Karš Ukrainā nu ir sācies!

 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
28.08.2014 16:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ja tas notiktu Latvijā- bēgtu uz Angliju , Itāliju, Franciju vai uz Vāciju pie draugiem?


Labāk pa taisno uz Ameriku!

Miss Love

Protams ka ir krievi kuri ir tikai par krievu valodu pat latvijā utt, bet visu krievu tautu gan nevar likt vienā maisā, ir tomēr civilizēti cilvēki kas ne grib karu, gan arī paši runā Latviešu valodā un neuzskatu ka tādiem cilvēkiem būtu jācieš.
28.08.2014 20:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Protams ka ir krievi kuri ir tikai par krievu valodu pat latvijā utt, bet visu krievu tautu gan nevar likt vienā maisā, ir tomēr civilizēti cilvēki kas ne grib karu, gan arī paši runā Latviešu valodā un neuzskatu ka tādiem cilvēkiem būtu jācieš.

Tādi cilvēki arī necieš ne LV, ne Ukrainā, ne vēl kur citur, jo tādi cilvēki prot pielāgoties tās valsts apstākļiem (valodai, sabiedrībai utt.), kurā dzīvo. Neviens nekad nenoliek VISUS krievus, noliek tos krievus, kuri ir PAR karu, par valodas nemācīšanos utt. Starp citu, SC tādi ir, tāpēc viņus noliek.
28.08.2014 20:05 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
Anastasija!

Jārunā jeb kuram cilvēkam kas dzīvo Latvijā Latviski!
Daugavpili gandrīz nau neviena Latvieša tikai vieni vienīgi KRIEVI!!!!
kas nu tiešām nemāk un negrib runāt Latviski!!!

Ja ar mani runa Krieviski kaut gan zin un dzird ka es prasu Latviski, es pagriešos un aizeju neko nepērkot!
28.08.2014 20:05 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kā Tu zini, ka persona ko uzrunā ir krievs pirms uzrunā-uz pieres rakstīts?
Un vispār, jā-ir jebkurā gadījumā jārunā latviski nu vai starptautiskā valodā angliski, ja savādak neprot


Apkalpojošā sfērā strādājošiem parasti ir piespraude ir vārdu. Un, ja cilvēku sauc, teiksim, Jeļena, tad ir diezgan droši, ka cilvēkam krievu ir dzimtā. Un turklāt bieži vienu un to pašu cilvēku satiec atkārtoti.

Man principā ir vienalga, kā runāt-latviski vai krieviski. Bet, ja arī otrs cilvēks ir krievs, tad mani mūžā nepiespiedīs runāt angliski tikai tāpēc, lai kāds latvietis kaut kur 2 km radiusā nejustos sašutis! Un nevienu cilvēku apkalpojošā sfērā, kuram acīmredzami krieviski runāt nav viegli, nespiežu runāt krieviski, dabiski pāreju uz latviešu valodu. Bet nu uzrunāt latviski krievu-nu piedod man...
28.08.2014 20:06 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Izlasīju pirmo un pēdējo komentāru lapu - jautājumu nav. Visa pasaule griežas ap krievvalodīgajiem un latviešiem Latvijā.
28.08.2014 20:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tādi cilvēki arī necieš ne LV, ne Ukrainā, ne vēl kur citur, jo tādi cilvēki prot pielāgoties tās valsts apstākļiem (valodai, sabiedrībai utt.), kurā dzīvo. Neviens nekad nenoliek VISUS krievus, noliek tos krievus, kuri ir PAR karu, par valodas nemācīšanos utt. Starp citu, SC tādi ir, tāpēc viņus noliek.



Man šis komentārs liek domāt ko citu...

Agrāk man nepatika krievi, un tagad vēl vairāk nepatīk KRIEVI!

nepietika ka viņi gribēja ka otru valodu Latvijā KRIEVU! Tagad ka viņu tur sauc grib pieteikt Karu Latvijā!

žēl to cilvēku UKRAINā

Bļin lai tie KRIEVU C***S ja viņiem nepatīk Latvija lai vācas uz savu krieviju un dzīvo Laimīgi


PIEDODIET KA TIK SKARBI BET Tā IR REALITATE!
28.08.2014 20:09 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Jārunā jeb kuram cilvēkam kas dzīvo Latvijā Latviski!


Ja cilvēks reāli apgrozās tikai sabiedrībā, kurā sazinās tikai krieviski, tad uzskatu, ka nav gan jārunā. Ar ko tad runāt latviski-ar pārējiem krieviem? :D
28.08.2014 20:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kā vienmēr lasam tikai pa dioganāli, pārējo piedomajam vai ne? Ukraina ir kaimini, feini kaimini. Un nakamie busim mes, logiski ka satracas LV dzivojosie ne tikvien par viniem, bet mums. Vispar kam g an es ar akroti mutē lieku? Ja nav , tad ari nebus...diemzēl...
28.08.2014 20:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jārunā jeb kuram cilvēkam kas dzīvo Latvijā Latviski!

Ir arī ļoti daudz citas valstis kurās dzīvojošie cilvēki ne vienmēr runā tikai tās valsts valodā, nesaku ka tas ir pareizi, bet tas tā vienkārši ir.
28.08.2014 20:11 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man šis komentārs liek domāt ko citu...

Es teicu, ka naids tiek vērsts pret krieviem, kas ir par karu, par valodas nemācīšanos utt. Tā komentāra autore pauda to pašu:
nepietika ka viņi gribēja ka otru valodu Latvijā KRIEVU! Tagad ka viņu tur sauc grib pieteikt Karu Latvijā!

Neviens normāls krievs, kurš prot latviešu valodu, kurš ir iejutusies latviešu vidē, negāja balsot par otro valsts valodu un negrib pieteikt karu ne ukraiņiem, ne latviešiem.

Es varu pievienoties katram tā komentāra autores vārdam, tādus krievus es arī ienīstu - bet tie nav visi krievi.
28.08.2014 20:14 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
Agrāk man nepatika krievi, un tagad vēl vairāk nepatīk KRIEVI!

nepietika ka viņi gribēja ka otru valodu Latvijā KRIEVU! Tagad ka viņu tur sauc grib pieteikt Karu Latvijā!

žēl to cilvēku UKRAINā

Bļin lai tie KRIEVU C***S ja viņiem nepatīk Latvija lai vācas uz savu krieviju un dzīvo Laimīgi


PIEDODIET KA TIK SKARBI BET Tā IR REALITATE!




Miss Joker
bet vai ta nav taisnība???
28.08.2014 20:14 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Protams ja tu dzīvo Latvijā tev jāzin Latviešu valoda!!!!!!!!!!!!!

Besī aŗā ieeejot kādā veikalā prasi cik maksā tev atbil (sto ja nipanemaju - atvainojos nemaku krieviski pareizi rakstīt!) ta vien gribas uzkliegt ble iemācies latviešu valodu!

tiešāmn tas ir neciešami ja nemāk Latviešu valodu

miljons +

Un vispār, jā-ir jebkurā gadījumā jārunā latviski nu vai starptautiskā valodā angliski, ja savādak neprot
Krievu attieksme pret līdzcilvēkiem-latviešiem ir graujoša, Rīgā bieži mani pat apkalpojošais personāls uzrunā krieviski pirmamkārtam, bet tad saprot, ka es latviete un tad cenšas runāt latviski ar nepatiku... nu kapēc man kas tāds jāpiedzīvo savā valstī?


+

Man, tepat pie mājām veikalā, ir pārdevēja, kas gan sasveicinās, gan apkalpo, gan summu pasaka tikai krieviski, pat dzirdot, ka vairākkārt atbildu/uzrunāju viņu latviski. NOŽĒLOJAMI.

Vēl - nesen gāju Gaiļezerā pie ārstes, uzrunāju viņu latviski, šī man saka - zdravstvuitje (atvainojos par rakstību) un pēc tam pus-salauzītā latviešu/krievu valodā turpina konsultāciju. WTF.
28.08.2014 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Par dažām meitenēm es biju labākās domās. Atveriet acis taču! Pat es sēžu savā mājā LV un baidos par to, kas notiek, jo reāli tas ir blakus!!!
28.08.2014 20:23 |
 
Reitings 21
Reģ: 28.08.2014

Vēl - nesen gāju Gaiļezerā pie ārstes, uzrunāju viņu latviski, šī man saka - zdravstvuitje, un pēc tam pus-salauzītā latviešu/krievu valodā turpina konsultāciju.


Jā, tas ir reāli kaitinoši, bet tikpat kaitinoši ir, kad latvieši nāk pieteikties darbā(CV sarakstījuši kā runā brīvi krieviski), bet realitātē kaut ko stostās un vienkārši gribās uzšaut pa seju :D
28.08.2014 20:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Love

Un kā ir ar Krievu tautu, tu viņus visus ar neciet kas dzīvo Krievijā? Jo parastā tauta nav vainīga pie Valdības rīcībām, protams ka ir daļa ar agresīviem krieviem, bet vai tad to pašu nevarēt teikt pat Latviešiem? Ka ir arī gana daudzi agresīvi Latvieši kuri uzbrūk ar savu patriotismu kaut vai šeit pat forumā, man piemēram arī tādi mazliet šķebina jo liekas ka viņi ar vairs nedomā loģiski tikai akli seko.

Saprotu ka neviens negrib karu, bet man nepatīk tas ka jūtu ka cilvēki nešķiro cilvēkus, vienkārši ja viņi ir tās tautības tad viņi ir tik pat kā jāpakar un neviens viņiem neies prasīt vai viņi ir par Krieviju vai Latviju, vai Ukrainu un kādu citu valsti, uz viņiem vienkārši šķībi skatīsies visi laiar kāda būtu viņu nostāja.

Man ar ir žēl cilvēku Ukrainā un vēlos lai NATO vai kāds viņiem palīdzētu, bet tur nu mēs, parastā tauta neko nespējam iesākt, cik nu vien paust savu sašutumu un agresiju pret konkrēto tautu.

Un protams ka Latvijā nevajadzētu Krievu valodu kā otro valsts valodu, tā būtu ņirgāšanās, bet tai pašā laikā ja krievs kas dzīvo Latvijā un lai gan māk runāt Latviski, viņam tomēr ir ērtāk runāt Krieviski, vai tad tas būtu 100% jānoliedz ar viņu komunicēties Krieviski? Jo tomēr viņi arī ir Latvijas pilsoņi un viņiem vajadzētu dot tādas pašas tiesības savā ziņā, ja ne oficiāli tad tīri cilvēcīgi.
28.08.2014 20:24 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jo tomēr viņi arī ir Latvijas pilsoņi un viņiem vajadzētu dot tādas pašas tiesības savā ziņā


Kādu tiesību tad viņiem nav? Kuras tiesības tieši pārkāpj latvietis, kurš neatbild krievam krieviski?
28.08.2014 20:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neviens normāls krievs, kurš prot latviešu valodu, kurš ir iejutusies latviešu vidē, negāja balsot par otro valsts valodu

Kaa tu to zini? Gaaji liidzi katram krievam un skatiijies uz pirkstiem?
28.08.2014 20:33 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Anastasija - varbūt tā Jeļena uz šiltītes ir piemēram no jauktās ģimenes, un vienalga, ja viņa ir apkalpojošais personāls viņai jaapkalpo ir latviski... Ar savu draudzeni Jeļenu vari runāt cik uziet krieviski, bet nekur citur :)
28.08.2014 20:34 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Man, tepat pie mājām veikalā, ir pārdevēja, kas gan sasveicinās, gan apkalpo, gan summu pasaka tikai krieviski, pat dzirdot, ka vairākkārt atbildu/uzrunāju viņu latviski. NOŽĒLOJAMI.

Vēl - nesen gāju Gaiļezerā pie ārstes, uzrunāju viņu latviski, šī man saka - zdravstvuitje (atvainojos par rakstību) un pēc tam pus-salauzītā latviešu/krievu valodā turpina konsultāciju. WTF.

Paskatīsimies pretējās puses acīm! Krieviete pieder tautai, kurai ir ilga vēsture ar zaudējumiem, bet arī - ar lietām, par kurām lepoties. Krustnešus uz Peipusa ezera apstādināja, sakāva un viņi krievijas teritorijā tā arī neatgriezās. Sakāva Zviedrus, napoleona frančus, kuri visu Eiropu bija zem sevis pavilkuši, vāciešus, turkus, japāņus, utt. Aizx muguras - 140 milj. cilvēku. bet ko šie? Zemnieki, kuri pat savu neatkarību par solījumiem, ka jākaro nebūs, pārdevuši. Saņemties un sākt celt savu ekonomiku arī 22 gadu laikā nav sākuši. Izmirst. Kam man mācīties valodu, kurā runā mazāk par 1 milj,. cilvēku, kuru turklāt paliek arvien mazāk un mazāk? Cieņa pret sevi ir jānopelna, godātie latvieši un latvietes. Un šo mājas uzdevumu jūs vēl ne tuvu izpildījuši neesat.
28.08.2014 20:35 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kaa tu to zini? Gaaji liidzi katram krievam un skatiijies uz pirkstiem?

Sarunājos ar cilvēkiem. ;) Nevienam, kas ir iejuties mūsu valstī, kurš prot mūsu valodu, kurš negaida savu tēvu Putinu nākam, tas vienkārši nav vajadzīgs. Tieši tāpat kā neviens tāds cilvēks nebalso par SC. Šādas izvēles dara tie, kuri nav iejutušies/negrib runāt mūsu valodā pat ja par brīnumu to prot/grib būt Krievijas sastāvā/u.c. raksturīgās iezīmes.
28.08.2014 20:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits