Ko darīt, ja es vairs nevaru savādāk?

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mana pirmā reize bija ar vīrieti, kuru nemīlēju, darīju to apzināti, izplānoti. Es vienkārši gribēju gulēt ar viņu, jo zināju, ka neiemīlēšos viņā, bet seksīgs viņš ir. Likās- tas taču ir ideālais variants! Nebūs jāraud, bet būs forši.

Problēma tāda, ka viņš nepazaudēja interesi pret mani pēc 1. reizes. Tā nu mēs turpinājām tikties. bija 2x...3x...4...Un man sagrozījās smadzenes ne tā. Es domāju "Varbūt viņš tomēr tēmē uz ko nopietnu? " Bet tad pēc viņa attieksmes pret mani sāku saprast, ka kaut kas nav... Viņš to tomēr neuztver nopietni. Es sāku dusmoties uz viņu, apvainoties, pārdzīvot. Un tomēr...arī raudāju.

Tagad ir tā, ka visu laiku viņu atgrūžu, saku, lai man neraksta, ka neko,neko nevajag. Bet atkal viņš uzraksta, kaut vai esmu bijusi dusmīga, nolamājusi viņu. Trakākais tas, ka es saprotu, ka neesmu iemīlējusies viņā, bet es jūtos tā..., ka Nē, es negribu baigi gulēt ar viņu, bet es nevaru nerunāt ar viņu! Jo tagad viņš ir kā cilvēks, kurš vislabāk mani saprot, liekas viņš redz man cauri, zina, kad skumstu, kad esmu dusmīga, pat ja neteikšu. Liekas, ka nevaru vispār bez viņa! . Viņš ir man kā labākais draugs, jo neviens, neviens mani nesaprot tik labi kā viņš, ja viņu pavisam ignorēju es jūtos tukša. Parunāju ar viņu vienkārši, netiekos, vienkārši, pačatoju un atkal viss ir normāli!
28.08.2014 20:45 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Piekrītu motivation teiktajam :)
Tu esi jauna, tādēļ ir tāda situācija, ieteiktu neatklāt savas jūtas un būt atturīgākai, arī sākumā šādi mīlas romāni varbūt jauki, bet vēlāk pārvēršas par murgu, jo Tu jau tagad sevi šausti un uzdod jautājumus.
28.08.2014 23:44 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Viņš zin,ko tu domā un ko pateikt,jo savos 29 jau ir uzkrājis kādu pieredzi un ir šo to iemācījies par "makaroniem"... :)
28.08.2014 23:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņš ir man kā labākais draugs
Labākie draugi nemēdz ''gultā vārtīties'' ...
29.08.2014 01:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Labākie draugi nemēdz ''gultā vārtīties'' ...
Cilvēki, kas skaitās vienkārši draugi (ar to es nedomāju situāciju, kad mīļotais vīrietis ir arī kā labākais draugs)
29.08.2014 01:13 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Viņš ir man kā labākais draugs


Viņš man ir kā labākais draugs, dažreiz. Reizēs, kad saprot mani, kad papļāpājam ilgāk. Bet tad vai nu saruna beidzas ar viņa piedāvāšanu tikties vai nu no manis kādu asāku frāzi. Katrā ziņā es netaisos tēlot ideālo meiteni, cerībā, ka varbūt viņš kādu reizi sagribēs ko nopietnu. Viņš interesējās par mani- es atbildu, parunājam, ja viņam nepatīk mana attieksme- ok, lai nepatīk. :)
29.08.2014 12:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Virietim 29 gadi, bet luncinaas ap 19 gadigu skukji, piedod, nekas personigs, bet man tas skiet vairak ka divaini.Bet ta iemesla dal, ka pats uzvedas ka punjkains, nenobriedis nezinu ko gribu tiinis, es par to nemaz nebrinos. Tikai izbrina, ka autore vel priecajas, ka vinjs tik jaunekligs. Ja jums kas sanaktu, liela iespeja, ka vinjs tads nekas bus vel gan 39, gan 49 gados. Tev to vajag?!

Vispar interesanti ka iepazinaties? UN esi parliecinata, ka vnjs brivs? Tie nereti ta divaini uzvedas, vienu bridi grib, kad kaskjis ar parteri, otru bridi neko negrib, jo majas atkal viss labi.
29.08.2014 14:48 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Dodot vīrietim brīvību viņam tā 100 gadus nebūs vajadzīga.


Vot šim vienīgajam teikumam piekrītu par visiem 100%!!!!
29.08.2014 14:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Dodot vīrietim brīvību viņam tā 100 gadus nebūs vajadzīga.
Nu, nu, tas nav tik viennozimigi. Ir tadi kuri to sievas doto brivibu izmanto taa, ka maz neliekas. Un sievinja protams priecajas, ka virinjs tik labs, aiziet ar draugiem alinju iedzert, tas nekas, ka atnak majas nakamaja dienaa un nav bijis sazvanams. Tak nedrikst traucet vinja brivibu.
29.08.2014 14:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es palasiju tavu neseno diskusiju kur par vinu raksti. Tu tacu mineji, ka pasutiji vinju. Ko tu mocies?! Ja jau sakuma ir sita tad nav verts, kautkads murgs un putra jums tur. UN es teiksu ta, es dodu lielu procentu, ka vinjs ir attiecibaas tikai tajas ir rutina, tad nu mekle izklaidi. Mani tiesam izbrina, ka esmu vieniga kura ta doma. Bet te laikam runa personiga pieredze uz stirpi identisku situaciju tikai es biju tada puisa patstaviga draudzene.

Esi mekejusi info par vinju socialajos portalos, netaa? Es jau sen to buutu izdarijusi.
29.08.2014 15:15 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Beibe- pasūtīju jau tad jā, bet varbūt tāpēc ,ka viņš man pirmais, varbūt tāpēc, ka man problēmas ar pašvērtējumu (nezinu kāpēc) Bet nu, sapratu cik grūti ir vispār nekontaktēties ar viņu. Un nevaru neatbildēt ja viņš pēc nedēļas apvaicājās vienkārši"Kā Tev iet? "

Es varu mierīgi, atteikt viņam ,ka netikšos ar viņu, telefona nr nedošu utt. bet kaut kā nespēju neatbildēt un tas tikai tāpēc, ka viņš ir vienīgais, kurš man līdzīgi domā, blakus man nav tādu cilvēku, kuri no pusvārda saprastu mani. Tajā pašā laikā, zinu viņa raksturu, zinu, ka viņš pazudīs, kad gribēs. Bet tāpat jau es- saku, ko gribu, ko domāju, tieši. Ja negribu tikties tā arī saku- negribu un viss. Ja nepatīk viņa attieksme pasaku- ej ieskrieties :D
29.08.2014 16:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
kur jus sarakstaties?ja socialajos portalos, varbut nobloke?
Un piekritu tai kura teica, vinjam jau lielaka pieredze, vinjs zin ko/kaa sievietei teikt. Ipasi labi tas strada uz tevi jo ka mineeji, esi nedaudz neparliecinata par sevi.

Un ko nozimee, ka vinam atkal nav tava numura telefonaa. Nu kaada udeni iekrita teelfons?! Drizak izdzesa tas nemaz nebija saglabats pie zvanitajiem lai draudzene neredz. Un tiesi tas ir iemesls kadel ik pa laikam pazud. Es tiesam runaju pec pieredzes, identiski gajieni un viss parejais. Protams gribetos ticet, ka vinjs ir godigs, bet katra zinja isti normals neizklausaas.

Cik noprotu jus no aprila esam pazistami. Nucammon, tik mazs laiks pagajis, bet tadas problemas un nesaprasanas.
Tev draudzenju nav? Vajag vairak pratu nodarbinat ar sakarigam lietam.
29.08.2014 16:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Marta- tur laikam tā problēma. Draudzenes ir vai nu neīstas vai nu viena, kura būtu uzticama un vienmēr gatava tikties ar mani- liekas neinteresanta, ar savādāku dzīves uztveri nekā man. :)

Esmu ar savdabīgiem dzīves uzskatiem, reti, kura šķiet saprastu... Man patīk bieži būt vienai, bet tomēr, cilvēku, kuram uzticēties kādreiz vajag jebkuram. :)
29.08.2014 21:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
bet tev pasai vinjs skiet normals? esta pazistami tikai dazus menesus cik atceros no tevis rakstita, tu ar vinju zaudeji nevainibu. Tad vinsj pazud, atkal paradas, pargulat, pazud, atkal paradas. ad vinjam tevi vajag, tad nee, atkal pargulat. Calis izklaidi mekle, tas ari viss, parejais ir pieredzes uzkratie makaroni uz naiva skukja ausim.
Es tiesam par normalu nezskatu praktiski 30 gadigu virieti kurs satiekas ar 19 gadigu nevainigu beibi. Nenobriedis individs.
31.08.2014 17:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man pat tevi nezinot, lasot tavus komentarus divains prieksstats par tevi radies. Un tikai tadel, ka tavai draudzenei savadaki uzskati, vinja ir neintereanta? Tad vinja tiesam tev nav nekada draudzene.
Varbut laiks beidzot vert acis vala un pieaugt?
31.08.2014 18:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits