Karš Latvijā

 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Skatoties uz to, kas notiek Ukrainā, tāpat stulbie Žirinovska izteikumi, Jums nav bail, ka varētu sākties karš arī pie mums?
28.08.2014 17:30 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Un sasaistiit politikju X izdariibas un padariit par atbildiigajiem cilveekus, kuri dziivo simtiem km attaalumaa, nav tos politikus dziivajaa redzeejushi, tikai deelj taa, ka viena tautiiba ir tavupraat, gudri? Es atskjiriibaa no tevis nekaunos no savaam sakneem, jo uzskatu, ka Putinam ar mani vai maniem senchiem nav nekaada sakara. Ja kaads izdomaa mani vainot vinja greekos, tad vienkaarshi par taadu cilveeku pasmiinu.

Krista, es savu komentāru attiecināju vairāk uz Kubietes bildi. Kas pats briesmīgākais, tā nav tikai bilde, es esmu lasījusi krievu (no Krievijas) forumus, es esmu kontaktējusies ar LV krieviem - nospiedošā vairumā ir atbalsts Krievijai, viedoklis, ka Ukrainai būtu jātop par Krieviju. Domājat, ka šie foruma troļļi kā Emanuella, Alex ir tikai troļļi? Jā, varbūt, bet patiesībā tikpat labi arī varbūt, ka nē, jo tiešām cilvēki ar šādiem uzskatiem IR Latvijā daudz. Jā, es saprotu, ka visi krievu cilvēki nav vienādi, bet man, piemēram, būtu nepatīkami tagad atrasties Ukrainā un runāt krievu valodā (agrāk to darīju bez kompleksiem), būtu nepatīkami, ja kāds padomātu, ka esmu krieviete. Ar krieviem saistās daudz negatīvisma, tāpēc ir stulbi nosodīt cilvēkus, kuriem pirmais iespaids arī ir slikts par viņiem. Viņi kā sabiedrības kopums un valsts paši atgrūž no savas tautas cilvēkus. Esmu lasījusi arī citus Krievijas krievu viedokļus par to, ka arī viņiem ir nepatīkami, ka nāk un dzīvo tādā valstī un ka starp viņiem ir tādi cilvēki. Neuzskatu, ka man šajā situācijā būtu jālepojas, ka manī rit krievu asinis.
30.08.2014 20:38 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kaut kad biju ielikusi šajā forumā videoklipu par to, kā daži maskavieši lika ziedus pie Nīderlandes vēstniecības. Viņi tur ar asarām acīm teica, ka viņiem kauns, ka viņu tautieši ko tādu dara.
30.08.2014 20:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
30.08.2014 20:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
es esmu kontaktējusies ar LV krieviem - nospiedošā vairumā ir atbalsts Krievijai

Ja tevi nemitiigi apsaukaa par urlu, okupantu bez iemesla, ar laiku saac domaat, ka latvieshus atbalstiit nav veerts.
30.08.2014 20:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Spīdolas bilde ir lieliska. Man patīk krievu kultūra, viņiem ir tik daudz labas literatūras, filmas, svētku, tradīcijas utt. Arī cilvēki (kā kopums, neņemot atsevišķi) šķita labi un es tā nedaudz šķībi skatījos uz tiem, kuri sliktu runāja par krieviem, pamatojoties uz vēsturi, PSRS. Es domāju - tā taču ir pagātne. Bet tagad notiekošais ir tagadne!! Krievijas agresija bija un ir, nekad nav zudusi un droši vien nezudīs.

Jā, pie visa vainīga ir valdība, bet valdība ietekmē parastos iedzīvotājus. Mediji sazombē lielu daļu krievus un viņi tiešām manās acīs kļūst par sliktiem cilvēkiem, viņi tic tam mēslam un seko norādījumiem. Protams, visi tādi nav, ir arī labi, forši utt., bet mans komentārs bija par to, ka es beidzot sāku saprast, no kurienes citiem cilvēkiem uzreiz ir nepatika pret viņiem.
30.08.2014 20:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja tevi nemitiigi apsaukaa par urlu, okupantu bez iemesla, ar laiku saac domaat, ka latvieshus atbalstiit nav veerts.

Neviens neapsaukās par urlu un okupantu cilvēku, kurš tāds nav. Ja krievs ir kaut cik iejuties latviešu vidū, viņam šādus apvainojumus nav jāklausās. Pat ja tie tiek izteikti, viņš tos neizjutīs kā sev veltītos.

Piemēram, http://www.youtube.com/watch?v=j7z1EgN6yH8 Es tās meitenes 0.43 sek. un 5.13 arī nenodēvētu nekā skaisti un nedomāju, ka tas būtu bez iemesla.
30.08.2014 20:53 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Neviens neapsaukās par urlu un okupantu cilvēku, kurš tāds nav.

Atsaldēti latvieši, sabiedrībā netrūkst. Sitīs visus Sergejus un Anatolijus, neprasot, vai esi īsts latviešu patriots, vai neesi. Tieši tā pat, krievi, kuri sit latviešus, prieka pēc.
30.08.2014 21:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neviens neapsaukās par urlu un okupantu cilvēku, kurš tāds nav. Ja krievs ir kaut cik iejuties latviešu vidū, viņam šādus apvainojumus nav jāklausās. Pat ja tie tiek izteikti, viņš tos neizjutīs kā sev veltītos.

Piedod, bet es nevaru neizjust kaa sev veltiitos, ja tie tiek izteikti vispaarinaajuma formaa kaa juus krievi, jo kaa jau teicu, noliegt savas saknes netaisos.
30.08.2014 21:04 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Atsaldēti latvieši, sabiedrībā netrūkst. Sitīs visus Sergejus un Anatolijus, neprasot

30.08.2014 21:51 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Boom aizmirsi iecitēt teikuma otru pusi. Savādāk sacītais, maina būtību.
30.08.2014 21:56 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
NEBŪS. BŪS MIERS, ja vairosiet to.
30.08.2014 22:02 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Atsaldēti latvieši, sabiedrībā netrūkst. Sitīs visus Sergejus un Anatolijus, neprasot, vai esi īsts latviešu patriots, vai neesi.


Happy?
Manuprāt, nemaina būtību. Kāda nozīme kāds tev vārds? Varbūt pēc reliģijas skatāmies? Jebkur netrūkst atsaldētu cilvēku, nav nozīmes no kurienes - vai esi krievs, kurš dzīvo krievijā, esi krievs, kurš dzīvo latvijā, esi amerikānis, kurš dzīvo anglijā utt.
Šeit nav nozīme patriotismam, bet cieņai.
30.08.2014 22:32 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Booom Mans sākotnējais komentārs, bija šāds:

Atsaldēti latvieši, sabiedrībā netrūkst. Sitīs visus Sergejus un Anatolijus, neprasot, vai esi īsts latviešu patriots, vai neesi. Tieši tā pat, krievi, kuri sit latviešus, prieka pēc.


Tulkošu - Vārds Anatolijs un Sergejs, ir krievu tautības vārds (lielākoties), ar to es tēlaini uzrakstīju, ka atradīsies latviešu izcelsmes indivīdi, kuri principa pēc, iekraus pa seju cilvēkam, tikai tāpēc, ka krievs. Kā arī otrādi.

Jautājums - kas konkrēti tev nepatika? Vai es kur minēju reliģiju? Vai es minēju, ka vārda dēļ, var dabūt pa seju?

Jebkur netrūkst atsaldētu cilvēku, nav nozīmes no kurienes - vai esi krievs, kurš dzīvo krievijā, esi krievs, kurš dzīvo latvijā, esi amerikānis, kurš dzīvo anglijā utt


Nu loģiski, ka visur, man neko jaunu nepateici, taču savā komentārā izteicos konkrēti, par dažiem indivīdiem - LATVIJĀ, jo runa nav par citām valstīm, ne Angļiem, ne Vāciešiem, ne Itāļiem.
30.08.2014 22:55 |
 
Reitings 49
Reģ: 30.08.2014
Noziņoju drošsinternets.lv par pīķa dāmu un viņas naida kurināšanu pret latviešiem un krieviem.
30.08.2014 22:57 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Šeit nav nozīme patriotismam, bet cieņai.

Es gan teiktu, garīgi veselam. Jo tikai nelīdzsvarots cilvēks, spēs pielietot emocionālu,jeb fizisku vardarbību pret cilvēku, kurš piederīgs pie citas - tautības, reliģijas, seksuālās orientācijas u.t.t. Nacionālisti, skinhedi - tie ir slimi cilvēki.
30.08.2014 23:00 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Noziņoju drošsinternets.lv par pīķa dāmu un viņas naida kurināšanu pret latviešiem un krieviem.

Dievs dod cilvēkam, māku lasīt, kā arī analizēt izlasīto. Redzu, tu esi apdalīts cilvēks.
30.08.2014 23:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nacionālisti, skinhedi - tie ir slimi cilvēki.


Drīzāk slimi ir tie, kas visu liek vienā katlā, pat necenšoties izprast, kas ir kas.
30.08.2014 23:05 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Drīzāk slimi ir tie, kas visu liek vienā katlā, pat necenšoties izprast, kas ir kas.

Un nemaz necenšos izprast. Un jā, man viņi ir vienā katlā liekami.
30.08.2014 23:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es gan teiktu, garīgi veselam. Jo tikai nelīdzsvarots cilvēks, spēs pielietot emocionālu,jeb fizisku vardarbību pret cilvēku, kurš piederīgs pie citas - tautības, reliģijas, seksuālās orientācijas u.t.t.

Es ceru, ka tu pati saprati, ka tu ar šo citātu 100% apraksti daļu no krieviem.. Piemēram, tās latviešu krievietes manis dotajā videoklipā. Tad kas slikts, ja apkārtējie pasaka savas domas skaļi, ka viņas ir psihiski slimas utt.?
30.08.2014 23:11 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Un nemaz necenšos izprast. Un jā, man viņi ir vienā katlā liekami.


Ar nezināšanu parasti nelepojas.

Drīz tiks atklāta piemiņas plāksne G. Astram. Vari doties piketēt par šāda goda izrādīšanu slimam un nelīdzsvarotam cilvēkam, pēc Tavām domām.
30.08.2014 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits