Es nezināju, ka esmu stāvoklī.

 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Tās, kas ir kaut reizi redzējušas šo raidījumu, kādas ir jūsu domas? Cik, jūsuprāt, tas ir reāli, visu grūtniecības laiku nezināt, ka gaidāt bērniņu?
29.08.2014 19:23 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es īsti nezinu, vai es tam ticu. Pati neesmu dzemdējusi, tāpēc grūti spriest. Lielākoties tur ir sievietes ar lieko svaru un neregulārām mēnešreizēm, tā kā varbūt arī...
Manai mammai bija mazs vēders, kad viņa gaidīja mani. Viņa teica, ka tikai pašās grūtniecības beigās nezinātāji esot varējuši pateikt, ka viņa ir stāvoklī. Ja pareizi atceros kaut ko par to tēmu lasījusi, tad tas ir atkarīgs no dzemdes novietojuma.
No otras puses... Es tagad strādāju kopā ar grūtnieci 7.mēneša beigās/8.sākumā un redzu, kā viņa ik pa laikam apklust un sāpēs saviebjas, kad mazais sāk spārdīties. Neizskatās pēc tādas sajūtas, ko varētu sajaukt ar gāzēm. Bet droši vien jau ne visi ir tik aktīvi.
30.08.2014 22:54 |
 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2014
Bērna kustības var nejust, ja tas savādāk iegrozījies. Spērienus nejutīsi, toties mugura sāpēs pamatīgi, jo ķipars ne pa vēderu spārdīsies, bet pa muguru.
30.08.2014 23:06 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es daļēji ticu tam raidījumam, jo tepat LV man viena zināma meitene uzzināja dzemdībās tikai, ka stāvoklī. Līdz tam viņai bija smagas veselības problēmas un novēla uz to visu. ASV medicīna maksā bargas naudas bez apdrošināšanas, tāpēc pie ārsta iet gandrīz tik tad, kad domā, ka mirst,ne dzemdē. Daudzām svara problēmas, daudzām stresi un veselības problēmas, daļa vnk stulbas. Tā kā tas ir iespējams, bet man tam grūti vienalga noticēt un nesaprotu kā acīm redzamas lietas neņem vērā un noveļ uz visu citu tikai ne bērnu.
30.08.2014 23:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits