ka es varu atljauties dariit visu to pashu ko viirietis un ja kaads meegina man pateikt ka sievietes luuk taa nedara, tad es paraadu videejo pirkstu.
Noteikti esmu pret to, ka sievietei ir jaastraadaa vairaak kaa viirietim. Ja es maksaaju pusi, tad maajaas izdariishu arii tikai un vieniigi pusi. Un man vienalga, ka puteklju suukshana, eest gatavoshana skaitoties sievieshu darbs. Ja viirietis savu dalju nepildiis, es nepildiishu saveejo. Ja viirietis grib, lai visi maajas pienaakumi ir uz maniim, tad taa kaa es neesmu bezmaksas kalpone, tad no vinja gaidu, lai maksaa par visu (jaa, uzstaadu sev augstu cenu, bet par pliku veedertiesu un pliku iiri srubeet un smoreet negrasos, jo taadaa gadiijumaa man ir izdeviigaak straadaat un pelniit algu). Neuzskatu, ka attieciibaas man buutu jaapiekaapjaas tikai taapeec, ka esmu sieviete. 50:50 piekaapshanaas un kompromisi.
Kanaadaa sievieteem ir nodroshiinaata liidztiesiiba gandriiz visur. Sievietes pljauj zaali, viirieshi speeleejaas ar beerniem speelju laukaa un dziive rit uz priekshu. Esmu laimiiga par sho lietu kaartiibu. Ne ir sabiedriibas spiediens neesaat papeezjus un buut ljoti sieviskjiigai, ne kaads te raada ar pirkstu deelj ne tik sieviskjiigiem hobijiem.
Katraa zinjaa es esmu pashpuika un vienmeer taada esmu bijusi. Ja man buutu jaadziivo kaa sievietei 100 gadus atpakalj, tad vai nu buutu ielaidusi sev lodi pieree jebhsu saaktu geerbties viiriesha draanaas un sevi deeveetu par Kristapu.
30.08.2014 01:51 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
armand, tas, ka man nekādas tiesības nav liegtas, nenozīmē, ka visām sievietēm tā ir. Var minēt simtiem piemēru no svešām kultūrām, bet pietiek apskatīties arī uz mūsējo, lai redzētu eksistējošo vienlīdzību. Doma, ka sievietei var patikt sekss ir gandrīz vai absurda - uz pieres uzreiz tiek uzlikts zīmogs "mauka". Nezināmu iemeslu dēļ vīrieši ir tie, kuri nosaka likumus attiecībā uz abortiem un to aizliegumiem. Sievietēm ir iepotētas neracionālas bailes par to, ka viņu dzīves ir bezvērtīgi nodzīvotas, ja vien viņām pie sāniem nav vīrietis un bariņš bērnu. Ir ļoti daudzi virzieni, kuros var turpināt šo sarunu.
30.08.2014 01:55 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Tiesības uz lemt kas, cik un par ko drāzīsies.


Ko tas vispār nozīmē?


Tas nedaudz personīgs aizvainojums. Man viena purnā bāza, ka uz sitiena var nolaist ar ko vien grib, tāpēc man neesot nekādas lemšanas tiesību. Nevarēju nepiekrist.


armand, man likās, ka tevi nekrata feministu huiņa.


Man nav ģimenes. Diemžēl nebūs jo neesmu ģimenes cilvēks un tiešām iekšēji nevienu sievieti necienu.
30.08.2014 01:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tas nedaudz personīgs aizvainojums. Man viena purnā bāza, ka uz sitiena var nolaist ar ko vien grib, tāpēc man neesot nekādas lemšanas tiesību. Nevarēju nepiekrist.

Es atvainojos, bet lai nodarbotos ar seksu, ir jaabuut piekrishanai no abaam puseem, savaadaak taa skaitaas izvaroshana. Sieviete var 500x izlemt, ka grib ar to viirieti paarguleet, bet ja vinjsh vinju negrib, tad nekas nenotiks un tas pats ir apmainiitaas lomaas. Vieniigais, lielaakaa dalja sievieshu meedz buut izveeliigaakas un ar kuru katru negulees, bet daudzi viirieshi it iipashi savos 20 kaut vai seetas mietu panjems priekshaa.
30.08.2014 02:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits