atklāti par centrāltirgu

 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Gandrīz katru dienu esmu centrāltirgū un ko es tur redzu - jaunas dāmas ārā esošajās bodītēs iepērk pa lēto biksītes, krūšturus, blūzes, pat džinsas.

tā kā šis ir anonīms forums, tad ceru ka nebaidiesieties atklāti pateikt, vai iepērkaties centrāltirgū, tikai tāpēc ka dominā, alfā, origo, galerijā ir nereāli uzcenojumi ???
27.08.2014 19:25 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Pirkt zivis kaut kādā RIMI, Maxima utt, liekas tas pats, kas ēst karotēm rota vīrusa baktērijas. Fuj, ne viņām garša, ne smarža - nekā. Kā pastala mutē.


Jā, jā, un tirgū viss ir vienmēr ir svaigs un tik garšīgs, kā nekur. Nemaz nav tā, ka spāņu tomāti un poļu zemenes tiek pasniegtas kā tīra Latvijas prece un gaļa tajās vitrīnās ir acīmredzami pastāvējusi. Un pārdevēji nekad nekrāpjas un nekad nemelo. Protams, protams - viss, kas veikalos ir drausmīgs, neēdams, bet tirgus ir paradīze.
27.08.2014 21:49 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
tirgus nav paradīze, bet tas ir labāks par veikaliem un tas ir fakts.
27.08.2014 21:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vienreiz tur mērīju stringus, biju jau izģērbusies
Man ir svarīgi, šie stringi palīdz man nopelnīt manai dieniškajai maizei


izskatās pēc neīsta profila, kas ākstās. nedomāju, ka reāla ,nopietna sieviete rakstītu tādus tekstus
27.08.2014 21:51 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kad runa ir par "Latvijas preci tirgū", vienmēr atceros šo video:
http://miljons.com/lv/17210/
Ja kādam te ir laiks, var sataisīt tādu pašu video ar gaļu u.c. "Latvijas" precēm. Tāpēc smiekli nāk, ka lielveikala pārtika esot sliktāka.
27.08.2014 21:53 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Wolf
Ja Tu nemāki atšķirt labu produktu no slikta, tad tiešām būs labāk doties uz RIMI. Man personīgi ir skaidrs kā jāizskatās, jasmaržo labām un kvalitatīvam produktam. Un nu dien nav problēmu atrast labus produktus Ct. Labas zivis vai gaļa ir neiespējama misija tieši veikalu plauktos.
27.08.2014 21:54 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
vasaras sākumā Alfā bija LV zemenes pa 9 eiro/kg

atteicos un nopirku tirgū poļu zemenes pa divīti :D
27.08.2014 21:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet mērīt apnes ir smagi divaini. Turklat pari dzinsam... man prata neienaktu.. ak jel...ko tik neuzzina cosmo

Zini kaa... Man piemeeram dazhreiz arii ir nepiecieshams piemeeriit apakshbikses, jo man ir plati gurni un liela pakalja un biezhi vien izmeeri neatbilst uz birkas rakstiitajam. Uz "aci" shkjiet, ka buus ok, bet maajaas izraadaas, ka gurnos nesmuki iespiezhas un biksiites izraadaas par zemu/ augstu. Tad nu labaak piemeeru - zhigli uzraujot virsuu kaut uz bikseem, nekaa izmetu naudu. Pienjemu, ka sevieteem ar ne tik izteiksmiigiem apkaartmeeriem shaadu probleemu nav, liidz ar to - nesaprot kaapeec jaameera apakshbikses...

Plikai meeriit velju gan man nekad praataa nav ienaacis.

Tirguu apakshvelju pirku tikai tiinju gados, kad nevareeju atljauties ko labaaku. Veelaak - kaadreiz kaadu forshu somu, vai kaadus parastos skrienamos apavus, kurus nav zheel.
27.08.2014 22:01 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jā , esmu pirkusi. Senāk gan man labāk patika biksītes..Tagad lielākoties patiešām grūti atrast, ko sakarīgu un jāpārskata, jāpārstaigā visi stendi.
Es gan nesaprotu,kur sieviete,kura ,it kā mērīja stringus viņus varēja mērīt,ja biksītes ir saliktas uz galdiem ,vai arī samestas tādās kā dzelzs kastēs:D
Pērku pārtiku tirgū. Tiesa gan tirgū esmu pāris reižu gadā un nav ,ta kā cītīgi apmeklēju. Citus gadus tirgū bija lētāki dārzeņi ,tad tos speciāli devos pirkt, taču šogad neredzēju ,ka būtu vērts speciāli pēc gurķiem braukt:D ,ja vienīgi lielāka izvēle kā veikalā un laika posmā,kad veikalā piedāvāja tik ārzemju tomātus, tad tirgū varēja arī atrast vietējos,it kā..un tomēr tirgū ir produkti, kas nav veikalos- beciņas, cūku pupas un tml. ,kā arī daudz lielāka zivju izvēle. Ko veikalā var nopirkt? saldētas zivis, lasi, foreli un labākajā gadījumā dzīvu karpu. Tirgū ir gan līdaka ,gan visādi citādi brīnumi
27.08.2014 22:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
miss joker, da ne likt vecās apakšbikses klāt jaunām Uz sevis mājās uzvelc ejošās apenes un skaties,kā der.par mazu,par lielu, cik ļoti par mazu vai par lielu utt.

Pag pag, bet te jau iet runa ja piemēram ir zaudēts vai iegūts svars un tai izmērā reāli apenes tādas nav mājās? Vai arī tik pat labi biksītes ar mēdz novelkāties un palikt ērtākas/vaļīgākas un nebūs tik pat ciešas kā jaunas, tad vel materiālu atšķirība, vienas ir staipīgas, citas nē... Nu ir tādi izņēmumi ka labāk ir piemērīt kaut uz pus sekundi pāri visām drēbēm lai tik saprastu vai der, jo staigāt ar apakšbiksēm kuras reāli ir par ciešu nav labi. Pietam arī dažādu firmu veļa var drusku atšķirties izmēros arī it īpaši ja tā ir no dažādām valstīm vesta.
Tak ja man nebūtu pamatotas šaubas par izmēru kuru es grasos pirkt es neietu un nemērītu, bet ja ir tās šaubas..nu tak kaut ko jaizdomā, citas tad var nopirkt vienkārši lielākas vai mazākas, bet negribās ar beigās bēdāties ka esmu nopirkusi smuku jaunu apakšveļu, bet viņa kārtīgi neder- vai nu par ciešu un visas rievas izspiežas, vai atkal pārāk lielas un nav tik pieguļošas kā gribētos un neizskatās tik seksīgi.
27.08.2014 22:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neons

Ak paldies dievam ! Es neesmu vienīgā dīvaine tomēr kas kādreiz uzmēra apakšveļu! :D
27.08.2014 22:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Miss Joker, neesi gan! Viss kaartiibaa!!! ;) Un domaaju arii ne mees ar tevi vieniigaas taadas. Vienkaarshi paareejaas vai nu klusee, vai nepiedalaas shajaa teemaa, vai vispaar nav cosmo forumaa. Esmu paarliecinaata, ka ljoti daudzas piemeera apakshvelju pirms pirkshanas un neredzu tajaa neko briesmiigu vai diivainu. Kaa saka - "labaak 7 reiz nomeeriit un vienu reizi nogriezt"...
27.08.2014 22:12 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
nu ja apakšveļu uzrauj pa virsu biksēm,tad nekas traks jau nav,plikai mērīt gan nav higiēniski un forši, pati nemēru,ņemu uz aci :)
27.08.2014 22:15 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es arī esmu mērījusi biksītes un peldkostīma apakšiņas, jo man ir plati gurni un ne vienmēr der viens izmērs. Ja viena veikala viens izmērs der, tad otrā veikalā tāds var būt nedaudz par mazu. Neredzu tur problēmu, jo mēra nejau pa pliko + vēl ir tās hig. uzlīmes, turklāt tāpat pārsvarā nopirktās lietas mazgāju pirms vilkšanas. ;)
27.08.2014 22:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neons

Uzlaboji man lomu :) Un man ar šķiet ka daudzas vienkārši izvairās komentēt šai tēmā jo pašas tā dara un tad nu tik te komentē tās kuras ir katigoriski pret un nekad mūžā nav nonākušas tādā dilemmā ka vienkārši nesaprot vai derēs vai nē :D
27.08.2014 22:17 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
tagad laikam vēl rūpīgāk skatīšos apakšveļu, uzzinot, ka tiešām IR tādas sievietes, kas mēra biksītes, lai te dažas saka ko grib, par to, ka apģērbs tiek mērīts, ka saskaras ar padusēm utt, bet tomēt dzimumorgāni ir dzimumorgāni, un tās nav paduses, rokas vai vēl sazin kas...tas ir pretīgi.
27.08.2014 22:18 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
ak jā, un ja nopērku savreiz kādas, kuras neder īsti, nu neko, nenomiršu to pāris eiro dēļ...stimuls notievēt, ja bikšeles izcili smukas :)
27.08.2014 22:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Arielle

Bet ja mēra pāri biksēm vai tad kaut kas saskāra? Ne nu es tiešām varu saprast tavu sašutumu par šo ja tev pašai tā nekad nav nācies darīt, bet ja gadītos tāda reize kad tiešām nebūtu pārliecība par izmēru, ko tu iesāktu? Un ja tā apakšveļa ļoti patiktu un gribētos to ideālo izmēru nopirkt, bet vienkārši nebūtu pārliecība kurš tas ir.
27.08.2014 22:22 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Arielle, tev nav pretīgi mērīt bikses veikalā? Tu taču saproti, ka sievietes novelk savu apģērbu un uzvelk veikala bikses? Saproti, ka tā saskarsme ir tieši tikpat liela, cik tā ir, kad mēra apakšveļu? Jo te daudzreiz uzsvēra, ka apakšveļa tiek mērīta uz savas apakšveļas vai vispār uz biksēm, nevis pa pliko, līdz ar to.. tad jau tiešām vajadzētu būt pretīgi pirkt arī vnk bikses.
27.08.2014 22:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Arielle, nav jau runa par to, ka biskiites tiek meeriitas uz plikas miesas! Nekaadaa gadiijumaa! Tachu kaada vaina piemeeriit apakshvelju pa virus savam apgjeerbam? Cik nehigieeniskaak tas ir par jebkura cita apgjeerba meeriishanu?
27.08.2014 22:26 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
cienu citus un biksītes kājās nevilkšu nekad veikalā, ja arī izcili skaistas, tad riskēšu un nopirkšu nemērot, lai gan man nekad nav tā bijis jādara, jo zinu savu izmēru. Vnk man tas nav pieņemami, ka es ņemtu un vilktu veikalā biksītes, un pēc tam tās nenopirkt...nu nēēē, es cienu citus, un negribētu, ka kādam būtu jāvelk kājās biksītes, kura mana pakaļa bijusi.

un par mērīšanu pār biksēm - tā jau man liekas ir preces mazliet bojāšana :D nu tak pār džinsiem vilkt :D normāla izstaipīšjana, ja paņem kādu izmēru mazāku :D

ai viss, ko Tu attaisnojies, man vienalga, tagad zināšu, jābūt uzmanīgākai.
27.08.2014 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits