Karš Ukrainā nu ir sācies!

 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
28.08.2014 16:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
28.08.2014 22:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Melns, lai vai kā, tad brīdī, kad Zatlers vēl bija prezidents, viņu tomēr nevarēja salīdzināt ar Kirhenšteinu, jo neko tamlīdzīgu viņš darījis nebija. Jā, pēc partijas dibināšanas un iekļūšanas Saeimā vienbrīd gribēja veidot koalīciju ar SC, bet līdz tam tomēr nenonāca. Neuzskatu šo par atbilstošu salīdzinājumu.

Tomēr Krievijas karodziņš Latvijā visticamāk nozīmē nelojalitāti valstij un dzīvošanu Kremļa informācijas zonā. Kaut kā, piemēram, tie man zināmie Latvijai lojālie krievi (fantastiski cilvēki!), ar Krievijas karodziņiem vis nestaigā. Dažam labam, kā jau esmu teikusi, pat Latvijas karoglentīte ap roku.
28.08.2014 22:31 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, lai vai kā, tad brīdī, kad Zatlers vēl bija prezidents, viņu tomēr nevarēja salīdzināt ar Kirhenšteinu, jo neko tamlīdzīgu viņš darījis nebija. Jā, pēc partijas dibināšanas un iekļūšanas Saeimā vienbrīd gribēja veidot koalīciju ar SC, bet līdz tam tomēr nenonāca. Neuzskatu šo par atbilstošu salīdzinājumu.

Tomēr Krievijas karodziņš Latvijā visticamāk nozīmē nelojalitāti valstij un dzīvošanu Kremļa informācijas zonā. Kaut kā, piemēram, tie man zināmie Latvijai lojālie krievi (fantastiski cilvēki!), ar Krievijas karodziņiem vis nestaigā. Dažam labam, kā jau esmu teikusi, pat Latvijas karoglentīte ap roku.

Zatlers tieši tāpat kā Kirhenšteins neviena vārdiņa nepateica pretī savas tautas presētājiem, bet, atrodoties amatā, izbaudīja visas hiēnu bara sniegtās privilēģijas, tā kā salīdzinājums ir pietiekoši atbilstošs. Ja atbildēsi, ka Zatlers atlaida Saeimu, tad tas neskaitas, jo tika darīts tikai tad, kad bija skaidrs, ka otrais termiņš Valdim "nespīd".
Labi, noformulē man lūdzu, ko nozīmē Latvijā Irākas karodziņš vai Abhāzijas?
28.08.2014 22:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tomēr Krievijas karodziņš Latvijā visticamāk nozīmē nelojalitāti valstij un dzīvošanu Kremļa informācijas zonā.

Kaapeec buushana lepnam par savaam sakneem uzreiz tiek pieliidzinaata nodeviibai? Eh, buus jaaiemet ar kaadu tomaatu tam latvietim, kursh atljaavies Z-amerikaa dziivojot, uzlipinaat lv karogu uz mashiinas. Taapat arii meksikaanju, vaacu, portugaalju un maltieshu peectachiem, kuri izmanto vecaaku dzimtenes karogus. Nedod dievs, gadiisies celjaa braziilietis ar kreklinju, kam virsuu ir braziilijas karogs. Tur uzreiz meeslu spainis virsuu jaagaazj. :D
28.08.2014 22:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
tā kā salīdzinājums ir pietiekoši atbilstošs

Pirmkārt jau Kirhenšteins nekad nav bijis Latvijas prezidents, Tev tā nešķiet? Jau tur līdzības izbeidzas, vēl pat nesākušās. Otrkārt, Kirhenšteins bija kolaborants, nodevējs, kurš svešai varai kalpoja. Arī šim punktam Zatlers neatbilst, jo bija brīvas un neatkarīgas Latvijas prezidents. Ar šo visu es negribu aizstāvēt viņu un teikt, ka viņš bija labs prezidents, jo nu viņš tāds nebija. :D Bet gan to, ka neuzskatu, ka viņa rokas paspiešana būtu kāds noziegums, ko nacionālists kategoriski nedrīkstētu darīt.

Par Irākas un Abhāzijas karodziņiem nemācēšu komentēt, nevienu tādu sastapusi neesmu. Bet tas, ka citu valstu karodziņi neraisa tādu attieksmi kā Krievijas, ir tikai loģiski. Jo tās nav mūs okupējušas uz gadu desmitiem, un tā tālāk un tā joprojām.
28.08.2014 22:44 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Pirmkārt jau Kirhenšteins nekad nav bijis Latvijas prezidents, Tev tā nešķiet? Jau tur līdzības izbeidzas, vēl pat nesākušās.

Kāda starpība, kā saucas amats? Būtība - tā pati.
Otrkārt, Kirhenšteins bija kolaborants, nodevējs, kurš svešai varai kalpoja. Arī šim punktam Zatlers neatbilst, jo bija brīvas un neatkarīgas Latvijas prezidents.

Nu, šeit acīmredzot slēpjas viens domstarpību avots. Kirhenšteins kalpoja svešai varai? Tad ko? Zatlers un pārejais galms kalpoja savai tautai ?????????????????????????????????????????? Brīvas un neatkarīgas valsts prezidents? Tās valsts, kurai SVF un Pasaules Banka diktēja noteikumus? Neatkarīgas? Nu, varbūt to var arī tā nosaukt :-D :-D :-D. Mes acīmredzot dzīvojam dažādas Latvijās :-D :-D :-D!
28.08.2014 22:52 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Jo tās nav mūs okupējušas uz gadu desmitiem, un tā tālāk un tā joprojām.

Kāpēc nefotografējāt auto ar Vācijas (~ 700 gadi okupācijas), Zviedrijas un Polijas karodziņiem?
28.08.2014 22:54 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Kaapeec buushana lepnam par savaam sakneem uzreiz tiek pieliidzinaata nodeviibai? Eh, buus jaaiemet ar kaadu tomaatu tam latvietim, kursh atljaavies Z-amerikaa dziivojot, uzlipinaat lv karogu uz mashiinas. Taapat arii meksikaanju, vaacu, portugaalju un maltieshu peectachiem, kuri izmanto vecaaku dzimtenes karogus. Nedod dievs, gadiisies celjaa braziilietis ar kreklinju, kam virsuu ir braziilijas karogs. Tur uzreiz meeslu spainis virsuu jaagaazj.

Šim varu tikai piebalsot.
28.08.2014 22:55 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Spīdola pazuda. Vai tiešām vairs nebija, ko atbildēt? Ja tā, tad arī man šeit vairs nav, ko darīt.
28.08.2014 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Melns, Zviedrija nesen atzīmēja 200 gadus kopš neiesaistīšanās karadarbībā. Krievijas valdībai... nedaudz jāpamācās, kā ievērot un respektēt suverēnu valstu robežas.
28.08.2014 23:02 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.08.2014
Latvijai lojālie krievi (fantastiski cilvēki!), ar Krievijas karodziņiem vis nestaigā

Lielāku stulbumu sen neesmu lasījis, es esmu krievs, lepojas ar to, ka dzīvoju Latvijā, esmu šīs valsts patriots, taču tajā pat laikā jāatceras, ka mani senči ir krievi, cīnījās pret nacistiskās Vācijas armiju, lai krievu tauta varētu izdzīvot un arī man mājās ir Krievijas karogs. Arī 9. maijā aizeju nolikt ziedus. Nepārprotiet mani, es neatbalstu padomju režījumu, es to nosodu, taču šeit runa ir par pašu Krieviju. Ja man mājās ir Krievijas karodziņš, tas mani padara par Latvijai nejolālu cilvēku? Bet ES un NATO teroristu karogs gan ir tieši laikā, ne?
28.08.2014 23:06 |
 
Reitings 102
Reģ: 16.08.2014
Zviedrija piegādāja dzelzs rūdu Nacistiskajai Vācijai, tās kara mašinērijai.

Neitralitāte :D:D:D:D:D
28.08.2014 23:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Melns, Zviedrija nesen atzīmēja 200 gadus kopš neiesaistīšanās karadarbībā. Krievijas valdībai... nedaudz jāpamācās, kā ievērot un respektēt suverēnu valstu robežas.

Tad sanaak, ka man kaa krievu tautiibas cilveekam ir jaatbild par Putina nejeedziibaam un deelj taa ir jaakaunaas no savaam sakneem? Neba es tos karus esmu iesaakusi, neba tajos piedaliijusies, ne tos atbalstiijusi. Taapat ir daudzi jo daudzi krievu tautiibas cilveeki, kuri domaa tieshi taapat kaa es. Es negrasos sleept savus radu rakstus tikai taapeec vien, ka daziem oligarhiem gribaas paspeeleet shahu ar cilveeku figuurinjaam.
28.08.2014 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 730
Reģ: 17.10.2013
"Nākotnes fašisti sevi sauks par antifašistiem." - V. Čērčils.
28.08.2014 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Emanuella, izlasi kārtīgi - nepiedalījās karadarbībā.
28.08.2014 23:11 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.08.2014
Zviedrija piegādāja dzelzs rūdu Nacistiskajai Vācijai, tās kara mašinērijai.

Sweden made efforts to help the Allied Forces. From May 1940, a large part of the Swedish merchant navy that found itself outside the Baltic, totalling about 8,000 seamen, was leased to Britain. 100–200 Swedes traveled to Norway to fight the German invasion.


Perhaps the most important aspect of Sweden's concessions to Germany during the Second World War was the extensive export of iron ore for use in the German weapons industry, reaching ten million tons per year
28.08.2014 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Krista, es uzsvēru valdibai, neteicu, ka Krievijas iedzīvotājiem.
28.08.2014 23:12 |
 
Reitings 102
Reģ: 16.08.2014
nepiedalījās karadarbībā


Tikai palīdzēja bruņoties un okupēt citas valstis :D:D:D
28.08.2014 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Zviedrijai izdevās saglabāt neitralitāti. Tā pat atteicās ielaist Norvēgijas karali, kuram nācas veikt bīstamu manevru, lai nonāktu Lielbritanijā pēc tam, kad Norvēgiju okupēja nacistiskā Vācija.
28.08.2014 23:19 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.08.2014
Tikai palīdzēja bruņoties un okupēt citas valstis

Nav jēga skaidrot, šai dāmītei ir izskalotas smadzenes ar visu Briseles un ASV propogandu, kā ķirsītis uz tortes ir Sandras Veinbergas raksti TVnetā kuriem viņa akli tic. Viņa laikam ir aizmirsusi, ka zviedru bankas mums kā vergiem liek maksāt kredītus, laikam šī dāmīte ir aizmirsusi, ka tieši dēļ iestāšanās ES tika apturēta cukura ražošana. Ko 21 g.s sliktu ir izdarījusi Krievija Latvijai? Neko. Jā, Krievijas ārpolitika ir agresīva, taču reāls kaitējums nav bijis. Daudz lielāki ir draudi, ja ES geju propoganda sāktu skalot arī latviešu cilvēku smadzenes, tas kas pašlaik notiek Eiropā, domāju par to komentāri ir lieki - viena pederastija un netiklība.
28.08.2014 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits