Karš Ukrainā nu ir sācies!

 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
28.08.2014 16:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
tā kā salīdzinājums ir pietiekoši atbilstošs

Pirmkārt jau Kirhenšteins nekad nav bijis Latvijas prezidents, Tev tā nešķiet? Jau tur līdzības izbeidzas, vēl pat nesākušās. Otrkārt, Kirhenšteins bija kolaborants, nodevējs, kurš svešai varai kalpoja. Arī šim punktam Zatlers neatbilst, jo bija brīvas un neatkarīgas Latvijas prezidents. Ar šo visu es negribu aizstāvēt viņu un teikt, ka viņš bija labs prezidents, jo nu viņš tāds nebija. :D Bet gan to, ka neuzskatu, ka viņa rokas paspiešana būtu kāds noziegums, ko nacionālists kategoriski nedrīkstētu darīt.

Par Irākas un Abhāzijas karodziņiem nemācēšu komentēt, nevienu tādu sastapusi neesmu. Bet tas, ka citu valstu karodziņi neraisa tādu attieksmi kā Krievijas, ir tikai loģiski. Jo tās nav mūs okupējušas uz gadu desmitiem, un tā tālāk un tā joprojām.
28.08.2014 22:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tomēr Krievijas karodziņš Latvijā visticamāk nozīmē nelojalitāti valstij un dzīvošanu Kremļa informācijas zonā.

Kaapeec buushana lepnam par savaam sakneem uzreiz tiek pieliidzinaata nodeviibai? Eh, buus jaaiemet ar kaadu tomaatu tam latvietim, kursh atljaavies Z-amerikaa dziivojot, uzlipinaat lv karogu uz mashiinas. Taapat arii meksikaanju, vaacu, portugaalju un maltieshu peectachiem, kuri izmanto vecaaku dzimtenes karogus. Nedod dievs, gadiisies celjaa braziilietis ar kreklinju, kam virsuu ir braziilijas karogs. Tur uzreiz meeslu spainis virsuu jaagaazj. :D
28.08.2014 22:37 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, lai vai kā, tad brīdī, kad Zatlers vēl bija prezidents, viņu tomēr nevarēja salīdzināt ar Kirhenšteinu, jo neko tamlīdzīgu viņš darījis nebija. Jā, pēc partijas dibināšanas un iekļūšanas Saeimā vienbrīd gribēja veidot koalīciju ar SC, bet līdz tam tomēr nenonāca. Neuzskatu šo par atbilstošu salīdzinājumu.

Tomēr Krievijas karodziņš Latvijā visticamāk nozīmē nelojalitāti valstij un dzīvošanu Kremļa informācijas zonā. Kaut kā, piemēram, tie man zināmie Latvijai lojālie krievi (fantastiski cilvēki!), ar Krievijas karodziņiem vis nestaigā. Dažam labam, kā jau esmu teikusi, pat Latvijas karoglentīte ap roku.

Zatlers tieši tāpat kā Kirhenšteins neviena vārdiņa nepateica pretī savas tautas presētājiem, bet, atrodoties amatā, izbaudīja visas hiēnu bara sniegtās privilēģijas, tā kā salīdzinājums ir pietiekoši atbilstošs. Ja atbildēsi, ka Zatlers atlaida Saeimu, tad tas neskaitas, jo tika darīts tikai tad, kad bija skaidrs, ka otrais termiņš Valdim "nespīd".
Labi, noformulē man lūdzu, ko nozīmē Latvijā Irākas karodziņš vai Abhāzijas?
28.08.2014 22:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Melns, lai vai kā, tad brīdī, kad Zatlers vēl bija prezidents, viņu tomēr nevarēja salīdzināt ar Kirhenšteinu, jo neko tamlīdzīgu viņš darījis nebija. Jā, pēc partijas dibināšanas un iekļūšanas Saeimā vienbrīd gribēja veidot koalīciju ar SC, bet līdz tam tomēr nenonāca. Neuzskatu šo par atbilstošu salīdzinājumu.

Tomēr Krievijas karodziņš Latvijā visticamāk nozīmē nelojalitāti valstij un dzīvošanu Kremļa informācijas zonā. Kaut kā, piemēram, tie man zināmie Latvijai lojālie krievi (fantastiski cilvēki!), ar Krievijas karodziņiem vis nestaigā. Dažam labam, kā jau esmu teikusi, pat Latvijas karoglentīte ap roku.
28.08.2014 22:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
28.08.2014 22:31 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Tā arī zināju, ka tukša muldēšana. Sēdies 2.
28.08.2014 22:30 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pīķa dāma, ej labāk ziņo drošam internetam, tas tev labāk padodas kā diskutēt.
28.08.2014 22:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
hromadske.tv
tiešās pārraides


28.08.2014 22:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Pīķa Dāma, mana draudzene iegūst izglītību Norvēģijā un prot norvēģu valodu.

Aizbraucējs ir aizbraucējs, nav svarīgi, kādas motivācijas vadīts, izglītība, vai peļņa. Tāpēc nesaki, ka tavā radu,draugu,paziņu lokā nav aizbraucēju.
Kas vainas Latvijas izglītībai? Sanāk, ka arī nodevējs, pēc tavas loģikas. :D
28.08.2014 22:23 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Es nerunāju par nepieciešamību, bet neredzu, ko tas maina. Jo, lai kāds tas prezidents bija, viņš tomēr bija 1. prezidents; 2. latvietis. Es neredzu tādu milzīgu pretrunu, kāpēc nacionālisti nevarētu paspiest roku likumīgam Latvijas prezidentam.

Labi. Augusts Kirhenšteins tad jau arī - 1. Prezidents. 2. Latvietis. Piekrīti? Pretrunu taču nav?
Par KF karodziņiem? Viss vienkārši, valstij nelojālo personu auto. Tas pats, kas ar georga lentītēm. Re, pirms dažām dienām Gruzijā kādam autovadītājam palūdza lentīti noņemt, tāpat arī citur šādi gadījumi nu ir dzirdēti. Kas tur slikts? Potenciālie zaļie cilvēciņi.

Lojalitāte valstij tagad tiek mērīta pēc karodziņiem aiz autostikliem? Tas nozīme, ka, ja cilvēks jūt saikni ar Krieviju, tad viņš automātiski ir nelojāls? Cilvēks, kurš vēl labu Krievijai un varbūt - ienīst Putinu, pēc noklusējuma ienīst Latviju? Es esmu pareizi sapratis?
28.08.2014 22:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
28.08.2014 22:20 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pīķa Dāma, mana draudzene iegūst izglītību Norvēģijā un prot norvēģu valodu. Viņa nerukā UK fermās, sūtot skarbi sūro nopelnīto naudiņu Latvijā palikušajiem strādāt negribētājiem; nenoliek LV utt. Es nekad neesmu nolikusi tos aizbraucējus, kuri aizbrauc, lai izglītotos u.c. gana svarīgiem iemesliem. Es nolieku tos, kuri aizbrauc, lai savu pakaļu aizsargātu vai lai laizītu kādam citam pakaļu. Vēl sliktāk, ja viņi vēl atļaujas nolikt LV. Tā kā ar manu sabiedrības loku viss ir kārtībā, tas ir inteliģents un patriotisks. Latvijas vārda nešana pasaulē nav nekas slikts, bet tas nav UK fermeru stāsts.
28.08.2014 22:17 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Mēs redzam savu sabiedrības loku. Piemēram, manējā aizbraukušo nav.
Man draudzene tieši tagad ir Norvēģijā. Cik dzirdu no viņas, normālu/pieklājīgu darbu atrast bez norvēģu valodas zināšanām nav iespējams. Viņa mācās.

Nina Kā tad īsti ir, ar to tavu sabiedrības loku? M?
28.08.2014 22:13 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es nerunāju par nepieciešamību, bet neredzu, ko tas maina. Jo, lai kāds tas prezidents bija, viņš tomēr bija 1. prezidents; 2. latvietis. Es neredzu tādu milzīgu pretrunu, kāpēc nacionālisti nevarētu paspiest roku likumīgam Latvijas prezidentam.

Par KF karodziņiem? Viss vienkārši, valstij nelojālo personu auto. :) Tas pats, kas ar georga lentītēm. Re, pirms dažām dienām Gruzijā kādam autovadītājam palūdza lentīti noņemt, tāpat arī citur šādi gadījumi nu ir dzirdēti. Kas tur slikts? Potenciālie zaļie cilvēciņi.
28.08.2014 22:10 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man draudzene tieši tagad ir Norvēģijā. Cik dzirdu no viņas, normālu/pieklājīgu darbu atrast bez norvēģu valodas zināšanām nav iespējams. Viņa mācās.
28.08.2014 22:07 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Par kādiem konjunktūristiem? Neko tādu neesmu norādījusi, neizdomā.

Kālab lai neierastos? VL iedibinātais un organizētais lāpu gājiens nu ir kļuvis par vērienīgāko neatkarības dienas svētku pasākumu, ko vairs nevar izlikties neredzam.

Kāpēc konjunktūristi? Pati rakstīji, ka rokas paspiešana žatleram bezmaz ivai ir bijusi neatliekama politiskā procesa sastāvdaļa un nepieciešamība. Ja pie Brīvības pieminekļa notiek valdošo organizēts farss - rīkojiet savu gājienu citur. Vai maz vietu, kurām ir kāda simboliska nozīme konkrēta datuma kontekst? Ja nu to gājienu vairs nevar neievērot, tad to acīmredzot ievēros pat tad, ja tas notiks Juglā.
Esi tik laipna, apskaidro man automašīnu fotografēšanas ar KF karodziņiem simbolisko jēgu!
28.08.2014 22:05 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ukrainas Arlietu ministrija. Oficialais saits. ta jau nu bus pavisam oficiala un patiesa informacija. Tur jauns ministrs, kas atbalsta internetehnologjiju izmantoshnu.




http://mfa.gov.ua/ua
28.08.2014 22:03 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.06.2013
Labāk nebūtu te nākusi lasīt.. Dusmas parāva.
Tas, kas notiek ir vārdiem neaprakstāmi un šausmīgi! Es nesaprotu, kā daži šeit var apgalvot, ka visi ignorē ASV padarītos " darbus " , karu Sīrījā un utt, jo tās ir pilnīgas muļķības.
Karš ir ŠAUSMĪGA lieta jebkur, kur tas notiek, Ukrainā, Sīrijā vai Irākā, un es pārdzīvoju par tām reizēm, un pārdzīvoju arī par Ukrainu. Man konkrēti kretinē, ka atsevišķu indivīdu mantkārības dēļ ir jācieš tik daudziem cilvēkiem... Un es nedomāju tikai ukraiņus, bet arī krievus, jo viņiem arī, manuprāt, būs jācieš diezgan visu šo izdarību dēļ! Kaut vai embargo.. kas notiktu, ja Latvijā pēkšņi pazustu liela daļu importēto lietu? Tas vēl sīkums, bet cenzūra un tas viss.. Nekādas brīvības, tas ir tiešam šausmīgi, tāpēc neapskaužu arī krievus šajā situācijā, jo parastais iedzīvotājs diemžēl to nekā nevar ietekmēt.
Man ir baisi lasīt visus rakstus par šo tēmu dažādos portālos, jo Ukraina ir TIK tuvu mums, un diez vai dižā Krievija apstāsies tur..
Daži arī šeit rakstīja, ka " krievi jau neaiztiks civiliedzīvotājus " , smiekli nāk... Ies bojā tūkstošiem cilvēku kaut vai stulbas nejaušības pēc, un pat nav svarīgi, vai no Ukrainas armijas vai krievu puses, kaut vai paskatoties uz gadījumu ar lidmašīnu. Tik daudz nevainīgu cilvēku bojā gājuši un būs vēl vairāk... Nav nekā postošāka par karu.
Atliek tikai sūtīt visas tās labākās domas un lūgšanas uz Ukrainu...
28.08.2014 22:01 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Nepārproti, es NEATTAISNOJU. Es skaidroju, kā domā, kā spriež tie cilvēki. Labi, vai latvieši, kuri strādā Norvēģijā, daudzi mācās norvēģu valodu? Nīderlandē - holandiešu? Šaubos, vismaz tie 3 cilvēki, kurus zinu un kuri strāda Norvēģijā, NEVIENS nerunā norvēģiski - iztiek ar angļu valodu. Nekulturāli? nedomāju - vienkārši nevajag.
@ Melns

ir atšķirība vai kādā zemē tikai strādā (bieži vien tas darbs ir tikai uz laiku/periodiski) vai dzīvo visu mūžu/ tā lielāko daļu.
28.08.2014 22:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Lai arī cik ļoti Putins nemelotu par Krievijas armijas spēku neesamību Ukrainā; lai kā viņu neatbalstītu propagandisti, Krievijas iedzīvotājiem jau sāk rasties aizdomas, ka valdība viņiem melo, savā sociālā tīkla «Facebook» profilā raksta Krievijas opozicionārs Boriss Ņemcovs.


Tieši Ņemcova grāmatu par Putinu pašlaik lasu. Iesaku!
28.08.2014 22:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits