Karš Latvijā

 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Skatoties uz to, kas notiek Ukrainā, tāpat stulbie Žirinovska izteikumi, Jums nav bail, ka varētu sākties karš arī pie mums?
28.08.2014 17:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es piesliešanos pie stiprākā neskaitu pie principa, bet pie pašlabuma meklēšanas/nodevības/liekulības.


++
28.08.2014 18:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pie pasaules nemiera ir vainīgi oligarhi un ieroču ražotāji.Bez konflikta un karaiem viņi bankrotētu
++
28.08.2014 18:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Somi 1939 gadā spirinajas un uzvareja.

Somija nav tik ljoti interesanta no strateegijas viedoklja kaa Baltijas valstis. Ja Krievija ljoti,ljoti gribeetu Somiju, tad arii aizsuutiitu uz turieni lielu karaspeeku un to dabuutu.
domā, ka to tik vienkārši ļaus?

Katraa zinjaa tas buus efektiivaak nekaa ja no saakuma nogalinaas 95% latvieshu un tad ienjems teritoriju, jo taadaa gadiijumaa nebuus gandriiz neviena, kas to kultuuru vareetu saglabaat.
28.08.2014 18:40 |
 
Reitings 131
Reģ: 03.06.2011
Tātad, spriežot pēc viedokļiem, ziņas no krievu medijiem raksta it kā melus, bet BBC, CNN un (it īpaši) mūsu TVNET raksta patiesu informāciju? Par objektivitāti te var noteikti aizmirst! Domāšanas vienpusība, meitenes.
28.08.2014 18:41 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Jā, jo tas ir pretrunā ar Latvijas interesēm.

Varbūt viņi ir tieši pretējās domās. Kuram taisnība?

Es piesliešanos pie stiprākā neskaitu pie principa, bet pie pašlabuma meklēšanas/nodevības/liekulības.

Pašlabuma meklēšana jau arī ir princips. :)
28.08.2014 18:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ne visa pasaule melo, tikai VIENIGA KRIEVIJA KAS UZBRUK SAKA TAISNIBU...:D :D :D :D
28.08.2014 18:43 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
turpina saglabaat latvieshu kultuuru kaut vai zem cita karoga un gaidiit labaakus laikus.

Ideja, protams, optimistiska, bet vai atceries vecāku, vecvecāku stāstīto par PSRS? Par virtuves sarunām, par cenzūru, par pļāpīgiem kaimiņiem ar blatu čekas mājā un iznīcinātiem mākslas darbiem? Par to kā viņi (ne)svinēja Jāņus un Ziemassvētkus, par to, kā māju bēniņos pa kluso viss rajons pārrakstīja no kāda kaut kur dabūto Pink Floyd kaseti, par rindām veikalos un preču izvēli?
Es izvēlētos šoreiz pabūt dzelzs priekškara otrā - rietumu pusē, pat ja tas prasītu asinizliešanu.
Principā no kara es (vairs) nebaidos. Es neredzu, kā es varētu ietekmēt šos procesus, tāpēc tā vietā, lai tagad sēdētu bailēs trīcēdama, es dzīvoju šodienai tādā valstī, kāda mums ir šodien. Ja karš sāksies, tad varēsim uztraukties, tomēr iedzīvotājam parastajam teikšanas tur ir maz.
28.08.2014 18:43 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Latvijas interesēs ir izstāties no NATO un ES, lai mūs nebombardētu.
Mūsu interesēs ir iestāties Eirāzijas savienībā un pirkt gāzi, naftu,d egvielu u.c. pa lēto.
Mūsu interesēs ir ražot un sūtīt preces uz plašo austrumu tirgu
28.08.2014 18:45 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tak viktorija troļļo!
Centrāltirgus diskusijā stringus darbam pirka un mērīja :) + krievs vēl viņai dibenu mīcīja :D
28.08.2014 18:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Labāk manu galvu ņēma, nekā manu tēvuzem'.

Man šie nav tikai vārdi. Tāpat kā tie nebija tikai vārdi mūsu senčiem, kas cīnījās par Latvijas neatkarību. Mums nav tiesību padoties bez cīņas.


Par tēmu -

Krievija skatīsies, kāda situācija izvērtīsies pēc Ukrainas kara. Jau tagad redzams, ka Rietumi īsti nevar/nevēlas īpaši iebilst, jo baidās no konflikta izvēršanās. Krievija to redz, tāpēc jāskatās, vai mēģinās testēt to arī uz Baltijas valstīm. Bet tas, protams, nebūtu tik viegli, jo tad pamatīgi sašķobītos visa ģeopolitiskā situācija. Ja NATO mums tiešām palīdz un uzsāk cīņu pret Krieviju, tad tas būtībā izvēršas pamatīgā konfliktā. Ja mīļā miera labad izlemj ziedot Baltijas valstis, lai apklusinātu Krieviju, tad tās ir NATO beigas, jo tad arī pārējās valstis redzēs, ka līgumi netiek pildīti un jebkuras garantijas ir tikai tukši vārdi. Jebkurš scenārijs ir nelabvēlīgs.
28.08.2014 18:46 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Diemžēl to, ka tauta nebūs vienota, tiešām ir skaidrs. Ukraina cīnās pretī, tur ir vienotums utt., tiešām stipri cilvēki, bet pie mums par ļoti lielu nožēlu valda liekulība, nodevība, vājums. Labu piemēru rāda Kristas viedoklis. Ir ļoti smieklīgi domāt, ka kultūra taps saglabāta, ka cilvēki paliks dzīvi tad, ja Latvija mierīgi uzņems krievus. Jeb precīzāk paliks dzīva tā daļa, kas domās "pareizi", tiks atjaunota okupācija. Tiešām kāds normāls cilvēks to vēlas? Man ļoti žēl, ka daļai latviešu nav tādas saprašanas par nacionālo identitāti kā ukraiņiem.

Es personīgi ieteiktu cīnīties līdz pēdējam un pati arī nekur nebrauktu prom tā laikā. Taču, ja valsti uzreiz okupēs tādu vājo cilvēku dēļ kā jau iepriekš aprakstīju, tad gan laidīšos prom, jo man būs pretīgi dzīvot ar tādiem "latviešiem", kas savu zemi un kultūru atdod pat necīnoties.
28.08.2014 18:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ideja, protams, optimistiska, bet vai atceries vecāku, vecvecāku stāstīto par PSRS? Par virtuves sarunām, par cenzūru, par pļāpīgiem kaimiņiem ar blatu čekas mājā un iznīcinātiem mākslas darbiem? Par to kā viņi (ne)svinēja Jāņus un Ziemassvētkus, par to, kā māju bēniņos pa kluso viss rajons pārrakstīja no kāda kaut kur dabūto Pink Floyd kaseti, par rindām veikalos un preču izvēli?

Toties vinji bija dziivi un vareeja seedeet tai virtuvee, maaciit latvieshu valodu saviem beerniem. Tas ir labaak kaa nomirt bezjeedziigaa naavee. Ja Eiropa paliidzeetu, protams, tas buutu cits staasts. Tur ciiniities buutu veerts, bet viena pati, plika Latvija pret Krieviju ir kaa 2 gadiiga meiteniite, kura meegina ciiniities ar smagsvara chempionu boksaa.
28.08.2014 18:47 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Varbūt viņi ir tieši pretējās domās. Kuram taisnība?

Taisnība atrodama Satversmē.
28.08.2014 18:47 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tas ir labaak kaa nomirt bezjeedziigaa naavee

Manuprāt, labāk ir mirt kā varonim, cīnoties par savu valsti, nekā dzīvot kā nožēlojamai zaķpastalai. Bet tas, protams, vājiem cilvēkiem, pašlabuma meklētājiem utt. nebūs saprotams.
28.08.2014 18:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Labu piemēru rāda Kristas viedoklis. Ir ļoti smieklīgi domāt, ka kultūra taps saglabāta, ka cilvēki paliks dzīvi tad, ja Latvija mierīgi uzņems krievus. Jeb precīzāk paliks dzīva tā daļa, kas domās "pareizi", tiks atjaunota okupācija. Tiešām kāds normāls cilvēks to vēlas

Tad ko normaalam cilveekam buutu jaaveelaas? Nomirt bezjeedziigaa naavee kopaa ar visu gjimeni?
28.08.2014 18:50 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Diemžēl to, ka tauta nebūs vienota, tiešām ir skaidrs. Ukraina cīnās pretī, tur ir vienotums utt., tiešām stipri cilvēki, bet pie mums par ļoti lielu nožēlu valda liekulība, nodevība, vājums. Labu piemēru rāda Kristas viedoklis.

Ja mēs izklaides pēc pieņemam, ka Krievija tiešām uzsāktu Baltijas okupāciju, tad tas tiktu realizēts aptuveni diennakts laikā, nesastopot nekādu pretestību. Nešaubos, ka daudzi krievvalodīgi rīkotu svinības, bet vairums latviešu steigtos uz "Saktas" tirdziņu pēc ziediem, ar ko sveikt tankus.
28.08.2014 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Nina, es tieši par to pašu domāju, šovakar braucot mājās. Ietekmēt mēs varam maz, bet liekas, ka ar vienotību mums tagad būtu problēmas - daudzi piesliesies tiem, kam izdevīgāk. Ja kas, varēsim darboties kopā trimdā :D
28.08.2014 18:52 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Ziniet, mīlu Latviju un visu mūžu te esmu nodzīvojusi, bet smiekli nāk par šīm dāmītē, kas te baigi taisās cīnities. Jūs vispar saprotat, kas ir karš? Vai tiešām Jūs valsts labā noskatītos kā sašauti asiņo Jūsu vecāki, bērni, vīri? Zeme nekur nepazudīs un arī iekarotājiem būs nepieciešami cilvēki, kas te dzīvotu. Es būtu gatava cīnīties civilizētos veidos, bet stāties pretī ieročiem? Kā dēļ? Lai saglabātu valsts iekārtu, kura tik un tā nav nekāda ideālā? Protams, es nepriecātos par to, ka Krievija pārņem varu, bet teikšu atklāti - es neriskētu ne ar savu, ne tuvinieku dzīvībām. Varat uzskatīt to par liekulību, bet es netaisos noskatīties kā mirst mani vistuvākie cilvēki tikai tāpēc, lai saglabātu mūsu valdību, jo esmu pārliecināta, ka kultūru vienlīdz grūti būs saglabāt gan Austrumu iekarošanas gadījumā, gan arī Eiropas darbības rezultātā (visai drīz te iebrauks dažādi ārzemnieki, kas lēnām kultūru iznīcinās).
28.08.2014 18:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manuprāt, labāk ir mirt kā varonim, cīnoties par savu valsti, nekā dzīvot kā nožēlojamai zaķpastalai. Bet tas, protams, vājiem cilvēkiem, pašlabuma meklētājiem utt. nebūs saprotams.

Ok, pienjamam scenaariju ka visi grib mirt kaa varonji. Eiropa ar NATO izdomaa, ka nepaliidzees. Krievi apsit ikvienu kas staajaas celjaa un noslauka pilniigi visus no zemes virsas. Vieniigie latvieshi pasaulee ir sastopami nelielaas grupinjaas Iirijaa, Anglijaa un Norveegijaa, peec kaada laika tie saprecaas paaudzu gaitaa ar vieteejiem un bams! latvieshi vairs neeksistee. Jeega?
28.08.2014 18:53 |
 
Reitings 21
Reģ: 28.08.2014
Ja Eiropa paliidzeetu, protams, tas buutu cits staasts. Tur ciiniities buutu veerts, bet viena pati, plika Latvija pret Krieviju ir kaa 2 gadiiga meiteniite, kura meegina ciiniities ar smagsvara chempionu boksaa.


Eiropa to nedarīs, Eiropai pašai bail.
28.08.2014 18:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits