taam,kuras ar krieviem kopaa

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Taam,kuraam viiri krievi,juus sviniet 9.maiju ? Kaadaa ir juusu attieciibas tieshi runajot par LV,RUS?
26.08.2014 17:00 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc vienmēr sakarā ar 9. maiju tiek pieminēti tie urļiki, kas tur dzerstās?


Tāpēc, ka tie ir krietni pamanāmāki.
27.08.2014 14:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
(protams, ne jau pret nacistiski noskaņotiem, kam visi krievi, neatkarīgi no uzvedības, ir urlas un vatņiki).
Ir nacionālisti. nacistu nav , vispar zini kur tadi bija?Besi ka krievi vienmer uz visiem ari tagad uz ukrainiem saka nacisti. A paši nezin vēsturi.
27.08.2014 14:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nacionālisms ir etniski konservatīva politiska ideoloģija, kas pirmajā vietā stāda nācijas identitātes konceptu. Nacionālisms var ietvert gan nācijas identitātes un vērtību aizsardzību, gan savas nācijas stādīšanu augstāk par citām.


Nacionālsociālisms (vācu: Nationalsozialismus) jeb saīsināti nacisms ir politiska kustība, kas radās 1919. gadā Vācijā, izveidojoties Nacionālsociālistiskajai vācu strādnieku partijai (NSDAP), kā arī šīs kustības doktrīna.
Nacionālsociālisms bieži tiek uzskatīts par fašisma formu vai variāciju. NSDAP savu doktrīnu sākotnēji formulēja 25 punktu nacionālā sociālisma programmā. Nacisma galvenie elementi bija antiparlamentālisms, panģermānisms, rasisms, kolektīvisms, eigēnika, antisemītisms, antikomunisms, totalitārisms, kā arī pretošanās gan ekonomiskajām, gan politiskajam liberālismam.
Nacionālsociālismu visbiežāk saista ar Ādolfu Hitleru, kurš bija šīs ideoloģijas pazīstamākais pārstāvis. Kopš 1921. gada viņš vadīja Nacionālsociālistisko vācu strādnieku partiju, kas pārstāvēja nacionālsociālisma idejas. Tā nāca pie varas tā sauktajā Veimāras republikā demokrātisku vēlēšanu ceļā 1933. gadā. Neilgā laikā tā, izmantojot savu varu, kļuva par vienīgo partiju Vācijā un izveidoja totalitāru režīmu. Šo periodu Vācijas vēsturē mēdz saukt par Trešo reihu. Tā pastāvēšana beidzās līdz ar Trešā reiha sakāvi Otrajā pasaules karā.
27.08.2014 14:50 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tāpēc, ka tie ir krietni pamanāmāki.


Bet tad sanāk, ka katrs/-a redz to, ko vēlas. Es palieku pie tā, ka svētki nav mani, bet tie pieder tiem cilvēkiem (kuru būtībā jau nemaz tik daudz nav palicis), kuri karoja. Es varu tikai izrādīt cieņu šiem cilvēkiem.
27.08.2014 14:55 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Lancaster, neesi sliktā, vienkārši nav visi jābāž vienā maisā.
27.08.2014 14:59 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Nacionālisms ir mīlestība un lepnums par savu tautu. Nacisms - ne tikai politiska kustība (ko bieži nepareizi traktē kā ,,nacisms = fašisms", fašisms ir itāļu nacionālsociālisms un pats termins radies Itālijā). Nacisms ir ne tikai saīsināts nosaukums, bet arī pasaules uzskats, saskaņā ar kuru kāda personu grupa propagandē savas nācijas pārākumu pār citām.
P.s. Vikipēdija netiek uzskatīta par zinātnisku avotu.
27.08.2014 15:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Beiedz savus krievijas tv uzsaktus te boret. Ja neder vikipedija pamekle vārdnīcas, vētsrurē ko kas īsti nozīmē. Tieši tāpēc nereti nemīl krievus ka baoltu sniegu saka melnu esam. Viss punkC
27.08.2014 15:03 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Runājot par ,,urļikiem", kas dzerstās, katrā tautā ir tādi, kas izmantos jebkuru iespēju piedzerties, īpaši ja var piedzerties par velti, jo 9. maijā ir iespēja, ka kāds uzcienās. Arī latviešiem ir tādi, kas, piemēram, Jāņos, piedzersies alu un pēc tam atlūzīs pie ugunskura. Bet frontes 100 grami saistīti ar Otrā pasaules kara armijas ikdienu - līdzeklis, lai sasildītos.
27.08.2014 15:04 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
kubiete, kas ir ,,vēstsrure"? :D
27.08.2014 15:04 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
kuri karoja. Es varu tikai izrādīt cieņu šiem cilvēkiem.


Lāčplēša diena ir Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas diena, ko svin 11. novembrī. Viena no pazīstamākajām Lāčplēša dienas tradīcijām ir svecīšu aizdedzināšana pie Rīgas pils 11. novembra krastmalā.
Bermontiādes laikā 1919. gadā šajā datumā Latvijas Bruņotie spēki sakāva Rietumkrievijas Brīvprātīgo armiju Pārdaugavā. Šajā dienā tika arī nodibināts Lāčplēša Kara ordenis.


Un tajā diena es piemeram pieminu visu par Latviju kritušos. Arī tos senčus kas uzvarēja krustnešus saules kaujā.
27.08.2014 15:05 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Meksikanka, pateikšu savu filozofisko nostāju.
Šādu "svētku" padarīšana par tik politiski savērptu, komerciālu un plašu pasākumu manās acīs nav ētiska.
Jā, šie cilvēki karoja, kas nozīmē, ka viņi nogalināja citus cilvēkus. Abas puses kara laikā pastrādāja arī zvērības pret civiliedzīvotājiem. Un par to tagad sajūsmināties? Jo sevišķi valstī, kurai II pasaules karš vienkārši nozīmēja mētāšanu kā futbolbumbai no vienas varas otrā... Un abu lielvaru dēļ tauta tika sašķelta, izsūtīta pa pasauli, īpašumi atņemti...
Nu tas ir murgs!
Es vēlētu, lai šie cilvēki iet uz kapiņiem, noliek ziedus kritušajiem, lai atdod godu, nevis piedalās - būsim reāli - balagānā.
Protams, vecie onkas paši to nav pataisījuši par balagānu, varbūt viņiem sākotnējā doma arī bija tāda, kādu to minēju. Bet, cik vairs to reālo cilvēku tur palicis? Tak tur pulcējas pārsvarā vnk bļauri, kas veicina un piedalās politiskajās spēlītēs.
27.08.2014 15:06 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Ziniet, kas man patīk slāvu vīriešos , viņiem asinīs ir rūpēties un sargāt savu sievu , savus bērnus , viņiem prātā neienāks sievietei par kaut ko piestādīt rēķinu ,protams, vienmer ir izņēmumi. Viņi nekad neļaus aizvainot vai kā citādi nepieklājīgi izturēties pret savu ģimeni un ja vajadzēs bez vārda runas uzšaus neaudzinātam rupjamw vecim kurš mēģinās abižot sievieti ....


Tas jā. Un krievu vīrieši ļoti ciena savu māti, nekad neatļausies nekādas rupjības. Krieviem vispār ir ļoti spēcīgs mātes kults.
27.08.2014 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 17.10.2013
"nākotnē fašisti sevi sauks par antifašistiem" V.Čerčils.
Zinu, ka nav pa tēmu, bet tas teiciens mani aizķēra. :)
27.08.2014 15:09 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
DaYa, tāpēc es arī saku, ka tur reāli pulcējas maz to, kuriem tie svētki ir vārda tiešajā nozīmē un kuriem ir tiesības uz tiem.. Pārējie - sauc kā gribi, maitas putni, kas vienmēr ir bijuši. Tāpēc es to uztveru citādāk un katru reizi neasociēju svētkus ar urlām, kas tur dzer un bļaustās.

Un teorija par
Jā, šie cilvēki karoja, kas nozīmē, ka viņi nogalināja citus cilvēkus
manās acīs kritiku vispār neiztur. Ja Tev iedos rokās pistoli un to pašu iedos Tavam kaimiņam, Tu arī nogalināsi, lai dzīvotu. Te protams es diezgan pārspīlēju, bet doma skaidra - lielāka daļa to nedarīja aiz vēlmes slepkavot, tā dzīve ir iegrozījusies. Un jā, viņiem esmu pateicīga kaut vai tāpēc, ka man tādas izvēles priekšā nav jāstāv tagad. Ar to beidzas visa mana demagoģija, bet tie kur vēlas rakņāties un meklēt zemtekstus - lūdzu!
27.08.2014 15:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Loģiski, ka krievi nogalināja vāciešus, kas iebruka viņu zemē. Jebkurš nogalinātu, ja zinātu, ka ja nepaspēs, tūlīt nogalinās viņu pašu.
Un, protams, cilvēki priecājas par to, ka ir dzīvi, ka izdzīvoja, jo Hitlers tika sakauts.
Manējie senči (tantes, vecvecāki) bija koncentrācijas nometnēs. Ko tur darīja ar cilvēkiem, zinu no pirmavotiem. Hitleram bija tāds plāns ,,Ost", tur rakstīts, ko plānoja izdarīt arī ar latviešiem, ja viņš karā uzvarētu.
27.08.2014 15:21 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Tas jā. Un krievu vīrieši ļoti ciena savu māti, nekad neatļausies nekādas rupjības. Krieviem vispār ir ļoti spēcīgs mātes kults.


Vot šī lieta man ne visai patīk, bet uz mani galīgi neattiecās ... :)
27.08.2014 15:25 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Meksikanka, ok, nestrīdos. Tas tiešām tīri katram pēc filozofiskām izjūtām. Es nelepotos, ka esmu gājusi un šāvusi arī it kā - tādus pašus cilvēkus, kam likts iet un šaut. Aizietu klusi biedriem ziedus nolikt, tāda bij tā mana ideja.
27.08.2014 15:29 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Tas jā, pat ja māte ir histēriķe vai kā citādi garīgi nelīdzsvarota. Bet ja būs dēli, kurus audzinās tēvs krievs, viņi cienīs arī Tevi. Jo tēvs ar māti var lamāties, bet dēliem neļaus.
Bet tai pat laikā krievu vīrieši ar mātēm parasti nedzīvo kopā līdz 30, 40 gadiem.
27.08.2014 15:29 |
 
Reitings 73
Reģ: 26.08.2014
Lai nu kā būtu, kurš lielāks antifašists, bet uz šo brīdi fašisma definīcija vārds vārdā sakrīt ar Krievijas īstenoto politiku :D Domājiet paši...

Fašisma ideoloģiju raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis un iejaukšanās pilsoņu privātajā dzīvē, militarizācija, agresīva ārpolitika, radikāls nacionālisms, represijas pret politiskajiem pretiniekiem.
27.08.2014 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits