atklāti par centrāltirgu

 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Gandrīz katru dienu esmu centrāltirgū un ko es tur redzu - jaunas dāmas ārā esošajās bodītēs iepērk pa lēto biksītes, krūšturus, blūzes, pat džinsas.

tā kā šis ir anonīms forums, tad ceru ka nebaidiesieties atklāti pateikt, vai iepērkaties centrāltirgū, tikai tāpēc ka dominā, alfā, origo, galerijā ir nereāli uzcenojumi ???
27.08.2014 19:25 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ne nu tiesam, varetu padomat, ka kkada meta, teranova, zapingi ir kkas krutaks par tirgus lietam. Metu vsp lieku ka visdrausmigako humpaniku.
30.08.2014 12:07 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Pēdējos gados, laikam, vienīgā lieta, ko esmu nopirkusi tirgū ("Titānikā"), ir platfomenes vasarai. Meklēju kaut ko krāsainu, veikalos nekas īsti nepatika, tāpēc, gāju uz turieni. Atradu tur tiši tādas, kādas meklēju. Turklāt, tur ir tādi paši apavi kā Dominas "Berkonti" veikalā!!

Pāris mēnešus atpakaļ tieši tajā veikalā biju noskatījusi kurpes, bet nebija mana izmēra, tapēc, aizgaju uz "Titāniku". Tur bija, BET tās pašas kurpes bija dārgāk kā Dominas veikalā! :D

Apģērbu neesmu tur pirkusi.
30.08.2014 12:13 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Mi amor, tas gan.
piem., es ārzemju tirgū nopirku somu, Rīgas terranovā identiska maksāja 3x dārgāk ar visu atlaidi...
30.08.2014 12:14 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kur tie laiki, kad pēdējoreiz kādu veļas/apģērba gabalu esmu pirkusi tirgū. Vienīgi nopirku kurpītes priekš darba, regulāri pērku pārtikas produktus un ziedus.
Es veļu lielākoties "pieķeru" klāt internetā iepērkoties, savus izmērus zinu ļoti labi, apenes atlaižu sadaļā pa 1-3 mārciņām, krūšturi ap 5-10, man šķiet vairāk nekā normāla cena, nemaz nav jāiet uz tirgu un jādomā kā no trakajām pārdevējām atkauties.
30.08.2014 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits