"draugs" ārzemēs

 
Reitings 8
Reģ: 13.01.2014
Labrīt, meitenes!

Nu jau reiz ir par daudz, sāku domāt, ka sajukšu prātā, ja neuzklausīšu kādus viedokļus un ieteikumus.

Es (23g.) jau 2 gadus strādāju Vācijā, pērnā gada Vecgada svinībās iepazinos ar vietējo vīrieti (27g.), kopā pavadījām Veco gadu, sagaidījām Jauno gadu, vakarus pēc darba pavadījām kafejnīcās un viens pie otra, gājām uz kino, gājām iepirkties, kopā protams aizvadījām arī naktis reizi pa reizei.
Ar "puisi" vienmēr pasākumos ieradāmies kopā, taču nekāda attiecību statusa mums nebija. Arī satiekoties nekad nebija skūpsti vai apskaušanās, tikai vēlāk privātākā gaisotnē. Kad es par kaut kādiem niekiem apvainojos, viņš atvainojās, cik labi vien mācēja. Kad bijām divatā, viņš man ir atzinies mīlestībā, kad viņš domāja, ka esmu jau iemigusi, sauca par savu dzīves sievieti, dzīves mīlestību. Lieki teikt būtu, ka arī es viņu par tādu uzskatīju, pat tagad, tikai domājot par viņu un atceroties visu kas bijis ir tauriņi atkal vēderā. Tā pavadījām 4 skaistus mēnešus, līdz darba apstākļu dēļ viņam bija jāpārceļas uz noteiktu laiku uz Zviedriju. Turpinājām sazvanīties un sarakstīties, plānojām tikšanos, ko līdz man būs brīvs mirklis. Atvaļinājumā aizbraucu, 2 nedēļas dzīvojām kopā, viss bija skaisti. Lai gan arī jaunajā vidē viņš bija atturīgs sabiedrībā. Ģērbjos un izskatos es labi, jākaunās no manis noteikti nebija, varbūt pats ir kautrīgs vai baidās no kaut kā? Nerunājām par attiecībām, taču uzvedāmies tā it kā tādas mums būtu. Divas nedēļas paskrēja nemanot, atvadoties teica ka pēc manis ļoti ilgosies, un atvadījāmies, tagad tā padomājot, tiešām tik ilgi it kā pēdējo reizi tiktos. Atgriezos Vācijā, uzrakstot ka esmu veiksmīgi atbraukusi, atbilde bija pliekans "labi ka viss kārtībā, bučas". Un tā arī bija pēdējā ziņa, kur dominēja kaut kas mīļš. Es rakstīju viņam tāpat kā iepriekš, runājām par viņa dzīvi tur, par manējo šeit, bet nu jau krieti retāk un sarunas bija īsākas. Sarunas 10 gadījumos no 11 uzsāku es. Nu jau 2 mēnešus nav gandrīz nekādas ziņas, ja es kaut ko pajautāju, atbilde ir viens teikums, labākajā gadījumā, parasti gan izlasa un neatbild neko.
Es neko viņam neesmu aizrādijusi par uzvešanos, neesmu uzbāzusies ar to, ka gribu oficiālu attiecību statusu ar viņu, neko tādu neesmu darījusi,kas liktu viņam uzskatīt mani par kautkādu nervozu trako.
Vācija man ļoti patīk, te noteikti palikšu, arī viņš pēc gadiem 2 pārbrauks, par to šaubu nav, viņš ir patriots caurcaurēm un darba līgumā arī tas viss ir atrunāts.
Esam runājuši par parastām, iekdienišķām tēmām, kā arī izrunājušies no sirds, par savām ģimenēm, dzīvi pirms satikāmies, viņš ir interesējies arī par Latviju un izrādījis vēlmi aizbraukt kādreiz ar mani uz turieni. BET nu tas viss ir kaut kur pazudis. Zinu ka varētu izklausīties muļķīgi, horoskopiem un sapņiem neticu, taču sapnī es viņam uzskrēju veikalā, sveicināju, viņš neatsveicināja nemaz, kad prasīju, kā iet, pateica, ka labi, tagad viņam esot nopietnas attiecības, draudzene. Šķiet, ka zemapziņa jau iet sviestā. Es varu protams dzīvot bez viņa, bet viņš man bija īstais, tā kā jutos kad biju ar viņu,vēl nekad agrāk nebiju jutusies.
Ko ar šo es vēlējos noskaidrot? Es nezinu. Vienkārši kādu padomu. Viņam esmu jautājusi, kāpēc viņš man vairs neraksta, neatbild? Uz to viņš protams neatbild.. nekādu paskaidrojumu nekā..
29.08.2014 09:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
nu, kas tas pa viirieti, kurs nemaz skaidri un gaisi nevar pateikt, ka negrib ar tevi satikties vairs, bet sleepjas kaa taads beerns.


Izskatās pēc cilvēka kurš nespēj uzņemties atbildību, ne par attiecībām, ne par to uzturēšanu ne arī par šķiršanos pat.
29.08.2014 10:30 |
 
Reitings 102
Reģ: 16.08.2014
Vācieši nesatiekas ar zemākas kārtas cilvēkiem(tautībām), viņi satiekas tikai ar vācietēm.
29.08.2014 10:32 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Emanuella, zinu vairāku izņēmumus:)
Tēmas autorei vēlos teikt, ka Tev jāmeklē cits. Tur nav ko domāt, spriest, gaidīt, viss ir beidzies. Un es to daudziem esmu teikusi cerīgākās situācijās, šajā vairs nekā jēdzīga nav. Tas vīrietis Tevi nav izvēlējies
29.08.2014 10:39 |
 
Reitings 8
Reģ: 13.01.2014
Emanuella , vienmēr pastāv izņēmumi. Un ne viens vien.

nu, kas tas pa viirieti, kurs nemaz skaidri un gaisi nevar pateikt, ka negrib ar tevi satikties vairs, bet sleepjas kaa taads beerns.


Gluži manas domas, kad cenšos domāt ar prātu nevis sirdi. Man taču blakus ir vajadzīgs īsts vīrietis nevis bērns. Pati vairs nesaprotu priekškam man tas viss ir vajadzīgs, ja viņam nav. Padzīvošu, paraudāšu, un viss būs atkal kārtībā, bet nē, vēl kaut ko mēģinu un gaidu.

Paldies jums visām, ja es šo visu spētu vērtēt objektīvi noteikti man būtu tāds pats viedoklis kā jums, bet tāpat nepamet tā sajūta: un ja nu?
29.08.2014 10:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
un ja nu?


Ja viņš pats uzradīsies un ko gribēs darīt tad arī par to domāsi, pašlaik viss liecina par to ka turpinājuma nebūs, tieši tāpēc nevajag lieki cerēt.
29.08.2014 11:00 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Un ja nu..? Tu domā, ka kaut kas mainītos? Visu mūžu būsi sieviete, kuru viņam kauns atzīt par savu sabiedrībā, skriesi princim pakaļ? Kur ir Tava pašcieņa?
29.08.2014 11:00 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Varbut vins pats no Tevis nevareja saprast neko vai Tu velies noformulet , ka jums ir attiecibas vai nav. Tagad vispar katrs sava valsti , nesaskatija jegu tam vnk.
29.08.2014 11:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jums pat nebija nekādas attiecības, ja viņš savas neizrādīja publiski, Tu viņa biji kā seksa objekts un laika kavēklis. Vienīgā, kas šo visu nopietni uztvēra, biji Tu. :D
29.08.2014 11:13 |
 
Reitings 21
Reģ: 28.08.2014
Es neko viņam neesmu aizrādijusi par uzvešanos, neesmu uzbāzusies ar to, ka gribu oficiālu attiecību statusu ar viņu, neko tādu neesmu darījusi,kas liktu viņam uzskatīt mani par kautkādu nervozu trako.

šo gan es nesaprotu, kāpēc sievietes tik ļoti cenšas sevi upurēt, ka tik viņš nepadomā šito, nepadomā to, būšu tāda un tāda.. Kāda jēga skriet pakaļ vīrietim, kura priekšā jāizliekās un jābaidas pateikt ne to, lai tik šis neaizbēg.
4 mēneši ir īss laiks un ja tad jau vīrietis izvairās no sarakstēm ar tevi, tad tu bija viņam laika kavēklis :) Priecājies, ka viss tik ātri beidzās, tu noteikti esi pelnījusi labāku vīrieti, kas gribēs veidot attiecības un parādīt tās arī oficiāli. Nav jēga tādiem skriet pakaļ, vēlāk būs jāraud lieki spilvenā.
29.08.2014 11:14 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
bet tāpat nepamet tā sajūta: un ja nu?


Lai tā sajūta Tevi pamestu, vajag ļoti stingri sev noteikt, ka ja šis ''un ja nu'' pēkšņi piepildās, un viņš pēc 2 mēnešiem uzraksta, tu neko nedarīsi, lai vai kas. Jo pati taču arī atzīsti, ka šis vīrietis nav Tevis vērts, ja viņš slēpjās un nevar normāli PAT NE ACĪS, bet kaut pa telefonu atzīties, ka viss beidzies. Viņš Tevi moka, ļoti labi saprazdams, ka Tev ir smagi, ja jau 10 no 11 sarunām uzsāc. Tas ir ļoti egoistiski no viņa puses, lai kāds arī būtu viņa iemesls- cita sieviete, neizlēmība, kautrība vai jebkas cits.
29.08.2014 12:12 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Ja viņš vēlētos turpināt tāda veida atteicības kādas Jums bija, viņš noteikti rakstītu un ne tikai tik "pliekanas" vēstules.

Man bija situācija, ka draugs dzīvoja citā valstī, kad sapratu, ka nevēlos "attāluma" attiecības, arī es atsvešinājos.
Iespējams, viņš vienkārši negrib Tevi sāpināt, jo zina, cik daudz viņš Tev nozīmē, tāpēc ir tā, ka kaut ko atbild, bet vēsi, tādā veidā, likdams Tev noprast, ka nekas nesanāks.
29.08.2014 12:27 |
 
Reitings 20
Reģ: 01.07.2013
Met to pie malas. Izbeidz runāt par to, ka viņš bija īstais - ja būtu īstais, tad nebūtu šāda situācija.

Turpini dzīvot un neraksti viņam. Pats galvenais - necenties sev iestāstīt, ka pēc diviem gadiem, kad patriotiskais kungs atgriezīsies, viss būs tā kā bija iepriekš. Galvu augšā un sāc dzīvot! :)
29.08.2014 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits